• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
:grinning: :grinning: :grinning:

katchula • 1d • 4. listopad 2008 v 09:45

čau holčičky, jsem dneska musela vstávat už v 6,30 do tý mlhy Byla jsem na kontrole, nic moc se nezměnilo, mimčo je pořád spíš vysoko, ale prý to nic neznamená a může se to změnit každým okamžikem... No tak jsem zvědavá, já už chci rodiiiiiiiiit!!

fanys: já mám teprve před porodem, ale jinak můžu za sebe říct, že v poradně vždy byli na mě moc milý a hodný

Poupina: čaj z maliníku piju až asi měsíc
21. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Kačí nene, ale můžu všechno nasadit po i proti směru :wink:
Jak hlubokou korbu, tak sporťák, tak autosedačku. :wink:
Ty máš co za kočárek?

Jako holky prr, vy si půjdete číst krčskou diskuzi a já tu zůstanu sama nebo co?
21. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
21. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
ty vadooo, asi půjdu číst a na které stránce mám začííííííííííít??
21. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
já tu jsem, neboj :wink:

katko tak to je super, už vím že u druhého chci taky takovou kombinaci, protože téo otáčení a autosedačku bychom využili na milion procent :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Katko mám Jané nomad a teda tuhle vychytávku to nemá :unamused: To máš super :slight_smile:
to z toho 4.11. je na 116
a ještě jedna :grinning:

ducky • 1d • 5. listopad 2008 ve 20:16

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj ještě jednou,

tak ve zkratce, co se dělo.
Voda mi praskla ze čtvrtka na pátek v noci v 1.15 hod. Vyrazili jsme směr porodnice. Příjem na pokoj a první probdělá noc a vydýchávání kontrakcí, zatím né moc častých a bolavých. Na pokoji jsem byla s velmi milou holkou, takže jsme to prokecaly, stejně spát se nedalo. Ráno zavedena tableta na podporu kontrakcí. Dopo odvezli Zuzku na císaře, jednak přenášela a druhak měla hodně vysoký tlak. Osaměla jsem a kontrakce zesilovaly a byly častější, jenže nevedly k porodu. Odpoledne na mě padala už taková únava, že jsem mezi kontrakcema dokázala i spát.
O půlnoci z pátku na sobotu jsem byla otevřená na 4, takže příprava na porodním sále a konečně manžel u mě
Dostala jsem kapačku, aby kontrakce zesílily, celou noc ovšem opět žádné velké změny, otevřela jsem se o další cenťák. K ránu jsem byla už tak vyřízená, že s námi PA začala řešit Epidural. Dali jsme si hodinku, kdy mi PA aniž bych věděla vypla tu kapačku a já se trochu prospala. Pak jsme se rozhodli, že už se nebudu dál trápit a řekli jsme o epidurál. Po něm to bylo super, přestala jsem mít bolesti, usnula jsem a nabrala trochu síly. Epi má pomáhat i k otvírání, ale u mě po hoďce beze změny. Vypadalo to, že jestli se nic moc nezmění, půjdu na císaře. Pak se ale stal zázrak a já se během hodiny najednou otevřela na 7 a pak už to pěkně postupovalo. Ve 12 se šlo na věc. Pan dr. mi vysvětlil kam tlačit a já tak bejčila, že jsem Bětku během půl hoďky vytlačila ven.

Pak ovšem nastala komplikace, nechtěla se mi odloučit placenta. Manža říkal, že za mnou hoďku nemohl a nevěděl proč. Ztratila jsem trochu víc krve, ale vše dobře dopadlo.

Jinak holky, jak noční tak denní PA naprosto výborné, skvělé, bohužel neznám jména.
Ale denní PA věděla, že jsem další koníkovka, jsme tam populární
Rodil mě pan Dr. Menšík a děkuju šťastné hvězdě. Byl naprosto báječný a díky němu na ten porod budu nakonec vzpomínat v dobrém.
21. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
No tak jste šly fakt všechny číst co???
21. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
Já mám ráda tohle:

ducky • 1d • 30. říjen 2008 v 17:29

Taky bych jí popohnala, ale prý ty babské rady vůbec nefungují.
No koneckonců jsme to viděly u Háni.
Lehkou nudu mám též, i když teď jsem řešila i nějaké pracovní věci, tak to šlo.
Já jsem spíš nevymluvená

Uvidíme, jak zítra bude, já už se ale stejně nevykopu ven.
Tak papa, kdybych se zítra nehlásila, tak víš co

katchula • 1d • 30. říjen 2008 v 17:33

Jasne, kdyby nic, tak jsi na porodnim sale
Tak hezky vecer, ja sem asi jeste mrknu pozdeji jestli tu nebude uz zprava od Oskarky. PAPA
21. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
No holky jsem ráda, že mi to jde nasadit tak i tak :wink: Ale ta přehazovací rukojeť by byla ještě lepší, páč já bych musela zvednout celou tu sedačku zatím i s Bětkou a to teda nevím :astonished: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jo a prosim vás, jsem tam našla nejasnost, jste si myslely, že mi zabrala až druhá tableta, tak nakonec to bylo už po té první, ale porod až druhý den, ale už bez tablety :grinning:

Katko jukni do alba, Kája ti vypráví pohádku :grinning:
21. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
No Hani tak to tam opravdu máš mystifikaci :wink:
Už tam letíííííííím :grinning:
21. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Hani tak jsem asi mimo, ale kde vypráví pohádku? Pod kytičkou? :grinning:
21. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
neee, na tom vídeu přece
21. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Hani aha, tak to se mi nezobrazilo. Ten můj debilní starej notebook neumí nějakej Flash a spoustu věcí mi prostě nezobrazí anebo jo, ale pak mi shodí celej net :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Tak se podívám zítra na velkým PC, teď tam hnízdí manža a toho odtamtud nedostanu :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Ty jo holky si fakt čtou či co? :grinning:
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
jo aja :frowning2:
21. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
A já si říkala, proč je tak velká mezera mezi textem a fotkama :grinning:
A ono je tam vídeoooo :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
přesněji dvě :grinning:
21. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Téééda Kájucha je supééér :slight_smile: :grinning: Pěkně užvaněná baba :grinning:
21. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
21. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Aha :grinning:
Tak já to budu muset teda vydržet do zítra :sweat_smile:
Já mám někdy takovou chuť ten noťas rozmlátit na mikročásti. Ale je pracovní, tak nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Jo Hani, to znám, to jsou marcipánový mimika. Viděla jsem fotek ještě mnohem víc, mimochodem jak mívala Alenka těhu album, tak jako úvodní fotku měla takové mimi ve skořápce, tak to bylo taky z marcipánové série :grinning:
21. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Katch takhle vykládat začla na svoje narozeniny, mysleli jsme s manžou že se pomlátíme smíchy, protože ty ksichty co u toho dělala... :grinning: To video je slabej odvar, zmerčila foťák a hudrovala míň ale i tak... no a od tý neděle už nedělá nic jinýho, dokonce i dneska při plavču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
jj, některý ty fotky s miminkama taky znám, ale tuhle jsem ještě neviděla.
21. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
ty jooo, Kája je supeeeeer :grinning:
autor
Tý jo, to není fér. Já to chci taky vidět :angry:
autor
Já snad jdu udělat smutný oči na manžela :sweat_smile:
katko :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.