• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky,

Kubíkovi vše nej :slight_smile:))

Peti já bych jí to řekla na rovinu, jako vážně, prostě že jí máš ráda ale....jako přece je to tvůj byt a tys jí nepozvala, já bych si to líbit nenechala

jinak noc děsná, vzbudil se ve 3 ráno a dostal mlíko, protože řval jak tur ale to i na ruce, což normálně nedělá a děsně pak hltal, večer tu kaši moc nechtěl, manža to do něj narval
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
já sice straším od 7mi, ale dostala jsem se sem až teď. Holky normálně by se jeden po, začalo se zase topit a pánové nakázali pustit stoupačku a ono to nekape :astonished: Máme to ale hlídat a kdyby, tak naběhnou. A ještě byl pán tak šikovný, že nám rozběhal topení, poklepal takový trn, na kterém je ten ventil a huráááá, jede se :grinning:

Petí vůbec nembuď nakakaná a ozvi se. Řekni, že respektuješ její liberální výchovu, tak ať ona respektuje, že jí nechceš doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hotovo, vůbec si to nenech líbit. Pokud ty musíš pochopit, jak vychovává svého syna, tak ona musí pochopit, že je u sebe doma nechceš. :angry: Normálně mě tohle fakt zvedá ze židle. :angry:

Kubíkovi vše nej k 10ti měsíčninkám :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Kubík děkuje.....
Kačko....tak to je super, to dopadlo líp než si čekala co?? :slight_smile:
Peti.....to je těžký tohle. A nebo když ji máš ráda, tak jí pozvi, ale prostě až ten smrad začne něco dělat co nemá a ona na to nebude reagovat, tak prostě ho napomeň ty a dost nahlas.....ať jí to dojde....
9. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
já myslím že dle toho co povídala Péťa to kámošce asi nedojde a spíš se naštve že si dovoluje zvýšit hlas na dítě

no já nevím, já souhlasím s Katkou, prostě je to můj byt a nenechám si všechno líbit ne?
9. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky včera mi došel ten pejsek, co jsem objednala.....je roztomilej, chvíli jsem si s ním pohrála :slight_smile:
Koukala jsem, že ho teď mají v globusu za 869,- mysllím....jinak všude jsem ho viděla v obchodech za 999,-
9. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
jo jo maj akci v globusu, dokonce ho měli v tescu na národní v prní otvírací den za necelých 700,- kámoška ho tam koupila
9. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky, no prave, ze je to tezky, protoze kdyz ji reknu, ze je tady nechci, tak to ta kamoska nepochopi. Ona si vsechno bere hrozne osobne, i kdyz clovek neco pronese obecne. Naposledy jsem neco rikala, ze chlapecci jsou takovi linejsi a ona si to vztahla na sebe a zacala hned obhajovat jejich klucinu, ze u nich to tak neni a byla na mne takova trochu nastvana:frowning2: No nevim... Ja jsem sice drzka drzkata, ale u tehle kamosky si to fakt nelajznu, protoze by se mnou do sa mrti nepromluvila a to by mne mrzelo. No, my mame navic pristi patek vanicky, takze je asi pozvu, ale jen na chvili odpolko, az se vratime z vanicek...

Kaci, bud rada, ze vam nemusi menit topeni, hlavne, aby se to napokakalo behem zimy :unamused:
9. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Peti no dobře ale tak jí vysvětli že liberální výchova ano ale ne u tebe doma, přeci si nenecháš vše líbit? kámoška nekámoška?
9. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Vladi, a toho pejska si objednavala u berusky? Ja o nem porad premyslim, ale manza mi zakazal uz kupovat prckovi darky, protoze se to pry vsechno nevejde pod stromek :grinning: :grinning: :grinning:

