• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak holky dítě má monokl, málem si rozsekla pod okem o ten ná debilní konferenční stůl :frowning2:
14. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Hani ajaj, chudinka, já se toho taky děsím, páč to naše dítě vleze všude

no nic jede sem Péťa, tak zatím pááááááá
14. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Hlásím se též z procházky:slight_smile:. Dokonce tu poletoval snížek :astonished: :astonished: .
14. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Hani ajajaj :sweat_smile: A jaký máte stolek?

Vladí kupuju Mamatesty a už by to opravdu vidět bylo. Navíc jsem to i dostala, i když to bylo celkově dost slabé. :frowning2:

Alí máš ještě mlíko? Ty jsi ho totiž taky měla dost, tak mě to zajímá, jestli jen já jsem takový exot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Hani, tak to je nepříjemné, auauauau, chudák Kája, ale těch karambolů ještě bude, co? :frowning2: :frowning2:
Jsem také na velkém PC v pracovně, Ondrášek na klíně, ale už jdeme obědvati.
Katko, co se týče mlíka, tak ťuk ťuk ťuk, nemám. Tobě ještě teče, jo?:frowning2:
14. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Alí neteče, to už dlouho, ale občas to zkontroluju (zmáčknu) a furt tam je. Tak třeba jsem fakt nějaká hormonálně rozhozená :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
No to mi povídejte, dneska má nějakej padací den, majzla se snad už 10x :confounded: Včera jsme dokonce zjistili že v zádnu na hlavě má strup, takže jeden karambol byl asi hodně bolavej :cry: No máme nějakej obyč stůl dřevěnej, jenže má extrémně ostré rohy že i my jsme se o něj několikrát kopli do krve a bohužel žádné chrániče na něm nedrží.

Katko mamatext je dobrej, je levnější ale dobrej, ukáže i před MS, ale ty jsi to dostala že ? To by ukázal už asi i jinej.

A s mlíkem neboj, mně se kapka po zmáčknutí objevovala fakt hooooodně dlouho a to jsem přestala v prosinci.
14. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
jdeme papat
14. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Tak jsem volala na gyndu, konzultovala můj stav a při té příležitosti vytáhla test z koše.
Monžá mě šálí zrak, ale je tam duch. :sweat_smile: Je to ale ten, co se na něj čůrá, takže mám zítra testnout z testem ponořovacím a zavolat. Jako fakt záhada hlavolamu. Manža má strach, že se se mnou něco děje a upřímně, ani já nejsem zcela v klidu. A tím nemyslím, že bych si myslela, že jsem těhu. Třeba mám jen cystu :confounded:
14. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Katko, kup si ty obyč mama testy, co se ponořujou, ty papírky, ty jsou opravdu dobrý. Jé to by bylo dobrý :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
ty jo, budu muset ven. dítě je doma na zabití a než si ublíží, tak asi radši půjdu do mrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Hani skočím si pro ponořovací mamatesty. Tohle byl teda taky mamáč, ale ten načůrávací.
Je to fakt divný, ale minulý týden byly sněhobílý i když jsem si je tady nechala celý den.
Já mám ale fakt spíš strach, než že bych si myslela, že jsem těhu :sweat_smile: :confounded:
14. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Katko uvidíš no. Ale u cysty se neblije ne? Nebo jo?
14. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Týýý voe, mě usnulo dítě? :astonished: :astonished: Já jí dala do postýlky, že jí tam chvíli nechám a pak jí přijdu uhoupat a ona usnula. :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já s načůrávacíma zkušenost nemám, mám pocit že bych se netrefila :grinning: Takže já zásadně ponořovací a mama mi tenkrát ukázal 2 dny před MS a a zářivky taky chválili, zrovna tak Bóďa, tak držíme palečky ať je to mimi nebo ať to není nic vážného :wink:
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Hani ale já ještě neblila. Jen mi je blbě. Nikde mě teda nebolí, takže snad to není ani nic mimoděložního.
Uvidím, jak se budou testy vyvíjet dál, akorát budu muset taky do mrazu, ptž tady žádný nemám :confounded:
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Aha, ale chtělo se ti ne? Podle toho jak jsi tu stavy popisovala, tak bych na to vsadila, ale uvidíme. Nebudeme dělat předčasné závěry. Tak šup šup do lékárny :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
No nedá se svítit už zase oblejzá stůl, tak my jdeme než bude úplně lejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Hani....chudinka Kája, ta si musela dát..... :frowning2:
Kačko.....Nedivím se ti, že máš strach, ale uečo to nebude nic vážného.....test si kup co nejdřív, já bych běžela hned :slight_smile:
tak holky ta bunda 86 je taková větší, a to je kubík na svůj věk velkej. možná by stačila 80.....
14. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Půjdu odpoledne, Bětule teď chrní. Budu nás muset nabalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani já jsem si to taky říkala, jenže pak jsem to dostala a testy byly sněhobílý, tak jsem to zavrhla. Sice mám dlouhý cykly, ale s Bětkou jsem měla 46. den dálnice a nedostala jsem to a teď, když teda beru to předchozí MS, tak už je to taky nějaký 46,47 den a duch po limitu. Takže se mi to prostě nezdá, i když těhu příznaků by bylo víc než jen nevolnost. Mám fakt spíš strach. :pensive:

