• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
hm to je divný, to by hlad mít měl no
2. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
a jak kdyby to věděl už po třetí plakal, stačil dudlík ale možná to je po tom očku
2. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
tak třeba to má ještě otočený, že ví že v noci dostane, proto si víc nevezme, nic jinýho už mě nenapadá no :frowning2:
2. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
holky jdu taky do hajan, mějte se pěkně a držím palečky
2. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
dobrou holky

no připadám si jako debil no :(((( můžu si za to sama a ještě nejsem schopná to změnit
2. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Alí jedeme tam hned dopo a uvidíme podle toho, jestli Bětka usne v kočáru nebo ne. Když ne, tak pojedeme domů po obědě, když jo, tak se asi zdržíme ještě do odpoledne. :wink:

Jáji debil nejsi, nehloupni. Každá z nás se učí na svém prvním dítěti. To, co jsem ti psala jsou ale opravdu reálné zkušenosti. Vždyť i Alča ti sem napsala opravdu realitu. Je to jen o tom, jestli s tím chcete něco dělat nebo ne.
Já si myslím, že když to zavedete, že se s tím Tomík i naučí vzít si na noc víc.
Navíc my jsme ti psaly, ať mu zatím dáváš ještě to mlíko o půlnoci.
Hele a co ty Hajaja mlíka? Ty jsou z nějakou rýžovou moučkou nebo co. Bětka po tom taky spí celou noc. :confused:
My ti jen chceme pomoct fíku, ale jestli do toho jít nechceš, tak O.K., nic se neděje. :wink:

Tak dobrou holky, v rámci možností všem klidnou noc :wink:
2. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Krásné ráno, nakukuji:slight_smile: :slight_smile:.
Musela jsem si umýt vlasy, už mne nějak svědily či co. No, snad mi to uschne, aby mi venku neumrzla hlava - je tam jen jeden stupeň, týýý jo. :astonished:

Ondrášek dnes spinkal v kuse do 6.20 takže fajn, ale po mlíčku už neusnul, takže si v posteli hrajeme, pouštíme si písničky, škoda, ještě si mohl hodinku dáchnout, ale to bych toho chtěla moc až přespříliš:slight_smile: :slight_smile:.

Katko, my tam taky budeme nějak během dopoledne, ale moc dlouho se nezdržíme, páč musíme stihnout kolem poledne bus a jet na ty koně.

Tak kolky, pěknou sobotu.

A Jaji, jaka byla dnešní noc? Jo, a toho Hajaju zkus, tím nic nezkazíš.
3. říj 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahoj holky,
koukam, ze vecer se zajimave diskutovalo :wink: Ja jsem taky Jaje odpolko říkala, že si ho naučili na mlíčko naučili tím, že chodí pozdě spát a chtěli se trošku vyspat než se mladý vzbudí. Honzík už asi do 4,5 měsíce vydrží spát celou noc, je pravda, že na noc vypije mlíčko z 210 ml vody a hlavne je na UM od zacatku, takze u nej je to trosku jine. No, možná kdyby jste mu fakt v noci mlíko nedali, tak si pak zvykne, že se musí přes den víc najíst, protože v noci nic nedostane. Honzík, když měl obdoví svých hysteráků, že nechtěl spát, tak jsme ho nechali vždycky 5 min., pak jsme tam šli, ukonejšili. Je pravda, že jen pákrát měl večer ty svoje šílený hodinový hysteráky, ale to většinou když mu něco bylo ... rýma, bříško nebo tak něco. Záleží na Jáje, jak se k tomu postaví. Prostě se musí psychicky připravit na to, že pár dní bude krušných, ale pokud se rozhodne, tak musí vydržet a nesmí povolit. Jestli na to není přirpavená, tak holt se jí bude Tomík pořád budit :frowning2:

Nám dneska jede tatka k jeho rodicum, tak budeme sami doma. Vecer bych chtela zabehnout na chvili na Chodov, protože se na zitra ohlasila kamoska, co mela v tydnu 30. narozeniny a ja pro ni nic nemam :sweat_smile:

Hezkou sobotu!
3. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
tak se taky hlásím, brý ráno

Tom spal do 6 hodin do rána bez jídla, pravda je že se po půlnoci probral ale nechali jsme ho tak tam trochu kňoural, poplakal ale my leželi a nevšímali si ho a on asi po 20min si teda vztekle lehnul a spal, pak ještě jednou v noci breknul ale spal dál, tak vám nevím
3. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Bré ránko,
Jáji no to je super, ne? :slight_smile:
U nás klasika, mlíko okolo třetí hodiny a budíček v 6. Teď už půl hodiny hysterčí v postýlce, protože jsme ho tam dali, aby spal, byl úplně grogy už, ale samozřejmě tam stojí a řve :frowning2: Teď si k němu šel lehnout přítel, páč už to nemohl vydržet. Máme teď Štěpánovu postýlku přiraženou k naší posteli.

