• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali...teda pevne nervy, uffff
7. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
jáji: no už je po řevu...už měla zavřené oči a řvala prostě protože řvala a nevěděla jak přestat. Pak se mi dokonce maličko pozvracela, celá se chudinka klepala...pochovala jsem jí, dala do postýlky, chvíli ještě plakala, stála jsem u ní, hladila jí po hlavičce a asi po minutě byla tuhá...zítra budeme pokračovat.
Jdu se vykoupat a spinkat, ať nemám zítra na fotkách kruhy pod očima velikosti fotbalového míče :grinning:
Dobrou
7. říj 2009 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teda Alí, ty máš pevné nervy. Asi tě stavba zocelila :grinning:

Petí napiš mi prosím víc k tomu Femigardu, dneska na mě lékarnice čuměla jak tele na nový vrata a prý to vůbec nemají a neví, co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Díky

Dobrou noc vespolek :wink:
7. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas opet vstavacka v 5.30 hod! :angry: Tedy to me fakt toci! Hlavne vecer je pak brzy utahany a rve jako tygr a chce spat uz v pul 7 :unamused:
Ali, hlavne pevne nervy a nepovolit! Adrianka to za par dni zvladne!

Kaci, ten Femigard v lekarne nemaji. Objednavala jsem to primo do firmy Hemann, mrkni na http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
8. říj 2009 v 06:42  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás pokračuje spaní ok, vstal sice ve 4 ráno ale dostal napít a spal dál do 6:20, mlíko a pak do 7:40 :slight_smile:)

jinak už mi fakt ty sousedi vaděj tak že mi večer je blbě a čekám co zas vyvedou :frowning2:
8. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak hurá, u nás se Bětka po dvou nocích budíčku ve 4.30 vzbudila na mlíko v 6 :dizzy_face:

Petí děkuju, tak proto na mě čuměla jak péro z gauče :grinning: :grinning:

Jáji tak spaní Tomíka je super, tak to ani tak nebolelo, viď? :wink:
A ohledně sousedů, řekni to tchánovi, ať je vyhodí, že to takhle nejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Kačí jo jo vypadá to že jo, 2x zabrečení o půlnoci a konec, tak pokud to vydrží tak za měsíc se stěhuje vedle :slight_smile:))
8. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Tak jsem hned objednala Femigard :dizzy_face:

Jáji tak snad to vydrží. Hlavně nepovolujte, kdyby to ještě zkoušel :wink:
Bětka bude ve svém vlastně taky za necelý měsíc. :grinning:
8. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Pred chvili privezli ty zidle a novy jidelni stul a zvonili tu jako na lesy, takze prcek je po 45 min spanku vzhuru, protivny jako blazen. Nechala jsem ho jeste v postylce, ale podle toho jak intenzivne vysila tak asi neee :unamused: A dneska jdeme na cvico, tak potrebuju, aby byl vyspaly, ach jooo :unamused:

Kaci, drzim palecky, aby ten Femigard zabral. Na tom netu maji i poradnu, tak kdyz bys mela nejaky problem, tak jim tam muzes napsat :wink:
8. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Brý ránko,

tak u nás noc maličko horší než ta včerejší, ale dobrý v rámci možností :slight_smile: Usnula až kolem jedenáctý, probudila se v půl třetí, dostala čaj a spala do půl pátý, kojo a spánek do půl devátý...ale silou vůle.
Nejdřív jí chci naučit usínat samotnou a pak budeme trénovat to noční neprobouzení se. Sní kaši ze 180ml mlíčka, ale přijde mi, že po té rýžové má dřív hlad. Po té pšeničné mi vydrží do šesti...no ale když už jí mám, tak jí kočka dopapá :grinning:

My máme dneska vítání občánků. Ještě jí musím přežehlit kabátek a tričko pod šatičky...a co si vezmu já...to tedy vůbec netuším. Manža si dobrovolně vzal sako, tak si ho asi vezmu taky....ať jsme sladěný :slight_smile:

Jáji: super! Já doufám, že Aduška půjde dál v šlépějích Tomíka a za měsíc a půl se taky dopracujeme k tomu, že bude spát celou noc...
8. říj 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
Pri, uzijte si vítání :slight_smile:

Holky, nepujdeme zase na nejakou veceri? Vcera mi prisla posledni materska a manza jde dneska a pristi utery zase nekam parit z prace, tak bych si taky mohla neco naplanovat? :wink:
8. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Péto super nápad, jsem pro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pri užijte si vítání :slight_smile:
Kačí na chvíli se budeme chystat, těšíme se :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Hezké dopoledne!

Katko, fajn, že máš radost z Bětušky.

Jaji, tak to čtu velmi ráda, že je Tomíkovo spaní dobré, ba co - já bych řekla výborné:slight_smile::slight_smile:.
U nás dneska taky probuzení na čajík kolem jedné, pak mlíčko v 6 a usnutí do 7.15, takže fajn. No a já od těch 6 začala prát, převlíkat peřiny a tak... Už jsem do postele nechtěla, byla bych celá rozlámaná.

Ali, užijte si vítání. Fajn, že s Tebou jde manžel. Můj nemohl:frowning2::frowning2:.

