• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí na Chodově v hyperce jsem stoleček nezahlídla, to je pravda. :frowning2:
9. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Ty roční narozeniny našich dětí bychom mohly taky oslavit, ale kdy?? Připijeme si na dětičky na našem dýchánku, Ne?:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
No, dneska jdu vyzvednout na poštu 100 těch malých plastových balonků, tak jsem zvědavá jak to s kočárem odnesu :grinning:
9. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Alí bychom s nimi mohli do nějakého MC ne?
9. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Budem muset vymyslet jinou zkratku, páč já vidím MC a myslím donalda :slight_smile:))
9. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Jájí :grinning:DD Tak do centra :grinning:
9. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak koukám jestli neseženu mírně použitej ten fusak od emitexu a je to bída teda, když něco je za slušnou cenu tak je hned fuč. Já snad budu muset objednat novej nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Jáji já taky myslela, že Hanka myslí Mekáč :grinning: asi mateřské centrum, že?
9. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
No jo, bych napsala u meka :grinning: Hmmm, taková zmrzlinka od meka by taky nebyla marná :grinning:
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
no právě že mě hned napadne mekáč :grinning:
9. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Freude, Freude :grinning:
9. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Hani, kočárek je moc krásnej :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
my se za chvíli budem chystat na srazík s lednovkama, takže budu až později odpolko
9. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Marti dík, měly jsme z něj radost. Podobnej, ale sporťák pro dvjočátka měla Tereza, a byl fakt bytelnej, tak jsem ho hned složila a vypadá že bude dobrej. Jinak Terce přišel k vánocům ten kytkatej, jak jsem tu dávala odkaz, je pro děti od 3 do 12 let a je fakt úžasnej, tak až bude shánět velkej kočárek pro holčičky (marti, Katko, Alčo-pri), tak doporučuju.
9. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Hani, já ted kupovala ty golfky a větší kočárek už máme po Kačce se vším, s mimi, se sedačkou, nosítkem atd. takže mi už další kupovat nebudeme, hlavně kvůli místu, ale jinak mají moc krásný :dizzy_face:
hlavně ať se Káje líbí :wink:
9. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
sem jen tak ze srandy přihlásila Toma do soutěže :slight_smile: dáte mu hlas?

http://n2.astrasystems.cz/prettybaby.cz/web-frontend/main.html?photo=10025
9. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
odhasováno :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
též odhlasováno :dizzy_face:
9. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
kujem, ono je to stejně na dvě věci ale to je fuk :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Hani.....ten kočárek je fakt hezkej.... :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
9. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma, jdu jen na chvilku, musím dát Bětce oběd.
Do Kiky budu muset asi ještě několikrát :grinning:
Moc se mi tam líbila záclona, ale neměla jsem rozměry okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak se mi tam děsně líbily bodovky se žirafama, ty pro změnu neměly, prý tak za 14 dní :frowning2:
A až si tam nechám ušít ty záclony, tak pro ně budu muset jet :grinning:
Jinak stolek s židličkama tam měli jeden, s modrýma nohama, tak to nechci, tak to budeme muset do Ikei a budu se modlit, aby měli toho Mammuta.

Hani kočárek je super :wink:

A MC už vím, ale taky si vždycky říkám, jestli Donald nebo mateřské centrum :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Kačí se můžeš podívat na netu zda to v ikee mají ať nejedeš zbytečně
9. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Kačko ty si rychlík..... :slight_smile: a co zařízujete??? Pokojíček pro Bětku?
9. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Jáji jenže oni na internetu nemají zelenou barvu, přitom v prodejně jsem jí viděla na vlastní oči. Takže internetu moc nevěř. :confused:

Vladí jj, chceme, aby ho měla k roku. Zítra přijede tchán s vozíkem, konečně vyklidíme sklep a balkon, pár drobností přehodíme s pokoje na balkon nebo do sklepa a pak už jen zařídit, vydekorovat. Vymalováno je a nová podlaha taky, to jsme zvládli ještě než se Bětka narodila. :wink:
9. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět z optiky a nákupu. A teď hupky Ondrovi obídek.
Katko, to jsi tu KIKU vzala hopem:slight_smile:.
9. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Hanko, také bych chtěla balonky na výzdobu a ještě nějakou dekoraci (ale přehánět to nechci, sejdeme se jen jako rodina - takže max 10 lidí), kdepak jsi pořizovala?
9. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky, hlasim se z vanicek. Dneska se to prckovi nelibilo, brecel, hlavne kdyz jsme mu dali hlavicku pod vodu, nad vodou dobry. Koupila jsem mu takove ta penova zviratka do vany, protoze si s nima hral a libily se mu :wink: Pani nam nabizela od listopadu bazen, protoze budeme mit ke konci rijna vycerpane vanicky a zacina jim novy kurz v bazenu. Tak nevim, mam trosku strach z nachlazeni. Uvidime, jak bude snaset ty vanicky a musime se do konce mesice rozhodnout :slight_smile:

Ja jsem pro srazik vsema deseti :slight_smile: Hanka nemuze pristi patek, ja nemuzu 23. rijna, tak co toho 30. rijna??? Tedy pokud nebude Ondrasek mit oslavu rocku :wink:
9. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Mě je to jedno, já zatím můžu kdykoliv :wink:
9. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo, jsem vyzjistila co na tu rymu. Pry je dobra tymiánová mast od firmy Just a sprej Eucasol. Tak muzete ozkouset.

Dneska koukala pani lektorka prckovi do pusinky, pry jestli mu nerostou zoubky, kdyz je tak protivny. Ja to nepoznam, tedy spis jsem tam nic nevidela, ona pry taky ne, tak tedy nevim :unamused:
9. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.