• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Dobré ráno,
tak mi to včera nevyšlo, jsem nebyla doma :grinning:

Trochu vyhodila z kopejtka, byla jsem na třídním srazu s gymplem, bylo to od pěti kvůli dětem, tak jsme tam s jendou spolužačkou děti vzali, páč to mělo být v nekuřácké části. Což se rovnalo místnost hned vedle kuřícké, s dveřma otevřenýma do kuřácké, tak si to umíte představit, měla jsem hrozný výčitky, kam jsem ji to zase zatáhla, měla úplně rudý očička chudinka. Ale zvládla to, v 18:30 si pro ni přijel Honza a já jsem tam zůstala a přišla domů o půlnoci. Dali jsme si prima baštu, nějaké to vínko a bylo to moc fajn.

Teď jdu upéct jablka v županu a udělat salát, protože pojedeme na návštěvu ke kamarádovi.Jdu vás zkusit dočíst a pak musím do krámečku pro věci na ty jablka a salát.
11. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla.

Vladi jakej telefon, značku?

Jáji nevšimla sis v kaufíku jestli maj pampers za 169??? Psala mi to jedna zářijovka, ale nějak se mi to nezdá.

Jinak jsem sehnala všechno co jsem potřebovala. A už nebudu asi kalhoty kupovat jinde než v M&S, mám dvoje džíny, dohromady za 1200. Jedny seděj úplně jak hr na pr, i délkou, páč měli ty short a ty druhé v mojí velikosti měli jen medium, tak jsou mi trochu delší, ale jinak super. Mám radost, vždycky jsem měla z C&A za litr jedny, tak teď mám dvoje a každý jiný :grinning:

Káje jsem nakonec koupila panenku do toho kočárku http://alenka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=80041 a autíčko, co se mi moc líbilo ve sparkysu, obávám se že je budeme sbírat :grinning: http://www.sparkys.cz/wow-kvetinkove-auticko-daisy-plastove/d-27971/ . No a jako poslední, Terka bude mít svátek, a líbej se jí zvířátka LPS a v Bambuli mají akci a měli je za hubičku, tak jsem jí koupila tyto: http://www.hasbro.com/shop/details.cfm?guid=93EE19B5-6D40-1014-8BF0-9EFBF894F9D4&product_id=21904&src=endeca
http://www.hasbro.com/shop/details.cfm?guid=C6D599EC-6CA2-1014-8A6D-D6A01805654E&product_id=23383&src=endeca

U nás už finanční situace trochu lepší, vypadá to, že v nové práci to půjde, tak krize snad zažehnána, ťuk,ťuk,ťuk.
11. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
No a teĎ jdu teda do krámu, ne že by se mi chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Hani mají za 269kč
11. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak já jsem dneska vyspalá, ptž manža byl tak hodný a vzal Bětku po půl hodině hýkání v 8 do obýváku a přišli mě vzbudit v 9 :dizzy_face:

Teď poklízíme a odpo pojdeme na Břevnov, je tam tradiční pouť. Včera se tam teda utrhla nějaká atrakce, ale na takové stejně nechodíme, takže je to jedno. A navíc já chci hlavně Bětušku zkusit dát na kolotoč :grinning:
Sejdeme se tam s kamarádama, co mají Matýska, takže i pokecáme a bude fajn.

Hani hezky si pořídila :dizzy_face: Já mám vůbec ráda angl. krámy, ptž respektují, že nejsme všechny stejné, hubené, dlouhonohé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pro Káju i Terku máš taky moc hezké věcičky. :dizzy_face:

Jáji ten váš barák je teda dům hrůzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Kačko jo to je, manža už tam chtěl jít ale čeká na to až bude dupat, páč on doma není, viděla sem ho odcházet
11. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
tak tam šel, tak uvidíme, páč ted jsem měla pocit že se nám propadne dolů :angry:
11. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Jáji teda vaše sousedy fakt vystřelit do povětří :angry: Ty pampersky to je celkem dobrá cena, tak uvidím, že bych se tam vypravila? Nevíš do kdy to platí?

Katko jj, taky to mám čím dál radši. Je to super že mají běžne i velikosti 46, jinde si člověk přijde jak slon :angry: Taky už by se obchodníci mohli zamyslet :sunglasses:

Jinak jablka hotová, kdybyste někdy chtěly dělat, házím recept, je to opravdu mňamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idec=207%20562%2022190/0038&premiera=1&deid=1137&recept=383
11. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo a doporučuju podávat s čerstvě ušlehanou šlehačkou a ideálně ještě teplé z trouby :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Hani do středy :slight_smile: my je máme z Alberta za 199,- tenkrát tu o nich mluvila Martinka, tak jsme tam naběhli :slight_smile:)
11. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Hani já na problémy narážím furt. Boty do velikosti 41, italské podprsenky na pidi kozy a kalhoty XS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako na to, že jsme národ Slovanek se docela divím.
Zlatí Angláni :grinning:

