• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali ani ne, čepici si teda občas sundá, ale není to nijak často, u nás nejhorší ze všeho jsou boty a ponožky. Deka je relativně ok. Nánožník jsem ještě nevytáhla.
11. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak já ten nánožník teď na těch golfkách vytáhla, foukalo tady až hrůza:slight_smile:.
11. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
My jsme teď o víkendu nebyli moc venku, spíš jen autem, ale taky ho možná vytáhnu už. A od kdy budete dávat fusak? Teď už má být fakt zima, i přes den třeba 6°C :confused:
11. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak to já vytáhnu i zimní fusak ve středu, páč jako 4 stupně a sníh už fakt v letním neeee
11. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Já už ho asi taky vyndám z vakuového pytle:slight_smile:, ale nevím nevím jak u Ondry uspěju:frowning2:.
11. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Tak my máme nánožník a deku, čepici si sundává a jedeme v Huggies 4 :grinning:

A depky pryč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: Pojď si s náma zítra zacvičit Hani, to ti vyplaví endorfíny :grinning:
viď? jsem si taky říkala, že ho asi dám hned, jakmile dorazí :confounded:
Kačí mě se asi vyplaví něco jinýho, sem to dostala :confounded:
11. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Já dávám huggies a pampers, jiné jsem ještě nezkoušela.....a nemám s nimi špatné zkušenosti. Huggies jsou asi nejlepší, ani ani na pampers nenadávám....
A s čepicí je to u nás to samé. Dala jsem mu i čepici s tkaničkama, ale i tu se mu podařilo sundat. Pořád jen mu jí nandavám. Deku si jakž tak dát nechá..... :slight_smile: ale jak to bude s rukavicema, toho se děsím už teď.....určitě je nebude chtít....
11. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Kam jste se všechny poděly?
11. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já posílám fotky do fotolabu, tak tomu nechávám volný průběh a nikam moc nelezu, aby to nespadlo:slight_smile::slight_smile:. A půjdu se asi přitulit k manželovi:slight_smile:.
11. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
já čumím na telku na zpěvačky :slight_smile:))
11. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jáji já ho právě z postýlky vůbec nevyndavám když se vzbudí uprostřed noci. Tohle dělám podle tý metody, ale sedím u něj dokud neusne a zatím teda pokaždý usnul bez mlíka :wink: A kupodivu v noci extrémě řval jen ty první dvě noci, teď už je to lepší.

My taky jedeme v huggies, tesco jsme používali ze začátku ty fialový a musim potvrdit, že s huggieskama jsme teda spokojený víc :wink:

U nás byla čepice nemyslitelná ještě před 2 týdny a teď najednou je to v pohodě, jakoby si ani Štěpánek nevšimnul, že mu jí dávám :grinning: Ani ty tkaničky nezavazuju, dřív si jí ale stejně strhnul z hlavy i zavázanou. A v sobotu jsme vytáhly už zimní fusak. Nánožník jsem zjistila, že nemáme :astonished: Já žila v domění, že máme nánožník a budeme muset dokoupit fusak. Měli jsme to v krabici na chatě a když jsme to přivezli domů, tak v krabici byl fusak :confused: Tak nevim jestli se obejdu bez nánožníku, nechce se mi ho kupovat na tu jednu zimu, pak chci stejně koupit golfky.
11. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Alí jenom přitulit? :grinning: :dizzy_face: V Petrovicích se asi bude dneska klepat :grinning: :grinning:

Já ještě čučím na Superstar, když se mi někdo líbí, takže jsem teď seděla u Moniky Bagárový :wink:

Já jsem fusak ještě dávat nechtěla, asi chvilku počkám.

Jáji to zvládneš, já to taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky to je prča, včera na srazu jsem se dozvěděla že bejvalej se oženil s dvouměsíční známostí a teď jsem koukala na fotky co má na FB, vypadá tam teda fakt...zvláštně. Jak 15-ti letej s cylindrem a holí :astonished: aristokrat :grinning: :grinning: :grinning: Moje máma to okomentovala dobře, že je ráda, že ho do rodiny nevyfasovala ona :grinning: ...no to je nás víc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
11. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Kačí si piš že zvládnu ale budu to mít druhej den, to bude maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:

katch...no já když ho nevyndám, tak prostě ječí ale neuklidní se vůbec a já vím že na ruce se sklidní když to není hlady
11. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Hani :grinning:

Jáji se hodně vycpi :grinning:
11. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Jo Hani když mu něco okomentuješ, tak to uvidíme i my :grinning: Tak do toho, ať vidím tvého bývalého :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
ty jo, komentovat nebudu, ale klidně vám ho pošlu mailem :grinning:
11. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hani tak to je dobrá hláška: vyfasovat do rodiny :grinning: :grinning:

Jáji tak to je OK když se Ti uklidní na ruce. Štěpán většinou taky, ale po přendání do postýlky zase řev, takže u nás je to na nic.

