• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Listový těsto mám taky rád, mňam mňam, tak bych to mohla vyzkoušet - vypadají jablíčka chutně a celkem jednoduše.
11. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Alí no to je možný, že to bude opravdu tím. Zkouší si svoje dovednosti i v noci :sweat_smile: Štěpánek teda zatím v noci v postýlce nechodí :grinning:
11. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Tak snad nezačne, viď? :slight_smile:. Já doufám, že už s tím Ondrášek brzy přestane a bude víc spát než stát a křičet:slight_smile:.
11. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Kačí neříkala nic :grinning: Jinak plká furt něco, teď už na nás krásně dělá baf, na pejska říká haf, pak co to je (to teda říká to to je), nenene, mamam a občas máma, táta a pak spoustu čínských slov, kterým nerozumíme :grinning: :grinning:
A s tím chozením, to se bude zlepšovat každým dnem. Mě jako děsně štve, že Bětka na to už dávno má, ale je vidět, že je na sebe až moc opatrná a nepouští se do toho. Ti kluci jsou v tomhle odvážnější :wink:
Chjo, ale co nadělám, že? Ona si stejně půjde svým tempem.

Jo a ono tam tak děsně nebylo, navíc na tý pouti mezi atrakcema a hromadou lidí ani nefoukalo :grinning:

Alí já už se kolikrát někde ptala, proč mají jen malé věci a oni my vždycky řeknou, že těch větších přijde málo a jsou hned pryč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Ali, opicila jsem se po Kacce a koupili jsme toho tygra od Fisher Price :sweat_smile: Tedy objednala jsem ho nasim, oni ho daji Honzulkovi k vanocum. V tydnu nasi prisli na to, ze tomu tygrovi hraje nos, mama pry na to omylem neco dala, ono to zacalo hrat a ona porad nevedela, co to hraje, protoze pry na mobilu maji jine melodie :grinning: :grinning: :grinning:

U nas uz se spinka, dneska tomu spanku pres den moc nedal, tak tady knoural uz asi od 5 hod :pensive:
11. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
teda mně to jde pomalu, ten počítač, na to nemám nervy :slight_smile: Kubík spinká už od 3/4 na 7 a já jdu dělat véču..... :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
jéé vy se máte, Neli se teprve koupe, napustily si s Kačkou plnou vanu, mají tam zvířata a pěkně tam hlučej, jsou tam už 20 minut :grinning: tak mám chvíli klid :wink:
11. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Jsem tu,

takže odstrkovadlo má úspěch ale zatím ten že Tom mačká nos a ono to hraje :grinning: je úplně u vytržení a když jsme ho vzali pryč, že půjdem k babi tak úplně natahoval :sweat_smile:

Je jako nové a za 800, nekupte to :grinning:

dítko spalo celou cestu tam, 1,5 hodiny, vyráželi jsme v 13:45 do té doby nespal ani minutu :confused:

noo a sousedi, mají pronájem do konce roku a pak se uvidí, slíbil že dupat nebudou a do hodiny to bylo to samé, prostě na ránu :angry: ale jako sousedi té paní co jsme tam byli? hukot, mají rodinný domek a vedle soused měl puštěnou hudbu tak nahlas že to snad nebylo možný a prý že to je slabej odvar :sweat_smile:

Štěpánkovi vše nej nej nej a zírám a držím palečky v režimu co jsi nastolila, já na to nemám, takže o půlnoci mlíko neee ale ve 3 nebo 4 ráno už musím, páč je k neuklidnění :frowning2:

Kačí...ti řeknu že mě nějak sejří jistá osoba, grrrrrrr

ne tady samo
11. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky, budete porizovat prckum boby nebo sanky? Ja premyslim, ze kdyby byl snih, tak bych mohla povozit prcka v bobech nebo na sankach v parku :grinning:
http://www.azurovy.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=670
11. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Jaji, a kde jste to odrazedlo poridili? V tescu?
11. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Jáji že vím kdo :grinning: Si jí/ho nevšímej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí my to pořizovat nebudeme, páč máme ve sklepě boby po mě a sáňky po mě a bráchovi. Teda vlastně sáně :grinning:
11. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Kaci, my prave mame u nasich sanky, ale ty bez toho operadla, takze to na vozeni nehrozi. No a boby jsme znicili, takze ty nemame. No uvidime, manza mne uklidnuje, ze stejne snih nebude, tak at se neplasim :grinning:

Moje mamka dneska koupila Honzikovi pekne puncosky a takove barevne prouzkate rukavicky, to bude frajer :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Kačí to nejde :angry: jo jde přestanu tam chodit :grinning:

