• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
to samé dneska po kaši, dojedl kaši a šel spát
2. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
On pije už úplně sám, jo?? Téda ten je dobrej :wink:
2. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
neeee flašku držím já, neblázni :grinning:
2. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
když to bych se nemohla v posteli ani pohnout abych ho třeba nevzbudila když má tu lehčí fázi spaní
2. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, nezoufejte a když se tato metoda nezadaří nebo se Vám do ní nechce, tak to nedělejte, hlavně ať je Vaše dítko a Vy v klidu. Ale musím Vám říci, že mi do toho taky šli, není to u nás sice ideální, ale tak hrozný jako to bylo dřív to už není, chce to fakt vydržet, obrnit se, zatnout zuby a hlavně uši - nám, resp. Ondrovi, trvalo pochopit, že se bude spát asi 10 dní.

Ovšem někde jsem teď četla, k tomu hladu, nějaký názor pediatrů, že malé dítě do 1 roku by nemělo mít pauzy mezi jídlem větší než 8 hodin.
2. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
jáji a vy ho nemůžete někam přesunout?
2. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
AHa, já se právě divila :grinning:
Já sedim na posteli, Štěpula na klíně opřenej o mě, držim mu flašku a on u toho usne. Ale teď už jen v noci, přes den a večer už to nezabírá.
2. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Moje hodinka už udeřila, tak já se s Vámi loučím a zítra celý den nebudu.
Pokud bude Ondrášek ráno jen rýmovej jako dneska, a nic víc, vyrážíme na veletrh hraček a pak jezdit na koních, tak se mějte v sobotu hezky a večer pááá.
2. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
alčo dobře no, tak poslední jídlo v těch 12, ale víc ani ťuk. Já si teda taky myslím že na noční jídlo je dost starej a dělá to jen ze zvyku, ale těžko říct no
2. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Kačí přesně tak, dojde do fáze, kdy ty se ze spánku zavrtíš a vymalováno, máš ho vzhůru.
Kámošce taky stál, ale nechala ho. Dávala ho do postele už hodně unavenýho a on stál, ona přišla za 3 minuty, pohladila, zazpívala, položila a on už vlastně skoro spal. Trvalo to pár dní.

A Jáji, vy jste si ho takhle naučili. Od mala mu dáváte v půlnoci láhev. A on zjistil, že když začne řvát, zase mu dáš láhev. Ty myslíš, že má mlíko nějaké zázračně uspávací látky? Nemá. On jen se vzbudí a řekne si, zrovna mám chuť na mlíko a když začnu řvát, tak mi ho máma dá. Copak ty v noci jíš? Proč máš dojem, že to u dětí je jinak? Jako u kojenců samo jo, ale u takhle starýho dítěte ne. Bětka jí v 18.30 a pak až v 6 ráno a je úplně v pohodě. To samý skoro všechny děti tady. :pensive: Jáji je mi to líto, ale tohle je fakt problém a měli by jste s tím něco udělat, dokud je ještě čas. Jak píše Kačka, přece mu nebudeš dávat láhev mlíka ještě ve 3 letech, když se vzbudí a bude řvát. :pensive:
v noci mu to dávám vleže v postýlce :grinning:

Hani můžem vedle do pokojíčku ale mě se nějak ještě nechce :sweat_smile:

Alí...když já asi nemám na to nechat ho v noci hodinu řvát :frowning2:
Alí jj, to si taky myslím. Nemůžeme se do toho nutit, že :wink: Ale za zkoušku nic nedáme, jen já mám obavy, že 10 dní bysme to teda nevydrželi.
2. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Alí tak to se tam asi potkáme :grinning:
2. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
jako 10 dní? tak to aby se manžel odstěhoval někam mimo domov a já si nechala napsat prášky na nervy, protože Tom je schopnej řvát hodinu a pak stejně dojde na mlíko :frowning2:
2. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Holky tak pokud do toho nechcete jít, tak do toho nechoďte. Ale přišlo mi, že s tím chcete něco udělat.

A s tím mlíkem o půlnoci a pak až ráno, to jsem psala, že s tím souhlasím. Je to rozumný kompromis.
Jáji fakt nemůže mít hlad. :pensive:
Katko moje řeč no, chce to s ním něco dělat, než bude pozdě, i když je to sebetežší. Já bych ho dala vedle a začla. Chápu že ti to bude líto, mně bylo taky, ale...
Jáji hmm tak to jsme na tom stejně :frowning2: Prášky na nervy, špunty do uší a odhlučnit byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
no jo jenže když vypije mlíka večer jen 150 tak pak zákonitě hlad má dřív než ráno v 6, to potvrdila i doktorka a jak mám do něj narvat 240 ??? to prostě nejde
autor
A já jdu koukat na Sex and the City :grinning:
Jajinko, Ondrášek měl rekord v nepřetržitém řevu něco přes 3 hodiny, věř, že se to vydržet dá. Jen ho musíš hlídat, aby se nezadusil, a tak. Ale i na mě to bylo silný kafe. Ze začátku mi ho bylo hrozně líto, vždyť on tak strašně pláče, chudinka malá, ale pak jak jsem postupem času viděla, že to není pláč, ale vzdor, nechali jsme ho.

Ale nemusíte do toho jít. Zkus nahradit to mlíčko čajíkem, však i dítko může mít v noci žízeň (já ji mám taky, vždy mám vodu pro sebe po ruce) a v suchým paneláku se ani nedivím.
2. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Katko, tak zítra taky na veletrh? V kolik tam tak budete, jestli je reálné, že se tam potkáme? :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Štěpán má mlíko tak okolo půl osmý a pak se budí okolo třetí ráno. Ale je to různý. No a pak další jídlo tak v půl osmý.
2. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
No, a teď už opravdu dobrou noc.
2. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
jáji a co a kolik a v kolik jí odpoledne, jestli třeba nevečeří brzy, že pak nechce
2. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
ty vogo 3 hodiny?? tak to by mě vezli, klobouk dolu :sweat_smile:

a čaj, já ho zkouším dát ale on pak prostě začne řvát ještě víc
2. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
jáji a co to mlíčko s kaší od nestlé jak jsi mu dávala? to vypil celé ne?
2. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Téééda 3 hodiny řevu, tak to je Ondra rekordmen!!!
2. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Hani, dopoledne sváča bílá aktivie většinou mezi 8:30 - 9 , pak oběd 200 - 220g kolem poledne a pak v 15:30 - 16 přesnídávka a té dá tak 130 - 160 a pak kolem 18:30 mlíko
2. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
hani vypil max 150, spíš tak 120 víc ani ml :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Taky čučim na Sex, pak půjdu asi do pelechu.
Takže dobrou noc a bez nočního buzení :wink:
2. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.