• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
taky čumím, to je prča, ty vogo to je kuchař :grinning:
13. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
jáji viď, tuty alkoholik :grinning:
13. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
no vypadá na to :grinning: to je hospoda ty vogo, jsem zvedava na manzela :grinning:
13. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
no nic jdu koukat, tak dobrou nocku a zítra čus

já už byla 3x u Toma :confounded:
13. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska pokus o vstavacku v 5.20 hod, ale zatahla jsem ho k sobe do postele a lezeli jsme do 6.30 hod. Dneska nastesti neperoval v noci na kolinkach a docela spinkal.

Kaci, jak je? Uz lepsi?

Jaji, co Tomik?
14. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
u nás děsivá noc, Nelinka se budila snad po hodině, nevim co se dělo, možná jí bolelo břicho, protože celý den nekakala,což se nestává :angry: pořádně usnula až v půl 5 a ted ještě spí.Tak doufám, že na ní něco neleze.
14. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
ahoj holky.....my dneska paráda, od 7 do 7 spánek.....a včera jsem koukala, že máme 7 zub :slight_smile:
Četla jsem, že jste mluvili o přestěhování......?? Je to tak i tak, z jedné strany si říkám, že si píšeme snad jen to všeobecné a že je to tu přehledné....na druhou je fakt, že kolikrát už do diskuze zasáhl někdo z venku, že nás občas čte a chtěl by se zeptat na to a to.... A taky je fakt, že jednou mi napadlo, že tady píšeme kdo kdy o víkendu nebude doma atd. že přece jen jsem z toho neměla dobrý pocit......
Tak jdu vnutit Kubíkovi papat, sice spinkal krásně, ale ráno nechtěl ani mlíko....
14. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Taky čtu Marti, že máte nové topení, určitě to ten byt celý vylepší....a měli to docela rychle co? :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno,
Vladi, přesně tak. Kdo kdy je a není doma nebo je doma sám a další :confounded: Nějak si to začínám víc uvědomovat.
14. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Holky, taky mne to kolikrat napadlo, ze kdyz pisu, ze jedem pryc nebo si domlouvame nejaky srazik, tak si to tady muze kdokoliv precist :confounded:

Honzik je protivny jako -pip- :confounded: Uz od vcera jsem nejaka napruzeny, do toho to jeho knikani a breceni a ted mi volal manza, ze mi nasli neco na aute, takze ta oprava bude stat vic a to jeste nemam zaplacene pojisteni a nemam zimni pneu :angry:
14. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Krásné ráno, maminky.
U nás noc normální, vstávačka po šesté, teď jsme po snídani.
JJ, Vladi, napsalas to přesně, i když si to neuvědomujeme, píšeme tu kdo je kdy sám, že je manžel pryč, kam jedeme atd... Ač se to nezdá, je to nebezpečné.

Týýý jo, venku je normálně mráz, hrůza.
14. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás noc luxus, spal do 6 do rána po kaši a pak spinkal do 8:30 , já valila oči, probudil se až když manža bouchnul dveřma :grinning: Takže jsem vyspinkaná :grinning:

Jo jo souhlas, ono se zdá že si tu člověk píše o obecných věcech ale nikdy nevíte kdo si z toho může co vzít a dát dohromady jedna a jedna :confounded:
14. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Tééééda, Jaji, Tomášek šel do sebe, viď?:slight_smile:
14. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Doufám, že je Katce lépe.
14. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
S manželem jsme se dohodli, že se ke konci roku začneme pokoušet o další mimi:slight_smile::slight_smile:. Doufám, že nebude cesta za miminkem tak dlouhá, trnitá a náročná, jako ta za Ondráškem...
14. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jáji super, Tomášek je šikula, on se to naučí :dizzy_face:

Alí eruhé mimi jo? Hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Abych tu pak nebyla jediná netěhule :grinning:
14. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Hanko, jj, plány hezký, uvidíme jaká bude skutečnost...
14. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
ty jo, já napsala tak dlouhý příspěvek a Kubík mi to smazal..... :frowning2:
Mně se tedy na koníkovi líbí, ale FB neznám, takže až tak moc nemůžu posoudit.....ale už jsem si říkala, jestli tady zůstaneme, raději to že odjížídme atd. nebudu psát.....takhle veřejně. Vždyť vidíme kolem sebe těch "divných" lidí.... :frowning2:
Půjdete dnes ven?? Mně se nechce, ale bylo by to dlouhý.....konečně mě dorazila ta zimní bundička co jsem objednávala, tak jí vyzkoušíme :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Alí a vy jste to s Ondráškem měli nějaké složitější?
14. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Hanko, jj, složitý.
Vladi, ráda bych na chvíli ven, ale moc se mi nechce, ale myslím, že se přemluvím, Ondráška nabalím a vyrazíme.
14. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
my taky, kolem 10 ho dám spinkat a pak na chvíli vyrazíme.....
Včera jsem našla 7 zoubek :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Týýý jo, Vladi, to je zubů - my máme pořád jen dva.
O spánek se pokusím ve stejný čas, to jsem teda zvědavá jak dopadnu:slight_smile:.
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
vladi..gratulka k 7mému zoubku, už nás skoro máte :grinning:

Holky já zírala jak blázen, ale ona každá noc je jiná :grinning: ale dnešní super, jednou za čas se to hodí :wink:

Alí o druhé mimi? tyyy jooo

Hani neboj, budu tady s tebou netěhule :grinning: zatím, já sem domluvená s Péťou že budem těhulit spolu :slight_smile:))
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Alčo....tak to gratuluju k rozhodnutí :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky, ono kdo ví kdy to vyjde nám:frowning2:, necháme tomu volný průběh s manželem.
14. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Hanko, tak co přípravy na oslavu? Vrcholí, co?
14. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Jáji a kdy to plánujete? My tak až budou Káje cca 3.
14. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
My budeme slavit s babičkama, dědečkem, tetou, prababičkou a prastrýčkem asi 1.11. a 31.10. sami jako Beránci - dáme Ondrovi nějaký ten dáreček, ale dortík atd nechám asi na toho 1.11.
14. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Hani asi snažení na konci příštího roku, kvůli práci, nechci to tu psát veřejně
14. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.