• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko, to se mi taky už párkrát stalo, že místo nízkopodlažky uvedené v jízdním řádu přijel normální bus, jsou to fakt syčáci a lumpové. Debilové, fakt jsme byly nakakaný!!!! Ale přežily jsme to, jen více pšíkám a smrkám:frowning2::frowning2:.
4. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Kačko tak to necháme na jiný den, co ty na to?

zítra ráno jdu na krev, fuj, musím vstát v 7 ráno a běžet tam dokud manža hlídá
4. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak holky, dobrou noc, pěkně se vyspinkejte.
4. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
A zítra jdu do divadla, jupíííí:slight_smile:.
Také přemýšlím jak udělat ten Ondráškův narozeninový den, který zakončím s Martinem v Divadle na benefičním představením hry České nebe v divadle Járy C.
4. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Jáji jasně, já jsem si myslela, že tohle tě neuspokojí :grinning:

Alí jako 40 minut je fakt síla a ještě v tom větru. :angry:
A já bych šla do divadla Járy C., jejich hry miluju, půlku umím skoro nazpaměť a často používám některé hlášky :grinning:
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky,
jj, Jára C. - mám nejradši Záskok a Hospodu Na Mýtince:slight_smile::slight_smile:, ale České nebe si také nenechám ujít (i když jsem ze začátku byla proti kvůli tomu, že je to na den Ondráškova 1.ročku, ale je to večer a to už se stejně bude chystat do postýlky..., snad bude na tchýňku hodný).

Ondrášek ještě spinká, ale já vylezla asi před půl hodinkou, už se mi nějak nechtělo spát. Už nespinká, nějak jsem to před 20 minutami zapomněla poslat:slight_smile::slight_smile:.

Venku dneska nic moc, co?
5. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Adriance vše nejlepší k 7 měsícům!!!!
5. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky.....na Cimrmana jsme taky chodily do divadla....(tady sedí sedí samý blbec, pitomec.....blbec, pitomec, blbec pitomec....jenom tam vzadu tam je výjimka, tam sedí dva blbci vedle sebe)....takhe nějak to bylo??? :grinning:
Taky přejeme Adriance vše nej, už je to velká holka :slight_smile: Asi mají hodně práce, dlouho se Alča neobjevila, tak třeba dneska.... :slight_smile:
My dobrý, včera jsme měli návštvěvu, ale Kubík nám vytuhnul v 5 v autě, když jsme jeli z nákupu, tak byl s námi asi do čtvrt na 9, ale to si člověk nemůže dát ani víno na stůl.....dali jsme ho chvíli do jídelní židličky, ale tam se mu líbilo jen chvíli.... :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky!
Honzik dneska zvladnul noc na "samotce" v pohode, lehce se probudl v 5 hod, protoze byl nasoukany v rohu postylky a pak spal jeste do 6 hod a v pul 7 papani :slight_smile:

Jaji, ja musim dneska na Karlak kvuli tomu stolu do kuchyne a odpoledne dorazi topenar pridelat merak na topeni, takze bohuzel dneska neee :wink:

Adriance take prejeme vse neeeeej :slight_smile:
Ty jo, to to leti, nam bude za chvilku pul rocku a nekomu za chvilku uz rocek :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Jaji, pujcila bys mi na vikend to dvd s tim znakovanim? Docela mne to zajima, mrkla bych na to? Prosim :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
já jen rychle, ptž musím dát Bětce snídani a pak jedeme na nákup.

Adriance vše nej, nej, hrozně to utíká, vždyť měla před chvílí půl roku :grinning:

Alí já nejradši Blaník, Dlouhý, široký a krátkozraký a Dobití severního pólu :grinning:

Vladí je to debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček :grinning:
5. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen na chvilku, dneska moc nepobudu. Čeká mě zase stupidní obvolávání novinářů - jak já to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:, předtím musím do krámu a pak chci taky žehlit, tak jsem zvědavá jaká bude bilance na konci dne.

Adriance vše nejlepší!
5. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno holky,
já taky dnes moc nebudu, jedeme ke kamarádce.
A sláva, konečně nám začali topit, už jsem byla vymrzlá jak psí ho.no :grinning:

