• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kaci, ja se tesim, az sei zalezu brzo do postele a budu tam mit klidek :grinning:
8. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Hani my s Jájou až po zumbě. :wink:

Petí :grinning: Jako že nikdo nebude chtít klepat, jo? :grinning:
8. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
8. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Holky tak zítra po osmé přijde chlap na to topení. Jednak budu muset vstávat a druhak teď musíme odstranit takovou vysokou skříň na míru od truhláře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
8. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Čauky,
užijte si zumbu, a Ty, Peti, si užij večer o samotě (někdy je to fajn:slight_smile:).

Tchýňka právě odešla, s Ondrou se prošla, ale bohužel neusnul, takže mi to teď dá sežrat, no musím vydržet. On stejně dřív než kolem půl osmé nepůjde do postýlky..
A ještě mi serval brejle, spadly a vypadla čočka, achich achich. Jo, a ta dlaň mne teda bolí ach jo.
8. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak Ondrášek uložen do postýlky, ani jsem mu nestačila vysát nosík jak byl unavenej.
8. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Ali, u nas se spi uz od pul 7, prcek byl utahany a jak pres den moc nespal, tak knucel az hruza. Ja jsem ted dozehlila, chvilku hodim nozky nahoru u telky a za chvili pujdu nakrmit prcka a pak spat. Doufam, ze nas manza v noci nevzbudi, az se bude vracet z parby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Martin se dnes také vrací pozdě (no, on dost často, ale většinou z pracovních důvodů) - dneska má sraz se svým nejlepším kamarádem.
8. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Jsem domááááááááááá :grinning:
Zumba dneska naprostá ale naprostá bombáááááááááááá, páč to bylo hodně taneční.
A byla s náma konečně moje Mišulka :grinning:

Alí ty brýle, to je nepříjemné. Bětka mi po nich taky hrozně jde, musím být fest ostražitá, když je mám na očích. Já mám jediné a stály 8tis :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
No, právě, ty moje jsou za 12:slight_smile:. Fajn, že byla zumbáááá bombáááá.
8. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj holky...tady nikdo :frowning2:

podávám hlášení, že Adrianka je přivítaná mezi čestné občany Prahy 3 :slight_smile: Bylo to mooooc hezký. Na začátku zazpívaly děti ze základní školy v Táboritské ulici, řekly tři básničky na téma maminka, tatínek, rodina, dostaly jsme "diplom" :grinning: a poukázku v hodnotě 400,- do drogerie Pemi. Maj tam teď kapesníčky na prďku za 29,- tak udělám nákup!
Po vítání jsme s našima navštívili cukrárnu, poseděli, popovídali, Aduška dostala zlatý řetízek s monogramem, nějáké penízky a navečer jsem šla ještě se švagrovkou nakoupit do CandA...tam se mi líbila bunda, ale 1600,- mi přišlo dost. Ale koupila jsem si botky - balerýnky.

A jelikož Aduška za celý den spala pouze hodinku ráno a asi 1,5 hoďky odpoledne , byla teď večer úplně hotová. Úplně se mi nechtělo jí dát do postýlky, aby tam ještě plakala...no ale nevzdala jsem to...plakala asi 3 minuty, pak jsem tam šla, položila, pohladila, zazpívala a už když jsem odcházela byla napolo v říši snů...ufff

Alčo: s tou rukou mi to je líto. Vím jak to bolí...tak snad se to brzy zahojí.
Peti: taky bych někdy uvítala volný večer, kdy bych dala Adušku spát, přečetla si noviny a šla brzy hajat.

tak holky cvičitelky...jaká byla zumba???

Teda mě nějak bolí bříško...na levém boku!
8. říj 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
Jsem tu ale jdu do vany :slight_smile:)

zumba na mě moc taneční ale Kačka byla jako ryba ve vodě :grinning: Míša je fajn holčina :wink:

Kačí a já jsem taky tvojeeeeee?? :grinning:
8. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Já jdu taky do vany, páč smrdím jako Lyon :grinning: :grinning:

Alí-Pri, vždyť nad tvým jsou 2 příspěvky :astonished: :confused: To jsi asi přehlídla, viď? :grinning: :grinning:

Fíku samo že jsi taky moje :grinning:
8. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Kačí: ty tady ještě nebyly když jsem začala psát :grinning: fajn, že jste si krásně zatančily :grinning: to fakt závidím!!!

