• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko tak co ta hysterie??? :confused:
2. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak tady nikdo nebo co???
2. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Katka farmaří a na mě prdí :unamused:
2. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Katchul, takhle uspávám už dlouho - písničkami a mazlením:slight_smile:. Ovšem Ondrášek se rozhodl dnes jít do postýlky až teď a to ještě nespí. U mlíčka blbnul, pil jen chvíli, pak pauza, zase chvíli, zase pauza, pak si dokonce chtěl hrát, takže jsme ho vypustili k hračkám, pak zase mlíčko a už jsem ho prostě odnesla do postýlky.
2. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Katka je teď doma na farmě ne u nás nebo co? :frowning2:
2. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Já tady taky načuhuju co nám Katka poradí :sweat_smile: Kde vězíš zrádkyněěěě :grinning: :grinning: :grinning:

Alí tak Štěpánek se právě moc nemazlí, já ho uspávám v naší posteli a on šmejdí sem a tam, dokud neodpadne :wink: A s mlíčkem je to u nás poslední dobou jako popisuješ Ty, pořád u pití blbne, strká do flašky a podobně.
2. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Hanko co Ty tadyyy?? :astonished:
2. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
já právě taky nakukuju, jinak bych už notebook odložila :grinning:
2. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já jsem prosím na chalupě, ale manžel mi půjčil netík :dizzy_face:

Joo, naše dítě dneska usínalo u televize, byla v postýlce a pustili jsme jí nema a vytuhla u toho :grinning:
2. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Týýý jo, to jsem zvědavá, jestli nějaké takové usnutí zažiju u Ondráška, Hanko. Čauky na chalupu, jak tam je? Nemrznete?

Katchul, pro tatínka mám webkameru a pěknej svetřík.
2. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jo jo, je tu zima, než se to pořádně roztopí. Kája chrundí dokonce v mikině, protože se odkopává.
2. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
No, tak já jdu uklízet tu spoušť co tu zanechal po sobě Ondrášek:slight_smile:.
2. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak nic, jdu ještě za holkama na FB, tak se mějte krásně :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Měj se, Hanko, papa
2. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
No toto :grinning: Jako nezapírám, že jsem byla sklidit, ale až teď, jinak jsme s manžou koukali na Dobrodružství kriminalistiky a večeřeli :grinning: Kdybych věděla, že je tu po mě taková sháňka, tak bych si to snad od tý huby utrhla :grinning: :grinning:

A nečekejte nic světobornýho, jen mi dneska říkala kámoška, že se jim konečně podařilo naučit Matýska usínat.
A on je taky velký hysterik, teda umí hystericky řvát. A ona, že na něj prostě šli drsně, tou metodou toho Estivila nebo Estvila. Spojili to s přendáním do vlastního pokoje a opravdu tam chodila několik dní co 3 minuty, pak co 5 a tak. On prý nejdřív brečel lítostivě, pak právě nakakaně a hystericky a tlačil to ze sebe, ale nepolevili a opravdu jim to přineslo úspěch. Takže Jáji, holt fakt musíte natvrdo a hlavně ty se musíš obrnit, jen přijít, pohladit, třeba zazpívat nebo tak, sousedi ať se klidně po..., ale tohle fakt není možný, co Tomík předvádí. Je to fakt vynucený, ví, že podlehneš a to mlíko mu dáš. Ve svém věku nemůže mít v noci hlad, maximálně bych souhlasila s tou tvojí dr. že mlíko o půlnoci (aspoň třeba ze začátku, postupně odbourat i to), ale pak až ráno a hotovo.
Trénuj ho s tímhle usínám pořád, i přes den (pokud samo nejste venku v kočáru) a měl by se to naučit jako už spoustu jiných dětí.
Neber to prosím jako že ti do toho kecám, je to samo tvoje dítě, ale tohle jsem nasbírala za info a je to i můj názor, prostě takhle se z toho zblázníte.

To samý Kačenko vy. Nebrat ho do postele, nechat ho řvát. Ono to bude trvat pár nocí, ale pak by si měl zvyknout.

