• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačí....dávám ty kaše z DM od značky babylove - nic od té značky nekupuju, ale tu kaši jsem zkusila, protože jsem měla nějaké letáčky na slevy, a ona Kubínovi chutnala, tak jí teď dost kupuju. Je ve skleničce jako přesnídávka, je jí tam 190 a myslím, že stojí necelých 25,-Kč. :frowning2:
Holky chci se zeptat, jaké máte ty overálky? Já mám bavlněné, ale nedáváte někdo i ty fleesové??
3. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ach jo, Ondrášek je pořád zarýmovanej, achichachich, a to odsávání, to je teda horor hororovatej. No, teď vypil mlíčko z 270 vody, kéž by se mu hezky spinkalo a hlavně aby mohl dýýýýcháááááát!!!!

A já se jdu podívat na fotečky z dneška za chvíli, ovšem ještě předtím si musíme dát něco k jídlu, páč máme hladááá - ale byli jsme tam na dobrém obědě naštěstí měli otevřeno - svatba se konala vedle:slight_smile:.
3. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
katch...no to jo snědl toho dost, ale uvidí se v noci

já jsem nějaká alergická na ty sousedy, copak toho chci moc abych měla večer klid a neslyšela jak se nahlas baví i přes televizi? :frowning2:
3. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak dneska asi už nikdo co?
3. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Já jsem tu. :wink:
Koukala jsem na ČT1 a to musí všichni pochopit :grinning: Tanyny, tanyny :grinning: :grinning:

Vladí s nákupem jsme spokojení a díky za pochvalu.

Alenka si užila krásný den na koníčkách.

Kačenka v Dendrologické zahradě.

Péťa v drogérii a u Honzulkový přesnídávky :grinning:

A Jája? Kde byla Jája? :astonished: :grinning: :grinning:
Hele to je super, ta kaše, Bětka jí ze 170ti a spí celou noc. Takže by to měl vydržet. Uvidíš. Pokud se ale rozhodneš, musíte to vydržet. Á 3 minuty utřít nos, dát napít, dudlík, pohladit, třeba zazpívat a to je vše.
Pokud ale rozhodnutí nejste, tak to nedělej. :wink:

A já budu muset ještě klepat :grinning:
3. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Nazdáár Katko, já si říkala, že se asi budeš dívat na jedničku:slight_smile:, a taky že jo:slight_smile:.
Na koních jsem nejezdila já, ale Martin měl domluvenou jízdu a docela si to užil, i když ho to nějak nenadchlo, že by hned příští víkend šel jezdit znovu:slight_smile:. No, a já se starala o synáčka, projížděli jsme se parkem, koukali na koníčky, atd... Bylo to fajn, jen foukal dost ledový vítr, no snad nenastydneme ještě více...
3. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak se holky mějte, vytvořila jsem další Ondráškovo album - už 12.měsíc, to je děs jak to letí!!! A jdu do hajan, jsem ucapkaná, ošlehaná větrem, atd... Dobrou noc.
3. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera byl pokud o prvni noc prcka samotneho v pokojicku, nechala jsem si chuvicku, ale prcek se tam porad mlel, takze mi porad pipala chuvicka, tak jsem se asi ve 4 hod rano prestehovala k nemu do pokoje a on se v pul 6 vzbudil a porad mi neco vypravel :grinning: Takze jsem nevyspala :unamused: Dneska cekame navstevu, prijedou dve zname mrknout na Honzulu :slight_smile:
Dneska zkusim druhy pokus, bud si ztlumim chuvicku, nebo necham jen otevrene dvere.
Jinak Honzik uz ma postaveny vybeh, co jsme mu poridili. Behem dne hodim par fotecek.
Hezkou nedeli! :grinning:
4. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Nazdáááárek, hezkou neděli!

Tak my dneska (i s tou rýmou debilní) spinkali pěkně. Od cca 20.30 do 5.30 a pak ještě (po teda delší době než zabral) ještě do 8.00, fajné:slight_smile::slight_smile::slight_smile:. Dneska jdeme s našima, Štěpánkou a tchýňkou na oběd k příležitosti tatínkových narozenin - tak ještě zabalím dárečky napíšu přání a jsme ready. Kluci se před obědem půjdou projít, aby Ondra trošku chrupnul a nebyl tam protivný a já zatím poklidím.