Peti, Honzík koukáme je ranní ptáčátko jako byl (a spíš ještě je) Ondrášek (to je výjimečně, že spí déle).
8. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo, a taky jsem pro nějaký dýchánek bez miminek:slight_smile::slight_smile:.
8. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: ty rána mě ničí, vstávali jsme po půl 7, ale od půl 6 se mlel v postýlce a já se strachy ani nehnula, aby se neprobudil..... :slight_smile: Jednou se dneska probudil, dala jsem mu napít, ale byla jsem tak utahaná, že ani nevím v kolik... :slight_smile:
Já dám Kubína za chvíli zdřímnout, a kolem 11 jdeme do poradny....
8. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Vladi, ahoj. Tak ať dobře dopadne prohlídka v rámci poradny.
8. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Ali, uz jsem docela nakakana na to Honzikovo ranni vstavani, takze od zitrka proste bude v postylce min do 6.30 hod, at se tam klidne stavi na hlavu :wink: :grinning: Tedy spis asi zatim jen na ruce :grinning:
8. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Koukala jsem na predpobed a pristi tyden hlasi pres den 8 stupnu :astonished:
8. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Já se musím chystat na bruslíky s Martinkou, ale do toho fakt "super" zpráva, zjistila jsem, že to kape u nás v bytě :angry: Nešla mi tam narvat ani miska, tak jsem tam jen zašoupla hadr. Odpo budu muset za správcem, aby se to začalo řešit. :pensive:
8. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Kaci, no to vam s tim topeni tedy nezavidim. Pokud vam to budou opravovat nebo menit, tak je to docela palka :unamused: Nam takhle kapalo mezi tema zebrama uz minuly rok, ale nastesti jen trosku, protoze to tam bylo trochu rezave, tak to manza pretrel cimsi, aby to neteklo a ted nam to vymenovali za nove topeni. A druhe topeni v detskem pokoji vypada jako horky adept na jaro :angry:
8. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Uzijte si brusliky, venku pocasi tedy nic moc.
My vyrazime pred obedem na cvico s ostatnima maminkama a miminkama. Akorat jsem koukala, ze soused docela zariskoval, protoze zaparkoval auto vedle mne :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak si užijte bruslíky, Katko a Marti, a Vy, Peti, cvičeníčko.
Ondrášek teď nějak blindí poslední tři dny (ne nijak moc, ale vůbec skoro nikdy neblindil, tak nevím z čeho to má), zrovna před chvíli to hodil na mne:slight_smile:, ach jo, a zase můžeme prát, pořád dokolečka dokola, co?
8. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Ach jo, jsem se ráno blbě řízla nožem do dlaně a teď to bolí a při každém pohybu a práci to pěkně vadí, achich.
8. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Alčo...Martin ti vo večer pofouká :slight_smile: zítra už to bude lepší.....
Kačí....to topení je děs....chjoooo...to tě nikdo nepofouká. Ale snad to bude jen nějaká maličkost :unamused:
my jsme se vrátili z poradny, tak měříme 78cm a vážíme 9920g. Paní doktorka nás pochválila, že máme krásné míry, že plno ročních dětí nemá takové. Tak se divím, protože to moje dítě skoro nejí.....říkala jsem jí to a prý každé dítě má období, kdy jí míň až málo....tak jsem zvědavá jak dlouho budeme to "období" mít :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Alí au au, to znám, snad to přestane brzo bolet

Já tu měla kamarádku ze střední, neviděly jsme se snad 3 roky :confused: Bylo to moc fajn :slight_smile:)
8. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Holky já se z toho fakt pokadím. Bětka usnula chvíli před barákem, dokonce mi spala na rameni, když jsem jí nesla domů a jak jsem jí odsvlékala, tak se probrala, teď leží v postýlce a čučí :angry: :angry: :angry:
A to přitom řvala únavou, Martinka to může potvrdit.
Tak prostě bude v postýlce, dokud si nedá šlofíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí to mě mrzí s tou rukou :frowning2:
8. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Vladi, to máte teda slušný míry:slight_smile:.
Jaji, bezva, že sis užila čas s kamarádkou.
Katko, ach ten spánek, co???:frowning2:

No nic, cítím nějaký závan při Ondráškově lezení všude možně, tak ho jdu přebalit a za hodinku tu bude tchýňka, mohla by vzít Ondru ven a já bych odpočívala:slight_smile: :slight_smile:. To by bylo docela fajn, uvidíme, jak se jí bude chtít.
8. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Katko to víš že jo, nech jí tam :slight_smile:)

šmarja, dítě řve dokola mama mama mama :sweat_smile:

dneska bude mít k sváče domácí výrobu, uvařila jsem jedno jablko, hrušku a 4 švestky a mixla, tak uvidíme :grinning:
8. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Hlasim, ze jsme taky zpatky. Dneska to bylo fajn, Honzikovi se to taky libilo, akorat pak kdyz jsem ho po cviceni krmila, tak byl utahany a knoural. V aute hned zabral a ted chrundi s postylce, ale taky se na chvili probral, kdyz jsem ho svlikala :unamused:

Ali, at te to brzy prestane bolet :slight_smile:
Vladi, tedy Kubik ma pekne miry :slight_smile: Nam vsichni rikaji, jak jsme velci a baculati :sweat_smile:
Jaji, srazik s kamoskou fajn, ju.
8. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jaji, to pujde Tomikovi po tech hruskach a svestkach dobre kakani :wink: :grinning:

Dneska jsem musela resit slozitou (pro mne :grinning: ) dopravní situaci: zaparkovat pred ctyrlistkem mezi dve auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nastesti tam bylo dost mista, tak jsem nikoho neodrela :grinning:
8. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.