• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani taková nekázeň teda. :angry: :grinning:
Se jí něco zdá :grinning: Bětka se někdy i směje ze spaní :grinning:
21. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Kačí tak jde ti to teda po i proti nebo ne?
21. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jo, jo to dělá Štěpánek taky, někdy kňourá ze spaní a někdy se usmívá nebo kvíká :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Katko ne, ne nejde mi to. To by byl gól kdybych skoro po půl roce zjistila novou funkci kočárku :grinning:
21. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Je to srandovní, co? :grinning:
Mi to připomíná našeho pesana, který ve spaní běhal (hýbal nožičkama) a štěkal, ovšem se zavřenou tlamou, takže tak spíš pískal :grinning: :grinning: Jsme vždycky říkali, že se mu zdá, že honí zajíce :grinning: :grinning:

No co, lepší po půl roce než nikdy, ne? :grinning:
21. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak to musel být pohled, lepší než televize :grinning:
21. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Já se taky rozloučim, jsem strašně unavená. Tak brou noc všem :slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky už jsem mimo, tak pa :wink:
21. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
ha já dorazím a jde se spát joooo?
21. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Bylo to srandovní :grinning: :grinning:
On byl ale vůbec super. Třeba s náma běhal s kolama, uběhl třeba 30 km a to to byl jezevčík :grinning:
21. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Ty jo než jsem to napsala, tak tu všichni dávají dobrou noc, jo? :angry: :grinning:
21. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
21. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Jáji to jsme dopadly, co?
Já jdu popsat zbytek fotek a pak se půjdu koupat a taky teda do hajan, no :wink:
21. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
já čekám na manžu až se vrátí z volejbalu

no tak dobrou nooo :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Hezké ráno, opět sluníčkové.
Tak my jsme dnes vzhůru od 6 s tím, že první kojení bylo těsně před 5tou, takže dobrý.
Katchul, ta přehazovací rukojeť prý není nic moc - je prý nestabilnější kočárek. Já jsem ráda za to co máme:slight_smile:.

Jj, ten smích, pláč nebo nějaké jiné zvuky ze spaní - to je někdy sranda.
22. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás budíček v 5,30 to je děs :unamused: Ale v 6,30 po jídle to ještě Štěpula naštěstí zalomil a já s ním, ale jen na 45 minut. Už bych se opravdu ráda dočkala noci, kdy bude spát od večera až do rána v jednom zátahu.

Alí já jsem s našim kočárkem taky spokojená, uvidím co bude až ho předěláme na sporťák :slight_smile: Mě nejvíc vyhovuje, že je lehký a dobře se s ním jede. A zatím jsem ho narvala i do toho nejmenšího výtahu :grinning:
22. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
ahojky,

tak u nás opět změna, kojo o 23:30, kdy se vzbudil tim ze dostal ruku ze zavinuti a pak az v 5 a to jsem ho vzbudila ja, protoze jsem tusila ze bych musela vstavat v 6, takže pak usnul a po 4x nandání dudla spal do 7:15

dneska jdeme do stromovky opět, tak snad nebude odpoledne hnusně jak slibujou
22. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
Katchul, ale to spí Štěpánek hezky, ne? První probuzení až v 5.30??? To je krása, ne?
22. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Alí jé tak to bohužel ne, usnul včera až v devět, vzbudili jsme ho na krmení ve 23h (protože to už byly 4h od posledního a my šli spát) a pak se vzbudil ve 2,30 :cry:
22. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Aha, Ondra chodí spát mezi 20.30-21.15 a spí teď tak do 4(5) v kuse, což je zázrak, samozřejmě se někdy probudí, pobrekne, někdy dám dudlík, ale kojení chce až po takové dlouhé době:slight_smile:.
22. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Ovšem my zase od toho probuzení v 6 ne ne usnout, chjooooo. To zase vytuhne těsně než půjdeme k MUDr. Tam máme být v půl 12, doufám, že to půjde rychleji než posledně...
22. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit, od rána šůruju, Kája chrní a čekám za 30 minut babí a naši mamku s Terkou, jdu hodit rychlou sprchu. Budu až navečer, páč jsem sama doma, manža jde na koncert :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak hezký den všem :wink:
22. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Hanko,pěkný den. Já jsem ode dneška do páteční noci, spíše sobotního rána sama:frowning2:. Manžel zas v Belgii.
22. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Alčo tak to je super noc u Vás :slight_smile: No Štěpánek si zase zdřímne i přes den, ale má taky strašný problémy s usínáním, vždycky nejdřív řve než usne. Dneska je ale extrémě uřvanej od rána. Tak ať u doktorky dopadnete dobře a Ondrášek moc nekřičí u očkování :slight_smile:

Hanko takže máš návštěvní den, tak si to užijte tu dámskou jízdu :grinning:
22. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Dík, snad to zvládneme. Pokud budeme OK, tak půjdeme odpoledne na Robátka, rozhodnu se těsně před odjezdem. Když budeme dobrý, tak se budeme na hodíně spíše koukat a učit se zpívat nové písničky než moc hopsat. Sice tančím a hopsám já, ale i tak by se po očku neměl namáhat.
22. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak holky, já jdu hledat oblečení, pak hurá nakrmit, vykadit:slight_smile:, učesat sebe (alespoň trochu) a hurá ven a za doktorkou. Pak podle Ondráškova chování na poštu a malý nákup. Ještě juknu na teploměr jak je venku horko. Ale asi jo, myslím, že už teď je tam asi 14 stupňů.
22. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme po kontrole, Nelinka má v nose i v krku pozitivní Haemophillus, na který je sice očkovaná, ale vzhledem k tomu, jak špatně snáší očkování se jí špatně vytvářejí protilátky.Takže to souvisí i s tou reakcí na TBC.Dostala jiná a silnější antibiotika a příští středu nás čekají komplexní odběry kvůli imunitě.Vypadá celkem dobře, teploty už nemá a i rýma se mi zdá lepší.No asi si ještě pěkně užijeme, než to všechno překonáme, ale nedá se nic dělat a bulením nic nespravíme.Odpo můžeme chodit stínem na procházky, protože to není jako akutní nemoc. Oslavu se určitě odkládám, asi až za 2 týdny, tak se nezlobte.
22. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:

Martí tak to je teda síla :frowning2: Tak hlavně aby ty ATB už zabraly a vy jste byly v pořádku. Je dobře, že vám udělají ty testy, uvidíte, jak na tom Nelinka bude. S tou oslavou je to jasný a určitě se nikdo nezlobí, Nelinky zdraví je na 1. místě. Oslavit to můžeme kdykoliv :wink:

Jinak já se hlásím až teď, páč co jsme se vzbudily a najedly, jely jsme na nákup. Jednak jsem potřebovala do DM pro nějaké další příkrmy a druhak do Billy na menší nákup. Koupila jsem Bětuli čerstvoučké brambůrky, páč ty co mám doma mají klíčky a to je prý jedovatý :fearful: Takže jsem koupila ranné a uvařím jí ty :wink:
Mrkev zvládla dobře, i se ráno vykakala, ale teda ten smrádek, to je síla. Zlatý kakání MM :grinning:

Voda nám stále neteče a ještě nám dneska blbne televize. Signál :angry:
Takže fakt super, plná myčka a venku už se mi taky hromadí nádobí. Nedá se umýt ani ručně, páč ta voda je tak horká, že tam ty ruce neudržím :angry:
No, snad to už dají dohromady hovádka :rolling_eyes:
Ve 13 vyrazíme na ten kroužek, jsem zvědavá, co to bude :grinning:

Alí dobře dopadněte a šoupni sem pak míry našeho ženicha :grinning: :sunglasses:
22. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Kačí, no asi si ještě užijeme :cry:
nestíhám dočítat, jen jsem postřehla, že už baštíte mrkvičku, tak to je fajn :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Martí je mi to jasný :frowning2: Tak hlavně aby to ale vedlo k dobrému konci.
Asi si to Nelinka vybrala i za Kačku, viď? :frowning2:

Jojo, včera proběhla první mrkev. Dala jsem jí víc lžiček než 2, baštila a chutnalo jí to :grinning:
Už i doktorka uznala, že přírůstek 20 gramů za 14 dní je fakt málo, notabene když já mlíko mám, i po kojení v prsech zbyde. Prostě si z toho už Bětule nebere to, co má. Jako ona hlady neřvala, tak jí to stačilo, ale nepřibírala :sweat_smile:
22. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.