Peti, tak Honzulku jsi "vystrnadila" od Vás, jo? :slight_smile::slight_smile:
Jaji, a co u Vás? Jak to dneska probíhalo v noci?
4. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Kde jste kdo???? Vítr Vás unesl? :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky,

dneska horší, takže o půlnoci opět brečel ale nedostal nic, no a pak budíček ve 3:30 a brekot, já hladila, dala dudel, zkusila čaj, to se naštval, takže po půl hodině uklidňování dostal mlíko a usnul hned a vstal v 7:20
4. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
my jsme včera koukali na "Na vlastní nebezpečí" a pak šli spinkat. Míla si myslel, že něco bude, ale já byla totál unavená..... :frowning2: Jinak spánek docela šel.....dnes nás čeká nákup v Globusu, a možná odpoledne návštěva.... :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Jaji, tak to není tak hrozný.
Třeba se to bude takhle postupně posouvat:slight_smile:, teď ve 3.30, pak ve 4.00 atd. U nás to takto bylo s ukládáním ke spánku, vždyť Ondra chodil spát až ve 23 dřív ani ťuk, no a teď jsme se postupem času dostali už na čas kolem 20té (pokud tedy nejsme někde celý den na výletě a je to posunutý na pozdější dobu, ale nejdéle ve 21 se snažíme ho uložit).
4. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ali, zatim to jen zkousime, jestli Honzik sam vydrzi v pokojicku nebo ne, tak uvidime :wink: Uzijte si obidek.
My jsme pred chvili vyzkouseli sportak, Honzik u toho usnul :slight_smile:
Po obede cekame navstevu, tak budu asi az vecer:slight_smile:

Vladi, manza si delal taky nadeje, ze kdyz prcek spi vedle, ze by mohla byt klepacka, ale vecer jsem byla utahana a rano jsem spala u prcka :sweat_smile: :grinning:
4. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Kluci jsou venku, tak doufám, že neuletěli, tam je teda šílenej uragán, blééé.
Já jsem poklidila, připravila dárečky a přáníčko a teď půjdu sklidit prádlo z balkonu a připravit nám oblečení na oslavičku - za hodinku vyrazíme.
4. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak my vaříme, opět jsme si stěžovali na sousedy, měli tak nahlas puštěnou hudbu že nám duněla ložnice :angry: a ani neotevřeli když tam Tom zvonil a bušil na ně :angry: hovada
4. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my tak užíváme neděli, Bětulka teď chrupe a my farmaříme :grinning:

Jáji tak ať je vyhodí, vždyť tohle přece není možný :angry:

Alí hezky si užívejte oslavičku :wink:

Petí já myslím, že chůvičku vypni a nech otevřený dveře. Honzíka uslyšíš, ne? Samo pokud ten jeho pokoj není na druhé straně bytu :sweat_smile: :confused: :grinning:
4. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky,
navsteva odesla. Honzik je poslednich par dni hrozne protivnej, porad pobrekava, nic ho nebavi. Ja fakt nevim :unamused: Je mozny, aby mel po prikrmu uz za 2 hodky hlad, kdyz sni pulku velke sklenicky? Ted zase vic basti, tak nevim, jestli nejaky spurtik nebo zuby, ale do pusy mne nechce pustit :unamused:

Dneska jsme vytahli sportak, dali nanoznik, ale kdyz jsme prijeli, tak mel prcek studene ruce a nos a to mel bundicku, mikinku, body s dl. ruk., oteplene dziny, teple podkolenky, cepicku a boty, ktere po ceste skopal. Mne prijde na puncochy jeste brzy :sweat_smile:
4. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Peti Tom má taky studený ruce, to bys mu musela dát rukavice :grinning:

jinak když jsme přišli z prochajdy tak tam furt vyhrával, tak tam šel táta ať to stlumí že pod nima je malé dítě :angry: a volal majitelce bytu ať si je kouká zpacifikovat že tu dělaj bordel
4. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Petí Bětka má taky studený nos a ruce. Jo, holt periferie. Sahej mu na hrudníček a zátylek a když je má teplý, tak je to dobrý. Nicméně ty rukavice budu dávat Bětce taky.

Jáji tak držím palce, aby to zabralo :wink:
4. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Nazdar holky, tak my dneska taky málem ulítli, byli jsme na chatě. Na Štěpulu se přijeli podívat obě babičky a oba dědečkové. Dostali jsme koláče a švestky, to teda nevim co s těma švestkama budu zase dělat :sweat_smile:

A studený ruce má Štěpánek taky teď pořád v kočárku, ale máme jenom zimní teplý rukavice, tak nevim zda mu je už začít dávat?