Vladí ohrň rukávy a hotovo. Aspoň mu budeš moct dát pod to tlustý svetr :wink:
14. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak jsme byli ještě jednou se provětrat a teď Ondrášek spinká.
Katkoooo, že byyyyyyyyyyyy? To by Vám to vyšlo hodně rychle:slight_smile:.
14. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jak to tu dopadlo s tím přechodem jinam a s dýchánkem bez dětiček?
14. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
A koukala jsem u nás v Alberťákovi, že mají Huggies pleny za 299, ale naši velikost 4+ ne, škoda.
14. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Teda to moje dítko štípla spací moucha nebo co.
Usnula sama, probudila se po 3/4 hodině, ale naběhla jsem nahodit dudel a už spí další 3/4 hoďku :astonished:

Alí spíš ne, nevěřím tomu.
14. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc nic moc...v půl pátý ukrutnej pláč, vůbec nevím proč :frowning2: ...jestli zuby. Ráno jsem koukala, že se proříznul druhý zoubek :grinning:
Tak jsem s ní ještě dopoledne zaplula a spali jsme do půl jedný :grinning:

Kačí: kamarádce taky testík ukazoval, že není těhu a poznal to až ultrazvuk skoro ve třetím měsíci. Samozřejmě nechci v Tobě hýřit plané naděje, ale je píšu zkušenosti, že jí taky bylo blbě a doktor jí pořád říkal, že těhu není a pak najednou...chybka ...těhu jste.

k tomu přestěhování se...půjdu za vámi třeba až na kraj světa :grinning: ale mě ten FB fakt běhá pomalu :frowning2: to by mě to asi dlouho nebavilo. Ale třeba až se přestěhujeme, bude to připojení rychlejší. Mě teda nemá kdo číst...o tom, že chodím koníkovat ví jen jedna kamarádka, manžel a moje mamka a zas tak supertajné věci tu nepíšu.

Jo a asi se mi dostavila první pořádna mrcha :frowning2: jako zatím dobrý, žádná bolest nic, jen je maličko silnáááááá :frowning2:
14. říj 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
Katko, tééééda, ta ale spinká - první spánek dneska?
Ondrášek si dal dopo 42 min, teď spinká asi 40, takže taky docela dobrý.
Já sklízím cestovní postýlku, stejně v ní není, je většinu času na zemi a až na konci měsíce přibudou nové hračky nebylo by to kam dávat, tak to uklidím.

No, uvidíš, třeba budeš příjemně překvapena.
14. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj jmenovkyně, tak už máte další zoubek, gratulace:slight_smile:.
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak my jsme se taky po obědě vypravili ven, ale musela jsem se hoodně přemlouvat. Je tam fakt kosa hnusná. Taky je u Vás takový boj než děti oblečete do těch vrstev? Já pokaždý honim Štěpulu po celym bytě, takže ven odcházim totálně schvácená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačko téda já mám tušení, že to bude těhu :dizzy_face: To by bylo super :slight_smile: A na nic špatnýho nemysli, hlavně nepanikař dopředu.

Alčo-Pri já měla ty první MS po porodu taky strašlivě silný, úplně mě to děsilo. Ale mělo by se to časem srovnat :wink:

Alí tak to Ondra taky spinká pěkně, že? Na Vaše poměry. Štěpánek si dal dopolko asi 50 minut a teď spí asi 30. Jdu hledat na netu nějakou inspiraci na dárky dokud spinká :wink:
14. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Alí gratulujeme k zoubku :wink: Takže budou druhé super šatičky? :grinning:
Tak nějaké naděje jsem v sobě pěstovala i já, ptž mi opět padá vše z rukou a jsem unavená, navíc povolila jsem trochu v jídle a přesto hubnu a tak dále a tak dále. Jenže pak byly testy sněhobílé a navíc jsem to dostala. Teď v sobě radši už nic pěstovat nebudu, nechci být pak zklamaná :pensive:

Alí já už sklidila ohrádku, už se jen pletla. Hned je to více místa :dizzy_face:
A jj, byl to první a jediný spánek, takže proto spala tak dlouho. Ale jen jsem to dopsala a šla čůrat, tak už se ozvala, takže už mi tu loudí čokoládovou buchtu :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak jsme z venku doma. Děs běs. Šly jsme do toho sekáče vyzvednout věci co se neprodaly. A prodal se jen jeden spací overal jako. Tak na to fakt peču a půjde to do kojeňáku. Jsme pěkně vymrzlý, páč jsme tam byly před půl druhou a oni měli až od dvou a domů se mi nechtělo.

Jo a koupila jsem u nás u ťamanů za 49 náááádherný overaly s žirafkou. Teď je peru, tak jestli do večera uschnou, hodím foto, moc se mi líbí a ta cena. No nekupte to :grinning:
14. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.