• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
pampers ty zelený, ale my jedeme v huggies premium :slight_smile:) a nebo teda ty zelený tesco, ty nový :slight_smile:) pampers máme z Alberta, měli akci, ten mega balík za 199,- no nekup to že :grinning:
13. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky tak my frčíme, paa
13. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jdu rychle jen nakouknout, ptž tu budu mít dnes kámošku, ale sraz máme u Tesca, chci se ještě kouknout na ty slevy. :wink:

Včera jsem prořízla díry do fusaku a dnes jí ho tam dám, hlásili 4-8 °C :confounded:

Tak hezký den všem, budu večer :wink:
13. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
jaji: to jo :grinning:

hani: tak hezkej den...
13. říj 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
Teda dneska skoro nikdo nebude :confused: tak si to hezky užijte :wink:

my dneska snad budeme mit srazik s tehotnou kamaradkou, doufam
13. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj holky, my dobrý, spinkali jsme do 3/6 na 7, a já ještě chvíli ležela a kluci snídali v obýváku u tv :slight_smile:
Taky bych dnes chtěla na chvíli ven, potřebuju něco koupit do lednice :frowning2:
Alčo....přesně jak píšou holky, imazol nám taky pomáhá, je fakt super. A pokud Aduška nekašle, tak bych určitě s rýmou nikam nešla, stejně ti nic na to nedá. Jen nějaké kapky které si můžeš koupit i sama.... :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Kačíííí, jestli myslíš ty slevy na hračky...tak ty jsou až od zítra...

tak hezkej den všem...
13. říj 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak dnes ráno jsem zachránila auto před odtažením, normálně snídám a koukám ven,že tam nejsou žádná auta a najednou vidim značku, že čistěj ulici, tak jsem vylítla a akorát odtahovali auto vedle nás, takže z pr.... klika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vůbec nechápu, proč ho M nechal z druhé strany, normálně to nedělá :unamused:
no a celý den nám dělají to topení, takže se nehnu na krok, mamka si kolem třetí vezme holky ven a pak k sobě na véču a večer mi je přiveze
všem co máte program na dnešek, tak si to hezky užijte :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
AHoj holky,
hlasim, ze jsem zpatky od zubarky. Jsem opet nakadena az na pudu :angry: Byla jsem objednana na 7.30 hod, dr dobrazila v 7.45 a vzala mne v 7.52, takže co myslíte kolik toho stihla. Byla jsem nastvana jak blazen a hned pri prichodu jsem ji rekla, ze musim v 8 hod odejit, protoze manza hlida a musi do prace. Takze mi udelala jen rentgen, hlavne kvuli tomu zubu, co mne poboliva, zjistila, ze tam mam kaz a mam se objednat na jindy. A sprdla mne, ze si spatne cistim zuby, tak se mam objednat na zubni hygienu :unamused:

U nas noc nic moc, honzik v pul 4 opet na nohou, peroval, dala jsem ho zpatky na zada. Za 10 min znovu, tak jsem ho vzala k sobe do postele a spali jsme spolu. Ja se z prcka asi zblaznim, taky heeezky spinkal :unamused:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Jo, dneska jsem dala prckovi ten fusak, ale zjistila jsem, ze jsem zapomnela proriznout ty postranni diry na popruhy, takze ho tim fusakem manza jen prikryl, ale stejne byl skoro vareny :wink:
13. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Peti já chodím na zubní hygienu, docela to jde :slight_smile:) mě teda hlavně odstraňujou zubní kámen :confounded:

a to pérování, neboj ono ho to přejde, vydrž :wink:
13. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
já dám teplej fusak až zítra a stejnak nám bude k ničemu, páč Tom dělá v kočáře psí kusy :slight_smile:) přeci jen má jinej sporťák než většina ostatních dětí :grinning:
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Jaji, mne spis nastvala ta zubarka, sice se omlouvala, ale je mi to prdl platny. Jsem myslela, ze mi ten zub zacne vrtat a priste dodela, kdyz mne poboliva :angry: Asi videla, ze jsem nastvana, tak mi pak sestricka cpala nejake vzorky zubnich past :grinning: A zubarka jako nechapala, ze si nemam ke komu behem dne dat na hodinu prcka, abych si prisla k ni s tim zubem. A manza si kvuli tomu nechce placat dovcu :angry: Fakt na pest :angry:
13. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
to chápu, a copak nemůžeš manžovi donést potvrzení že byl u doktora? u nás to tak funguje :confused:
13. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
teda já bych spala, sem nějaká grogy asi zapluju s mladým až půjde spinkat :grinning:

Peti zeptej se na tu zumbu :wink:
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
čauky,
taky se chystám s prckem do tesca dneska. Doufám, že vydrží sluníčko :slight_smile:

Martí tak to jsi měla fakt štěstí, že jsi si tý odtahovky všimla, to by nasr... kdybys musela řešit odtažený auto.

