• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jj, míchám to do mlíka...a nemléčná se míchá do vody asi, ne? Já ani nevím proč kupuju nemléčnou...
Hani, tak já Ti dám ještě vědět kdy bych přijela...možná bych to viděla na středu...
5. říj 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
alí středu néééé, to budu asi u mámy.

Alí mléčná je s mlékem a dělá se do vody. Nemléčná je bez mléka a míchá se do mléka, protože mléko neobsahuje. Do vody se dělá pouze když je k tomu důvod jako třeba střevní potíže a tak, je totiž většinou fakt hnusná :grinning:
5. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Holky sorry, mě se zase vypnul počítač. :angry:
Přeji všem dobrou noc a Alí děkujeme i opožděně :grinning:
5. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Hani, tak v tom případě už zbývá jen zítřek nebo pátek...ve čtvrtek máme vítání občánků...to zas nemůžu já :frowning2:

Kačí: dobrou :slight_smile:
5. říj 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
teda co to je jako? celej den nešel kůň, grrrrrrrrrr :angry:

jinak dneska se vzbudil v 5 ráno, málem zbořil barák jak řval hlady
6. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
jáji: no vidíš :dizzy_face: my papali taky v pět, ale večeříme v devět, takže ještě máme co pilovat :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
Hezké pozdní odpoledne.
Tak jaký jste měli, maminky a miminka, den? U nás dobrý, dopoledne jsem poklízela, Ondra spinkal alespoň 45 minut ve velké posteli, pak jsme se naobědvali a jeli jsme do jedné reklamní agentury se Štěpánkou a Ondráškem pro nějaké věci, co jsme tam nechali tisknout, poté jsme se odebrali na dobrý pozdnější obídek a hurá na procházku, na které přes menší řvací protesty Ondrášulka na 45 minut usnul. No, a teď si hezky a docela v klídku hrajeme.

Ovšem už dva dny po sobě máme vždy před večerním krmením tak šílenou nálož v gatích, že to až není hezký. To by mne zajímalo kde jsme k tomu přišli.

Jajinko, tak to ale vydrží Tomík dlouho spinkat. V 5 hodin je to super. My papáme kolem 19.30 a v 5.30 dávám mlíčko, vždyť je to hodin!
6. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
holky snad mu to vydrží, doufááááám :sweat_smile:
6. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
mno tak dneska z ničeho nic začal u kaše děsně brečet, jako snědl tak 180 cca ale teda pomalu násilím :confounded:
6. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky! Tedy dneska cely den nesel kun, jsem skoro mela abstak :grinning: :grinning: :grinning:

Jaji, co ten krk?

My jsme dneska byli na rehabce. Honzik tam nejdriv delal mrtvyho brouka, pak asi pul hodiny rval pri cviceni, takze jsme skoncili o 15 min driv. Dneska ma nejake rozhozene spani, resp. skoro vubec nespal, takze v pul 7 sileny rev a v 7 hod uz byl tuhos :wink:

Normálně mě nějak bolí svaly na nohou po tom včerejším cvičení :sweat_smile: :grinning:
6. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
AHoj holky, no co to dneska s tím koněm bylo jako???

Mám na vás velkou prosbu, teda jestli chodíte nakupovat do Intersparu. Mají tam zase věrnostní jedličky a sbírá se na nádobí. Chípla nám pánev, tak jestli tam někdo chodíte a nesbírát jedličky, myslíte že byste mi je mohli věnovat? Teda jenom pokud je nemáte pro někho třeba nebo tak. Dííííkas
6. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Hani, my do Sparu chodime vyjimecne, takze ode mne asi zadne jedlicky nedostanes :frowning2:
6. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Peti no je to o něco lepší ale ráno jsem myslela že chcípnu, bolela mě půlka hlavy a nemohla sem se hnout :(((

Hani my tam taky moc nechodíme :unamused:
6. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Jaji, a nemohlo te ofouknout treba kdyz jsme sli ze cviceni, jak jsi byla zpocena??? Zkus par nejaky protahovaci cvik a snad to odezni. Ja jsem ten myolastan mela az kdyz jsem se fakt nemohla hybat a chodila jsem s hlavou na stranu :sweat_smile: :grinning: Po nem jsi totiz jako sjeta :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Nazdááár děvčátka:slight_smile:.
Hanko, tak do Sparu nechodím vůbec, tak se omlouvám, že nepomůžu s jedličkami:frowning2:.

Ondrášek je v postýlce a já se jdu něčeho navečeřet, asi si dám nějaké rybičky s chlebem a budu si povídat s manželem, který je dnes docela brzy doma.