A dneska asi vyrazíme do dendrologický zahrady :slight_smile:

Peti to je teda úspěch, že Vám spí Honzík celou noc od 4,5 měsíce :wink:
3. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Jaji, tak to je super! Jen tak dal!!!!

Honzik spal ted dopolko opet jen 45 min, no ale probudil se s plnym nosem :unamused: Takze za chvilku jdu odsavat, to bude zase rev :unamused:
3. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
No jo holky ale to on udělá jednou za čas, to nebude mít delší trvání :confounded:
3. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Peti jak si mi psala sms, tak nepojedem, my tady sjedem a vyjedem kopec a jsme tam :slight_smile:

jo a dneska se poprvé postavil i v postýlce
3. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Jaji, to je v poho, jen jsem to zkousela kdyby nahodou jste jeli kolem :wink: Poslu tam V. nekdy behem pristiho tydne :wink:
Tomik, je sikula!
S tim nedavanim mlicka to fakt zkousejte dal!
3. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
3. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
sorry, já ráno nestíhala, tak se hlásím až teď. Jsme doma z veletrhu, ucaprtaní, ale něco jsme i koupili.
Je to teda spíš pro starší a s kočárkem je to velký boj, ale máme tu hrající chobotnici od Lamaze (původně za 710,- Kč, ale hrálo jí blbě jedno chapadlo, a ptž byla poslední, tak mi dal pán slevu na 600 :dizzy_face: ), pak takovou rozkošnou bílou beranici a tchán jí koupil takovou hadrovou panenku do kočárku a ten Geomag Baby za 559,- :dizzy_face:
Tady na ty stavebnice se to hodně vyplatilo, ptž na výstavě měli slevu 30%.
Koukali jsme tam na Maducu, ale na tu dávali jen 10% , takže ve výsledku 269,- Kč a to nám nijak výhodné nepřišlo, obzvlášť když nejsme zcela rozhodnutí, že jí chceme.
Jinak fakt pro starší by se tam toho dalo pořídit hafo.
Jinak Alenku jsem nepotkala, ale svojí kolegyni s manželem a dvojčaty :grinning: jsem potkala hned u pokladen :slight_smile:

Jáji tak myslím, že Péťa to taky napsala moc hezky. A souhlasím. Buď se na to cítíte nebo ne. Dneska teda spal mladej hezky, že? :wink:

Petí ta autoškola je dobrá :grinning:

Tak si hezky užívejte soboty :sunglasses:
3. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Krásné pozdní odpoledne ze Ctěnic, mé milé přítelkyně:slight_smile:.
Manžel má za sebou jízdu na koni, dali jsme si dobrý oběd a zákusek a Ondrášulka teď spinká (dřív prostě ne a ne zabrat).

Katko, také jsem Tě na veletrhu neviděla, páč tam bylo lidí jak psů, hrůza, ale též jsem něco pořídila - stavebnici, dvě pěkné deky do kočárku, čepice na hlavu a geomag farma vše se super slevou, tak jsem z toho měla radost.

KatkoKatchul, jak se Ti líbilo v Dendrologické zahradě?

Jaji, tak to byla dnes boží noc, ne? Super.

Peti, pěkná hračička.

