• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko, maká celá rodina, jo?:slight_smile: Správně:slight_smile:.

Peti, jj, dneska Ondra teda šílený, fakt - ještě, že už spí (i když o dobré noci si nechám zdát), alespoň chvíli je ticho a klid. Co se mu teda během dnešního dne děje, fakt nevím... Teplotu nemá, rýma celkem na ústupu, kadění sice víckrát za den ale nic tekutého, no nevím co to je. Spí asi dvacet minut a mlíko vypil z 270 vody, apetit mu tedy nechybí.
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Peti...buď se zblázním nebo jí zabijuuuuuuuuuuuuuuuuuu, před chvílí telefonovala a řvala na celej barák, stačí ti to?
10. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jaji, to je hrůza ty sousedi - ti nad námi teda taky pořád dupou, vrtaj a do něčeho bouchaj, ale tam u Vás :rolling_eyes: :angry:
10. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jaji, ale rikala jsi, ze si na ne manzum tatka nejak dupne, ne? Tedy spis na toho, kdo jim pronajima ten byt. Takhle to fakt nejde, musi prece pochopit, ze pod nima bydli rodice s malym ditetem :unamused:
Mne takhle sejri ty lidi, co bydli v prizemni, protoze tam maji dva psi a ty jim tam vecer vyjou a stekaji jako blazen. Nebo dopolko, kdyz ta zenska neni doma a zrovny kdyz mi malej chce spat :angry: :angry: :angry:
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Peti no táta vola tý majitelce, tak uvidíme, samo že mu řeknu že v pátek to u nich dopoledne zase dunělo, kdybych chtěla mladýho dát spát do ložnice tak nevim nevim :angry: oni snad bydleli někde ve stáji nebo nevim :angry:

Alí taky vám sousedi tak dupou když choděj??
10. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jajinko, taky dupou jak koně, mám pocit, že nemají asi dobře udělanou podlahu nebo nevím...
10. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Kupříkladu teď tu nějací dementi zase VRTAJ!!!!
10. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ali, tedy to bych byla na palicku :confounded:
10. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Alí...no tak to bych ty vrtající nakopala do řiti :angry: ty lidi jsou tak neohleduplní, až to hezký není :angry:

mě to dupání tolik nevadilo ale jak se začli nabalovat další věci tak sem víc a víc na nervy :frowning2:
10. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já tu neohleduplnost taky nechápu, fakt hroznýýýý!!!!!!!
Tak se nám na zítra ohlásili ještě moji rodiče, že by se chtěli vidět, tak bezva - zaplněný celý den, jen aby se Ondrášek dobře vyspinkal a zítra bylo lépe...
10. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Baf :grinning:
Tak jsem sklidila vínko, posunula se do dalšího levelu a jsem tu.

Nad námi bydlí paní Macourková (ano, vdova po zesnulém spisovateli) a to je velmi tichá paní, takže v tomhle směru my si nemůžeme stěžovat. Občas jí něco upadne, to je rána jak z děla, ale jinak je to v pohodě. Za to vedle nás z obou stran žijí nahluchlé babky, co si vyhulí televizi a ta jedna snad u ní chrápe, ptž jinak si neumím vysvětlit, že jí slyším o půlnoci a klidně v 5 ráno a podobně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas rozumím i slovům a naprosto bezpečně poznám podle ginglů, zda je to Nova, Prima,ČT a tak. Chudák Bětka, teď jí bude mít za zdí ona, ptž je to sousedka v budoucím dětském pokojíčku.

Alí makal hlavně manža, ale bylo toho docela dost a my bychom to do auta nedostali, tak jsme poprosili tchána s vozíkem. :wink:

Jáji to je děs, ty vaši sousedi. Tak dupejte na tchána, ať to nějak řeší.

