• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Martí ale dobrý, ne? :grinning:
Taková pohoda :grinning:
Já jsem vlastně ale šúrovala v pondělí i úterý a dělala Krtka a tak, tak já mám na chvíli napracováno :wink:
1. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
jo, já taky pracuju pořád, dnes si dávám voraz :grinning:
1. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
a odpo budu vařit véču :wink:
1. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Tak já se na véču odbydu, páč to už tady budu sama.
Ale teď k obídku udělám pizzu z listového těsta. A budu hokuspokusit, páč včera jsem vyndala maso, že si dáme s mámou a ona nechtěla, páč jí bolel žaludek. Vždycky tu pizzu dělám se sýrama (niva, hermelín a uzený eidam), tak teď to udělám s kuřecím a nivou asi :sweat_smile:
1. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
tak to bude dobrůtka :wink:
1. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
doufám :grinning:
Se mi probudilo dítko :grinning:
Jsem ráda, že spala, protože včera to byl teda děs a ta noc podle toho vypadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Alí já se moc dobře nevyspala, Štěpánek spal sice dobře, budil se po 4h. Ale já jsem strávila opět noc na zádech (prsa pořád obřííí a bolavá) a přitom se mi nejlíp spí na břichu nebo aspoň na boku. Na těch zádech nic moc :unamused:
Ty jsi fakt superžena, já dneska ještě neudělala nic. před minutou jsem přebalila dítě a teď slyšim jak tam pouští velkou nálož...
A holky další úspěch - Štěpánek už mi pije i z Avent flašky a i Nutrilon i Sunar, dobrý ne?? On to prostě předtim odmítal jen tak, aby nás naštval asi... nebo abysme se s nim nenudili. Když pak slyšel u doktorky, že mám málo mlíka, tak se zalekl a od tý doby umělym nepohrdá :slight_smile: :grinning:

Kačko no překvápko to bylo a vše jsem přečetla do posledního písmenka :wink: Zasmála jsem se u snídaně :sweat_smile:

Tak já jdu opět přebalovat.
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Čauky, čauky, jj, pracuje se pořád, mám pocit, že je to neverending story, hrůůůza a děs. Pořád se snažím vyhrát boj s prachem, i když vím, že to nejde:slight_smile:.
Naše dítko od rána ještě nespinkalo. A na Ondru tedy neplatí, že čím lepší spánek přes den tím dobrý i v noci. Někdy nespí přes den vůbec a v noci dobře, někdy naopak, prostě u něj člověk nikdy neví.
1. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Vy teda jedete, Káje klesla teplota, hurá :dizzy_face:
1. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
katchu a jaké teda budeš dávat? nutrilon je asi lepší né?
1. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Peťu no já tu mám zásoby, mám Nutrilon i Bebu to balení 800g. Sunar jsme koupili jen 300g, tak ten dodělám hned. Takže buď budu dávat Nutrilon nebo Bebu, ale nevim jestli mu to mám dát všechno nebo jedno z toho vyhodit. Nevim jestli to neni blbý když bude týden na Nutrilonu dlaší týden na Bebě??
Jo holky co jste na UM, tak jsem si všimla, že má Štěpánek teď takovou jinou stolici :astonished: Může to být tim přestupem na UM??

Hani tak to je dobře, že teplota klesla :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Jsem hlavně ráda, že mi vzal tu Avent flašku, protože ta co jsme používali doteď Nuby, tak byla blbá, měla strašně úzký ten otvor, tak se to tam špatně dávalo to sušený mlíko. A je k něčemu takový ten termo obal na flašku?? Přemýšlim, že bych ho koupila na cestování, ale nevim, aby to nebylo k ničemu :confused:
1. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
jsem zpět

ducky...já byla se svou štítnou žlázou u nového mudra, a fakt super přístup jsem nadšenáááá

s malým jdu až 16tého :slight_smile:))

