• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jáji ale ty máš origo peregeo nánožník viď?
12. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Hani jo jo origoš
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
hm to bude asi jiný, já právě origoš nemám, k tomu kočáru nebyl a ten je dělanej tak že se jakoby přehne po tom, tenhle je tak blbě vysokej, tak to asi nechám pod tím nebo na zimu pult sundám, chmmm, budu to muset vykoumat. Každopádně dneska už ho asi vytáhnu, je tam fakt megahnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak jídlo už se vaří, docea to voní, tak jsem zvědavá :dizzy_face:

jinak jsem byla sprdnout dělníky, protože mám doma úplně nahuleno. Normálně hulej na chodbě v baráku, že tam ani není vidět, kreténi a mně to jde všechno do bytu :angry: Jako by nebylo dost smradu z toho jejich řezání železa
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Hani, ja jsem nad tim fusakem a operatkem taky uvazovala. My mame to madlo nacvakavaci, tak vyzkousim, jak to udelat, jestli podvliknout pod tim nebo sundat. Nanoznik jsem davala pres to madlo, ale my zatim madlo nepouzivame, jsme na to jeste moc malinci :grinning:
12. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak Tomík už je po obídku a za chvíli budu dlabat já :slight_smile:)

Peti Tom bude kolem 15té jíst, tak zajdem na kafčo a pak juknout po krámech? nebo jak to uděláme?
12. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
a dala jsem ho do postýlky tak uvidíme za jak dlouho bude hulákat :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jaji, jj, skocime na kafco, ty nakrmis a pujdeme pokoukat po kramech a pak nakrmim ja. U nas se spinka asi pul hodky, kolem 13 hod by mel papat. Kdyz nebude delat ofuky, tak to mozna stihnu i driv. Kdyztak pisnu, ju? :wink:
12. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak jsem ted koukala na predpoved a ve stredu a ctvrtek hlasi 4 stupne pres den :confused: :confused: :confused:
12. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Peti kdyžtak půjdem ve středu k nám, kluci si tu budou hrát :wink:

mě dítě nespí, asi není unavenej nebo co, já nevím :confused:
12. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak a je opět v postýlce a ať se tam třeba postaví na hlavu, mudlí si oči, zívá, tak ať si trhne :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Kočky tak jídlo výborný, můžu doporučit, dali jsme si to spolu, sobě jsem to akorát osolila. A dělala jsem to úplně jednoduše - na cibulce kuřecí maso, přihodila jsem 3 švestky na drobno nakrájený a dusila a dusila. Pka jsem uvařila (myslela jsem couscous, ale ony to byly jáhly :slight_smile: ale mělo by to být podobný) jáhly a když byly hotový zamíchala jsem to dohromady a moc nám to oboum chutnalo :wink:
12. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma. Máme objednanou záclonu na ušití a nakoupíno, takový menší nákup. Bětule chrní a já půjdu čumět na Čarodějky. Už je tam zase docela hnusně, ale když jsme jely z Kiky, tak dokonce svítilo sluníčko.
Jo, holt lepší už to nebude dámy. :grinning:
Všimly jste si, že my si pořád na to počasí stěžujeme? :grinning: Je nám moc horko, zima, prší, je hnusně a tak :grinning:
Ideálních dnů je pomálu :frowning2:
12. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Hani tak to zkusim, mám tu totiž švestky i kuskus :slight_smile: Super tip :wink: A používáš olivový olej asi viď?