Petí, právě poslouchám Funhouse :grinning: Jako zatím super album. :grinning:
10. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kačí no jo ale jak :unamused:

no nic nebudu si stěžovat, za chvíli asi budu zobat prášky na nervy a bude mi fajn
10. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Kaci, dobry, ju? Ja ho budu mit v pondeli od Jaji :dizzy_face: S tim koncertem porad nevim, listky zatim nemame pac maji jen uplne nahoru za 950 Kc, je to nekde v pr.eli, tak fakt nevim, jestli to nejsou vyhozene penizy, ale kamoska chce jit :confused:
10. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jaji, jsem rekla manzovi, ze jsi lepsi nez on ptz jsi mi to cd od pink stahla, tak koukal a ptal se, kde pry jsi ho piratila :wink: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Petí je super. Jako lepší, než to minulý a to o dost. Na tom minulém se mi líbilo jen pár písniček a tohle je tradičně dobré od začátku do konce :wink:

Jáji prostě buď je majitelka družstevnice umravní nebo vypadnou. A až se tam budou zase hádat po 10té hodině, tak zavolej fízly. :zipper_mouth:
10. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kačí...když nám i vadí že dupou, hlavně večer, oni dupou třebas i o půlnoci a to už je moc :frowning2: Zítra tam slušně Tom dojde je požádat zda alespoň večer by šlo nedupat a uvidíme, pokud ho pošle do prd... tak už by družstvo mělo něco dělat
10. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Holky kde je vlastně Kačka? Teď mi došlo, že tu nějakou dobu nebyla? :astonished:
10. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Přesně tu otázku jsem chtěla teď položit, Katko:slight_smile:. Kde je Katka?
10. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Jáji když to je těžký. Můžou tam být plovoučky, třeba blbě udělaný a ono se to pak strašně rozléhá, i když po tom normálně jdeš. :frowning2: Tohle je trochu ošemetný, tak ať Tom neříká vyloženě, že dupou, ale ať se právě třeba zeptá, jaké tam jsou podlahy, že slyšíte každý krok.

Alí to je telepatie :wink: Ale vážně, taky nevím, kde je. Tak snad se nic neděje a jen nemá čas, ptž Štěpulák chodí :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kačko je tam lino, max koberec,plovoučku nemaj ani omylem, protože ty majitele jsme skoro neslyšeli
10. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Jáji aha, tak pak jsou asi skutečně stádo slonů :frowning2:

Díky za růžovou krávu :grinning:
10. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
no právě, dupe hlavně ona :angry: ten kluk ani tak ne, vždy poznáš kdo je doma :confounded:
10. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holky, přeji Vám dobrou noc. Doufám, že i u nás bude lepší než ty noci poslední:frowning2::frowning2:.
10. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dala jsem pár nových fotek na rajče, kdybyste chtěli mrknout:slight_smile:, papa.
10. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ali dobrou a klidnou noc :wink:
10. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Alí dobrou, na fotečky juknu.

A já jdu pomalu taky na kutě, v sedm jsem vytuhla u TV, jsem fakt hotovson. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak brou nocku :wink:
10. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
tak jsme taky byli v My(Tesco) a máme taky pejska :dizzy_face: Neli z něj byla nadšená, tak jsem jí ho chvíli dala, ale teď už je schovaný na Ježíška :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Haha, Marti, at ziji pejskove!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsem vcera vytuhla a ani jsem ho nevyzkousela.
Prcek v noci zase trosku zlobil, ve 3 hod rano se stavel prevratil a stavel se na ruce v postylce, ach jooo, tak jsem se pak prestehovala k nemu do pokoje, abych tam nemusela porad litat a manza at se trosku vyspi. Dneska jedeme k nasim, tak at je vyspalej :wink:
11. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Hezké ráno,
tak dneska to bylo u nás o polovinu lepší než včera, takže pořád ještě nic moc :angry: :angry: .
A rýma stále ještě trápí, tak asi zajdeme k MUDr. ať se dozvíme jak s ní zatočit, i když to asi neurychlíme, až odezní tak odezní - já ji mám taky vždycky hrozně dlouho...

Všem pěknou neděli.
11. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj,

tak u nás prcek fajn, vzbudil se na jídlo o půlnoci, na to že nejedl to šlo, pak v 5 ráno a pak klasika :grinning: No a v 1 ráno se nějaký soused nemohl dostat do bytu tak běhal dolu a pak zas nahoru, nevim co to bylo za debila a pak ve 3 ráno přišli sousedi nahoře a to mě vzbudilo, páč jim snad spadly zuby nebo co :angry:

na Národní jsme chtěli taky ale jedem do Plzně pro odstrkovadlo, Peti nakonec bude mít Tom stejné jako Honzík :wink:
11. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.