• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačenko, co zítra brusle?? klidně i dopo...... :dizzy_face:
7. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
i když pro mě moc ne. Jednak se Bětka druhou noc vzbudila ve 4.30 a nehodlala spát a druhak jsem to dostala. :cry:
Jsi přijdu zase jako debil. Jsem s tím mohla počítat, ptž u nás by byl zázrak kdyby se to povedlo hned a navíc se mi už jednou cyklus na 40 dní protáhl. A dneska je to přesně 40 :frowning2: Jako kdyby mi nebylo nic kolem, tak by mě bývalo ani nenapadlo, že jsem těhu a byla bych v pohodě, ale kvůli těm pocitům na blití jsem si říkala, že třeba a docela jsem se začla těšit na tu myšlenku. A ono prd. Tak se musím trochu oklepat, vstát a jít dál a opět se poučit, že nemám dělat předčasné závěry, když si moje tělo dělá co chce. :pensive:
Nezlobte se za ten výlev, ale je mi trochu smutno.

Martinko na brusle půjdu ráda, pročistím si hlavu. A můžeme klidně dopo, asi to bude pro nás i lepší vzhledem k Bětčinýmu spánku.
7. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc luxus, budíček v 5:30 šíleným řevem hlady, pak spánek do 7:15 kdy se vzbudil a když sem si ho nevšímala tak usnul ještě do 8:20 :dizzy_face:

Kačí..nezoufej, já vím že to není lehký ale třeba se povede příště :wink: nejlépe až to nebudeš vůbec čekat :wink:
7. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Kaci, to je mi moooc lito :cry: A pritom to vypadalo tak nadejne. A nechces zkusit nejake priprodni pripravny na srovnani ms? Ja jsem pila kontryhelovy cajik a otehotnela jsem, kdyz jsem zacala pit Femigard. Tady na konikovi se to hodne probira v ruznych diskuzich a asi na tom neco je :wink: Kdyz to nevyslo ted, tak poridite Betusce bratricka nebo sestricku k vanocum, tedy myslim tim ty dve carecky :wink:

Jaji, tedy Tomik jde faaakt do sebe :slight_smile: U nas se spalo do 5.30 hod :angry: Pak se zacal plazit ve spacim pytli po postylce, tak jsme ho vzali do loznice a po 6 hod se vstavalo :unamused: To je moje smrt to brzke ranni vstavani, proto chodim brzy spat. No ale uz v 8 hod knoural, ze chce lezet...

Jaji, jdu ve 12.30 hod na gyndu na Prazskeho povstani, tak se pak ozvu. Dame si spicha na Budejarne nebo na Pankraci?
7. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Ja jsem zacala docela vazne uvazovat o tom, ze se o druhe mimi zacneme snazit driv nez za ty dva roky :confused:
7. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Jáji já jsem ale ani tohle nečekala. A podívej, jak jsem dopadla. Nic, musí se jet dál, vrhnu se zase do snění o svých zumba plánech. :pensive:

Petí já jsem domluvená s mojí dr., že když do prosince nic, dá mi zase Clostík. Já na pití čajů moc nejsem, ale uvidím, popřemýšlím. :wink:
7. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo, zapomnela jsem vam napsat, ze Honzik mel vcera bramboru s pastinakem a snedl celou velkou sklenicku. A nebylo to chutove tak hrozny, chutnalo to jako bramborovy kase smrncnuta celerem nebo trosku petrzeli :grinning: No, deticky maji ruzne chute, ze :grinning:
7. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Petí tak to je super, že Honzíkovi šmakuje :wink:
7. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Kaci, tak zkus ten Femigard, to se ji 3x denne lzice pred jidlem myslim, je to takove bylinne tonikum nebo kapicky. Uz si to moc nepamatuju. A po 3 cyklech by se ti mel srovnat cyklus. No uvidis, zalezi na tobe. Ja spis verim tem bylinkam, ja na ty hormony moc nejsem. I kdyz jsem brala Duphaston, protoze jsem mela taky problemy s cyklem, ale po 2 mesicich jsem ho vysadila, bylo mi po nem spatne od zaludku a prisla jsem si, ze mam cely mesic premenstruacni syndrom :confused: :grinning: A pak jsem zacala uzivat ten Femigard a po mesici jsem otehotnela :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Peti to jo jde do sebe, snad mu to už vydrží, je to fajn :slight_smile:)) a klidně můžem na Pankráci a můžem na Vyšehrad co ty na to?

Kačí hlavně se mi zítra na těch bruslích neunav jo? ať zvládneš zumbu :wink:
7. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Jaji, jj, tak kolem 13 hod pred Arkadami? Akorat budu muset nekde nakrmit Honzika, je zvykly papat mezi 12.30 az 13 hod. Dneska bude mit premieru se zeleninkou v terenu :grinning: Pro jistotu jsem mu vzala kvetak s bramborem, abysme nebyli cerveni od mrkve :wink:
Na Vysehrade jsem jeste asi nebyla :confused: Ostuda :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Brý ránko i od nás. Jelikož Adušku učím spát v postýlce tak se u nás vstávalo v 7:20 , jinač u mě v posteli by spala určitě do devíti. Ale budí se mi kočička...vždy tak ve dvě, pak usne do pěti - to dostane mlíko a pak už normální vstávačka. Taky jí učím na dopolední dávku ovocných pyré..tak dneska měla mrkev s jablíčkem, k obědu jsem udělala květák+kuřecí+brambor...
Jsem se včera večer tak vytočila u vaření večeře...já mám totiž hrozně malou kuchyň (vč. dřezu 1,5m) a včera jsem si vyvzpomněla, že udělám po dlouhý době dobrou véču - kuřecí plátek se sýrovou omajdou a hranole. No jenže když jsem na tu linku dala fritézu, vařič, prkýnko a suroviny najednou mi všechno začalo padat ...no řvala jsem jak dráteník. Příště bude krupicová kaše...se nebudu nervovat :grinning:

Jáji: zjistím a dám vědět. Kamarádka říkala, že každou chvíli...tak snad už :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti: Honzík je tedy jedlík:slight_smile: ale to je dobře!!! A dáváš mu po té celé skleničce ještě mlíko???

Kačí: nezoufej, já vím, že ten pocit zklamání je hroznej :frowning2: udělej si nějakou malou radost...a uvidíš, že bude líp!

Jo, ani jsem vám neřekla, že máme nové bačkůrky od Bati...protože byli poslední a zrovna v našem čísle (i když modrý) stáli jen 199,- :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji ajo, no, tak to nebudeme přehánět. :wink:
7. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
holky (Peti, Jáji), pokud by se Aduš probudila nějak kolem 12ctý a nedělala nějáký kraviny u papání, dala bych srazíka s vámi, pokud to neva????
7. říj 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
Alí samo že neva :slight_smile:) jen pojď :slight_smile:)

Peti tak jo budu tam kolem 13té :slight_smile:) Tom bude jíst kolem poledne tak to stihnem :wink: Zajdem na Vyšehrad, tam je i kavárnička venku tak si dáme do nosu :wink:
7. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Kačí ty na tu zumbu pořád zapomínáš :grinning:
7. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ali, mlicko uz mu po sklenicce nedavam :wink: Ale trosku zlobi s pitim caje nebo vody :unamused:

Holky, pocitam kolem 13 hod na Pankraci, odpojuji se. Jedeme na rehabku, papapapapa :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Jáji to víš, no, už to není co to bývalo :frowning2:
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
napsala bych sms Jáje jak to stíháme,ju? Případně jestli Peťa bude někde krmit, tak přijdu tam nebo vás prostě někde doženu :slight_smile:
Tak my jdem ještě spinkat :slight_smile: Dobrou :grinning:
7. říj 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
teda to naše dítě chce jen jeden typ držhubek, já je nemám, musím naběhnout někam a koupit je
7. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoooooooooooooj a hezké slunečné dopoledne.

Katko:frowning2: :frowning2:, mrzí mne to, ale nezoufej. Na ten Femigard jsem též slyšela docela chválu, tak zkus.
Jaji, no vidíš jaký je Tomášek zlatý dítě:slight_smile:. U nás se dneska spinkalo do 6.00 od 19.50, takže bezva (jedno probuzení na čajík kolem jedný). A teď spíme, tedy Ondrášek, já to přes den neumím.
Peti, dobře dopadněte na rehabce.

A hezky se odpoledne projděte na Vyšehradě.
7. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Jaji, tak alespoň chce nějaké, Ondřejík žádné - jedině sem tam sušenku nebo rohlík:slight_smile:.
7. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Kačí taky mě to mrzí, ale nezoufej, příště to klapne, navíc Bětuška je ještě maličká, myslím, že není kam spěchat.Jinak já mám taky cykly 40-45 dnů,možná je to i k tomu kojení, ted mám první týden HAK,tak snad to bude jako dřív pravidelně a jen 3 dny :wink:
na brusličky se těšíme, večer ti písnu, v kolik bych přijela, vidím to kolem 10, ok?
a mohly bychom dojet k té restauračce a dát si obídek, jestli se ti bude chtít :wink:
7. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Alí děkuju. Ono se to trochu líp snáší, když se mi tu prohání malý torpédo :wink:

Martí já vím, na jednu stranu si říkám, že je to dobře, byly by od sebe rok a 7 měsíců, na druhou stranu vím, že se to zvládnout dá. Teď už je to jedno. Tak asi zkusím něco na srovnání cyklu, třeba ten Femigard a uvidíme, jestli k nám někdo přibude.
A obídek bych dala, kde až je ta restaurace?
7. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
http://www.port62.cz/ tady je to, ale nevim jak je to daleko :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Kačí to víš že jo, máš Bětulku a on určo brzo někdo další přibude :wink: aspoň můžeš ještě chvilku v klidu cvičit a víš že ničemu neublížíš :wink:
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
tak dítko si dává svou 30min dávku spánku
7. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Martí podle toho já taky nepoznám, kde to až je. :sweat_smile: Tak si to zítra řekneme. Když by to bylo daleko, tak můžeme do pizzošky ve Dvorcích, v době oděba se tam nesmí hulit :wink:

Jáji mě se taky povedlo Bětku uspat, ale budu se modlit, aby si schrupla pak ještě odpo. :sweat_smile: :pensive:
7. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
ty jo on spí 45min, nevídané :confused:
7. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
A já se na to můžu vysrat a fakt takhle, ptž mě jí teď vzbudila pošťačka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.