• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Holky nemáte někdo hrací stolek pro prcka? Přemýšlím, že bych něco takovýho koupila k narozkám Štěpulovi nebo k Vánocům.
Něco jako je třeba toto: http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/hraci-stolecek-chicco-s-kostickami-2-v-1
6. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Katchu to vypadá pěkně, ale my nemáme moc místa, takže takový věci k nám určitě ne.Máme židličku mammut z Ikey a a tu jí dávám k nočnímu stolku, když chce malovat :slight_smile: nebo sedí u Kačky u velkého stolu
6. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
ne já nad něčím takovým neuvažuju
6. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
tak VKV skončilo, Katko kde siii? :grinning:
6. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj Katchul,
hrací stolek byl taky jedním nápadem, co Ondrovi koupit, ale já myslela spíš nějaký dřevěný s nářadím:slight_smile: :slight_smile:.

Marti, teda to je "dobrá" cena za to topení!
6. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Katko máme, obyč z Tesca, stá asi 200 a Káju hrozně bral.
6. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Kačí nene, je v pohodě. Ona je fakt nezmar. Když byla mimi, tak jsem si myslela, že je celkem spací, ale už dlouho si to nemyslím. Všechny děti okolo spí mnohem víc než Bětka. Já jí dřív taky dávala spát po 3 hodinách bdění, ale poslední dobou to byl fakt boj, uspávala jsem třeba 20 minut a ona pak spala 2x 30 minut. :angry: Takže jsem se na to vyprdla a dokud nereje nosem v zemi, tak spát nejde. Takový malý nezmar, no. :sweat_smile:

Jáji tady, ale mě se vypíná ten debilní počítač a pak musím vždycky chvíli počkat, než vychladne :angry: :angry:
Jo, holt ojetina z TM :angry: :angry:

Jo a stoleček chceme klasický, chci Mammuta, ale furt ho nemají :angry: :angry:
6. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
já mám taky nespavce přes den :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Katchul máme tenhle http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=279081. Koukni se v hyperce nebo v tescu, jsou obyčejnější, ale děti to bere a jsou za hubičku. Na tu chvíli to stačí.
6. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hanko, ten vypadá dobře a nezabere moc místa, ten by se nám do bytu ještě vešel :grinning: :grinning:. Odkud že je? Tesco /My/ na Národní?
6. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Alčo tesco v edenu, kupovali jsme ho Tereze k prvním narozeninám. Ale určitě něco podobnýho někde bude. Kor před Vánoci. Rozměr tipuju cca 40x40 a výška cca 30 a dá se rozložit nohy a deska zvlášť. Je tam telefon, pískátko, otáčecí koule, nějaký zvířátka...můžu ho vyfotit líp
6. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
jo jo to vypadá dobře a ta cena :wink:
6. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Oni vůbec v hypermarketech tyhle "velký" plastový hračky mívají dobrý. Za podobnou cenu jsme tam terce koupili kočárek na panenky, celoplastovej, ale super jako první kočárek. Chci se tam jet asi př. týden podívat bez káji, jestli neseženu něco k narozkám.
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
No, je dobrej, něco podobného jsem Ondrovi chtěla pořídit, ale všechno bylo vždycky mooooc veliký a mooooc drahý a na ten dřevěnej s nářadím je ještě malej.
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
teda nějak mě nic neba, padla na mě taková nálada na h....
6. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
jáji copak?
6. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hani nevim, z niceho nic, proste mi tak nejak prislo ze kazdej den i vecer jsou stejný :unamused:
6. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
mmt, jsem vám ho nafotila líp, hodím do alba.

Jáji, koukám že budeme muset zase vyrazit bz dětí, co?
6. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
6. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky, dobrou noc!
Jaji, tak vyraž taky někam za kulturou, mně už to hrozně chybělo a jsem ráda, že už si tyto zážitky pomalu zase začleňuji do života:slight_smile:.
6. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Hani asi joo :slight_smile:) ale to je i tím že jsem teď víc doma než někde venku a hlavně zima na krku, si neumím nějak představit bejt s tím naším rarachem doma :unamused:
6. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, tak se můžeme slejzat doma, střídat to. Já vás klidně pozvu. Ale musím to vědět dopředu a uklidit. Můžeme si dát obídek, děti si pohrajou a nebudeme platit za MC. Co vy na to?
6. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
no nám by se sem asi tolik dětí nevešlo ale menší dýchánky jsem pro :wink:
6. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
stejně se málokdy slezeme všechny, tak aspoň nebudeme přes zimu depkařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Kočičky jdu naplnit myčku a pak chrupat. Stavím se ráno než pojedu za mamkou. Dobrou noc a hezké sny.
6. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Hani brou nocku
6. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak tu asi už nikdo nebude, tak brou noc :wink:
6. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Mě se ten krám zase vypnul :angry:
A navíc jsem musela zapnout po 2 dnech pracovní PC a ona tam i byla nějaká práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak všem brou noc :wink:
6. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky,
ja jsem vcera vytuhla hroozne brzo. Bolely mne svaly po pondelnim cviceni a dneska nic :astonished: :grinning: Hlavne Honzik sel brzy spat, tak i kvli tomu. A vstavacka v 5.30 hod :angry: :angry: :angry:
My dneska moc nebudeme, mame dopolku rehabku a pak jdu na gyndu :unamused: A odpolko srazik s Jajou :slight_smile:

Pro sraziky v zime jsem pro, aspon si prckove trosku pohrajou spolu a my pokecame :slight_smile:
7. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: dnes má být krásně, 24 stupnů, takže možná poslední teplý den tento rok :dizzy_face:
my dnes plaveme a pak jedeme pro Kačenku na břišní tanečky, dnes má první hodinu, tak snad přijde spokojená :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.