• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jaji, koukala jsem na fotečky. To jste byli u nás v Petrovicích v Turínské ulici jak je ten sportovní areál, ne?
9. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo holky, objednala jsem fusak. Nakonec používanej 4 měsíce,jako novej, černej a vnitřek béžovej :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Alí ano ano byli :slight_smile:))
9. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
No, vida, jak jsi úspěšná, Hanko.
9. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Všechno poznám, Jaji:slight_smile:. Také tam s Ondráškem chodím na houpačky a na frappé:slight_smile:.
9. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak někdy můžem spolu :slight_smile:)
9. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jasně, proč ne, klííííďo:slight_smile:.
9. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Kde máme Katku? Farmařila a na nás nekoukne nebo co?!?!:slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Kačííí?? :confused: a neklepe kosu? :grinning:
9. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Teda já jsem dneska nějaká unavená :confused:
9. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak to jsme dvě, Hanko, za chvíli upaluju do hajan. Manžel už šel.
9. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
No nic holky, je to silnější než já, tak krásnou dobrou noc :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobrou noc, Hanko, pa.
9. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
fňuk, byl mezi prvníma 15 a najednou spadnul, nám nějakej nekamarád zahlasoval asi schválně blbě :((((
9. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Holky ani klepačka (stejně to mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ani FB, normálně nám spadnul internet :angry: :angry: :angry:
Lépeřečeno Telefonice a šly jen některé adresy, Koník ani FB mezi nima nebylo :angry:
Takže asi tak, k mojí nepřítomnosti.

Já vám akorát psala, že my nakonec nic hromadnýho mít nebudeme a že musím začít řešit dort a ještě další věci a když jsem to odesílala, tak buch a ho.no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Jáji šoupla jsem vám tam ještě jednu 10, tak snad to pomůže :wink:

A jdu se vykoupat :sunglasses:
9. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok, mam dneska dopolko anglictinu, manza bude hlidat a chci zpatecni cestu spojit s nakupy, tak nevim, kdy se objevim :grinning:
Hezkou sobotu!
10. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Hezké sobotní dopoledne,
jdeme snídat, tak Vás pozdravím. Dneska v noci si Ondrášek pořád sedal, stoupal, kňoural a křičel, ach jo. Doufám, že už ho tohle přestane někdy brzy bavit a bude si stoupat hlavně ve dne:slight_smile::slight_smile:.

Peti, užij si angličtinu a nákupy, ale pozor na centrum města a na polské šílence, kteří jedou na fotbal.:frowning2:
10. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré dopoledne, u nás noc dobrý. Jdu se umýt a razím na Chodov, manže bude hlídat. Musím si koupit džíny, žádné nemám a chci pořídit něco malého Káje k narozkám.

Tak krásný den :dizzy_face:
10. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj,

tak budíček bohužel ve 4 ráno, kdy dostal mlíko, řval jak tur a nešel uklidnit ani na ruce opět, takže prostě měl hlad :(

jinak budu asi až večer :slight_smile:
10. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpátky:slight_smile: Anglina dobrá, akorát jsem ve skupině dost velké rozdíly, tak zkusím požádat o přeřazení do jiné skupiny:slight_smile:
Byla jsem se mrknout na Národní třídě v tom nově předělaném Tescu, tenhle víkend tam mají slevy 20% na veškerý sortiment, tak jsem tam nakonec prckovi koupila k vánocům toho mluvícího pejska od Fisher Price. Po slevě vyšel 799 Kč. Ale už je to faaaakt poslední dárek k vánocům :grinning: :grinning: :grinning:
Užijte si víkend!
10. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahoj kočičky :slight_smile: tak u nás noc dobrá, rýmička naštěstí není moc veliká, tak asi do 10 kňournul občas, že jsem tam asi 2krát museli, ale pak spinkal až do rána. Míla dnes musí pracovat, tak jsme doma a je to docela příjemná změna. pŘEce jen každý víkend pryč, je taky někdy náročné.....
Byli jsme s Lucinkou se cournout na Andělu. Tak jsem jí koupila ten mobil k vánocům jak chtěla, ten dotykový. Tak dnes jí ho nechám na vyzkoušení, a pak jí ho zabavím. Pak jsem jí koupila džíny a boty, Tomáš chtěl jen florbalový míček :slight_smile: a sobě pásek a takový ten dlouhý svetr, že budu nosit k punčocháčům a kozačkám v HM :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Peti.....ale ten pejsek je roztomilej viď??? Myslím, že dětičkám se bude líbit. Myslím, že tady na koníku ho dostane hodně dětiček :slight_smile:
Ty jo Hani.....takovou velikou oslavu děláte??? To je hezkýýýý :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Vladi, koukam, ze jste taky nakupovali:slight_smile:
Pejska jsem jeste nezkousela, ale vypada dobre. Jeste o vikendu zkusime ty zvuky :grinning:
10. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Holky, ahoj.
Dneska je naše dítko totálně na zabití, pořád jenom křičí a brečí a řve, spal jen 35 minut :angry: :angry: . A procházku prořval, prostě šílený. Jsem docela vyřízená a Martin taky, zítra dopoledne budeme mít návštěvu a chceme se jít projít, pokud nebude lejt, tak doufám, že už zítra bude lepší den.

A ještě teď pořád vypíná a zapíná televizi, achich!

Tady se zase nakupovalo :grinning: :grinning: .
Jak dopadla Hanka na Chodově? Sehnalas?
10. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak někde se teda pracovalo :grinning: K nám hned dopo přijeli tchánovci, dali jsme kafe a šli do sklepa. Tam jsem určila, co se smí a co nesmí vyhodit, pak manža s tchánem naložili vozík a jeli do sběrného dvora. Bětka si mezitím dala chrupku a já pokec s tchýní. Pak jsme šli na obídek a nakonec ještě jeli do Arkád podívat se na veterány, které měli dnes závod kousek od nás a pak právě byly vystavené před Arkádama. Jsme orvaní jak borůvky, ale byl to fajn den. Bětule nakonec spala asi jen hodinu a čtvrt od 11.30 do 12.45 (zaspala i oběd :grinning: ), ale zvládla to a teď už chrní, páč byla taky utahaná.
Večer je fotbal, tak bude manža okupovat TV, tak budu na PC a budu farmařit a koníkovat :grinning:
10. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Kaci, manza byl dneska taky ve sbernem dvore :grinning: Odvezl stary kuchynsky stul a zidle a uz mame v kuchyni novy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukam, ze ty jsi zaprahla do pracovniho procesu i tchanovce :grinning:
Ali, tedy koukam, ze Ondraskovi se dnesni hnusne pocasi tedy nelibilo a daval to jasne najevo :unamused:
10. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Jsem doma a hotovson, dítko na konci cesty když sem naběhla do Kauflandu začal řvát až se zalykal, manža ho měl na klíně než sem přišla, nevím co mu bylo ? Doma jsem udělala kaši a snědl tak 8 lžiček, tak sem udělala mlíko ale nechtěl nic a tak šel spát bez jídla :rolling_eyes: No a nahoře sousedi jsou doma, už zas dupali, se asi zbláááááázním
10. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Koukam, ze dneska je to s tim spanim divoky :unamused: Honzik dneska taky cele odpolko nespal, takze vecer knoural, nastesti snedl 210 a u toho usnul :wink: A ja jsem taky vyrizena, pujdu za chvili do postele si cist, urcite u toho zase vytuhnu :grinning:
10. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Jaji, tedy ty sousedi jsou fakt kre.eni!!!! :angry: :angry: :angry:
10. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.