S těma manželama a hlídáním vůbec to máte teda těžký, nezávidim. Přece to musí jít nějak vyřešit, brát si kvůli zubaři dovolenou je fakt na prd :unamused: Určitě nějaký potvrzení by mu měli v práci uznat. U přítele se na tohle naštěstí nehraje, pohlídá kdy potřebuju a v práci to chápou. Ale je fakt, že spíš využívám babičku, která je v důchodu :wink:

A ten imazol jsem vůbec neznala, taky míváme občas s prdelkou problém a mažu střídavě Rybilkou a Bepanthenem. Tak díky za nový tip :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jaji, a to ti dr napise potvrzeni, ze ty jsi byla u dr a manza s tim jde do prace??? Nebo jak to je? Musim rict manzovi, at se na to popta.

Holky, jak budete oblikat deti do toho fusaku? On je docela teply, tak nevim, jak ho obliknout, aby nebyl vareny? Jen do bodycky a mikinky?

Jo, ted jsem si koupila casak a byl tam vzorek nejakeho kremiku od Nivei Fast Relief Bottom Repair a pisou tam, ze je to okamzita pomoc pri opruzeninach. Tak vyzkousim a podam zpravu :wink:
13. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Peti..no jasně manža si napíše na lísteček návštěva lékaře, datum a mudr tam dá razítko a on to hodí do práce, nebo někde na to mají i přímo lístečky natištěné a uznat ti to musí, měla jsem to takhle v býávalé práci i v té předchozí :wink:
13. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Čauky holky, byla jsem venku, na nákupu, docela kosa Vám povíma, ale fusak jsem zatím nedala, byli jsme v golfkách, teplá bundička, termokalhoty a nánožník a dobrý:slight_smile:. Ondráškovi se dneska nechce spinkat, tak jsem zvědavá kdy propukne v nějakou hysterii, zatím to docela jde.

Peti, teda ta zubařka to je děs a s manželem to teda nemáš vůbec jednoduchý Ti povím:frowning2:.
Marti, fajn, že jsi zvládla zachránit auto:slight_smile:.

Pěkně nakupte v Tescu a co tam je tak bombastickýho, že se tam všechny chystáte?
13. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Jo, Peti, a na doktora máš nárok na nezbytně dlouhou dobu (cesta+ošetření) - u nás se tolerovaly v práci 4 hodiny na doktora.
13. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Ali, ja vim, ze ze zakona je narok na dr., ale kdyz jsem to rikala manzovi, tak rikal, ze u nej v praci jsou pitomci, protoze jim sef jasne rekl, ze si maji dr domlouvat mimo pracovni dobu, minule snad chtel, aby zustal v praci dyl, kdyz byl u dr. A to, ze jdu k dr. a manza musi hlidat by nepochopil vubec, protoze pry maji doma silny patriarchat a sefova manzelka pry posloucha hodinky. Obcas mi manza rika, jak cvici jeho sef manzelku po telefonu, tak to je tedy des. Si rikam, ze mam doma jeste zlato oproti jeho sefovi :wink:

Teplomer hlasi 9 stupnu, tak nevim, jeslti davat fusak. Asi mu dam odpoledne deku a nanoznik a snad to prezije. Odpolko Honzika ceka kozni, tak jsem zvedava, co nam rekne. Musim se ji jeste zeptat na krem na zimu, kdyz ma prcek tak citlivou kuzi :unamused:
13. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Pampers jsem viděla v letáku Albert Hypermarket, že budou mít od zítřka GiantPack za 299,- - ale jak je nepoužívám tak nevím, zda je to výhodné, jen informuji.
13. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Hmm, jasný, Peti, že je to práce od práce - a u něj v zaměstnání to je asi teror, co.
13. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Ali, vsude je to o lidech. Pokud je sef trosku normalni, tak pochopi, ze manzelka potrebuje pohlidat, kdyz jde k dr. a nema po ruce mamku nebo tchyni. No, ale u nich to prave takhle nefunguje :unamused:
13. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Jaji, ted jsem psala zname, tak uvidime, jestli se ozve :wink:
13. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
U nás v takovýchto případech taky musí hlídat manžel, ale je to zatím v pohodě, snažím se objednání směrovat na pátek dopoledne, kdy má volněji.
13. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
teda tam je nevlídno.....normálně mě byla zima na uši.....a na krk :frowning2:
Peti.....bohužel tak to někde funguje. Jedna věc je na co máš nárok ze zákona a druhá je ta, že ne všude jsou rozumní lidé. Znám případy, kde to taky tak funguje - naštěsí ne z mé práce - a nic člověk nenadělá......
A ani si nepsala, jak je Honzík spokojený v ohrádce??
Jinak už jsem vyjela s fusakem a pak ten nánožník dávám přes madlo, zdá se mi to o lepší a i líp to vypadá... :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
nánožník přes madlo? u těch mejch golfek by to vypadalo blbě, jak je to origoš, hlavně by mu byla zima, páč by tam foukalo
13. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Vladi, Honzik uz si v ohradce zvyknul, je tam kazdou chvilku a libi se mu, kdyz se nohama zapre o ty sprucle a pak peruje :grinning:
Ja taky davam nanoznik pres madlo :wink:
13. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
si tady píšu a Tom si dal takovou ránu do hlavy až to zadunělo :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.