Jáji tak ty sousedy vám tedy nezávidim, to je za trest, idioti :angry:

My jdeme teď koupat, pak se asi půjdu naložit do vany já :slight_smile: Dneska jsem totálně vyřízená celý den, protože noc byla příšerná. Ale možná to bylo tím, že dnes má být úplněk a už párkrát jsme si všimli, že prcek noc před úplňkem špatně spí :unamused:
4. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
tak dítko se najedlo v 18:15 snědl 180 kaše , tak uvidíme a pak koupando a usnul v 7 večer, to tady ještě nějaký kreténi bouchali kladivem :angry:

Kačí tak včera konečně došlo na klepačku a jakou :grinning:
4. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Jaji, tak snad se ti sousedi trosku uklidni, to je fakt hruza.
No ja mam takove slabe rukavicky, ale prijde mi to brzo mu je dat :confused: A ty puncosky uz davate? Dneska fakt fucelo jako blaaazen :confounded: Mne dr rikala, ze mam sahat na zapesti, ale doma uz nemelo cenu mu tam sahat, ze :grinning:
Tomik se tedy s tou kasi prekonava. Cim dal tim lepsi vykony :slight_smile:
Honzik byl uknourany, tak sel na samotku do postylky a usnul tam. Akorat jedl v 18 hod, takze ho asi nez pujdu spat vyjimecne vzbudim a dam najist, aby vydrzel :grinning:

Jaji, super klepacka, ju :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
4. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Jáji tak super klepačka, jo? :grinning: To mi musíš zítra osvětlit, co si za tím mám představit :grinning: Myslím teda skóre :grinning: :grinning:
A Tomík se překonává teda :grinning:

Petí punčocháčky ještě nedávám, mám nánožníka když se mi zdá zima, tak jí tam vrazím deku.
Jdeš zítra? Mám tady tu čepičku :wink:

Kačí taky bych se naložila, ale spíš kvůli své momentální vymrzlosti. Ještě nám netopí a my, jak jsme v přízemí, tak tu máme kládu jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
4. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kaci, mam v planu zitra jit, tak snad to vyjde :grinning: Doufam, ze pan topenar prijde vcas a stihne to brzy udelat :unamused:
4. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Peti jo jo to je ono, mám doma i dvd se znakama :wink:

já si chtěla umejt hlavu ale kakám na to, páč stejně jdu zejtra cvičit :grinning:

vůbec nemám tucha co budu zítra dělat, nechcete některá ven?
4. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kačí dneska jsem si málem koupila ty samé kalhoty na cvičení co máš ty :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahooooooooooooooj holky!
Tak oslava se vydařila, bylo to super, strávili jsme v kruhu rodinném něco kolem 4 hodin, Ondrášek byl zlatý, ale odpoledne už nespinkal, takže večer byl značně znaven a uřván, ale nic nemožného. Já jsem ještě byla k večeru se Štěpánkou v Tescu na Skalce, kupovaly jsme spoustu věcí a normálně vynechal jeden bus, no hrůza, co tam potom bylo lidí a my ty plný tašky a ruce, katastrofa, no ale dočkaly jsme se a přijely asi s 40 minutovým zpožděním domů. Zabít MHD.

Jaji, Tomík tedy baští kašičku už dobře, viď?
Peti, Ondrášek má také studené ručky, to je noumální - jak psala Katka, periferní oblasti. My nosíme termokalhoty, podkolenky, body s krátkým, triko s dlouhým, teplou mikinu s kapucí, bundu a čepici. A vítr byl teda pořádnej, hrůůůza
4. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Petí tak fajn, snad jí nenechám doma :sweat_smile:

Jáji já musím dopo nakoupit a odpo přijde táta a maceška. Tak snad jen kdyby jsi chtěla dopo do Arkád :confused: , nic víc nestihnu.

Alí to je děs, ta MHD. Mě se stalo s kočárem, že vynechala nízko podlažní 16tka. A to měla být garantovaná, ptž byla v jízním řádu :angry: :angry: A to jsem si před tím nechala schválně ujet jednu normální. No kdybych to bývala věděla :angry: :angry: Tak snad nejste holky moc vyfoukané.
4. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.