Zapomnela jsem vam napsat, ze Honzik se od vcera stavi na vsechny 4 :slight_smile: Sice ma ruce a nohy asi pul metru pod sebe, ale snazi se tam uz rval nohy jako do lezeni. Je to sikula :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Jaji, ono ji prave neprijde, ze vychovava liberalne, ji to prijde normalni, takze tezko vysvetlovat. No nic, nebudu vas tim zatezovat, jen jsem se potrebovala sverit, protoze mi to porad srotuje v hlave :unamused:
9. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
U berušky ne, našla jsem v Matýskův ráj za 741,-, tak jsem ho objednala tam.....
Peti....a to ona se jako naštve i když ho napomeneš??
Tak máme rýmu, teď jsem odsála..... :frowning2:
9. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Vladi, prave ze minule jsem na nej krikla, kdyz bez dovoleni zacal vytahovat z nasi tasky Honzikovy hracky a rozhazovat je po pokoji, kdyz jsme byli na navsteve vsichni u jine kamosky. Ja jsem na prcka zarvala, ona na mne tak koukla, hracky naskladala do tasky zpatky a rekla, ze si to mame dat nekam jinam, kde na to prcek nedosahne. Jsou mu 3 roky, takze uz by mel mit rozum. Nereknu, kdyby to bylo male dite, tomu to nevysvetlis, ze, ale ve 3 letech? :unamused:

Jo, Vladi, na tu rymu doporucovala v Jarnaccich jedna holcina nejakou tymianovou masticku, pry se tim detem namazou pod nosikem a myslim spanky a pry je ryma za chvilku pryc. Hodne si to chvalila, ale musela bys pro to do lekarny :unamused:

Ja bych toho pejska asi objednala u Berusky, protoze si to vyzvednu osobne, abych usetrila na postovnem. Ale jeste uvidim, mozna ho koupim a dam ho tchyni nebo nasim, ze to ma Honzik jako od nich, kdyz se nam to nevejde pod stromecek :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Petí sorry, ale jestli se naštve, tak to asi není tak dobrá kámoška. Já vím, že kdybych svým kámoškám řekla, že je ráda vidím, ale jinde než u sebe doma, protože mi vadí, že jejich dítě ničí můj byt, tak by to všechny pochopily. Záleží na formě, jakou to podáš, ale máš na to v přátelství právo.

Vladí tak už vás taky dohnala? To je mi líto. Tak odsávat, kapat kapky a ať jste brzo fit. :wink:

Holky jedeme do Kiky do Průhonic, Ikea už mi trochu leze na nervy a navíc tam vůbec nemají hezká svítidla a záclony :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro děti.
9. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Peti, je to těžký, ale kamarádka nekamarádka, musíš jí to říci, Ty jsi paní domu, kam ona nezvaná a ještě s nevychovaným dítětem chce přijít, takže Ty určuješ pravidla!!!

Vladi, ach ach, rýma, my ji máme už něco přes týden a ještě není zažehnána.
Katko, tak to dopadlo dobře s topením, viď. Hlavně ať se to nepokaká.

Zkusím Ondráška uspat, uvidíme jak uspěju:slight_smile: a pak bychom vyrazili do optiky, aby mi spravili brýle, myslím,že by to měli zvládnout hned. A odpoledne hurá do IKEA, se těším. Dokonce pojedu bez kloučka, manžel pohlídá:slight_smile:.

Právě vyndavá vysavač z krabice a do té krabice hází hračky:slight_smile::slight_smile:.
9. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Alí uvidíme, snad se to topení nepo. Aspoň přes zimu kdyby to teď vydrželo a na jaře bychom nechali předělat rozvody.

A jinak my jsme měly rýmu taky přes týden a dr. nás nahnala na ten krevní obraz a hle, bereme železo. Ještě neccelý týden. Tak kdyby se to nelepšilo, tak běžte, jestli Ondrulkovi něco nechybí. :confused:

A jdeme se chystat, tak zatím pááááá
9. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky, hmn, budu ji muset rict, aby si prcka hlidala :wink: Diky za nazory :slight_smile:

My se jdeme taky chystat. Musim zabalit, nakrmit a pak pomalu vyrazime na vanicky. Jsem zvedava, jak se to prckovi bude po 2 tydnech absence libit :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Katko, ona je ta rýma lepší a lepší, ne že je to pořád stejné:slight_smile:, ale kdyby to přes víkend nedalo pokoj, jdeme k doktorce, to je jasné.

