• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kampak jste se zase zmizeli?
2. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
já vařim :wink:
2. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
a Nelina mi tu zatím dělá hrozný bordel, to je stzrašný, vykrámovala 4 šuplíky :angry:
2. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
ja jsem se snazila uspat prcka, ale stale nespime, tak jdeme koukat na drzou jordan :wink:
a jaja sla asi k mudre
2. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
tak Tom je očkovanej, chudák plakal jek jak sem ho položila na ten pultík :sweat_smile:

jinak jsem se ptala a opravdu není normální že tak často jí, prý je to kdo z koho :frowning2: Takže poslední mlíko může dostat o půlnoci ale pak až ráno, i kdyby se měl stavět na hlavu, pomoooooooooooc

Peti ok, 14hod mi vyhovuje, ráda vás uvidím
2. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
no tak to vás omluvuju :slight_smile: já jsem akorát káje upravila album na koni, musít to nějak přetřídit a konečně jí přepsat věci do deníčku.
2. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Jáji jé, to už jste zpátky? Pane jo, tak mlíko nezávidím, ale on to zvládne. A sousedi mají holt smůlu.
2. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
no se toho ale děsím, páč někdy se prostě na mlíko vzbudí třeba ve 3 už :frowning2:
2. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jáji :frowning2:
2. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Jaji, tedy to si budete muset asi koupit spunty do usi a obrnit nervy:frowning2:
Doufam, ze to stihneme, prcek porad nespi. Urcite usne chvili pred obedem :angry: :angry: :angry: No kdyztak ho vzbudim a bude spat odpolko s kocarku. At mne moc nesejri :angry:
2. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak uz spime :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
no vidíš :slight_smile:) Tě asi vyslyšel a chrní, já dala Toma taky spát :slight_smile:)
2. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
nikde nikdo?
2. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
My uz jsme vzhuru, opet spanek 30 min :angry: Jdu mu udelat obidek, nekrmit ho a pak pomalu vyrazime smer Haje.
2. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak u nás už se taky spinká :slight_smile:
užijte si prochajdu :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tom spal asi 50min v postýlce, jeho rekord :grinning:
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
šikula :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
to bude asi po tom očku :grinning:

ted si dal ranu do hlavy, ze sedu spadnul a bum, jej to bylo pláče
2. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Kočičky moje mějte se tu bájo, jdu balit na chalupu a pak pofrčíme. Paa v neděli :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Hani páááá, užijte si to :wink:
my vyrážíme kolem 18 :slight_smile: tak krásný víkend všem :dizzy_face:
2. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Holky užijte si chaloupky. Já přijdu večer a Jáji, tobě napíšu něco k tomu odnaučování a hysterii :wink:
2. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
čauky, tak my jsme dneska vyvětraný až až. Byli jsem na procházce dopo i odpo, protože odpoledne zase Štěpánek odmítal spát, přitom byl úplně vyřízený, mnul si oči a tak. Tak jsme šli po 16h ještě ven a světe div se - usnul v kočárku! :astonished: :slight_smile: A musel být asi pěkný tuhoslav, protože si dokonce nechal nasadit čepici a měl jí celou dobu na hlavě :sweat_smile:

Kačí tak to mě taky zajímá o tom odnaučování a hysterii :wink:

Užijte si víkend na chalupách, pěkně si zatopte :slight_smile: My budeme tentokrát v Praze. A pořád se tu netopí grrrr :angry: :angry:
2. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Holky, uzijte si vikend na chaloupkach :slight_smile:

Honzik je dneska protiva protivny, venku spal jen chvilku, pak po ceste domu rval, vypadalo to, ze by spal. Doma jsem ho dala ven z kocarku a je zase plny energie, ted tady zase rve a plazi se po celem obyvaku :grinning:
2. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahooooooooooooooj holky.
Hanko, hezký chaloupkový víkend, to samé vlastně Martince.
Jaji, hysterii prežiješ - ale bude to drsný, jen vydržte! Katko, zajímá mne, co napíšeš k té hysterii.
Katchul, tos musela koukat když Štěpánek spinkal v kočárku i s čepicí, co? Ondra dneska probuzen v 7.30 a usnul až v 15-50 kdy jsme jeli na Čerňák (potřebovala jsem koupit něco tatínkovi k narozkám - tedy ještě něco, něco už jsem měla, Štěpánce k svátku a tak se mrknout do obchodů a Martin šel do sauny) a spinkal 40 minut.

Jinak všem hezký vikend! My jdeme koupat, krmit a uspávat, snad budeme úspěšní a bude se nám lépěji spinkat.
2. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
ahoj,

tak my se hezky prošly s Péťou :slight_smile: daly kávičku v KFC, dokonce i dortík s čokoládkou která skončila na bílém svetru, ještě že jsem měla mikču :sweat_smile:

dítko snědlo 150 kaše bez jedný lžičky, dávala jsem mu hodně pít, vždy po 5 lžičkách kaše voda, tak uvidíme...

Katko to jsem zvědavá, jo a koupila jsem ten bílej svetr Tomovi hihi :grinning:
2. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
jo a Tom mluvil s tou paní s kojeňáku a prý byla úplně nadšená že jim něco dáme, takže mám připravenou velkou tašku, je tam i rychlozavinka a dám jim zbytek plenek 2 huggies co mi zbyli
2. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Jaji, Tomik ma zase novy svetr? :grinning: :grinning: :grinning:
A o vikendu bude nekdo v tom kojenaku, aby jim to Tom predal?
Jsem zvedava, jak Tom dlouho vydrzi po te kasi :confused:
2. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Peti no jo za 600 uffffff
Jo bude tam někdo, ne ta vrchní sestra ale prý to je jedno :wink:

Já jsem taky zvědavá jak vydrží ale pochybuju o nějaké dlouhé době :pensive:
2. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Jáji ty bláho svetr pro prcka za 600 jo? :astonished: To je docela síla!

Alí no byl to pro mě docela šok, spánek v kočárku a s čepicí na hlavě :sweat_smile: Zato teď jsem uspávala přes půl hodiny, zpívala jsem asi tak 30x dokola Černé oči :grinning: :grinning: U mlíka už nám chlapeček odmítá usínat, takže nastaly krušné časy. Co jsi vybrala tatínkovi pěknýho? Můj brácha má v říjnu narozky a já vůbec nemám žádný nápad.
2. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
BAF!!! :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.