• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Holky, já dneska měla zlatý dítě, hrozně hodňoučkej byl chlapeček náš:slight_smile::slight_smile:, úplně neuvěřitelný.
Před 20tou jsem ho uložila a musím říci, že je to po dlouhé době den, který se mi opravdu moc líbil:slight_smile::slight_smile:.

Jak jste se vycvičily, Jaji a Peti?
A co Ty, Katko? Jak je?
12. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jája si zacvičila kráááásně, Kačí dneska mi to šlo :dizzy_face: se musím pochválit :slight_smile:) teda až na nějaké drobnosti :slight_smile:))

Péťa to tak v 3/4 vzdala a čekala na mě v šatně :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Jáji tak to mě mrzí, že jsem tě neviděla. Co Háňa :dizzy_face:
A Péťa dostane na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí ale tak trochu lépe, manža mě trochu dostal ze smutku :wink:

Holky musím jít dodělat polevu na moučník, tak přijdu pak :wink:
12. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Kačí Háňa nic :unamused: Jinak Tom volal majitelce bytu a řekla že to s nima vyřídí tak jsme zvědaví, vzala to v pohodě...

jo a Tomík jak furt volá mama mama, tak prej dokonce řekl maminka :grinning:
12. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jáji tyhle pronájmy to je fakt děs. U tchýně v baráku jsou ukrajinci, v jednom bytě je jich snad 15, na oknech mají nalepený noviny, aby tam nebylo vidět, v baráku pořád nablito, nasr... prostě hnus. A nemaj na ně žádnou páku, bohužel :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky, copak je Kačce, že necvičila??
my máme naštěstí dobrý sousedy, žádný pronájmy a jsme malý barák, takže ok :slight_smile: ale věřim, že to je otravný, tak snad se jich brzy zbavíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Jáji tak snad to opravdu majitelka srovná. To víš, slibem neurazíš :pensive:

Hani tak to musí být taky špice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můj bratránek bydlel v baráku s tmavoobčanama a to bylo něco podobnýho. Navíc to byli klasický nepracanti, kteří v noci řvali a ve dne spali :pensive: Naštěstí se jim podařilo koupit baráček, tak už tohle řešit nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martinko Kačenka asi bojuje opět s nějakou virózkou a podzimní depkou v jednom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem prostě dneska hryzlá v blbý náladě a fakt se mi krutě nechtělo. Do toho únavička a tak. :pensive:
12. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Taky se hlasim. Kaci, jaky na zadek, se na to vy.eru :unamused:
Manza mne nakrknul, prisla jsem domu a samo, ze za ten Honzikuv hysterak behem jeho hlidani muzu ja, tak jsem si sebrala periny a spim v detskem pokoji s Honzikem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky výborná story jo...tereza prý o víkendu tátovi vysvětlovala, jak se sedí na záchodě aby se mohl vyčůrat jako holky a proč to prej neumí???? že honzík ve školce umí oboje

To se máme na co těšit :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jo holky, jestli chcete někdo klukům tatrovku, tak ji mají v penny za 399, normálně stojí skoro 600
12. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Peti a proč jako za to můžeš ty? Ať mě neštve nebo mu nakopu zadek :angry:
12. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Pry co jsem s nim delala, ze jsem ho rozdrazdila. Chapes? Ja ne :angry: Hral si na urazenyho a pry zitra veze mladyho autem, auto mi preda na Roztylech a ja pojedu zpatky. Najednou mu nevadi, ze nejsem vyjezdena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Peti promiň ale manža je fakt blázen a to jsem to napsala slušně :angry:
12. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
A kam ho veze autem zítra??
ty vogo, jako co na to říct? jako čím si ho měla rozdráždit? :angry: se mi snad jenom zdá :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
jinak dítko se budí co 20min :((( je na čtyřech a mám pocit že se mu asi hůř dýchá :(( jako začínající rýma
12. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
No ja jdu zitra rano k te zubarce a manza mi ho ma predat pred praci, akorat nezvladne sjet s kocarkem po schodech v metru, tak jede autem a ja jsem mu rekla, ze auto ma privezt vecer domu, jenze on jde vecer z prace na parbu a to auto musi byt doma ve stredu rano pac mi ho veze do servisu. Tak proto se dohadujeme, jak to zitra udelam. Nejdriv mne nechtel s prckem poustet autem, ze nejsem vyjezdena a ted mu to neva, protoze by jinak nemohl pit. Tak jsem mu rekla, at auto priveze zitra po praci a pak si tahne na parbu :unamused:
12. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
chlap a nedokáže sjet kočárem po schodech v metru, tak ať ho snese po pevným :angry: šmarja pano
12. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Mě se ten krám zase vypnul a hned tady čtu takové věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí manža má asi mrchu, ne? Se tak chová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katko dobrý :grinning:
12. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holky, to nekomentuju. To je jen jeho pohodlnost :angry:
12. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jo, kdy pujdeme na tu vecu??? :grinning:
12. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak ať přestane bejt pohodlnej :angry: grrrrrrrrrr

na véču kdykoli :grinning:
12. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Petí tak snad se zase uklidní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já psala, že můžu zatím kterýkoliv pátek. :wink:

A jdu se vykoupat, musím si umýt hlavu, mám to samej kamzík :grinning:
12. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Kaci, on se uklidni, akorat je podle mne nastvanej, ze mladej vyvadel, tak se musel na nekom vybit :angry:
Ja mam tenhle patek volno, pristi tyden v patek jedu parit do Berouna :grinning:
12. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Já tenhle pátek nemůžu, jedeme slavit. A proč jenom pátek?
12. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Teda Peti, co to ten Tvůj manža vyvádí:frowning2:.
Jsem pro sraz i o víkendu:slight_smile:, ať si manželé užijou dětí přes den:slight_smile:.
12. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já jsem tedy myslela spíš všední den popravdě. Nemám ráda, když Honza jde o víkendu pryč, když může být s námi a tak to taky nechci dělat. Ale přizpůsobím se no
12. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hani já napřiklad nemůžu v pondělí, úterý a čtvrtek :grinning:

Peti Tomík taky vyváděl u jídla a co jako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Patek nejak tak vyplynul u dohadovani te minule vecere, tak proto. Tak navrhnete jiny termin. Vikendovy vecer by nemel byt problem, pres den o vikendu to moc nevidim...
12. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.