• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
já mám teda sporťák, ne golfky, takže nevím na těch golfkách jsem se nevšimla jak to vypadá :wink:
Jáji.....to u nás je skoro pořád, Kubík nikde nevydrží, je hrozně pracovitej a taky si občas dá hroznou ránu :frowning2: :frowning2:
13. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky teda to je bláznivý počasí, my jsme zmokli, pak nás málem odvál vichr a na zpáteční cestě svítilo sluníčko :astonished:
Ale pokoupila jsem nějaký dárky - samý hadříky zatim. Štěpánkovi jsem koupila bublifuk a je z něj naprosto na větvi, akorát se smutně tváří když chytá ty bublinky a oni prasknou :grinning:
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
my asi ven nepůjdem dneska, tady je to jak na houpačce :sweat_smile:
13. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Holky mám tu kámošku, ale potřebuju vědět, kdo tady psal o tý Tatrovce. Prosím písněte mi to znovu, dííííííík :grinning:
13. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Hanka to psala že to maj v Penny
13. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Kačí psala to Hanka, tak Ti to kopíruju:
Jo holky, jestli chcete někdo klukům tatrovku, tak ji mají v penny za 399, normálně stojí skoro 600.

My jí máme teda z normoš hračkářství v Dobříši a stála fakt tak nějak 500-600 Kč. Takže to je dobrá cena, pokud to je fakt tatrovka :wink:
13. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
13. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Katchu dík za tip s bublifukem, to se určitě Nelince bude hrozně líbit :wink: hned zítra ho koupim :dizzy_face:
Kačí Bětuška dostane auto?? Neli taky, ale jen malý se sklápěčkou na písek :wink:
13. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Dííííííííííííííky holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
tak jdem ven ale nevim do ceho ho obliknu
13. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Jáji vem určo pláštěnku, já jí zapomněla a zmokli jsme samozřejmě :slight_smile:

Martí byla jsem v HM hračkách a tam jsem na něj náhodou narazila, za 49 Kč, tak musel být můj :slight_smile: Ale jinak je na to Štěpán ještě malej, dát do ruky mu to nemůžu, bojim se, že by to olizoval.
13. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Katchu tak to je jasný, Neli by ho vypila :grinning: umí otevřít i pet láhev :wink:
a konečně se naučila pít z jupíku :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Kuk, jsme doma. Katko tu tatrovku jsem psala já, ještě včera je u nás měli. Není to česká tatrovka, je to mercedes, ale jinak je to stejný.
13. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky, to je ale bláznivina venku, co??
My byli třikrát na procházce, teď jsme se vrátili z třetí:slight_smile: a venku je teda úplná siberie, to jsme to zvládli akorát. Doufám, že už i maminka je pod střechou.

Katchul, bublifuk je dobrej nápad:slight_smile:. A máš už dárky, jo? Jako na Vánoce nebo pro Štěpulu k narozkám?
13. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
teda to je fakt bláznivý počasí, ukazovali v tv, kolik sněhu je na horách......
Kačko.....určitě taky bublifuk koupím, to mě nenapadlo a myslím, že Kubík taky bude koukat na bubliny :slight_smile:
Jinak jsem dnes byla v šoku, Kubíno mi spal hodinu a půl odpoledne, to se nestalo ani nepamatuju.....
13. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
jako jednomu dešti jsem neunikla ale před druhým jsme doslova utekli domu, ten byl teda horší
13. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Baf holky,
tak jsme už osiřely, tak jsem dočetla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vy jste mě normálka tak vystíhovaly, že jsem dala dneska Bětce fusak a byla vařená chudák. Pak už i řvala, jen jsem jí nasazovala bundu :pensive:
V Tescu jsem si nakonec moc nevybrala, Bětka právě byla lehce protiv než jsem jí rozepla svetr, ale kámoška si toho koupila dost. A myslím obléčo :grinning: Nakonec mám pro manžu košili a pak pro sebe takový jednoduchý černý svetrorolák.

