• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hanko, mně je to fuk:slight_smile:, jen jsem myslela, že by to mužští neměli tak jednoduchý - nakrmit a dát dítko spát:slight_smile:i . Pár dní už mám zaplněných nebo je manžel na služebkách tak dejme hlavy dohromady ať něco vymyslíme.
12. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Hani tak večer Kája už spí ne? :confused:
12. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jaji, Honzik taky pry nechtel moc pit. No a kdyz jsem davala flasticky do sterilizatoru, tak jsem se vsimla, ze mu dal savicku na vodu a caj. Tak proto toho snedl malo. Jdu mu udelat jeste malou sklenicku mlika, zkusim mu neco malo supnout k jidlu a pujdu taky spat, at jsem zitra na zubare fit. Vubec se mi tam nechce :unamused:
12. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kája jo, ale my ne, koukáme třeba na film nebo tak. Prostě víkend jsme málokdy jeden nebo druhý pryč, večer. Ale jak říkám, podvolím se většině.
12. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Peti tak držím palce ať to moc nebolí :wink: a hezky se vyspi :wink:
12. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Peti, přeji to samé co Jajinka, dobrou noc a zítra u zubařky málo bolesti.
12. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já bych šla o víkendu klidně s Vámi i na obídek:slight_smile:, no problem.
12. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Peti dobrou noc a ať je to zítra ok.

Jdu louskat ořechy, tak dobrou, děvčata a hezké sny :wink:
12. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak v tom případě jen středa
12. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Středa je blbá:frowning2: u mne:frowning2:.
12. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kačka nemůže určo po + čtvrtek
12. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Petí já jsem na tohle hrozně vysazená. Zažila jsem si svoje s vybíjením vzteku a velmi se snažím to druhým nedělat. Takže mě může vzít čert, když čtu, že ti to manža provedl. To, že mu Honzík řval je čistě jeho věc, asi by měl se synem trávit více času a naučit se ho zabavit tak, aby mu neřval. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A né si vybít vztek na tobě. :angry:

Mě by byl celkem jedno i všední den, ale nemůžu pondělí čtvrtek a někdy i jiné dny, záleží, co zrovna má v plánu manža.

S víkendem, no, manža by mě pustil, ale taky si ráda užívám rodinné víkendy. :confused:
12. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
já myslím že na všedním dnu se asi nedomluvíme :(( nebo ne všechny :unamused:
12. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Zdar ženy,
nám se nějak seká teď večer internet a je to děsně pomalý...

Peti to bych mu nedarovala teda, tohle taky nemám ráda. Já jsem třeba taky často z prcka nervózní, zrovna dnes odpoledne byl teda hrozně protivnej, ale přece nejde to na někoho svádět :angry: Tak snad to manžu do rána přejde a dojde mu, že řekl kravinu :wink:

Na víkend mám stejný názor jako Hanka a Katka, spíš bych to směřovala na všední den. Což je i pátek, samozřejmě. Tenhle pátek ale taky nemůžu, budu sama doma se Štěpánkem, ale ty další už bych mohla :wink:
12. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Nějakej pátek se určitě najde, ne? Do Vánoc to zvládneme:slight_smile::slight_smile:.
Taky ráda trávím víkend společně s rodinkou, ale manžel mi tím, že mne někam "pouští" vynahrazuje tu celodenní péči o synka tím, že se o něj postará sám:slight_smile:, a já jsem za to ráda:slight_smile::slight_smile:.

Jdu do koupele a do hajan, dobrou noc všem.
12. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
jo pátek klidně ale s tím zas nesouhlasila Hanka :sweat_smile:

tak brou noc děvčata
12. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Myslim, že Hance vadil jen tenhle pátek, páč slaví Káji narozeniny. Aspoň jsem to tak pochopila :sweat_smile:
Dobrou, já dokoukám Jak se staví sen a jdu taky chrupat :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Teda vy jste toho dneska napovídaly :slight_smile:

Kačí: díky za ten odkaz, to odstrkovadlo vypadá vážně dobře!

Co se týče srazu, tak u mě jsou všechny víkendy špatné :frowning2: Každý pátek odjíždíme na barák a vracíme se v neděli večer...ještě tak bych ukecala neděli večer, že bychom přijeli dřív...