V jste to co jíte je dneska paní co kojí a chce zhubnout! Můj případ :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
SE NA TO JAKO FAKT VY.ERU :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Nám neteče teplá voda. Takže už hřejeme vodu jako ti dva blbci, abych se mohla umýt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Kačí: to bych byla taky nepříčetná!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
ty vogo Kačko bych nadávala jak špaček :angry: :angry: :angry: a víte proč? nějaká havárka?
8. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Nevíme. Jestli to nějak souvisí s tím topením, někde je něco vyplého, fakt netuším :angry:
Tak jsem se vykoupala jak ve středověku. Dva hrnce horký, naředit a jelo se. Množství vody jsem měla jako když koupeme Bětuli :grinning: :grinning: Zvádla jsem i hlavu. Ale teda necítím se úplně vyvoněná, jestli mi rozumíte. :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
:slight_smile: takhle se koupu pokaždé když přijedu k nám na chatu :grinning:
8. říj 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
tak já se jdu taky okoupat, kouknu na zoufalky a jdu chrnět...brou noc
8. říj 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí :grinning:

Taky jdu čučet na Zoufalky a pak do pelechu. Brou nocku :sunglasses:
8. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak vcera zumba super, ju? To jeste ze jsem nesla :wink: :grinning:

U nas se dneska vstavalo "az" po 6 hod., takze dobry. Akorat manza mne vecer probudil, kdyz prisel. A jeste jsem nakakana od vecera na jednu kamosku :angry:
Dneska mame vanicky, ale prcek trosku nudla, tak snad se nam to nerozjede :rolling_eyes:
9. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Hezké ráno,
u nás dneska nic moc spaní, ale zase od 19.15, mlíčko v 5 a pak ještě Ondra usnul do 6.45 (my s manželem už nespali, šli jsme vede).

Peti, takže nakakaná, jo? Něco nepříjemného?:frowning2:
9. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Kubíčkovi vše nejlepší k 10ti měsíčninkám!!!
9. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Ali, vcera to bylo vic veci najednou, telefonat od mamci, pak ta kamoska. No, domlouvali jsme se, ze prijede s prckem na navstevu a vcera psala dalsi kamoska, ze prijede s ni, akorat ma hrozne nevychovaneho klucinu a nevim, jak ji to mam rict, ze je tady nechci. Ona je hodna, ale prckovi nechava hodne liberalni vychovu :unamused:
9. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
To je ta, cos o ní vyprávěla na srazíku? Hmm, to bych taky nechtěla, ale jak to udělat, co?:frowning2:
9. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Hmn, taky nevim. Navic tady mame ty krabice s tim jidelnim stolem a zidlemi a nevim, jestli to stacime do pristiho tydne slozit, takze tady neni moc mista na hnuti :unamused: Uvidime, nejak se to vyvrbi.

No, mne prijde, ze Ondrasek spal hezky, do 6:45 hod, sice s prestavkou :slight_smile: Vcera rikali na cvicu ostatni mamky, ze se jim pry deti taky ted budi driv a nevi proc. Uz se vsechny tesime, az se preridi cas :unamused:
9. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Holky ahojky....u nás noc úplně hrozná. Bylo to snad poprvé, co máme to naše zlatíčko, co takhle zlobil. Pořád se probouzel, brečel.....kolem 11 vůbec nebyl k utišení, tak Míla si s ním šel hrát chvíli do obýváku.....no děs. Nevím co to bylo, zdá se mi, jestli na něj nejde rýmička, je takovej ukoptěnej.....a mně taky škrábe v krku. Já se z toho po.... :unamused:
9. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Vladi, Honzik taky kdyz na nej lezla ryma mel sileny hysteraky a nemohl spinkat. Holt jim neni dobre. Ted to fakt radi :unamused: Tak at je vam brzy fajn!
A Kubikovi vse nej k 10 měsícům!!! :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Peti, na dobu dobrý spaní, ale v průběhu noci Xkrát brek a probuzení:frowning2: :frowning2:, nechápu.
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.