Tak se mějte, papa zatím
3. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
ahoj holky.....tak my jsme se před chvílí vrátili z víkendu....Jeli jsme v pátek brzo kolem obídku. Měli jsme se krásně, Kubíček byl hodňounkej, dneska dokonce spinkal do 5 - to dostal mílíčko a pak do půl 8, to už dlouho nebylo.... :slight_smile:
3. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Musím vybalovat, ale rychle jsem si vás přečetla....tak já to v pátek zkoušela taky. V pátek jsem totiž byla na mrtvici, Kubíno se probudil v 5 a už nezabral. Tak po hodině kníkání jsme vstali a spát šel až v 10 a představte si, spal 6minut. Tak jsem řekla, tak to tedy neee a nechala ho tam - byla jsem totiž sama doma, Míla by to nevydržel nechat ho takhle dlouho řvát. Ječel přes hodinu a nic.....už neusnul. A ani neležel jen stál.....unudlenej, zeď je taky unudlená už ... :frowning2: Je to těžký vydržet, a ve dne to ještě jde, ale nechat ho takhle řvát v noci, je na nohou celej panelák - ale on je v noci většinou hodnej.....no nic, je to těžký s dětičkama. Ale Katka má pravdu, moje kamarádka to taky tak udělala, a teď už se jí malej neprobudí, ale říkala, že to bylo hrozně těžký, ale je ráda, že to dokázala - dokonce jí to poradila i doktorka....
3. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahooj,
tak v dendrologický zahradě se nám líbilo moc, byli jsme přímo nadšení :slight_smile: Byli jsme tam porpvé a určitě ne naposledy, ten podzim je stejně krásný období když zrovna neprší :sweat_smile: Pak jsme ještě nakoupili zákusky u Hájka v Průhonicích, mňam.

Takže na veletrhu halda lidí, jo? No to jsem i čekala. Ale dobře jste holky pořídily :wink:

Alí a Ty jsi se taky svezla na koni? To by mě lákalo to někdy vyzkoušet.

Vladi jj chce to pevný nervy a vytrvalost tahle metoda.
3. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky!
To je super, ze jste poridili vecicky na veletrhu. My jsme byli na vystave minuly rok a nakupovala jsem tam vecicky pro prcka. Jooo, to uz je hoooodne dlouho :grinning:
My jsme si odpolko udelali vylet do drogerie pac dneska uz druhy den hysterak u obeda, nevim, jestli mu to nechutnalo nebo co, tak jsem koupila par sklenicek a vareni zatim odlozim :confounded:
3. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Kačí....pěkně jste nakoupili...... :slight_smile:
A ani jsem tě nepochválila za tabulka, seš šikulka....
Peti.....já kupuju polívky furt pro Kubíka, vaříme jen když jsem u našich..... :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Kačko...udělali jste nějaký fotky v té zahradě? To musela být krása....
Jo našemu "zlobidlu" chutnají i ty hotové kaše....leze to tedy pěkně do peněz, ale když mu chutná.... :slight_smile: A klasická krupičková kaše, se zatím nemá dávat, nevíte??
3. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Vladi my dáváme krupicovou kaši s medem, je to Sunarka myslim. Štěpánek má nejradši ty krupicový. A jaký myslíš hotový kaše? Takový ty od Nestle v krabičce?
A s jídlem - chtěla bych od toho 1 roku, aby jedl hodně s námi, samozřejmě trochu upravíme jídelníček :wink: Na to už se těšim.

Vladi fotky máme, ale Štěpánek skoro celou procházku prospal, takže toho jsme skoro nefotili. Ale ta podzimní příroda je fakt parádní, ještě když tak hezky svítilo sluníčko :dizzy_face:
3. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Ja mam dneska porad chut na neco sladkyho a doma nic nemame. Dopadlo to tak, ze jsem prckovi snedla jednu ovocnou presnidavku, co jsme mu koupila v predstihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
ahoj,

tak dítko opět snědlo 160 kaše docela v pohodě, dávala jsem mu mezitím hodně pít a šlo to :slight_smile: uvidíme co v noci, ale ráda bych vydržela, včera to šlo ale co mi předvede dneska?

byl unavenej tak dostal nejdřív kaši a pak vana a pak do postýlky kde si sednul a seděl a smál se na mě když sem tam přišla zda už spí :slight_smile:)) usíná až teď

chjo nad náma zase slyším tu kravku slovenku, na to že jí je asi 40 je teda fakt blbá jak tágo :angry:
3. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Jaji, to je na Tomika dobry vykon :slight_smile: To jsem tedy zvedava, jak se v noci (ne)vzbudi :confused:
3. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky, před chvílí jsme se vrátili:slight_smile:, takže jdeme se věnovat Ondráškovi pak se snad objevím, ale jsem docela utahaná... zatím pa
3. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Katchul, Dendrologická je super, viď? Já to tam miluju a fotek už máme asi miliooooon - chodíme tam už pár let.
3. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Alí jj super, taky mě ty Vaše fotky nalákaly :wink: :slight_smile:

Jáji teda 160 kaše, to je dobrýýý :wink:

Mě se chce strašně spát, jsem zvědavá do kolika dneska vydržim. Zítra dopo jedeme na chatu odvézt nějaký věci a hračky co se nám tu hromadí. Staví se tam naši i tchánovci, tak to zase bude Štěpánek obletován :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.