Tak my jsme nakonec venku byli ještě před obědem, když přestalo pršet. Teď se tady zase zatahuje, hnus :cry:
Jo a já to madlo z kočárku sundala úplně, mám tam zimní fusak, ale Jané, ne Emitex a přijde mi, že by se mi tam Štěpán špatně dával.
12. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Kačí :grinning: :grinning: já si teda stěžuju na počasí fakt skoro pořád :grinning:
Štěpán taky chrní, tak doufám, že dá víc jak dopoledne, to spal asi půl hoďky! Jo a prevít jeden nám zničil žaluzie, urval takový ten "provázek" na štelování :angry: Snad to půjde spravit.
12. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Já tam madlo mám, jak mám sedačku proti směru, tak nánožnín nemůžu zapnout na konstrukci, ale na boudu a je níž, než by měl být. A mám taky origoš. :wink:
12. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Kačí já taky, ale právě mi to přišlo fakt k smíchu :grinning: :grinning:
Jsme jak babky někde na lavičce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Katchul jj olivový na smažení, ale dala bych to klidně i na slunečnicový, je ho tam maličko
12. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
bože takY se vám děti stavěj na hlavu? to naše stojí na nohách, předkloní se a opře se o hlavu jako kddyby chtěla dělat kotrmelec, prdlouš
12. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
my jsme byly ráno cvičit, hrozně jsme zmokly,takže jsme po obídku obě zalehly, já si četla a Neli už spí 2 hodiny :wink:
Hani mě se staví na hlavu furt :grinning:
kuskus děláme taky, ale se švestkama jsem to nezkoušela, já dělám s kuřecím nebo se zeleninou :wink:
počasí je fakt hnusný, jedeme ke kámošce na návštěvu, protože ven se dnes fakt nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Holky já se z ní fakt poseru už. Zase si dala 30 minut :angry: Tak jestli to hodlá praktikovat takhle, tak to teda ne, bude zase chodit spát 2x, to si dá aspoň 2x 30 minut :angry:
Jsem zase nakakaná jak mraky.
Ještě jsem jí nevyndala z postele, nechávám jí tam, jestli ještě neusne, ale nevypadá na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
12. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak my jsme šly chrupat spolu do ložnice, daly jsme hoďku a v tomhle počasí to bylo fajn :dizzy_face:
12. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
my jsme taky zpátky. Bylo to fajn....kluci seděli naproti sobě v kočárku a takovu dobu dělali nenene hlavičkou, pak jsme je vypustlili u klouzačky v koutku, když tam nikdo nebyl, tak si tam chvíli lezli a byli docela hodný.... :slight_smile:
Taky jsem ten nánožník řešila jak ho dát......zkoušela jsem obě varianty :slight_smile:
Kačko nakoupila si v Kika???
Hani....to může být fakt dobrý, to zkusím.... :slight_smile: Takže Karolínce už ty příkrmy nedáváš a vaříš a jí s vámi???
12. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Vladí tu záclonu. Rovnou jsem jí tam nechala na ušití. A pak tam mám zálusk na bodovky, jenže je teď nemají, prý tak za 14 dní :angry: Jsou super a přesně by šly k té zácloně.
Jinak zbytek věcí pořídíme v Ikee, v Kice nemají skoro vůbec stoleček s židlema, jen jeden s modrýma nohama a to se nám fakt nehodí. Navíc já bych chtěla toho jejich Mammuta :wink:
12. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj holky, to je psí počasí, co? Ale je podzim, takže normální:slight_smile:.

Dneska jsem si nějak dala od koníka voraz:slight_smile: a věnovala se hoooooooooooodně Ondráškovi, hráli jsme si spolu, hajali jsme spolu (dopoledne) - já odpočívala chvíli, pak šla žehlit - a klouček spinkal hodinku a čtvrt. Pak obídek, přišla za námi Štěpánka a i odpolední spánek si dnes Ondrášulka dal a to 40 minut. Zírala jsem. Sice nespal ve své postýlce, ale v naší posteli, ale to mi teda nevadí přes den. On prostě potřebuje hodně prostoru:slight_smile::slight_smile:.

A teď si půjdu přečíst, co jste řešily, kde jste byly atd...
12. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Hoj,
tak jsem nadšená z emitexího nánožníku. Jak jsem na něj na tříkolce nadávala, tak na golfky je paradoxně super, pultík nechám schovanej pod nánožníkem, je to nakonec lepší a měla tam krásně teploučko :dizzy_face: Tak hurá, aspoň jedna nezbytečná investice :grinning:

Vladi no já už Káje vařím docela dlouho, skleničky jsem hodně omezila už před delší dobou, když jsem zjistila, že domácí stravu baští. Takže jsem jí vařila dětský věci a skleničky měla jen když jsme někam jeli. Jinak většinou navařím víc a zamrazím to. Zatím s námi měla jen dvě jídla a spíš je to opačně, že mně se nechce dělat nic extra pro mě, tak si dám to její, jen si to osolím a nehňácám vidličkou :grinning: Jinak Káje nejvíc dělám brambory/rýži/těstoviny se zeleninou a masem, bramborovou kaši s brokolicí a žloutkem, červenou čočku, měla i kuře s meruňkama a tak. Prostě co mě napadne. Teď o víkendu jsem jí udělala br. kaši s plátkem dětský šunky a plátkem eidamu a jak jí to jelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak kde to vázne? :frowning2:
12. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Kde jsou cvičenky? :confused:
Holkýýýýýýýý, jak jste si zacvičily?

Já musím zkusit nánožník z velké Mutsynky na malou. Na ty golfky je teda speciální zateplený, ale ten nemáme, je docela drahý, tak musím zkusit, jestli mi tam půjde ten nánožník z velké Mutsyny :confused:
12. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
hlásí se jedna cvičenka :slight_smile:))
12. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Dneska je tu teda mrtvo, holky se asi vyvaňovávaj :grinning:

Mně dneska dítě přervalo řetízek, fňuk. Tak zítra pojedu k babí na oběd a musím ho tam dát do zlatnictví opravit. Nosila jsem ho od osmnáctin pomali v kuse :cry:
12. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.