jinak venku teda hnus fuj
1. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
no jasně, kadí 1x denně, stolice je pevnější i barva jiná, neboj se
no dala bych jen jedno, aby neměl chaozz, ale tak snad by se nic nestalo, jen aby pak zase nechtěl přestat pít to další kvůli tomu prvnímu :grinning:
no avent je fakt nej na ty prdy pro kluky...obal na flašku je k ničemu, moc to nevydrží, na avent jich mocv není, jseou baculatější ty lahve, já koupila za 800,- speciální od aventu a vydržela max 2h
to mi vydrží déle, když mléko udělám s teplejší vodou a jedu někam...ale neboj on opravdu jak se napije vydrží 3-4h...
no já fakt vozím termosku z vodou akorát naředěnou a pak to jen naředím kdekoliv...vypláchnout taky není problém...a nebo na delší cestu do itálie vozím vařící vodu v termosce, neperlivou, nebo převařenou studenou v lahvi a pak to naředím, jako to vlastně dělám v noci
1. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Termosku jsem taky začla používat na noc, ale máme jen velkou, takže na cestu nic moc, pořídim asi nějakou 0,5l. A je to tak, krmím teď po 3 až 4 hodinách, to je úleva :slight_smile: Tak na termo obal se vykašlu, já si myslela, že to bude k prdu :grinning: No už si na to začínám zvykat :slight_smile: Teď hlavně, aby se mi ty prsa nějak vzpamatovaly, jsou pořád jak balony nalitý, no prostě Pamela hadr :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
neboj 4 dny a budeš bez prsou :grinning: ..
já mám taky 0,5 za 150kč asi od tescomy myslím, to úplně stačí, vejde se do tašky v pohodě
no za chvilku můžeš příkrmy, přesnídávky, když nebudeš kojit :grinning:
hlavně se neděs, kdyby pil i víc než je na láhvy, většinou to děti nahoní nocí 2x...tak to je v poho, ono se to srovná ...to se nic neděje, jen ti začne možná pěkně přibírat :grinning:
1. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
láhvi
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
ale za chvíli se bude budit jen jednou
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
ahojda všem :slight_smile:

jééé, my máme nové téma :slight_smile: tak teď už sem mohu bez výčitek (09) :grinning: :grinning: :grinning: a koukám, že jste se včera teda činily :grinning:
U nás noc jakž takž...spala od 22-02:30, pak do 5:30 a 8:30 ... ale spala bych jak malá...snažila jsem se včera stahovat fotky a šla spát až v půlnoci...dneska jdu v deset!
Teď tu je ještě mamka, ale za čtvrt hoďky odjíždí...tak jí půjdem vyprovodit, aspoň jí uspím a v jednu přijde kamarádka, tak půjdeme taky kočárkovat :slight_smile: a večer asi dorazí táta/děda...a mezitím bych se ráda natáhla...když bude spát ...no uvidíme :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Ondřejík má od noci rýmu, chudák při spaní chrčel, tak asi raději odpo nepůjdeme do kroužku, aby byl zdráv a nechytil tam něco horšího a mohli jsme v pondělí dostat třetí hexu.
1. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Doporučovali jste tu Nasivin pro děti a aplikovat tři dny, jo?
1. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Katch..ja zkusila UM na začátku..Bebu Hipp,ale jsme na Nutrilonu,nám se totiž projevila alergie na mlíko,tak máme speciální
Jo a jak píše Petule,venku chodím s půlitrovou termoskou s převařenou vodou a když je hlad,tak mám v lahvi připravený sušený Nutrilon a zeleju..ale my spíš už ty obědy příkrmy,mlíko na sváču odpolko
1. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
jéé já asi úplně zazdila Bětulinku, vše neeeeeeeeeeeeej :dizzy_face:
1. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Kuuuuuk, tak jsem zpátky po nehtíkách, akorát že jsem se nestihla vrátit do čtyř a H spěchal na schůzku, tak nestihl vyvenčit psa, takže si budu muset oblíct káju a jíst s tím čokliskem za barák :angry:
1. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj tak my jsme po plavču, dnes to bylo super, Nelinka byla nadšená, potápěla se a řádila :wink: tak ted ještě aby z toho nemarodila, už jsme přihlášený do pokračovacího kurzu od května :slight_smile:
1. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
No, u nás doma nic moc, Ondrášek trošku chroptí a manžel má 38, chjoooo.
1. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Matru, to je dobře, že se plavání líbilo. Hlavně aby byla Nelinka zdravoučká.
1. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak kámoška před chvílí odjela, tak jsme zase sirotečci :frowning2:
Bětka se točí na krtečkách, na břicho, na záda, na břicho, na záda :grinning: Aspoň jí nemusím chodit obracet :grinning: :grinning:

Jájinko děkujéééééééééééém :grinning:

Alí jj, Nasivin a 3 dny. A odsávat :grinning:
A manžel do peřin, paralen a potit :pensive: Ať se dá brzy do kupy. Zas na druhou stranu aspoň ho máte doma :wink:
1. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak si tu právě zkoumám pečení v domácí pekárně. Dostala jsem ji k narozeninám a už se těším až ji vyzkouším a budeme mít teploučký chlebík, mazanec, atd...
1. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Alí tak ty chleby z toho jsou dobrý, švagrová jí mám taky. Ale to pečení v tom jí vydrželo asi 3 měsíce a teď je pekárna uklizená ani nevím kde :frowning2:
Tak snad ti to vydrží déle :grinning:
1. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.