Ještě mám ale jeden dotaz, pokud používáte nějakou zubní dětskou pastu pro prcky, tak jakou??? Díky :wink:
5. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
katchul elmex :wink: a používám ji jen když si vzpomenu
5. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Hanko, Katchul a ostatní, užijte si den!!!
My nepoužíváme žádnou, zubařka mi řekla zatím nic, jen vodou a kapesníkem, na prohlídce se prý dohodneme:slight_smile:.
5. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
katch...do roka bez pasty řekla dětská zubařka

jinak ahoj všem :slight_smile:

tak spánek, spinkal do 5:30 a pak do 7:40 takže super :dizzy_face:
já už mám po krvi, Tomík tam byl se mnou,sestra mě sjela že říkám dítěti že budou mamince ubližovat, no jo nějak mi to nedošlo :confounded:
jinak na Budějárně zavřeli jednu část ulice, dva jízdní pruhy tak je tady docela mazec
5. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
a Adriance vše nej, to letí to je děs
5. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Jajinko, no vidíš, jak je Tomík šikovnej. A žádné řevy v noci jo? Hezky pěkně vcelku spinká, jo?
Na Budějárně to tedy musí být mazec, že?
5. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Jsem teď dožehlila prádlo a zase dala do pračky další - to je prostě nekonečnej kolotoč. A Ondra mi "pomáhal" - tahal košile z prkna dolů, takže jsem je musela přežehlovat znovu, no prostě pomocníček:slight_smile::slight_smile:.

V pátek možná pojedu s Ondrou a Štěpánkou přes den mrknout do IKEA a možná něco koupit, uvidíme.
5. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
hlásíme se z víkendu, bylo to fajn, ale zima šílená.Máme spoustu hub, takže už vařim.Ráno jsme byly cvičit a ted očekáváme opraváře na topení, dohodneme výměnu v celém bytě, tak jsem zvědavá, jakou udělají cenu, už v pátek mi hlásili, že to 20 nespraví :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adriance i od nás vše nejlepší :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Alí...no normálka celou noc bez řevu, docela jsem zírala :confused:
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jinak jsme koupili ty nové tesco plenky, ty zelené a jsou fajn :wink: a taky tam měli ve slevě protiskluzová zvířátka, žabky a velryby, 6 kusu za 100 kč z 200,- tak jsme koupili :slight_smile:)

ty jo Tom se o všechno staví, já se picnu
5. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
No, vidíš, takže hlad to nebyl:slight_smile::slight_smile:, Jajinko.

Nechtělo se mi jít ven, takže teď mám za to odměnu v podobě křičího a stojícího Ondry v postýlce.
5. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Marti, ahoj, to bude pěkná pálka za to topení, co? :frowning2: :frowning2:
Taky jsem zkusila jedno balení těch nových Tesco plenek, máme teď na sobě první, tak uvidíme.
5. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
my půjdem ven asi nějak kolem 14té, uvidím, nějak se mi nechce samotnou mě to taaak neba
5. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Dobré popoledne,
my jsme po o, máme za sebou kousínek žehlení. Teď se chystám do krámu, k večeři chci dělat gnocci se špenátem a uvařím káje hovězí se špenátem do skleniček.

Jáji gratulace k Tomíkovu spaní, uvidíš, ono to půjde :wink: A jak dopadly švestky?

Taky máme od víkendu Tesco plenky a nejsou špatný. Teda včera protekla, ale to proto že se na ni zapomnělo a byla fakt táááááák nehorázně nacucaná, že by proteklo všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji zvířátka fajn viď? Taky jsme je koupili, už je to ale docela doba, vzala jsem je na chalupu, kája je teda sundavá a cucá. Ale bacha, občas, nevykoumala jsem čím, místo toho aby fungovali protiskluzově, tak to po tom káje pěkně ujede a Terka už si na tom taky nabila. Tak buď v pozoru.
5. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hani...na švestky ještě nedošlo, jsou v lednici, jsem lenoch :sweat_smile: Jinak mě protekla i huggieska ale tím že v ní byl dlouho a normál to prosáklo prostředkem :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak teď dítě hystericky vztekle řve v postýlce, chce se mu zase spát, mne si oči a prostě jak odejdu ječí, tak ať si ječí :angry:
5. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky,
hlasim se :slight_smile: Rano jsem musela na Karlak doplatit zbytek penez za stul a zidle do kuchyne, tak ve ctvrtek nam to privezou :slight_smile:

Jaji, to je super! Vidis, jak jde Tomik do sebe :dizzy_face:

Holky, potrebuju poradit: prcek dneska spapal pul velke sklenicky mrkev s bramborem a pak jeste rval, ze ma hlad, tak jsem mu dala mlicko, protoze prikrm uz jsem nemela. Myslite, ze mu muzu davat vic jak pul velke sklenicky? Neni to moc, kdyz zaciname 3. tyden na prikrmech :confused: No, je pravda, ze dopolko tedy snedl malo mlika, tak je mozny, ze to bylo tim, ale uz vcera taky knoural, kdyz jsem mu dala jen pul velke sklenicky :confused:
Mne prijde, ze na nej leze zase nejaky spurtik nebo co, zase zacal zrat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Peti...já bych mu to dala, Tom začal jíst velké skleničky asi po měsící nebo tak nějak :wink:

jinak už jsem byla vzteky bez sebe, dítko nechtělo usnout, Katka to zná že :sweat_smile: no plácla jsem ho přes plenku, páč už mě nakakal, dala napít a ejhle spí...pak půjdem ven
5. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.