Nevím, co na to ostatní holky, jestli se mnou souhlasí. Pokud ne, sem s názory, ať holkám pomůžeme :wink:
2. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
to se mi to dítě zalkne :confounded:
2. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ta metoda je určitě fungující a dokonce bych tomu i věřila. Ale jak to máme sakra vydržet? Štěpánek je po 5 minutách řevu samá nudle a úplně mokrej, takhle ho přece nemůžu nechat.
2. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
katch...jo jo u nás to samé, úplně mokro pod nosem, zalyká se a já nevím co všechno, myslím že je schopnej řvát hodinu v kuse
2. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Holky je mi líto, ale to si asi budete muset vybrat. :frowning2:
Navíc ze začátku tam chodíš každé 3 minuty a to mu utřeš nudle, pohladíš, zazpíváš a zase jdeš.
Po pár dnech ten interval protáhneš na 5 minut.
2. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
A Matýse jsem řvát slyšela a věřte mi, to rve uši. On totiž dokonce vříská a jsou to fakt grády.
Ale vyplatilo se jim to vydržet a teď je kámoška šťastná. Dřív malýho drncala v postýlce a třeba taky 30 minut, v noci prý i třeba hodinu. Teď, když se vzbudí, tak max přijde, dá mu napít, pohladí a odejde a on si usne.

Holky ty děti už moc dobře vědí, jak na vás. To už nejsou žádná bezbranná miminečka.
2. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
A ještě jeden problém - štěpánek si vůbec v postýlce nelehne sám, on tam jedině stojí :astonished: Já ho tam dávám prostě jen když už spí... nebo třeba přes den na chviličku když se oblíkám, na 2 minuty, ale to jsem u něj.
Mě to prostě přijde strašně drastický a nevim jestli na to mám. Ale souhlasim s Katkou, že když to zabere, tak má pak člověk klid a i prcek je určitě šťastnější, že spí celou noc.
2. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
no jo ale já nemám problém s usínáním ale s jídlem, myslíte že to je to samé???
2. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
on totiž když se někdy v noci vzbudí tak prostě stačí dudel a spí dál, ale někdy mi přijde že to je fakt hlady :confused:
2. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ale měli jsme to udělat už dávno, jsem na nás nas.aná, protože jsme to pořád odkládali. Dávala jsem o tý metodě přečít příteli a trvalo mu snad 2 měsíce než se k tomu vůbec dostal a pak jsme měli tisíc výmluv proč s tím nezačneme :frowning2: No prostě jsme si zavařili samy, ach jooo :cry:

Kačí a jak dlouho to kámošce trvalo než přestal Matýsek řvát?
2. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jáji u nás je to taky tak. někdy stačí dudlík, ale vždycky jednou za noc chce to mlíko :unamused:
Ale k tomu teda máme ještě problém s usínáním :frowning2:
2. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
no mě právě večer usne v pohodě, po mlíku a i v noci když dostane mlíko tak se otočí a chrupe
2. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Nám usínal taky v pohodě, ale právě, že jen po mlíku. Ale přece jim nebudeme dávat flašku před spaním ještě 3 roky? :astonished: Jáji a jak ho krmíš? V sedě na klíně jako já nebo pije sám nebo vleže nebo jak??
2. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
já nevím no, mě prostě přijde že nemůže vydržet 13 hodin bez jídla, než se vzbudí
2. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
dám ho do lehátka, a dám mu flašku, pak ho donesu do ložnice, dám do pytle, do postýlky, zapnu kolotoč a odejdu, on tam leze a usne na bříše a nebo rovnou na boku když je hodně unavenej
2. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jinak když jsem si o týhle metodě četla, tak tam psali, že by se tím mělo odbourat i to noční buzení a pláč. Že děti se prostě v noci budí tím jak přechází z jedný fáze spánku do druhý, ale měly by být schopny usnout zase samy, bez pláče. Což právě třeba Štěpánek asi neumí...
2. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.