Tak hezky nakupte v KIKA, i když nevím, jestli si od toho něco slibovat... Zařizujete dětský pokojík,jo? Hmm, to bych taky chtěla:slight_smile:, ale manžela asi k vyklízení pracovny, třídění všech věcí a hlavně přemístění je někam (nevím kam), nedonutím...
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Peti.....mně takovéhle děti taky hrozně vadí, ve 3letech by už opravdu měl poslechnout......
užijte si vaničky :slight_smile: a ty Kačko si užij Kika, taky jsem si říkala, když nám došel letáček, jestli se tam nejet podívat, ale spíš jen na doplňky, teď nic nesháníme....
9. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face: tady to žije :wink: :slight_smile:
Péto to je blbý s tou kámoškou, ale jak říká Kačka, paní domu jsi ty!
my jsme už byly venku, je tam pěkná zima na rozdíl od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupila jsem v bauhausu primalex a odpo chci vymalovat tu zed jak sundali radiátory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ted si jdu vařit na zítra,nebaví mě trávit sobotní dopo u sporáku :wink:
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Dobré ráno, jsem měla nějaké pracovní, hned jsem se po ránu rozčílila, tak jsem ani neměla čas zajít. A včera večer jsem měla nehtařskou depku, tak jsem vás nechtěla otravovat.

Peti s tou kámoškou je to těžký. Máš jen dvě možnosti no, buď to kousnout a nechat ji ať přijde nebo se ozvat. Když se ozveš asi bude naštvaná nebo jí to bude líto, co já vím, přijde mi to přirozené, mně by se to taky dotklo, ale nemělo by to mít nijak fatální důsledky. Když jí to vysvětlíš...

Jinak holky, včera jsme s babí koupili Káje kočárek pro panenky, k narozkám a je super. Hodím pak foto.
9. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj Marti a Hani.
Ven se teprve chystám, takže je tam kosa, jo?
Tohle počasí - nejdřív dva dny léto, pak normální podzim - je fakt zralé na nemoce:frowning2:.

Hanko, tak už máte kočík pro Kájíska, jo? Super. Já chci ještě koupit nějaké pěkné větší auto, které by nedělalo v paneláku moc randál:slight_smile:. Tak uvidím jak uspěji.

Lehla jsem si s Ondřejíčkem do postele, ani nevím kdy, ale usnul, tak jsem ještě chvíli ležela, natahovala bolavá záda, a teď si jdu nachystat věci,a bychom mohli hned po probuzení a před obídkem ven, resp. hlavně do té optiky.
9. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky, zamyslete se nad tím, kdy se Vám hodí udělat si nějaký ten dámský dýchánek (ať to zvládneme do Vánoci:slight_smile::slight_smile:) a kde se sejdeme.
9. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
jsme spali :slight_smile: Peti jasně řekni jí to v klidu, ale jako ve třech letech by to dítě mělo poslechnout :wink: To by taky mohlo jít a vytahat ti věci doma ze skříně bez dovolení a to je jako v pořádku? to pak bude další nevychovanej spratek z toho dítěte, když mu maminka vše dovolí :angry:
9. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Alí já bych byla zase pro některý pátek a kde, to si řekněte,aby to bylo spravedlivé :wink: tady u nás je toho spousta,ale abyste neřekly, že to mám u nosu :grinning:
9. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Přesně tak, Jajinko, a pak z takových dětí moje maminka "roste" ve škole.
Tři roky, to už je dost na to, aby uměl poslechnout. Naše dětičky jsou ještě na to, aby poslechli malé, ale on?!!
9. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak jsem vám kočárek hodila do alba http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=279081. Je z hyperky a těchhle velkých plastových věcí tam měli mraky a s 50 % slevou.

Ali jj, dá jí ho babí, takže já koupím už jen nějakou drobnost, dostane toho už tak dost.
9. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky jsem si teď hnula žlučí teda, od rána naháním jednu novinářku, aby mi poslala náhled soutěže pro klienta, tvrdila mi že to poslala ráno, nic nepřišlo a na maily nereaguje a v telefonu se nechává zapírat, čůza jedna. Pardon, teda, ale jinak to fakt nazvat nejde.
9. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
A ad dýchánek, je mi to fuk kde a kdy, jen nemůžu příští týden, jedeme slavit narozky :dizzy_face: a pak se musíme domluvit kdy to oslavíme s vámi :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Hanko, vypadá moc pěkně, to bude mít Kája radost:slight_smile:.
Novinářka je ale čůza jedna. Říkáš, že v Hypernově, jo? A měli tam nějaký ten stoleček?
9. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
no jo, ted nás vlastně čeká 3x oslavička roku :slight_smile: supeeeer :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.