• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jasný, to vychází podobně. Já bych ráda navázala mateřské na sebe, ale záleží to na více faktorech, tak uvidíme no.
14. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ono se to takhle hezky říká, další tak až budou dítěti 2-3 roky, ale kdoví jak to všechno dopadne, také jsem si kdysi říkala, ve třech letech jednoho dítěte mít druhé, jakože to půjde mávnutím proutku a bez komplikací, ale musíme začít dříve, třeba se to podaří hned a nebo jako s Ondráškem až po 2,5 letech.
14. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
no já budu doufat že za ten rok snad otěhotním, s Tomem to trvalo 7 měsíců :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
však jsem to tu psala a v albu to mám myslím napsané také, že nám pomohli doktoři, poděkování jim patří.
14. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ali, tedy budu moc drzet palecky, at vam to vyjde.
Hani, neboj, jedina netehule tady nebudes. My jsme domluveni s Jajou :grinning: :grinning: :grinning:
No nam to slo kupodivu rychle, jen 2 mesice, ale nedelam si iluze, ze to druhe pujde taky tak. U nas tomu asi hodne prispela dovca u more, ze jsme si odpocinuli a venovali se naplno mnozeni :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
No já si chci zatím naplno užít Káji, trochu se bojím, že s miminem bych ji odstavila nechtěně na druhou kolej a to nechci, je ještě moc malá. Takže uvidíme. Budu doufat, že to nebude problém, až se nám zachce. Kája se povedla napoprvé, tak snad.. I když samozřejmě stát se může cokoliv.
14. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Dneska je pokus c. 2 o papani doma varene stravy. Mame kvetak s bramborem, tak to prckovi namixuju. Myslite, ze mu tam muzu dat zloutek, nebo radsi zatim bez? O vikendu jsme meli poprve kure, tak abych mu to necpala brzy? :sweat_smile: A kdyz toho udelam vic, tak to ve sklenicce v lednici do zitra vydrzi, ne?
14. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Peti já bych mu žloutek ještě nedávala, ale nevím. já jsem na vejce byla srab, protože jako malá jsem měla reakci
14. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Aha, tak radsi jeste pockam. Namixuju mu jen ten kvetak s bramborem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Peti, s tím žloukem nespěchej, není kam:slight_smile:.
14. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak Kubík spí, já tu něco podělám a půjdeme pak na CHVÍLI ven :slight_smile:
Peti....mně doktorka řekla, když jsem začínala s příkrmama, že někdy maso a někdy žloutek..... :slight_smile:
hani....to bude oslava jak blázen, budou tam i dětičky?? :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Vladi, tak jak? Spinkáte? My jo, 15 minutek, snad nespadne z postele dolů :unamused: .
No, a pak bych ráda šla ven... Snad to půjde, ale fouká tam děsnej uragán jak tak koukám z okna... Blééé.
14. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Alčo spinkáme......od 10:05 :slight_smile: myslím, že to nebude na dlouho a pak půjdeme, ale jen tak na 3/4 hodiny, fouká tam fakt hrozný vítr, ale doma by to bylo moc dlouhý....lepší už to nebude, to počasí :frowning2:
14. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak u nás se chrní a já asi půjdu do vany.

Holky ještě k těm diskuzím, vám co se nechce na FB a co říkáte třeba na dámu.cz - vypadá to podobně jako tady a dá se to zamknout. http://diskuse.dama.cz/d.php?d=9355
14. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Psaly jsme si ve stejnou chvíli, viď, Vladi:slight_smile::slight_smile:.
My taky na chvilku, jen koukneme na auta, autobusy, pejsky a zase alou domů, je tam fakt kosááááááá.
14. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Hani, jsem pro se presunout na jinou diskuzi, kde to jde zamknout. Dama, Baby-cafe atd. :wink:
14. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
vy jste teda kecalky :grinning:
Jako mě není blbě pořád, většinou odpoledne a někdy to je silnější jako že fakt pomalu řeším, jestli poběžím nebo ne. :frowning2: Fakt nevím, od čeho to mám. Od těhu ne, dneska jsem čůrala na papírek a nic. Teda to okénko bylo celé růžové :grinning: , ale asi jsem na to načůrala moc. Rozhodně tam nebyla čárka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže nic a začnu se pídit jinde, proč je mi chvílema šoufl na bl... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen doufám, že to neskončí tak daleko, že by mi strkali šlauch do pusy. To bych asi doopravdy vrhla, ptž mám silný dávivý reflex :sweat_smile:

Alí teda, překvápko. Takže do toho jdete taky, jo? Tak držím palce. A třeba se zadaří a budeme těhulit my dvě spolu :dizzy_face: Že bychom si daly zase Krč spolu na nadstandardu :grinning: :grinning: :grinning:

Nám Bětka trvala 13 měsíců a proto taky na nic nečekám. Nedělám si iluze, že to vyjde nějak rychle. Spíš doufám, že se to vůbec povede a budeme mít dvě děti, jak bychom si přáli :confused:

O té dámě jsem tu nedávno psala, říkala mi o ní spolužačka právě i v souvislosti, že se to tam dá zamknout.
Mě by to teda bylo líto též, já mám koně ráda, ale vše, co jste tu napsaly je pravda a navíc já jsem jedna z obětí sestřiček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda, že nechcete na FB, tam se mi líbí, ale chápu vás, já mu taky dlouho odolávala, i když jsem ho měla, tak jsem tam nechodila, nic nepsala, nehrála a tak a teď se ze mě stal propadlík FB. No jo, no, fakt se tomu přijde na chuť. Jen k odpůrkyním, nemusíte tam mít fotku, skoro nic a přátelit se můžete jen s náma. Jméno si tam můžete dát třeba Červená Karkulka, takže vás ani nenajde nikdo z vašich třeba spolužáků. Zrovna vím o nicku Pingu Inka :grinning: :grinning: :grinning: To jen na ukázku, že tam nemusíte mít svoje jméno :wink:
14. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj Katko.
S tím FB je to pravda, já taky dlouho odolávala:slight_smile: a už jsem tam, a je pravda, že tam nemusíte mít žádné údaje, fotky, ani pravé jméno a můžeme si diskutovat:slight_smile:.
14. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Kačí a už ti takhle někdy bylo? Je to fakt divný :confused:

Bože mě ten noťas sejří, blbne mu napájení a pořád mi tu zhasíná. :angry:

jj, já jsem FB taky propadla a první měsíc jsem ho fakt nechápala, co na něm lidi maj :grinning: Diskuze tam má jedinou nevýhodu, jak psala Jája, není tam vidět pas jako tady, tzn. věk dítěte atd. a pak ty smajlíci. Ale zvyknout se dá na oboje. Dáma a baby-cafe taky nevypadá blbě. Jako možností je určitě spousta, je to jen o tom si říct a jít. Taky mám ke koni citový vztah, a líbí se mi tu, ale jsou tu věci, který mi prostě vaděj :confounded:
14. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Hm, tak jsem do vany ještě nedolezla a dítě je vzhůru. Se picnu. Dala půl hodiny :angry:
14. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Hani nebylo. Už to trvá asi 3 týdny, většinou odpo mám chvilky, kdy se mi zvedá kýbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fakt jsem si říkala, že jsem těhu, ale na 99,9% ne.
14. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Kačí nepoblila by ses, neměla bys co :sweat_smile:

už jsem na tom stejně jak ty, začal se mi vypínat ten krám notebook :angry: z ničeho nic tma
14. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Kaci, ja jsem mela podobne stavy jako ty s tim zaludkem, bylo mi spatne, nakonec to dopadlo tak, ze jsem nemohla jist, zhubla jsem asi 12 kg, byla jsem na ruznych vysetrenich, mmj i ten kabl do zaludku, nikde mi nic nenasli, takze mi rekli, ze to mam z nervu a stresu a vyfasovala jsem slaba antidepresiva a brala jsem je asi 3/4 roku :unamused: Ale blazen nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak Ondra si dal 42 minut, chystáme se na malou předobědovou procházku, papa
14. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
ten křáp se zase vypnul, takže sem na velkým pc ale tady nebudu moct bejt furt, páč tenhle pokoj je pro Toma ráj, takže ho mám na klíně a píšu
14. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
jáji vítej mezi námi, taky jsem na velkým, pro změnu zády ke Káje, tak to taky není napořád :grinning:
14. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
čauky,
holky mě se teda zdá, že trochu přeháníte. S tím, že tu píšeme kdo je kdy doma a kdy jede pryč... copak jste tu někdo uváděl adresu? Já teda neuváděla nikdy ani příjmení natož ulici, kde bydlíme. Takže není šance, že by mě někdo "vystopoval". nebo jste tím mysleli nějaký známý?? obecně ale nejsem samozřejmě nějak zcela proti přestěhování. Ale budu sem chodit stejně dál, páč tu mám kamarádky ještě na jiný diskuzi :slight_smile:

Kačí tak držím palce ať jsi fit, tohle fakt nevypadá normálně. Tak třeba je ještě brzy na to zjištění těhu, ne? :wink:

Alčo teda Ty jsi mě překvapila moooc s tím snažením :sweat_smile: Tak snad Vám to půjde rychleji než minule. My se snažili asi 7 měsíců a přišlo mi to dlouho.
14. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
tak sem uvařila švestky za Tomova kňourání a říkání mama mama, byl u mejch nohou :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Kačí kdybych byla, tak už by to muselo být vidět na testu. :frowning2:
Každopádně jsem volala kámošce, čerstvé MUDr. :grinning: , jestli nemá nějaké nápady (samo začnu to řešit přes svého dr.) a pár jich měla. Mohly by to být hormony (mám třeba ještě mlíko a to nekojím už 4 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nebo žlučník nebo nervy anebo taky říkala, že třeba jak teď cvičím hubnu, tak k tomu, i když to asi není moc pravděpodobné, ptž hubnu pomalu.
No nic, uvidíme. Budu to muset nějak řešit.
14. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
my jsme zpátky, je tam hroznej vichr, Kubík byl celej červenej v obličeji, dlouho jsme tam nepobyli.....
Kačko....a jaký si kupuješ těhotenský testy....ty levné totiž prý to poznají až těsně před menstuací jestli seš nebo ne těhotná. Ty dražsí pak i mezi.....
14. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.