• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Na tu tymiánovou mast jsem se ptala dneska v lékárně a koukali na mne jako když jsem spadla z višně:frowning2:, tsss.
Peti, dneska vaničkování nic moc, jo?
Máme po obídku a za hodinku vyrážím směr Ikea se Štěpánkou a kluci budou válčit sami:slight_smile:.
9. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ali, aha, tak ja zkusim vyzvedet u holek, kde to kupovali, ju? Ale asi v lekarne, protoze ta jedna holcina to mela hned ten den, male pry se hodne ulevilo od te rymy.
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ono se to určitě dá objednat přes tu firmu JUST, ale oni mají nějaké poradce pro kraje, tak nevím jak na to. Díky, že zjistíš víc:slight_smile:, ale nedělej si s tím starosti.
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jo, a jinak já v pátky můžu, zatím o ničem nevím, večer se domluvím s manželem, tak nahoďte termín:slight_smile:. Jo, a docela bych chtěla zkusit restauraci v Divadle na Jezerce, prý je to tam mňami mňam a mají tam nekuřácký prostor:slight_smile: a ani to není tak daleko, tam bych i jela:slight_smile:.
9. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kuk, vařím si oběd po vrždění kuřete. Ufff, jsem se teda přemohla, tchán mi včera přivezl kuře, snad 5 kilovou machnu, a já která nesnáším sahání na krvavé maso jsem si ho celé!!! rozporcovala. Hnus velebnosti, ale mám to za sebou no :unamused:

Za chvilku razíme do sekáče zjistit, jak se prodali naše věcičky.

Katko, měli tam i nějaké pěkně levné závěsy?
9. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hani, fuj, tedy porcovat maso, to taky nesnasim. Tchyni uz jsem si "vycvicila", ze mi to rovnou vsechno vykosti a da jen maso :grinning: Fuj, uplne mi vstavaji chlupy na rukou, kdyz si to predstavim :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Hani měli tam určitě i závěsy, ale jak cenově, to nevím. Já po nich moc nekoukala. Jen vím, že tam měli jeden s Púem, ale modrý a ten se nám barevně nehodí. :wink:
9. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Peti no to mi povídej a tohle byl fakt obr,nešlo to rozštípnout, uvnitř vnitřnosti, jsem fakt myslela že vrhnu, bleee

Katko já myslela normální závěsy, ne dětský :grinning:
9. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
taky nesnáším porcování masa.....
Já to takhle předem nevím, ale hodně jezdíme pryč a řešíme to operativně...takže nevím. Já jen vím, že bych mohla zítra, ale to je moc brzy na domluvu :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
já maso kupuju jedině porcované, ani to neumím, neumím ani vykuchat kapra na Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ufff, mám dovařeno, kam se na mě hrabe jídelna :grinning: :grinning: mám ptáčky,květákovou polévku,omáčku na večer k těstovinám, kulajdu a ještě štrůdl z listového :wink: a bordel v kuchyni :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Marti jj, já taky, jenže tohle včera přivezl tchán, fakt mega kuře, no tak pohrdněte že.. tak to mám za to :grinning:

No nic jdu zavařit poblivku, počkám až se dítě vzbudí a až dorazí Honza tak pojedeme na nákup. Tak nakouknu večer, doufám, ne jako včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
tak zase z toho uděláš spoustu věcí, já vždycky když peču kuře, tak pak zbytky oberu do rizota a hned jsou 2 obědy :wink:
holky já musim ven, ale mě se táááááák nechce, ale Neli už je na ránu, musí se vylítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc docela dobrá...spala od 21:00 ... vzbudila se v pět na kojení a spala do 9:10 pak jsme došli do obchodu pro banán, kterej jí teda vůbec nejede a lehly jsme si spolu ještě do půl druhý. Teď jsem něco málo pobalila a až se ty dvě zlatíčka (MM a Aduš) probudí, pofrčíme na barák.

Hani: ten kočárek je fakt moc pěknej...kolik vyšel???

Alí, jak jste se tu bavili o těch výrobkách od firmy Just, tak to zrovna objednávala jedna holčina od únoráčků a psala tohle: Prodávají to dealeři. Když si najdeš www.just.cz, tak je tam i seznam prodejců. Tymiánová mast mě stála 330,- kč a ten sprej eucasol 355.

Kačí: dlouho jsi neříkala co Bětka a chození? Už běhá sama nebo s oporou???

Peti: vydrž, Aduška taky plakala když šla poprvé pod vodu...ale v tom bazénu je dobré, že ji hned zabavíš. My to třeba děláme tak, že jakoby prskáme do vody, přijde lektorka - Adušku potopí a hned mi jí dá a já ji těma bublinkama co mi jdou od pusy zabavím, takže nemá čas přemýšlet jestli se jí to líbilo nebo nelíbilo.