Hani: jsem si z Tebe vzala příklad a dneska byla maxi-výkonná v kuchyni - zapečené kotlety se sýrem, jablka v županu, Adušce -kapustu, mrkvičku, kuřecí, brambůrek a k svačině jablíčko s hruškou....asi taky na týden :grinning:
A zítra máme k obědu kachničku se zelíčkem a knedlíkem :grinning: (ale to jsem nevařila já, máme od tchýně)

Alí: to je dobře, že Ondrášek byl dneska hodňoučký...

Kačí: copak, depka??? No vzhledem k počasí se není čemu divit...a bohužel to ani nevypadá, že by se to mělo zlepšit :frowning2:

Peti: ach ty chlapy :frowning2: u nás to je to samé, kdykoliv se Aduška nesměje určitě za to můžu já. A teď jak pořád stojí v postýlce, tak to je pořád - kde si, drž jí, posaď jí, bouchne se...milion příkazů a zákazů za minutu až vždycky bouchnu, pohádáme se (tedy já, on mlčí), já si sednu k počítači a jdu pak rovnou spát...

Jo a holky - od čtvrtka mají v Bille pamprsky za 169,- Kč :grinning: a v Tescu mají výprodej hraček!
12. říj 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Sorry, mě se zase vypnul PC :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Taky jsem pochopila, že nemůže Háňa tenhle pátek :confused:

Každopádně holky dobrou, jdu dokoukat House a do pelechu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ráno,
prosím ano, mě vadil tento pátek, protože jedeme na chalupu slavit ty narozky, jiné pátky jsou ok. Obecně jsem byla proti sobotě a neděli, přes den jezdíváme po návštěvách a večer si užíváme sebe, ne proti pátku :wink:

Alčo pri - to jsi byla teda šikula :wink: A za akci na pampers dík, mám Billu kousek, tak tam juknu.

Dneska nebudu. Jdu se sprchnout a pak vyrazíme k babičce. Tak hezký den
13. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Krásné ráno,
my s manželem vzhůru od 6ti, Ondrášek od 7.15, takže fajn:slight_smile:.
Venku to teď vypadá trošku lépe než včera, ale zima tam bude asi pořádná co? Dneska bych chtěla jít na malou procházečku, tak snad to vyjde... A přijde za námi moje maminka, tak se na ni moc těším(e).

Alčo, Ty jsi ale kuchařinka. Já to teď to vaření jak pro nás tak pro Ondrášulku nějak flákám, musím se do toho zase dát.

Hanko, hezky si užijte den u babičky.
13. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj,

tak my jsme vzhůru od 7:30 :slight_smile:) o půlnoci dostal mlíko, bohužel, protože jsme mu odsávali nos a tak, tak sem chtěla aby usnul....Do té půlnoci byl vzhůru co 30min chudík, přišlo mi že má plnej nos a blbě se mu dýchá ale rýmu jako takovou nemá, tak nevím :confounded:
13. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
ale v Bille maji ty Sleep and play a ty já nerada :confounded:
13. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Brý ránko,

tak u nás noc dobrá. Jsem dneska vyzkoušela do kolika bude spát, když jí po ranním kojení nechám v postýlce...tak spala do osmi...to jí dám manžovi do obýváku a já ještě do 8:45 spím.

Co myslíte, mám zajít k doktorce s tou rýmou, když se to lepší??? Nechce se mi jí otravovat s každým "prdem". Řekla bych, že od neděle je to lepší o 100% už dýchá normálně, z nosu jí neteče, teploty nemá, kašel taky ne...jen máme teď opruzenou prďku, protože teď nějak kaká v noci a já ji přebaluju až ráno..což je na její prďku pozdě :frowning2: chudinka tam má už úplné boláčky. Budu muset pro něco zajít...ale pro co??? Znám jen Imazol...
13. říj 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
Alí imazol je nejlepší a k dr bych klidně nešla s rýmou
13. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Než jsem to napsala, Hanka mne předběhla a souhlasím s ní:slight_smile:.
13. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
A je bez předpisu, že???
13. říj 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
13. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ali jj, stojí kolem 70 a maže se 2x denně jenom, nech to aspoň 5 min. větrat aby to zaschlo a do 2 dnů to máte fuč. Je fakt super.
13. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
díky, díky, díky...

jo holky a Aduška se naučila paci, paci...to je sranda..vždycky stojí v postýlce, drží se a já na ní ...Adrianko udělej paci, paci...ona se pustí a žuchne na zem..tedy na matraci...to jsem matka masochysta :pensive:

jáji: a jaké pampers používáte??? My tedy jedeme na Tesco a zjišťuju, že mám teda základní nedostatky v sortimentu plenek :astonished:
13. říj 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.