Tatrovku nebude mít Bětka, ale možná Matýsek :grinning: :dizzy_face: Chtěla jsem to vědět kvůli kámošce, ptž jsme řešily, co už máme pro děti a co jim tak ještě dát, tak jsem jí říkala, že jste tu řešily tatrovku. :wink:

Martí s tím autem jsi měla kliku, ptž tahle sranda vychází tuším minimálně na 1500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak bublifuk máme už od července a Bětka teda kouká na bubliny, ale že by z toho šílela, to ne :unamused: Ona je ale v tomhle prostě speciální. :confused:

A koukala jsem, že jsem včera úplně přehlídla kus příspěvků :sweat_smile: Teď už je to teda jedno :grinning:
13. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Já teplej fusak nedala zatím
13. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
nemám v něm díry :sweat_smile: ale zítra nevím nevím :unamused:
13. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Alí koupila jsem bráchovi polo triko k narozeninám v Reserved, a pak mamce v CaA taky něco na sebe, bude mít taky ještě v listopadu narozky. A pro sebe svetřík taky v CaA. Vánoce teda zatím nemám vůbec pořešený, protože máme právě na podzim ještě hodně výročí a oslav. Ještě nemám ani vše pro Štěpánka k narozkám.
Do tesca jsem nakonec ani nešla, protože už měl Štěpán hlad, tak jsme pádili domů.

Ve středu a čtvrtek má snad být ještě hůř, sníh i v nižinách :angry: Já nechciiii, ještě je brzy na sníh, sakra :cry:

Jo a dávám jen fusak a v pohodě, Štěpula byl "akorát" :wink: Ale vypadá to divně, takže asi budu muset koupit i ten nánožník.
13. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Vladi tak ten spánek bude možná i díky tomu počasí, u nás se taky dneska spalo hodně :wink:
13. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Tak u nás dneska málo spánku - jen 45 minut po obídku....
13. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
holky, tak máme hotové topení v celém bytě, vypadá to perfektně, lépe než jsem čekala, takže nakonec jsem ráda, že byla ta havárka, hrozně to tu prokouklo :dizzy_face:
Míša bude koukat až přijede :dizzy_face:
13. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Marti, tak to mám radost, že máš radost.
13. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak jdu koupat atd, pááápááááá.
13. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Marti a za kolik nakonec?
13. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Jáji nakonec 28,ale stojéí to za to :wink:
13. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
tak to je důležitý :wink:

dítko už chrupe ale jednou už plakal, chjo :unamused: dneska se mu povedlo udělat asi 5 krůčků za chodítkem :dizzy_face:
13. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
ty jo, tak to je šikula :slight_smile: to brzy :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Hoj, Marti tak super že máte topení. Máte to úzké nebo jaké? Udělá to hodně, zvětší to prostor a vůbec je to takové moderní a hezčí, tak chápu že máš radost :dizzy_face: My bychom rekunstruovali až Jdu kouknout běda, ale ve státním bytě je to bohužel nesmysl :confounded:

Jinak my jsme dneska byly venku s teplou dekou a nánožníkem a na sobě měla body dl. ruk., tenoučkou mikinu a chlupatou mikinu, ale příště teda fásne bundu, páč byla fakt kosa. S fusakem uvidím až dorazí, možná udělám kompromis, že bych jí dala jen pod zadek ten teplej díl, uvidím no.

Jo a představte si, jak máme tu oslavu, tak volal kamarád, že přijede jedna známá s manželem a že by vzala bráchu. A my jsme jí jako vůbec neposílali pozvánku! Normálně se pozvala sama nebo ji pozval ten kámoš a zatlouk to, prostě mazec. Tak manža řekl že sorry že nemáme místo a že je to jen pro nejblžší a je nikdo nezval :astonished: Jako drzost některých lidí fakt nedávám :angry:

Jdu dočíst co jste napovídaly přes den.
13. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.