Holky já se dneska z Bětky asi pos.ru. Teď si dala 30 minut :angry: a nevypadá, že by chtěla ještě spát. To si jako dělá pr.el, že bude chrnět jednou denně 30 minut, ne? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky..... :slight_smile: tak už mám rýmu taky, chudáci děti když ji mají, protože fakt nepříjemná je.... :frowning2: takže teď mi Kubula spinká, počítám taky max. půl hoďky a budu šťastná a já si dávám čaj s citronem..... :slight_smile:
11. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Hani.....vybrala si nějaký samsung, ten dotykový, je moc hezký.....já jsem nokiová, ale ona už měla jasno, který chce.... :slight_smile: Tedy ty seš šikulka, hmmm.....k tomu čajíčku co teď mám bych si dala jablíčka :slight_smile:

Kačko...jak tě chápu, my máme 2X denně tak necelých 30minut, to člověk si ani nevypije to kafe kolikrát :frowning2: ....nechápu, kde berou ty děti energii...a to jsme vstávali v půl 7 :angry:
11. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jáji....a co je to za odstrkovadlo, že ho mají až v Plzni?? Uka..... :slight_smile:
11. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky,
jsem tu po krátké pauze, živá a zdravá :slight_smile: Jen jsem si dala prostě tak trochu koňo pauzu :grinning: Měla jsem minulý týden hodně nabitý a navíc jsme začali v neděli se změnou Štěpánkova režimu. Takže už žádný mlíko v noci a žádný mlíko přes den, usínání pěkně v postýlce. No dává mi to pěkně zabrat, sice s mlíkem v noci jsme nepovolili zatim ani jednou, ale Štěpula se stejně pořád budí :frowning2: Ale nevadí, my vytrváme a snad to nebude trvat další rok a bude spát taky celou noc bez probouzení :sweat_smile:

Včera odpoledne hlídali naši a my jeli na Chodov, máme teď na podzim samý rodinný oslavy, tak jsem chtěla pořídit nějaký dárky. Lidí mraky, nejhorší to bylo v Bambuli a stejně jsem teda skoro nic nepořídila. Chtěli jsme si pak dát u Hájka nahoře pohár, ale tam byla fronta jak na banány, takže jsme to vzdali a jeli k Hájkovi na Budějárnu a dobře jsme udělali :slight_smile:

JO a Štěpulák už se hodně zlepšil v chození, myslim, že za chvíli nám přejde celý obývák, je to sranda :dizzy_face: :dizzy_face: Už se sám pustí a jde kam potřebuje, nemusíme ho už k chůzi nijak motivovat. Ale samozřejmě zatim jen krátký vzdálenosti :wink:
11. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Štěpánkovi vše nej k posledním měsíčninkám :wink: je to šikulka, že už chodí :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
my jsme dnes zalezlý doma,přijde babička a jinak budeme lenošit :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
My asi taky budeme zalezlý......nikam se mi nechce a ještě jak mi není nejlíp a venku je fuj.... :frowning2:
Kačí....ahoj :slight_smile: To je šikulka, takhle brzy chodit....a taky všechno nej přejeme :slight_smile: A jak zvládáte nový režim?? Prostě ho necháte vyřvat, až usne?? A i v noci?? A jaké jsou výsledky po týdnu?? :slight_smile:
11. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
My taky asi nikam nepůjdeme, je fakt extra hnusně.
Díky za přání holky :wink: no jo, za měsíc už je to tady!!! :slight_smile:

Vladi tu metodu vyřvání jsme zkoušeli, ale byla to hrůza a vůbec to u nás nefungovalo, tak jak jsem četla na diskuzi. Tady na Koníkovi je o tom celá diskuze. Dítě by se mělo uklidnit když tam za ním chodíš v těch intervalech. Ale Štěpánek řval prostě pořád :frowning2: A zkoušeli jsme to i v noci, řval přes hodinu. Na to teda nemáme ani já, ani přítel sílu. Takže jsme to udělali jinak, dáme ho do postýlky a sedíme tam s ním, zpíváme mu, pohladíme, řekneme stokrát, aby spinkal, udělal hají atd... A to jak v noci, tak přes den. Někdy stačí jen 5-10 minut, ale už jsem tam s ním taky dřepěla 40 minut, ale to bylo jen jednou. V noci se střídáme, někdy se vzbudí jen jednou za celou noc, ale někdy třeba i 4x, zatim teda nic moc. Ale jsem ráda, že jsme vytrvali v tom, že si ho nebereme do postele a nedáváme mlíčko. Taky si zapisuju v kolik hodin co děláme, jako spánek, jídlo, procházka atd... A už fakt máme celkem pevný řád, tak aspoň nějaký úspěch :wink:
11. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
tak to gratuluju hodně moc..... :slight_smile: my tedy většinou v noci dobrý, to se nebudí a nebo fakt jen hodně občas, třeba jednou za týden, a je mu jedno jestli dostane napít čaje nebo mlíčka. Ale horší je to přes den. Už máme taky docela řád, že spinká 2x denně(pokud nemáme program a někde necestujeme), ale to usínání u nás zatím taky nefunguje jinak než při pití.....a zase je mu celkem jedno jestli čaje nebo mlíčka. Pořád si myslím jestli to není tím, že nechce dudlu, tak se tím ududlává no nevím. Stačí mu trochu, nabumbá se a spí, ale bez toho je taky řev....a do postele ho neberu zásadně od mala... :slight_smile:
11. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj holkýýýýýýýýýýýýý,
koukám, že Vás tu diskutovalo dost, i Katchul se objevila:slight_smile:. Vše nejlepší Štěpánkovi.