Jo, a včerejší představení Do naha! v Divadle na Vinohradech se mi líbilo a pobavilo mne. Už se těším na další kulturní zážitek. V listopadu jich bude o něco víc:slight_smile:.
6. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Neva holky, rozhodím sítě dál :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Baf holky,
tak já dneska absťák neměla, byla jsem u kámošky :grinning:

Hani tak my do Sparu chodíme a zrovna jsem tam byla včera a žádný jedle mi nedala, pipka :angry:
Tak teď na to budu myslet a vezmu ti je, já nic nepotřebuju :wink:

Bětka dneska spala za celý den 30 minut :angry: Šly jsme po obídku na prochajdu, kde dokonce usnula v kočáru, jenže se 2x zakuckala a podruhý už to nějak nezvládla, dokonce začala řvát a bylo po spaní. Večer už byla tááááák protivná. Manža jí prý 3x zhoupl a byla tuhá.
No, ale jak to udělám zítra, to teda netuším. Máme ty Lezísky blbě přesně v Bětčině čase spaní, tak uvidím, v kolik vstaneme, že bych jí zkusila před obědem na chvíli uspat. :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jo, dneska ve 3 hod v noci nam pipal monitor dechu. Jsem zarvala na manzu, vyleteli jsme z postele a leteli do detskeho pokoje k postylce, Honzik se jen otocil na boku a spal dal, takze vubec nechapu, proc to pipalo :rolling_eyes: Fuj fuj fuj zazitek :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Peti my už ho nemáme, radši, jak leze a stoupá si a tak :sweat_smile:

Kačko...no jo se tak někdo má když byl u kámošky a buď v klidu, mě spal dopoledne 30min a odpoledne max 20 a k večeru protiva fuuuuj
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
čusík,
teda takhle dlouho chcíplej kůň snad ještě nebyl!!
Tak do Intersparu taky bohužel vůbec nechodíme.

Alí zrovna jsme si včera doma říkali, že bysme šli rádi do divadla. Ale teď má Štěpánek zase nějaký horší období, tak nevim jestli risknout nějaký hlídání. Ale asi to zkusíme v říjnu nebo v listopadu aspoň na odpoledne, že by pohlídali naši a uvidíme zda spadne barák nebo ne :wink:

Jáji tak Štěpán tolik kaše nikdy nespapal, má problém dát i 120ml :unamused: Ale je fakt, že si pak ještě před spaním dá mlíko.

Holky já brala ten myolastan na záda na jaře a pohoda. A to jsem normálně vstávala v noci na krmení třeba 2x v tý době ještě. něco podobnýho je tuším i dorsiflex.
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kačí jak jsi Bětce zkrouhla to spaní jen na jedno, tak kdy Ti teda spí??

Peti fuj, fuj, tak hlavně, že se nic nedělo a byl to jen planý poplach. Taky se nám to stalo, ale jen jednou za celou dobu.
6. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
naše dítko je unaveny už hodinu po probuzeni, ja bych ho do obeda neudrzela ani omylem
6. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
čau holky, no konečně,kůň měl teda dnes dlouhou pauzičku :grinning:
Hani já chodím do Sparu tak jednou týdně a ani nevím, že něco dávají, ale budu ti sbírat :wink:
jinak na topení nám přijdou v pondělí a v úterý a bude to stát 32, jsem z toho naštvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alí divadélko závidím, já byla naposledy na jaře, doufám, že něco přinese Ježíšek :slight_smile:
Péto to musel být šok s tou chůvou,my jí radši vůbec neměli, já s ní nemám dobré zkušenosti z práce :angry:
6. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Marti ty jsi dělala na dětským?
6. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hi, oni to dávají až od zítra :grinning:
6. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Kačí Bětule jde spát tak ve 12.30-13 a spí minimálně do 14, většinou si dá ještě něco přes. :wink:
Jako jí to asi fakt stačí, ale nevím, jak to budu dělat v tu středu. Asi jí zkusím fakt uspat před obědem. :sweat_smile:

Martí my máme taky topení v hajzlu, jen ještě nevím kde a proč. Musím zítra zavolat sousedovi, co se stará o kotelnu, aby nám to přišel očíhnout. :frowning2:

Nám monitor párkrát pípal, vždycky jako planý poplach a vždycky když Bětka zuřivě cestovala, až se dostala do míst, kde jí to snímat nemohlo. :confused:
6. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Martí ahoj, teda to je peněz, to zírám, ale zase to pak budete mít doma hezčí :wink:
Hmm tak já lístky do divadla naděluju už několik let, ale mě ještě nikdy Ježíšek žádný nepřinesl :unamused:
6. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Hani :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jáji jo jo :dizzy_face:
Kačí to spíte úplně jako my a ve středu s tím taky máme problém kvůli plavču :wink:
jinak Neli spí celé noci, je to paráda, na dnešek 20-7 :slight_smile: a dopo spaní jsme zrušily v roce
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Kačí a to je jako celý dopoledne vzhůru a nemrmcá? Já dávám teď Štěpána spát 3 hodiny od probuzení a už je teda vždycky hrozně nepříjemnej, prostě unavenej.
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.