Holky, kdo vaříte příkrmy...můžu Adušce dát už třeba vařené hovězí maso? Pořád vařím dokolečka -brokolici, květák, bramboru, kapustu, mrkev, kuřecí, krůtu...chtěla bych zkusit něco jiného...ale nevím co???
9. říj 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz
Ali, tak jedna psala, ze to ma od svagrove a druha ze od dealera tu tymianovou masticku.

Holky, tak mne napadlo, od kdy se muze davat ryze? Jak tady Alca pise, tak az budeme davat maso, tak mi asi taky brzy dojde kreativita, tak ze bych mu vymenila brambory za ryzi???
9. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Alí Bětka chodí za jednu ruku, ale sama se viditelně bojí. Tak jí nenutíme. Dneska ale udělala 2 krůčky od lehátka ke mě, když šla dělat ham :grinning:
Vařené hovězí určitě můžeš, je ve skleničkách od uk. 6. měsíce. :wink:

Petí rýži myslím klidně můžeš dávat, stejně spoustu přesnídávek zahušťují rýžovou moučkou. Navíc od uk. 4. měsíce dáváš rýžové kaše a do třetice neslyšela jsem, že by kdokoliv měl na rýži nějakou alergickou reakci. :wink:
9. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
ahoj,

tak srazík docela fajn :slight_smile: Tomík byl poprvé na houpačce, líbilo se mu to a málem tam usnul :slight_smile: dám pak fotečky na rajče :slight_smile:)
9. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu. Mám míčky, jsou super, ale na to že je jich 100, tak je jich maličko :grinning: Hodím fotky na FB. A přišly mi berušky na kájin dort a jsou náááádherný :dizzy_face: Nahraju fotky a přijdu
9. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Čauky,
děkuji za info o justu, myslela jsem si to o těch dealerech.
Hanko, tak to máš teď masa, viď? Mně tohle ani nevadí, jsem z řeznické rodiny:slight_smile: - strejda je mistr řeznický.
Peti, Ali - Katka Vám to dobře napsala s tím hovězím a rýží.

V IKEA jsme byly se Štěpánkou kvůli pohovkám, chce si koupit novou a chtěla by využít tu jejich mimořádnou nabídku, že starou odvezou a ještě dostane nějakou hodnotu peněz na nákup u nich. Dětské věci se mi v IKEA moc nelíbí, ani ty stoly ani židličky, ale líbilo se mi malé křeslo POANG, až bude Ondrášek s jistotou chodit, sedět a zvedat se, tak mu ho pořídíme, rodiče ve velkých křeslech a on ve svém malém:slight_smile::slight_smile:.
9. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak jsem tu, jsem musela ještě věšet prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Marti jj, to je super, jídel z toho bude fakt mraky.

Alčo-pri kočárek byl za 489 přesně :wink: A hovězí už můžeš dávat zcela určitě, přece jenom už je vám taky dost. :wink:

Peti rýži bych taky neřešila a klidně dala.
9. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hanko, hezký fotičky:slight_smile:. Tak tyhle balonky si měla na mysli, já se domnívala, že jde o nějaké na oslavu:slight_smile:.
9. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Alči oni jsou na oslavu, chci tam nafouknout bazének ale bez vody a naházet do něj ty kuličky, pro malé děti co tam budou. Jinak máme na chalupě asi 60 klasických nafukovacích, tak ty budou taky.
9. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jojo, to jsme Ondrovi dělali taky s těmi míčky do nenapuštěného bazénku:slight_smile: v Rumburku. To ho bavilo.
No jooo, jenže Vy chystáte mega oslavu, to my ne...
9. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Alčo jj, bude to velký no, celkem 36 lidí a spát bude 18. No jestli to přežijeme ve zdraví :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Týýý jo, tak to vás tedy bude, všichni u Vás v bytě, jo? Tak to by se k nám teda nevešlo :astonished: :astonished: .
9. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky jak moc dáváte dětem sladké, jako brumíka, piškoty, mléčný řez a pod.? Zrovna to řešíme se zářijovkama a většina to dává už celkem běžně ob den. Já teda z tohohle ještě nedávám vůbec nic, nějak mi to přijde ještě brzy, abych ji na to zvykala, co myslíte???
9. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ali ne ne, bude to na chalupě, tam je místa habaděj. Doma by nám 18 lidí fakt spát nemohlo a 36 by tu stálo po celém bytě :grinning:
9. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Aha, tak to joooooooooooooooooooo:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.

Hanko, já z toho nedávám Ondráškovi vůbec nic, jediné co dostává navíc je sem tam nějaká Hami sušenka.
9. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Hm tak sušenky tu mám sunarky a samotné jí je nedávám taky vůbec, občas jí je rozpustím do ovoce,ale taky málokdy. Nejvíc baštíme ty kukuřičné chleby,ty má třeba 3 denně
9. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
teeeda tak Tom už je mezi prvníma 15 v té soutěži :dizzy_face: třebas něco vyhraje :grinning:
9. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.