• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ty vole tohle taky nesnáším :angry: už přemýšlím že dám na dveře cedulku nezvonit
7. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
vrrrrrrrrrrrrrrrr tak my už jsme taky vzhůru. Idioti venku rozebíraj lešení a začali tlouct půl hodiny potom co usnula...
7. říj 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
my máme zvonek vypnutý už několik let :wink: ale od spodu nám to zvoní, ale naštěstí to nikdo nepoužívá, poštačka má klíče a zatuká :slight_smile:
jdeme plavat, mějte se pááá :dizzy_face:
7. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ondra také spal jen půl hodinky, nějakej kretén dole zazvonil, jestli prej může dát do domu letáky, poslala jsem ho někam!!! Teď jsme byli asi hodinku a půl venku a budeme obědvat.

Jaji, teda ten Tomík se překonává, co?
7. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Tak koukám, že si na nás dneska někdo zasedl a hromadně nám budí děti :angry:

Ten zvonek byl taky odspoda, ten jaksi vypnout nemůžeme :sweat_smile:

My se jdeme chystat na Lezísky. :wink:
7. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj princezny :slight_smile: tak včera nám nešel koník co?? Měla jsem tu tedy stejně kamarádku s prckem, takže bych čas moc neměla, ale jukala jsem.... :slight_smile:
Kačko.....taky papej kyselinu listovou :slight_smile: a nesmutni, vždyť teprve začínáte nee?? To by byl zázrak kdyby se to povedlo hnedka :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
to bych měla tedy taky vzteka, to je takový vzácný čas když dítě spí.....to já kolikrát i vypnu zvuky na telefonech, protože kolikrát už jak naschvál někdo zavolal.....
V pondělí jsem se byla cournout na Andělu v obchoďáku s Luckou, chce nový mobil k vánocům tak mi byla ukázat který, tak jsem trošinku pokoupila.....ale lidi nakupovali dost zběsile :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Tak znovu, když Bětka spí, tak zvonil správce baráku :sweat_smile: Naštěstí spí dál.
Každopádně s tím topením to bude veselejší, znovu nám to někde teče, takže se to bude muset překopat a budeme rádi, když to půjde sklepem. Jinak budeme mít rozkopaný byt :frowning2:

Vladí listovku jím vlastně nonstop od 1/07 :grinning: Ne jen listovku, jím ty vitamíny. Nejdřív když jsme počínali Bětku, pak kojení a vlastně nonstop zase přecházím, kdyby se zadařilo druhé.

Jinak kdo zná Baji, tak je asi těhu. Já včera ze zvědavosti nakoukla k červencovkám (to jsem ještě doufala, že tam třeba budu patřit) a akorát tam byl od ní příspěvek, že má slabé // :wink: To se tak někdo má :wink: :grinning:
7. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Kačí to je spiknutí všech topných těles!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nás to čeká v pondělí, ale prý z toho nebude bordel :slight_smile:
já taky beru listovku,ale mimi nechystám :grinning:
Baji moc gratuluju, taky to vzala celkem rychle :wink:
7. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
já se z Kubíka picnu. Tak špatně teď jí.....svačinu odpoledne vynechal úplně, k obědu mi snědl půl skleničky, zlobí. Včera večer nechtěl ani kaši....zítra jdem na 10měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá na míry :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Martí jojo, to jsou ty staré baráky :frowning2:

Jinak my jsme jely ještě na BUdějárnu tátovi pro opravené boty a hned naproti je taková galerie. Měli tam krásné Vánoční dekorace a ještě jsem tam koupila 2 obrázky do Bětčina pokojíku s méďama. :grinning:
7. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
kuk na vás :slight_smile:) s holkama jsme si to užily a s Péťou jsme ještě daly kafčo v DBK :slight_smile:) měla pak sraz s manžou a já s tím svým :slight_smile:)

Tom snědl 200 kaše a spinká
7. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
ahojky, taky se hlasim. srazik byl fajn. jeste jsem na hajich potkala alcu s ondraskem, se rvoucim, hysterickym honzikem v kocarku, protoze uderila pul 7 a navic uz nechtel byt v kocarku. fakt hysterak jako blazen. tak jsem ho pak vzala do naruci a nesla, prisla jsem domu splavena a mokra az buh vi kde :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám, nestačím, já to prostě nestačím :grinning:

Helo, co čtu, Bóďa je těhu???? Nekecejte????? Jdu ji sprdnout, že mi to jako prvorodičce neřekla!!!!!!!!!!!!!
7. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoooooooooooooj holky,
Baji je těhotná, jo? No, teda.
Fajn, že jste si srazík užily - někdy se ráda přidám:slight_smile:. My byli na Robátkách a pak jsem byla na Hájích u našich, resp. doma byla jen maminka, tatínek je na služebce. A po cestě na bus jsem potkala Peti, potvrzuji:slight_smile::slight_smile:.

Jaji, teda tolik kaše:slight_smile:, co to, že mu to teď tak šmakuje? :slight_smile:
Katko, o jaké galerii to mluvíš?
7. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Holky to je sranda, v Přešlapech teď přebalujou mladší miminko než minule Schneiderová porodila :grinning:
7. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
A joooooooooo, on je te seriál, já na to zase zapomněla, tak se jdu jukat, docela se mi to líbilo.
7. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dneska se fakt u Preslapu bavim :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Peti, "nepomilujeme se"? Máme jen 4 hodiny :grinning: Já taky :grinning:
7. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jj, presne to. Manza to komentoval: Ta je presne jako ty :grinning:
7. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Kačí, pojedu 10.05 z Bud. u vás budu v 10.12 :dizzy_face:
přešlapy jsou zase supeer :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
souhlas , taky čučím :slight_smile:) a připadám si jako u nás doma :grinning:

Alí netuším, ale jsem ráda že to dlabe :wink:
7. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Martí super, budeme tam :grinning:

Já jsem zase přesně věděla, že ho podělá :grinning: Prý no jo, to je čistý dětský čůrání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Alí taková malá, mají tam obrázky, obrazy všemožných velikostí. Je to v DBK, vedle je snad Fokus Optik a knížky.

Teda doufám, že s Baji nebude zlobit, já to objevila fakt náhodou. Jak jsem psala, šla jsem se juknout na složení, kdyby náhodou. No, teď už je to jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
7. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Katko neboj, psala to i k nám do diskuze říjnovek :wink:
7. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Hani tak to jsem ráda, to asi tajný není :wink:

Jájo, hejbni, už jsem před tebou momentálně :grinning: Ale je to poctivá práce, v tomhle žádné FV nejsou. Prostě jsem sázela a sklízela správné plodiny a završila jsem to koupí chaty :grinning:
7. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Kačí si nemysli už sem tě dohnala :slight_smile:))
7. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
No tak to budu muset zase zamakat :grinning: Já se nemůžu podívat, páč se mi jinak vypne počítač, sviňák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Jakmile pracuje na nějaké flashové aplikaci, tak se přehřeje a vypne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
noo ale stejnak nechápu jak to děláš :slight_smile:)) já už nemůžu nic kupovat, nemám to kam dávat :slight_smile:)
7. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Jáji jo holt kdo umí, ten umí :grinning: Základ je ve výběru plodin, co zaseješ :wink:
A na chatičku jsem si teda místo udělala :sunglasses:
7. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Teda to je mazec...učím to mý dítě usínat samo...tak už tam 25 minut řve...chodím po 3 minutách, pohladím, zazpívám, uklidním a jak zavřu dveře tak zase řev :frowning2:
7. říj 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.