Peti od jedné paní :slight_smile:)) z MMB
11. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Jaji, tak to joooo :slight_smile: My jsme ted zkouseli toho pejska a prckovi se moc libil :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
zkusit pejska tak snad nejde ani spát :grinning:
jdeš zítra cvičit?
11. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Jo, zatim to vypada, ze pujdu. Akorat jsem rano zakopla malickem o postel a docela to boli, ale doufam, ze snad to bude dobry :unamused:
11. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tady už se spí, jo? My se teprve koupeme, kluci se čvachtaj tak doufám, že do hodinky snad spánek bude.
11. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Jáji ale už Vám Tomík spal i celou noc, ne? Já dávám první mlíko nejdřív v 5.
Holky teď zase řešim problém, že Štěpánkovi dávám toho mlíka málo, na krabici je napsáno, že by měl mít 2-3 dávky denně a min. 500ml dohromady. A on dá teď tak okolo 350ml. Předtím jsem ma naopak dávala častěji :sweat_smile:

Peti my asi boby koupíme, ale spíš až to bude aktuální. Na hory se nikam zatím nechystáme, takže podle toho jestli bude v Praze sníh :wink: Sáňky máme nějaký stoletý na chatě.

Tady nastala úplná mánie s těma hrajícíma hračkama od FP, budu muset taky něco pořídit když to má u dětí takový úspěch :slight_smile: :slight_smile:

Kačí tak to je Bětka pěkně upovídaná :slight_smile: já teda Štěpánkovi zatim většinu slov nerozumim. A jinak máš pravdu s tím chozením, Štěpula jde do všeho po hlavě, Bětka je evidentně opatrnější a ona je to spíš výhoda :wink:

Holky a ty slevy v tescu-My na Národní byly jen přes víkend??
11. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Alí vy máte ty kostky žako? Koukala jsem na fotky na rajčeti a všimla jsem si jich v kočárku :slight_smile: Už si s nima Ondra hraje? My jsme je totiž včera koupili na Chodově.
11. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Kacul, ty slevy byly jen o vikendu :unamused:

Hani, jestli sbiras jeste ty jedle, tak manza dneska prinesl 12 kousku domu, tak ti je muzu venovat. My to nesbirame a on to dostal rano za nakup :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Jáji asi tak. Nechodit tam :sweat_smile:

Kačí tak jako je to fajn, že je na sebe opatrná, ale jak kdy. Z postele jde klidně po hlavě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele ale na obléčo by měly být slevy až do 13.10., ne? Já se chci taky podívat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Kaci, tam meli ceduli 20% sleva na cely sortiment jen o vikendu. Mozna ze to obleceni maji v nejake akci.
V akci meli i ty jejich zelene plinky.
11. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
katch...jo jo týden spal do rána a teď zas blbne, no snad to bude ok :unamused: a Štěpánek se uklidní když mu nedáš mlíko? protože Tom ne, ani na ruce ani nijak, prostě řve hlady
11. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak snad už i u nás se bude brzy spinkat, teď se Ondrášek chtěl přimazlit k mé ruce:slight_smile::slight_smile:, to je tak roztomilý.

Katchul, jj, tu stavebnici jsem koupila na veletrhu hraček - jsou to ale větší kousky určené pro malé děti od 1 roku (ty na které jsi odkazovala jsou takové menší) a ještě si s nimi nehrál, bude to mít k narozkám:slight_smile::slight_smile:.
11. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Kuk, dostavila se nějaká depka, tak jdu nakouknout.

Peti za jedličky budu ráda, potřebujeme obnovit nádobí :wink:

Ali, katchul, jablka určitě vyzkoušejte, stojí to za to. Náročné to není a je to opravdu mňamka, dnešní návštěva může potvrdit, olizovali se až za ušima :grinning:

Jinak doplněk k zeleným plínkám, já na ně prdím, páč jsou taky hned pročůrané, nejlíp z těch neznačkových nám fakt sedí ty z hypernovy no..
11. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Hanko, ahoj. Depka???? Copak???
S těmi zelenými plenkami to pročůrání mohu potvrdit - už se nám to taky párkrát stalo, takže u nás zatím stále vedou Huggies Premium 4+.
Dostala jsem právě dneska od našich jablíčka, tak bych to mohla udělati.
11. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
mě teda zelený nepročůral ani jednou a to čůrá fakt abnormálně :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
My taky čůráme hrozně moc:slight_smile:. No, a zatím se nám to nestává u Huggies:slight_smile:.

Holky, taky si Vaše dětičky sundavají čepice či kapucky? A deku si nechají na nohou? Ondra je v tomhle hrozný, nic nechce mít na nohách - dneska na procházce byl div, když si nechal dát nánožník!!!
11. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Mě teda protekla huggies přes den ale protože jí měl dýl :sweat_smile: Jinak huggies mám taky nejradši a teď tesco k tomu a pampers neva
11. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Alčo nevím no, nějak mně to přepadlo a relativně bezdůvodně. :frowning2:

Tak to nevím čím to je, Kája je měla permanentně vlhký přes kalhoty a někdy dokonce úplně mokrý kalhoty a to myslím že ji přebaluju docela často. A přes noc je to úplně nemyslitelné. To ty hypernovácké úplně v poho.
11. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.