• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak to je fajn, že se Vám, Peti, cvíčo líbilo:slight_smile:. Mě tak napadlo, že tam možná chodí i moje kamarádka. Koho máš na cvičení za lektorku a v kolik chodíš hodin? Není tam nějaké dítko Adámek, je ale ještě malý, budou mu 4 měsíce.

Ach jo, tak naše dítko je také samé mama mama mama a ještě k tomu už otevře všechny skříně, takže je to tu "bezva".
8. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Peti takový problém bych řešila taky :slight_smile:)) ale hlavně žes zaparkovala, jsi šikula :wink:
8. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ali, Honzik je tam nejmladsi jeste s jednou holcickou, ale lektorka rikala, ze ma dve skoro stejne skupiny po sobe, tak je mozne, ze chodi do te druhe. My chodime od 12 hod. A clovece ani nevim, jak se lektorka jmenuje :sweat_smile: Ma takove hnede vlasy na ramena, trosku kudrnate jako od trvale :wink:
Honzik si docela rozumi s jednim 7-mesicnim chlapeckem, Danikem a jeho mamka je taky fajn. Uz si tykame :grinning:
8. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
A zitra mame vanicky :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Tak jsem jí byla znova houpat a nic. To dítě si ze mě dělá prdel. Takže teď tam hystericky řve :angry: :angry: :angry: :angry:
Jako ona si myslí, že bude spát 5 minut za den? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
:grinning: Kaci, uplne si te predstavuju, jak se rozcilujes :grinning: No jo, nase ditka maji svoji hlavu a Betuska usne, az to budes nejmin potrebovat :slight_smile:

Ja chci, az se Honzik vyspinka, vyrazit na CHodov, chci si koupit CD pink, jestli pujdeme na ten koncert, abych naposlouchala. Akorat pry uz maji jen ty nejlevnejsi listky nekam nahoru :angry: Tak porad se rozmyslim, jestli koupime nebo ne :rolling_eyes:
8. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kaí klííííííííííííííííííííd, tak se holt uřve no :unamused:
8. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Peti ty si kupuješ CD??? :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jaji, ne nekupuju, ale Vasek tohle nenasel nikde na netu ke stahnuti a koukala jsem, ze stoji necele 300 Kc, tak si mozna udelam radost :wink:
8. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
nenasel? co to je za album?
8. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Tak už chrní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani nevím, kdy usnula. Bych se z ní fakt po.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
No vidíš, tak doufám že bude spát dlouho :slight_smile:)
8. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
u nás se taky spí, jupíííí
8. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jaji, je to album Funhouse.
No, my jsme se ted vzbudili a porad rveme :unamused: Jdeme ven, jinak mne z nej asi sibne :unamused:
8. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak my jsme doma, cesta nám trvala přes půl hodiny, nejdřív nejel autobus a pak 124, takže okružní jízda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neli spala celou cestu, ale jen jsem zaparkovala v předsíni tak už koukala, no 40 minut jí asi stačilo a večer půjde brzy a hotovo :slight_smile: a bylo to teda moc fajn, bruslení i papů :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Peti já ti ho stáhnu chceš?
8. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
jinak jsem jukla ke snažilkám od září 2009 a teda nějaká holčina tam asi musela řešit pěknou hnusárnu, psala holkám ať si fakt dávaj bacha co sem píšou že sebemenší drobnost může někdo zneužít :angry:
8. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Martí to mě mrzí :frowning2: Jinak to ale bezva bylo, potvrzuju. :slight_smile:

Jáji normálně já jsem tak hodná, že pojedu s tebou sockou. Jsem si mohla vézt prdku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Jáji tímhle jsi mi připomněla, co mi říkala spolužačka ze střední. Ona teda chodí kecat na Dámu, kde si diskuzi můžou zamknout a nevidí příspěvky nikdo jiný, než ony. Ale to je vedlejší, prý chodila ze začátku na rodinku, kde jsou taky zcela veřejné diskuze a prý se tam stalo, že nějaká holka na sebe postupně vyblila snad všechno, takže jí někdo "sledoval" a pak jí prý napsal jak se jmenuje ona, manžel, děti, kde bydlí, číslo účtu a tak. Jako docela síla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
jééé Kačí ty jsi hodnááááááááááá :dizzy_face: takže kámoška jde taky?

nooo jako ono nikdy nevíš co proti tobě kdo použije :frowning2: kterej magor si tě vyhmátne atd :confounded:
8. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
hm, to je hnus, no ale vzpomente si, co bylo u nás před rokem v poradně, že :angry: něco podobného
8. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Tak to je teda humus, no, ale ono to v té naší diskusi stačilo, že?:-/

Tchýňka vzala Ondráška ven, tak já jdu udělat rychlý luxing a pak dám nožky hore:slight_smile:.
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Jáji jj, konečně jde. :sunglasses: Jo, to bude zase mindroušů, z hubeňoura jednoho :grinning: :grinning:

Tak v tý poradně, to byla taky síla. A bůh ví, jestli si to nečtou i dál, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tamta holka ale musela být totál blbá a psala tam fakt všechno, to zas myslím tady neděláme.

Bětka furt spí, už zaspala i sváču :grinning:
8. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Týý jo, dobrej spánek, Katko:slight_smile:. Nechala´s jí se utřískat v postýlce, jo?:slight_smile:
8. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Alí ona už spí jen jednou, takže byla utřískaná sama o sobě. :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak jsme zase zpatky doma, byli jsme asi hodku venku, z toho poslednich 15 min opet sileny rev. Prijde mi nevyspaly, ale odpolko spal hodku a pul, no nevim. Koukala jsem mu do pusy a nikde nic nevidim, tak fakt nevim :confounded:

Dneska jsme meli bramboru s cuketou a moc mu to tedy nejelo. Ted tady cely odpolko prdi jako zbesilej, tak ho mozna po tom boli brisko.

Jaji, diky moc :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Petí já myslím, že ani jedno není nadýmavý :astonished: Ale když prdí, zdraví si tvrdí :grinning: , tak jen do toho.

Ty dneska jdeš nebo ne?
8. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Kaci, dneska nejdu. Manza jde parit z prace, takze dneska mam hlidani ja :wink:
8. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Teda, teda. Ty, až s náma půjdeš na zumbu, to bude svátek :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem dnes celý den s babí v čudu. Teď jdu trochu poklidit a budu večer, tak doufám, že někdo doráznete. Zatím pa :dizzy_face:
8. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.