• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a pak budeš zklamaná že tam vlastně nic moc není :grinning:
21. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Teda tak s obličejema a řečma, ale pustil mě. :wink:

Super to je :grinning:
A taky povídá a začne vřeštet, co? :grinning: Bětka povídá, vřeští a pak ječí :grinning:
21. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
jj, je hrozně hlučná, dneska tu na nás úplně hulákala, až jsem jí říkala ať neřve, páč jsme neslyšeli vlastního slova :grinning:
21. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Joo, jinak trochu předěláváme bubiska, resp. diskuzi, jsem zvědavá jak se pak chytne, musím říct že se mi to docela líbí, sleduje to samo narozeniny a tak :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
kde jsou jako ty holky???
21. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
si tady mám jako povídat sama jo? :cry:
21. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Hani :grinning: :grinning:
To odněkud znám. Tak to jsem zvědavá na sraze, jak se ty naše holky budou překřikovat :grinning: :grinning:
A na diskuzi teda juknu :wink:

A holky teda nevím, jestli se začetly či co.
Jájinka se mihla u Lednovek :angry: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ještě je tam ta stará, dám echo, až to bude hoootový :wink:
21. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
ducky...Jájinka kecá u lednovek, páč kdybych se zdejchla, už bych nedočetla :grinning:

ale vás taky sleduju, si nemyslete joooo :grinning:

jo a bachaaa joo, Tomík se taky přidá pokud bude mít náladu, páč si pěkne vejská :grinning:
21. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Hani O.K. :wink:

Však jsem tě Jáji vypátrala :grinning: Tebe najít není těžké :grinning: :grinning:
A Tomík pěkně žvatlá. Však jsem to viděla, jak se rozkecal v kočárku :grinning: :sunglasses:
21. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
ducky...mno joo, ty jsi to FBI šlehnutý KGB a CIA :grinning:

hele až dá Tom na pc to jak ho natáčel když vejská na přebalováku tak vám to pošlu, to je srandaaaaa
21. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Katí pošli mi prosím to vaše album, já to v IP nemůžu najít a chci se podívat na Bětuli :cry:
Čauky, teda holky, Vy pročítáte starou diskuzi, jo? :slight_smile:
Já koukala na tu Ordinaci a taky jsme dávali dohromady věci, které musí mít manžel s sebou na služebku. A za chvíli se chystám do hajan.
Katchul, já taky přecvakávám korbičku, když jedeme dlouho směrem kdy Ondrovi svítí do očiček, je to super, lepší než tahat kočárek za sebou:slight_smile:. Naši Inglesinku mám ráda.
Tak Štěpula taky žvatlá a strašně nahlas, spíš jakoby vykřikuje. Ale Kája mi na tom videu přijde, že fakt něco souvisle povídá :slight_smile: :grinning: No je to fakt sranda s těma dětma :slight_smile:
My jsme tu teď něco řešili, tak jsem měla výpadek :grinning:
Mám puštěná Nahá... a nechápu co
21. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
A ještě budu chvilku přemýšlet co koupím své drahé sestřičce Štěpánce k narozeninám, květen už se blíží.
21. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
katch hustý co? co bych za její postavu dala!
21. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Jáji si piš :grinning:

Hani pošlu :wink: Ale zatím tam není stále nic nového, to je vše jinde a manža to musí překlopit :wink:
Pracuje na tom, ale ještě to není :frowning2:

Alí jj, trocha nostalgie.
Zrovna jsem si četla příspěvek od Marti z 31.10., že jestli se tobě narodí holčička a já taky porodím, tak budou dvě Bětušky v jeden den :grinning:
21. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Pokračování: nechápu co tam ta pani dělá :astonished:

Alí no já musím dávát plenu proti sluníčku :unamused: úplně jste mě zmátly s tou přehazovací korbičkou, že jsme to teď šli zkusit :grinning: No nejde to.
21. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak to se tam možná taky mrknu, co jsme si tam napovídaly:slight_smile:.
Na nové fotečky nevěsty se také těším. Tak pak dej vědět, že už jsou hotové.
21. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Hani super postava a to je po dvou dětech a je jí přes 40 :astonished:
21. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Hm, taky bych chtěla vypadat jako ta paní :angry:

Holky taky by jste někdy chtěly vidět těm dětem do hlavy? Bětka někdy tak sugestivně vykládá, že jsem si jistá, že mi něco říká, bohužel překladový slovník mi v porodnici nikdo nedal, tak nevím co :frowning2: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
My máme na té Inglesině systém Easy Clip a je to super. Odcvaknu, přehodím a jedeméééééé. To samé když jedeme domu, za dveřmí nechám podvozek a Ondru v korbičce odnesu do bytu:slight_smile:.
autor
A plenu dávám taky :wink: Mám kvůli tomu na kočárku i kolíčky :grinning:
Katko, jj, Ondra také rád vykládá. Můj tatínek říká, že přednáší, tak ať si koukáme dělat zápisky:slight_smile:.
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Alí :grinning:
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
To bude prča na srazu, až spustí všechny děti :grinning:
To abych si vzala Otíkovi sluchátka :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
No, bude to rachot:slight_smile:.
Holky, přeji Vám dobrou noc, já jdu pomalu zalehnout, a asi si budu muset dojít někam s hlavou, pořád bolí:frowning2:.
21. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Alí dobrou :wink:

A ostatní jste jako kde? Jste se všechny zase tiše vypařily :angry:
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
jsem tu četla manžovi v notách :grinning: plínu na kočárku vozíme taky, připevněnou skřipečkama :grinning:

ta naše prďolka se pobrekává ze spaní
21. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já jsem tu teď nebyla. Tak korbu máme taky "odcvakávací", ale ne přehazovací. Ale praktičtější je stejně ta přehazovací rukojeť, to je hned a nic člověk nemusí tahat. Ale myslim, že to moc kočárků nemá :unamused:
21. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.