Kačí já budu dávat už teď i fusak i punčocháčky, má být fakt kosa :frowning2: Jediný co mám ještě v záloze je zimní bunda a zateplený gatě :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
katch...no právě že neuklidní teď v noci, takže fakt asi řve hlady :confused:

Kačí se vycpu jen nevím čím :grinning:
11. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak se tu už delší dobu snažím stahovat fotky, ale nějak mi to nende, nebo co :angry: :angry: .
Asi půjdu do hajan, desátá už byla, tak bych měla letět.
11. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak brou nocku a zítra ráno pááááááááá
11. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
No, tak jsem ještě dala pár fotek na rajče a už opravdu odcházím do pelíšku, papa
11. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Hlásím Honzíka do klubu zlobivým dětí v noci :unamused: Posledních pár nocí se budí, knourá v noci, musím k němu několikrát chodit a ráno po 5 hod uz je na kolínkách a péruje a výská u toho. A já jsem dead :unamused:

Jáji, já mám taky mrchu, ale naštěstí snad už pomalu, ale jistě na ústupu, dostala jsem to v pátek :unamused:

Normálně to počasí je docela šok, ještě nemám prořízlé díry v tom fusaku. Holký, jaký otvor máte prožízlý ten spodní. Já tam mám na výběr 3, ale měřila jsem to a nevychází mi to ani na jeden :grinning:
12. říj 2009 v 06:41  • Odpověz
Peti, ahoj! Ach ty noci, co? :unamused: :unamused:
Také nemám ještě prořízlé díry ve fusaku, hlavně si ho musím vyndat z toho pytle, který je až na dně postele pod spoustou věcííííííí!!!! Takže nevím, které díry střihnout:slight_smile::slight_smile:.
12. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ali, ja prave jsem merila na kocarku vzdalenost od tech hornich ksiru k tomu otvoru dole, kde se to prichytava a nesedi mi to ani na jeden ten otvor, tak to musim nejak vykoumat. U nas byl nastesti zastrachyny jen do krabice s kocarkem :wink:

No ty noc, chjooo :unamused: Jsem ho asi ulicnika prechvalila :wink:
12. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak Bětka normálka chrněla do 8.15 (předtím nás ale párkrát vzbudila) a já jsem skoro nakakaná, ptž jsem vstávala v 7.30. Měli by přijít radši vyměnit těsnění od toho topení a minule přišli po osmé, tak jsem radši vstala, abych to nepobíhala v pyžamu. Zatím nejdou ani nevolali a to je na pytel, ptž bych potřebovala do Kiky a na malý nákup a nevím, jestli můžu nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí taky nemám proříznuté díry, ale zatím bych to viděla na ty horní. Samo si to půjdu zkusit ke sporťáku, než do toho fiknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem zase nějaká zachmrlaná, docela mě i ráno bolelo tělo, tak uvidím, jak mi bude. :sweat_smile:
12. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky,

noc naprostá hrůza, šli jsme spát až ve 00:45 ale Tom nás změrčil a stoupl si v postýlce a smál se a žvatlal a to prosím s kňouráním až do 2 ráno kdy jsem nevydržela a šla udělat mlíko aby se manža vyspal. V noci jsem nahazovala dudel a otáčela ho a v 5:30 ráno zase mlíko a v 6:30 šel k nám do postele... No a má opět teplotu, já se z toho už fakt poseru, sorry za to slovo ale to je furt dokola :frowning2:

k tomu včera sousedi zase dupali po půlnoci, takže manža tam dneska opět jde a poprosí je zda by bylo možné aby nedupali aspoň v noci že to je fakt hrůza, hovada debilní :angry: a to šla spát někdy v 1 ráno a za 10min 5 šla do práce, nechápu :confused:
12. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Hmn, koukám, že všechny dětičky nějak pozlobívají s tím spánkem :unamused:
Honzík měl přes víkend 37,2 po odectu a trosicku občas kašlal nebo jako vrčel na rýmu, tak doufám, že se mu to nerozdeje. To počasí je fakt naprd a všichni okolo prskají a chrchlají :unamused:

Jsem byla nakakaná v sobotu na té aj, protože nás tam bylo 8, z toho asi 3 lidi šílený tuberácký kašel, můj soused taky, tak jsem myslela, že si od něj odsednu. Přijdu si docela v tomhle taková úzkostlivá, jenže mám strach, abysme zase nepadli s nějakou virozou :unamused:

Jaji, a nezkouseli jste se zeptat treba sousedu, co bydli vedle nich, jestli tam od nich taky neco neslysi a nevadi jim to? To je fakt hrůza!!!
12. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.