• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
mimochodem pěknej výběh :grinning:
5. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Peti klidně mu víc dej, pokud víc chce :wink:
5. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Petí taky myslím, dej mu víc :wink:

Jáji znám a proto se u nás už spí jen jednou a je to bez nervů :grinning:
5. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, dik, tak zitra mu dam kdyztak vic :slight_smile:
Ted cekam na topenare, doufam, ze nebude mit zpozdeni :unamused:

Jaji, Kaci, kde se sejdeme? S Kackou na miste a s Jajou na Budejarne?
5. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Se mnou na Budějárně a s Kačkou na Dvorcích :slight_smile:)

venku jsem potkala Martinu s Nelinkou, tak jsme chvilku podrbaly :slight_smile:))
5. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
já byla na Andělu. Lucinka jela se ZOO a vystoupila tam, tak jsme se trochu courli a pokoupili pár věcí......
teda holky závidím vám, že máte takové jedlíky.....mně teď docela s jídlem zlobí.....dám ho do židličky a už dělá nene a lehá si pusou na ten stolek, abych na něj nemohla. Tak nevím, jestli nám neleze zoubek další.....
Peti....a jak je HOnzík spokojenej ve novém výběhu??? :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
ty jo mám slavnýho manžu, je vyfocenej s Čechem (brankářem) a Haškem, trenérem, ty vogo čumím
5. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
a má podepsanou fotku pro synovce :dizzy_face: ty budou rádi, hlavně starší, hraje fotbal a je brankář :dizzy_face:
5. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, byli jsme s Ondrou docela dlouho venku, potkala jsem kamarádku s malým Adámkem, pak jsme vyzvedli babičku ze školy po odpoledce, prošly se společně, daly si u nás kafíčko, podebatily jsme, hrály si s Ondrulkou, vykoupala jsem ho a teď se jdu chystat do divadla.

Mějte se hezky!!
5. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Už jsem nějakou chvíli doma, jdu se najíst a pak přijdu :wink:
5. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
No kde jste kdo? Já už jsem dokonce i vykoupaná :grinning:

Jo holky, taky máme nějaký problém s topením :angry: Neungují nám 3 ze 4 :angry: Můj táta si myslím, že je to jen hlavicema, tak uvidíme :confused:
5. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
já tu jsem taky :slight_smile:) za chvilku jdu do vany, jen si počkám koho vyřadí ze superstar :slight_smile:)

Kačí už je ti dobře?

jinak mladej snědl v pohodě 180 kaše a usnul v 19:20 prý a ještě otvíral pusinku :grinning:
5. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Zdařte kočky, která máte nakonec ten emitex fusak combi? Vyplatí se? Je dobrej? Ozvala se mi ženská že by wi koupila za 800 ten RC, tak že bych místo něj koupila ten emitex, že je delší
5. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj, taky se hlasim :slight_smile: Uz jsem vysprchovana, umytou hlavu. U nas se pry slo spinkat v 7 hod, tak jsem zvedava, kdy bude rano vstavat :confused:

Kaci, jak ti je?

Hani, mam ten zimni fusak, vypada dobre a teple. Myslim, ze ho ma i Jaja a Alca a holky uz ho maji asi i ozkouseny na prckach kdyz byli miminka :slight_smile:

Marti, dekuji za tu cepicku. Kacka mi ji dneska predala. Mne neprijde tak velka, Honzik ma velkou kebulku :grinning:

Vladi, vcera se prckovi v ohradce moc nelibilo, si to musel okoukat a dneska si tam pekne hral :grinning:
5. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Peti a jo vlastně, ty máš ten hezkej hněděj :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hani, jj, mam ten cokoladovo-bezovy :dizzy_face:

Jsem se po ceste ze cviceni zastavila v C&A a koupila jsem Honzikovi teple rukavice na zimu a teple ponozky. Vybava na zimu :grinning:
5. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
já si na cvíču hejbla krkem a teď s ním nemůžu hýbat
5. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Jé, vy tady už jste :grinning:
Jáji, Petí, tak teď momentálně zase nic moc, ale tam to fakt bylo tím vydejchaným vzduchem a posilováním na spodní část břicha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani myslím, že s ním budu spokojená i tuhle zimu, fusak má mít 110 cm s tím prodloužením. Každopádně minulou miminkovskou zimu jsem s ním byla hrozně spokojená, Bětka i v těch nejhorších mrazech byla hezky teploučká :wink:
5. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jaji, krk ju. Tedy tak si dej teply obklad a snad to do rana povoli. Mne kdyz bylo nejhur, tak pomohl Myolastan, to je takovy prasecek na povoleni svalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaci, tak at ti je brzy dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja jdu asi lezet, jsem docela utahana. Zitra dopolko nebudeme, zitra ma Honzik aerobik s fyzioterapeutkou :grinning:
5. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Brou noc! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Chjo teda Kačí čím to je viď? :unamused:

fusak, Tom v něm byl jako miminko a bylo to super, je krásně teplej, ani jsem ho pak moc nenavlíkala páč byl spocenej
5. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
myolastan jsem mám pocit taky měla, ale já na prášky nejsem, já max lentilku na bolest hlavy :grinning: nebo břicha při ms
5. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, jsem vám psala ráno z mobilu, ale nevím proč se to sem neuložilo :-/
Mě ve čtvrtek vyhořelo trafo od noťasu a teprve dneska jsem si koupila nové. Průběžně jsem vás dočítala z mobilu, ale psát z něj byla pakárna!
Děkujeme za přáníčka Adriance, všechny jsem jí je přetlumočila mám vyřídit srdečné poděkování :grinning:
Jinak už i nás dostihla epidemie a od neděle nudlujeme, vydáváme, kapeme nasivin...teplotu má jen zvýšenou (37,1 po odečtu)
Ve čtvrtek máme vítání občánků tak snad se to nějak rapidně nerozjede...

Peti: my jsme ne příkrmech dneska přesně měsíc a asi týden už jíme velké skleničky, takže rozhodně když má hlad...tak mu tu celou sklenku dej. Naopak cca po měsíci by mimi mělo mít k obědu už jen sklenku - ne mlíko

Kačí, Ali: i když pozdě...přejeme Bětušce a Ondráško vše nej... k 11cti měsíčinkám :grinning:

Hani: pokud mi Aduš nebude horečkovat, stavila bych se tento týden konečně pro ty dudlíky...

Jáji: ta naše holka má všechny neduhy co váš Tomík, nejdřív ty ručičky, teď to spaní/buzení se v noci ...no musíme se s tím poprat. Ale u vás to vypadá. že jste na dobré cestě....
5. říj 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
Ali...copak? budí se na mlíko?
5. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jo na myolastan bacha, to bys nebyla moc použitelná :grinning:

Alí ahoj, jasný, jak se ti to bude hodit :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hani já nepotřebuju být na noc použitelná :grinning:
5. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
no tak myolastan rozhodně neeee
5. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
tan si musíš brát ideálně vleže :grinning:
5. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jáji: jj, budí. Vždycky se vzbudí mezi druhou - třetí (jako se budila na kojení), to jí stáhnu k sobě do postele a silou vůle vydrží do pěti...pak už jí musím nakojit jinak by zbořila dům :frowning2: Dávám jí zatím nemléčnou kaši - pšničnou s medem (sunarku).
Nevíte, jestli ty mléčné jí víc zasytí nebo je to jedno???
Hani: a kam bych měla za Tebou přijet? Háje nebo Budějovická???
5. říj 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
Alí no lepčejší jsou háje. A tu nemléčnou stejně mícháš do mlíka ne? Tak je to jedno.
5. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.