• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kaci, ja proriznu ty diry nahore, to je jasnacka, akorat nevim ktery ten otvor na ten spodni pas, co je tam jeden v prostredku. V kocarku mam vzdalenost mezi hornima ksirama a dolnim ksirem 29,5 cm a ten prvni spodni otvor je 25 a ten dalsi je 32 cm :grinning: Tak to musim omerit, ktery by byl nejlepsi fiknout :grinning:
12. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Peti Tom má 37,7 zatím po odečtu :unamused: Jo a sousedka vedle nich je hluchá stará paní, má puštěnou televizi tak nahlas že to je slyšet po celém baráku a hlavně jak řekl táta zvuk se ti line vždy dolu, takže to odnášíme my
12. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Jaji, ty jo, to by mne zajimalo, co Tomikovi je? Myslis, ze zase zubaky :confused:
Ty to venku faaakt hnusne, chtela jsem dneska vyrazit mrknout na nejaky ty capacky-boticky :unamused:

Ted jsem pracne vykuchala prvni horni diru. Jde to docela pracne, ten matros drzi, nebo mam tupy nuz :sweat_smile: :wink:
12. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak druha dura sla uz lip, vzala jsem si na to manzuv nejaky super vysuvny nozik na koberce a udelala jsem diru v drevenem prkynku :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Teda Jajinko, co to tomu Tomíkovi je??:frowning2: :frowning2:
Peti, gratulace k zvládnutí děr ve fusaku, jsem zvědavá na sebe jak mi to půjde.
Katko, to Tě Bětuška nechala hezky vyspinkat - my dnes vstávali před 7mou, takže dobrý, i když noc nebyla bez přerušení a tentokrát se spalo blbě víc mně než Ondrovi ale proč to nevím.
12. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Bré ráno, to je hnus venku :angry:
U nás taky noc žádná sláva, Štěpánek se vzbudil asi 4x s kňouráním, ale vždycky jsme ho uspali v postýlce, budíček v 6,15. teď jsem ho zase uspala a půjdu do postele si číst, nejspíš u toho vytuhnu taky :sweat_smile:

Jáji to je ale už fakt děsný s těma sousedama, sakra, ale co s tím? Nejlíp je vystěhovat někam do pr... :angry: :angry: A tchán je správce domu nebo jak?

Peti taky jsme včera měřili teplotu, páč se nám zdál Štěpula nějak horký a měl 37,2 po odečtu, což si myslím je v pořádku, ale nějak víc pšíká a nudlí, doufám, že z toho nic nebude. Taky jsem opatrná hodně na tohle.
12. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Katchul, ahojky. Koukám, že ty noce jsou všude stejný. A to počasí je teda otřesný, asi dneska nepůjdeme nikam, ach jo. To bude dlouhééééééééééééééj den. Štěpánek spinká, jo? To je fajn, ře takhle docela brzy usne. Já to zkusím po desáté a jsem teda mooooooooooc zvědavá.
12. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jáji a jinak se Ti zdá Tomík v pořádku? žádná rýma nebo kašel?
12. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Alí on usíná většinou po 3 hodinách od probuzení (teda to ho jdu uspat), což je fajn :wink:
My taky asi nikam nepůjdeme. I když bych potřebovala něco nakoupit, ale asi to zbyde na taťku cestou z práce. Jo, jo to bude dlouhý den, to nemám ráda :unamused: A to se má ještě ochladit a pořád hlásí nějaký přeháňky, fuj, fuj!!
12. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ondra je taky většinou po třech hodinách unavenej, ale ne vždy usne....:frowning2: a teď mne pořád tahá za noční košili (ano, ještě jsem se nepřevlíkla já ostuda) a vola mama mama a chce chovat, mrně jedno:slight_smile:.
12. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Holky jsem se zase nakakala u snídaně. Bětka skopla ten pultík, on na jedný straně nějak blbě drží a samo spadl talíř (naštěstí plastový) s vlaštovkama na zem. Tak jsem jí je sebrala, stejně se jí nějak nechtělo jíst a tím pádem měla jen jogurt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak akorát zvonil správce baráku, že topenáři přijdou až v týdnu. Takže můžeme s Bětkou jet. Teda ale v tom dešti budu muset běžět k autu, které jsem zrovna včera musela zaparkovat docela daleko :angry:
No, tak to bude zajímavé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Dneska to bude fakt dlouhej den, ale premyslim, ze prcka poradne zachumlam a preci jen pujdeme odpolko na chvili na prochajdu, jinak s nim doma nevydrzim. Nebo az pojedeme za tatkou do prace ho predat pred cvicem, tak mozna vyrazime o chvili driv a nekde se courneme. Ale musim ho poradne zabalit. Premyslim, ze mu dam mozna dneska na ruku uz i slabe rukavicky, teplomer, hlasi 9 stupnu :rolling_eyes: Hmn, ted uz to pocasi asi lepsi nebude :unamused:

Honzik kdyz se takhle brzy budi, tak vetsinou uz kolem 8 hod knoura, ze chce spinkat. Dneska v 8 hod usnul, ale po pul 9 uz byl vzhuru, tak jsem mu dala napit, hladila ho, nevypadal moc akcne, tak jsem ho nechala v postylce a pak kdyz tam byl podezrely klid, tak jsem se sla na nej mrknout a on spinkal. Ale pocitam, ze se kazdou chvilkou vzbudi, kolem 10 hod ma papani :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojda, zdravím po víkendu. Tak my tu rýmu o sobotním plavání trocu přiživily takže nám teď teče z nosu, že nestačím odsávat. Ale zatím se zdá, že jí to nijak nevadí...v noci spala docela dobře. Přijeli jsme pozdě a v autě spala tak šla spát až něco po 23hod. a vstávala v 6:30, kojo a spánek do 8:30. Ještě jí změřím, ale nezdá se mi, že by měla teplotu...tak snad nás ta rýma brzy pustí. Ale raději zítra zaskočím k Dr.

