• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ha, tak jsem zapomněla že jsem vás dočetla už odpoledne :grinning:
13. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hanko, lidi jsou hrozní, pozvou se sami, co? Dobře jste udělali, že jste jí to tak pěkně řekli:slight_smile:.
13. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky. Tedy, to je fuj fuj pocasi. Byli jsme s Honzikem na kozni, dala nam zase nejake nove masticky, v jedne budou trochu kortikoidy, protoze pry mu to jinak nesleze :frowning2: Dala jsem prckovi jen deku s nanoznikem, ale kdyz jsme se vraceli, tak byla fakt klada, tak nevim, aby nenastydnul. Ale zitra uz urcite ten fusak dam.
Dneska mam nejaky den blbbec, se to s.re nejak od rana :frowning2:
Honzik se vyspal po ceste domu, tak jeste pred chvilkou peroval v postylce, akorat nechtel moc mlicko, tak jsem zvedava, kdy se vzbudi :unamused:
13. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Peti jak zítra? přes den a večer? jedete pro auto nebo ještě nevíš?
13. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Alčo víš co no, s nima to jinak nejde. Ale to je na dlouhý vyprávění a radši ne ve veřejné diskuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, neuvažovaly jste někdy nad tím, že bychom šly taky někam, kde to není takhle veřejný? Já jsem tomu kecání "za zavřenými" dveřmi docela přišla na chuť. Neprofanuju FB, je mi fuk, kde by to bylo a je to jen nápad no. Je fajn moct napsat úplně všechno,aniž by ho špehovali cizí. Tak popřemýšejte kdyžtak :wink:
13. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jaji, zitra s tim pocitam. Pokud bude osklive, tak muzeme jit tedy k vam :wink: S tim vecerem to budu vedet az pres den podle toho, jak zvladnou opravit to auto. Nevim, jestli to stihnou zitra nebo to tam budu muset nechat do ctvrtka. Ale manza jim rikal, ze bysme to potrebovali zitra, protoze ve ctvrtek chci jet autikem na cvico :wink:
13. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
já se klidně přestěhuju :slight_smile:) už na FB jsem
13. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Peti super :wink: no a zítra se teda domluvíme operativně dál :wink:
13. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hezký večer všem...tak dneska jsem jí vykoupala brzy, spapala 180 kaše, teď ještě řádí v postýlce, ale snad brzy usne a já udělám večeři...milánské špagety...mňam :grinning:
MM jel koupit dlažbu na chodbu a vezl jí na barák...tak přijede bůhví kdy :frowning2:

Jáji: jasný...dám Ti určitě vědět!
13. říj 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Hanko, jsem pro přestěhování, proč ne, na FB už taky jsem:slight_smile:.
13. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak uvidíme, co na to ostatní :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Holky dneska tady s váma moc nebudu, fakt nevím, co se mnou je, už jsem málem 3x letěla blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Takže se jdu natáhnout, nechci tu sedět zkroucená u PC.

Jinak já na FB taky jsem, takže mě je to jedno :wink:
13. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ty jo Kačí, nechceš radši skočit k mudře??
13. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kaci, at ti je brzy lip. Nesnedla jsi neco, po cem by ti mohlo byt spatne?

Mne je to jedno, FB sice nepouzivam, ale klidne se tam presunu :wink:
13. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Pane jo Katko, tak ať je ti brzy dobře :frowning2:
13. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Kaci, a nezkousela jsi testovat, i kdyz jsi dostala mrchu? Nekdy se to stane, ze muzes menstruovat a pritom byt tehu :wink:
13. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kačí ať je ti brzy líp.
jinak já bych radši zůstala na koni, FB moc nemusim a i si myslím, že takhle je to víc přehledné, ale jak chcete :wink:
a věci které nechceme aby četli ostatní si můžeme písnou do IP :wink:
13. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
přehledné je to stejně, akorát nevidíme kolik je dítku let či měsíců a nejsou tam smajlíky :grinning:

ale jak chcete, znam dost případů kdy četla diskuzi rodina, kolegové v práci, bývalá přítelkyně atd :angry:
13. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Nee FB prosím ne, tam já se registrovat fakt nechci. Jinak je mi to jedno, bylo by mi sice hooodně nepříjemný kdyby to tu někdo četl, ale na druhou stranu sem žádný "tajnosti" nepíšeme, ne? Normální pokec holek na MD, koho by to zajímalo? :grinning: :wink:
13. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
No katchul, ono by ses divila koho by to zajímalo. Když jsme se se zážijovkama přesouvaly, tak se vtírlo do diskuze cca 5 novejch holek s podobnými příspěvky: Holky už dlouho vás tu čtu, ale neměla jsem odvahu, bla bla bla... Jako když byla jedna, dobrý, jenže pak se jich vyrojilo... a je to fakt divnej pocit. Ale jak říkám, když se neshodneme všechny, tak nic. Byl to jen návrh. Je to všechno o zvyku a přišlo mi že by to bylo příjemnější pro všechny, mít pocit že máme prostě soukromí no
13. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
mě ten FB běží strašně pomalu :frowning2:
13. říj 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
katch...to by ses divila :confounded:
13. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mně štvou, že s tím tady nic neudělají. Myslím možnost zamknout si téma, taková ty obecná bych nechala, ale ty kde kecá dlouuuuuho jedna parta bych prostě cizím nezpřístupnila no. Ať si čtou doma knihy, šmíráci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
No tak to by bylo nejlepší kdyby to šlo zamknout. No je fakt, že jsem teď úplně zapomněla na ty šmírující sestry z Krče :angry: :angry:
13. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Já jsem na tom jako Katchu, taky se nechci být na FB(z více důvodů) a koně mám ráda :zipper_mouth: a nepíšu sem nic, co by nikdo neměl vědět...ale je fakt, že nikdy nevíme, kdo nás čte, to je fakt :frowning2:
13. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Však já jsem nenavrhovala FB, to byl jen příklad. Je určitě spousta jiných diskuzí, kde to zamknout jde. Mně to původně bylo taky fuk, ale přestává být. Lidi jsou zlý a proč jim k tomu dávat ještě prostor.
13. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky, jak se dohodnete tak to bude, ale je fakt, že lidi jsou opravdu hodně zlí:frowning2: :frowning2:.
Kačko, tak ať je Ti brzy dobře!!!
13. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdu jukat na Ano šéfe :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
no tak uvidíme, jako na jednu stranu je to pravda, ale na druhou zase už si tu píšeme nějaký pátek a kromě toho problému z poradny snad nic jiného nebylo.....no, nechám to na vás, já bych ale zůstala tady.
13. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Pěkné pokoukání, Hanko.
Já jdu chvíli ještě netit a pak hajdy na kutě.
13. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.