My měli dnes dvě návštěvy - s jednou jsme před polednem zvládli i procházku kolem přehrady a druhá odešla před hodinkou a my si šli všichni tři hajnout, no a chlapíci usnuli:slight_smile:.

Jdu si vás dočíst.
11. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak nejdřív vše nej Štěpánkovi :dizzy_face:
A jsme rádi, že jsi se Kačko ukázala, už jsme si říkaly, co s tebou je. Gratuluju k režimu, snad se to už zlepší úplně :wink:
Jo a hned jsem Bětce řekla, že Štěpula chodí a ptala jsem se jí, co s tím hodlá dělat :grinning:

My jsme byli na tý pouti, ale je to furt stejný. Příští rok už bude moct Bětka na atrakce, takhle jsme to jen prošli, dali si Trdelník a koupili jsme takový krásný kapsář :slight_smile:

Jinak jak se tu někdo ptal na Brumíky a podobně, tak samotné to Bětce nedám, ale dávám jí 2-3x max kousnout, ptž ona je hrozný čokl a loudí a loudí. Tak dostane vždy jen ochutnat. Jinak jí nedávám ani ty sušenky, takže v podstatě z těhle věcí má akorát tak 2x mini kousek ode mě, když něco takového jím. :confused:
11. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Katko-Ducky, přesně jsi to napsala s těmi velikostmi a oblečením ve velikostech XS - nechápu proč je všude mraky toho malýho oblečení, když jsme všichni čím dám prostorově výraznější a vyšší.

Katko-Katchul, tak to držím palce v tom nastolení režimu.

A Hanka si včera večer užívala:slight_smile:, správně udělala, také dobře nakoupila ještě udělala dobrá jablíčka v županu/na recepis mrknu/.

Jaji, jak to dopadlo se sousedy, které bych hodila do povětří?
11. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se hlasim, jsme zpatky z navstevy u babi s dedou :slight_smile: Ani na prochazce jsme nebyli, venku je fakt mega hnusne :unamused:

Kacul, vse nej Stepankovi. Gratuluju k novemu rezimu!!! :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Jaji, jak jste pokoupili?
11. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Peti, jaké odrážedlo jste pořídili?
11. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky,
já myslím, že všude je tolik těch velikostí XS právě proto, že to nikomu neni :grinning: :grinning: To je tak pro děti ze základky z pátý třídy možná :wink:

Teda máte můj obdiv, že jste procházkovali v tomhle nečasu - Alča a Katka :slight_smile: Já bych se bála, že mi ulítne kočár, páč tady fičí celý odpoledne :unamused:

Kačí on Štěpán ještě úplně nechodí, pořád upřednostňuje lezení. Ale zlepšuje se to každým dnem. A jak se k tomu Bětka vyjádřila? :grinning: :grinning: Každopádně bych radši kdyby spal celou noc a s chozením mohl klidně ještě počkat :sweat_smile:

A Štěpula děkuje všem maminkám za přání :dizzy_face:
11. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Vladi tak to je dobrý, pokud se Kubík budí v noci jen občas, to nám se budil každou noc a třeba i několikrát. To už fakt chtělo řešit. Štěpánek teda dudlík má, takže nevim proč chtěl pořád usínat u tý flašky. Nejspíš proto, že jsme si ho tak naučili :pensive: Nejdřív usínal u prsa a pak u flašky.
11. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Jablka v županu vypadají teda lákavě a i celkem jednoduše, listový těsto mám ráda, tak to musím taky vyzkoušet :wink:
11. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Katchul, Ondrášek se teď v noci budí taky Xkrát, děsný, asi proto, že nám chce ukázat jak pěkně se umí postavit a stát:slight_smile:.
11. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.