Jáji: tedy ty sousedy fakt nejlepší asi kuchnout :frowning2: my minulý týden taky psali dopis tomu debilovi nad náma, kdy si v půl čtvrtý ráno pustil CD takovou hlasitostí, že mi skákala lampička na nočním stolku. Tuk, tuk, tuk, ale zatím je klid...
Máš někde fotku toho odstrkovadla??? Taky přemýšlím, že bych k Vánocům něco pořídila...

Peti: holt to jsou děti, každá noc je "jiná" a ještě když ty naše zlatíčka něco trápí :frowning2:...ty joooo fusak...hmmm ten nemám. Musím kouknout na MMB nebou Aukro.

Hani: co se týče těch Pamprsek...tak v Krchlebích (cca 6km za Nymburkem směr Ml. Boleslav) je značkový sekáč a v něm pán prodává pamprsky za 160,- (jsou vždy v krabici po dvou baleních) a pak 5 balení těch ubrousků na prďku a vychází na 37Kč za jedny myslím. Kdyby mamka někoho měla, kdo jezdí okolo, tak si je tam nech koupit.
12. říj 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí jestli mají holky to, co já, tak je to tohle:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6149-fisher-price-choditko-odstrkovadlo-tygr

A my razíme :wink:
12. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré ráno,
alčo pri, nevíš číslo baráku nebo kde to tam poznají? Prý je to docela myší díra :grinning:

U nás vrtaj, svařujou, bušej...hrozný, smrad a hluk v celém bytě :angry: :angry:
12. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ali, Kaci, jj, presne to choditko mame :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Hani: číslo baráčku nevím, ale je to hned při hlavní silnici a nemůže to přehlídnout. Ten sekáč (mmch má na baráku ceduli) je když pojedeš z NBK tak po pravé straně a hned naproti je velký výrazně oranžový dům. A je těsně před odbočkou na Loučeň. Jestli tam mamka pojede a ty plíny by neměli, tak ať se zeptá toho pána tam, on je objedná...on jí pak zavolá až dorazí.
12. říj 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Alčo super, děkuju
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky, u nás tedy noc dnes super. Rýmičku máme naštěstí docela malou, tak asi může spinkat. Dokonce jsme spinkali do 7, což u nás je výkon....teď spinká a pak razíme pryč. Mám sraz s kamarádkou, která má chlapečka o měsíc mladšího a vidím to v tomhle počasí, že zaparkuju někde v obchoďáku a budeme se tam courat, a dáme obídek a kafe....taky nevím co jiného bych v tomhle počasí dělala :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Kačí.....taky jsme měli auto stát daleko, takže ještě než děti šly do školy, měly dnes od 9 běžela jsem si přeparkovat a asi v tom největším dešti.... :slight_smile:
Jáji....to snad bude jen od zoubků, ty dávají zabrat každému....
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
No holky neříkejte že jste šly ven nebo dokonce uklízíte co???
12. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
holky tak jsme si na hodku dáchli, oba jsme to potřebovali :sweat_smile: Tom řádí jak černá ruka, neustále mačká nos na odstrkovadlu, takže mi za chvilku asi jebne :sweat_smile:

Peti kdyby se ti chtělo tak vyraž dřív a můžem se tady cournout, co ty na to? pak předáš dítko na Roztylech a já můžu taky manžovi :slight_smile:) a pak půjdem cvičit :slight_smile:)

jinak mi k ránu přišlo že má plnej nos ale ráno jsem skoro nic neodsála, tak nevím :unamused: ale mám pocit že to je furt dokola, si připadám jak u debilů :sweat_smile:

jo a sousedí? odstřelit je na mars, jemu je 22 cucák jeden a jí 36, slovenka jedna po....
12. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Hani....já už se jdu chystat pomalu. Já už taky nánožník dala, fusak ještě ne, mám jen takový statší obyč, ale snad nebude pod tím nánožníkem moc vidět, nechce se mi kupovat moc novej..... :frowning2:
12. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Jaji, tak ja ti jeste pisnu, ju. To by slo. Akorat musim Honzika kolem 16 hod nakrmit :wink:
12. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Peti jasný, nakrmíš, já budu muset taky kolem 15:30 cca :grinning:
12. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
A v kolik by se ti hodil srazik? Co kolem 15 hod, abysme se chvilku prosli, nakrmili a stihli predat ditka :grinning:
12. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Peti klidně :slight_smile:))

jinak odstrkovadlo funguje, akorát Tom za nim leze po kolenou hihi :slight_smile:))
12. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky chci se zeptat, vy co máte na kočáře ať už golfky nebo sporťák takové to madlo nebo pultík, dáváte nánožník přes to, že je to uvnitř nebo zvenku že je jakoby podvlíknutý pod tím pultíkem? Zkoušela jsem ten emitexí co mám na tříkolku na golfky, docela na to jde, ale ten pultík bude uvnitř, je to tak lepší mi přijde, ale zas mi přijde divný mít ho pod tím :sweat_smile:
12. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
jinak dneska chci zkusit udělat k obědu kuřecí maso se švestkama s kuskusem, sobě i Káje, našla jsem nějaký recept, tak to zkusím podobně a uvidíme http://tescoma.nova.cz/clanek/novinky/svestky-s-kuskusem-a-kurecim-masem.html :confused:
12. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Já mám u golfek nánožník podvlíknutý pod madlem, jakože madlo kouká ven, ať se má za co držet :slight_smile:)
12. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.