• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Holky já bych chtěla mít váš optimismus :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
My Ti to totiž moooooc přejeme, víš, Katko:slight_smile:.
14. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Hanko, taky půjdu zkusit něco odnést do bazaru, co máme nedaleko od nás, tak jsem zvědavá, jestli se z toho něco prodá - jsou to teda hračky, které Ondru nenadchly, a hrací deka.
14. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Katko my totiž z fleku můžeme dělat gyndaře po netu :grinning: Už máš testy??
14. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo Kačí v Ikee na Zličíně i na čerňáku by měly mít ten stůl Mammut, teď koukám na stránky. Jakou chcete barvu?

Hani hmm tak to je fakt super cena, taky bych je tam nenechala :wink:
14. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
katchul viď? a hlavně jsou hrozně optimistický :grinning:
14. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Téééda, slušná cena a jestli je to příjemnej matroš a ještě hezký obrázky, tak proč ne.
14. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak a já jdu objednávat parfémy hromadně - něco pro sebe a pak dalším k Vánocům:slight_smile:.
Teda nějak mi ta postýlka nejde složit, sakra.
14. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ali, díky, díky :grinning: a koukala jsem, že ty dva horní už se taky derou na svět...tak snad to ve zdraví přežijeme :slight_smile:

Musím si vám postěžovat, jak mě vypekl můj táta...příští týden máme jet na Moravu do sklípku (v pátek) a v sobotu do V. Meziříčí do pivovaru - s kolegama z mý práce. Je to už taková tradice, jezdíme každý rok. A taťka se nabídl, že pojedou taky a že nám večer pohlídají Adrianku...tak jsem s tím počítala, zamluvila ubytování a vše potřebné a teď v sobotu mi táty přítelkyně říká: "Aleno, ale abych pravdu řekla, mě se tam moc nechce, je to drahý, daleko a bla, bla, bla..." říkám fajn, ale mohli jste mi to dát vědět dřív, koho já mám teď na poslední chvíli sehnat. Abych to ještě upřesnila, původní jejich plán byl, že pojedou za babičkou do domova důchodců ve Znojmě a tenhle sklípek je 5km za Znojmem, takže by spojili příjemný s užitečným...a najednou je všechno jinak. Bohužel to dopadne tak, že si Adušku vezmeme s sebou do sklípku (on to není sklípek v pravém slova smyslu), vezmu fusak a nechám jí spát v jedné místnosti tam a pak jí o půlnoci převezeme na penzion. Ještě zkusím švagrovku, jestli by to s ní nezvládla, ale Aduška se jí docela bojí, tak tohle bude asi lepší řešení...
14. říj 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
Alčo jj, je to normálně bavlna.

Parfémky jo? A jaké?
14. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
No, pro sebe můj oblíbený Bright Crystal od Versace, Štěpánce Miracle od Lancome, tatínkovi Lacoste Elegance, atd...
14. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Ali, to je teda smůla, co? :frowning2:
14. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Jééé Alčo Bright Crystal používám i já :slight_smile: :slight_smile: Ale už dlouho, takže jsem řekla příteli ať mi vybere k Vánocům nějaký nový, tak se nechám překvapit :wink:

Alčo-Pri no tak to Ti udělal táta s přítelkyní docela čáru přes rozpočet, to naštve :unamused: Tak třeba ho ještě přemluvíš, ne?
14. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Holky poraďte, nenarazily jste na nějakou dětskou termolahev na čaj, teď na zimu, ve ktré by čaj vydržel teplej? u nás mají, která se tak tváří, ale nevydrží to v tom a chtěj za ni 500, to nejsem blázen. Mám sice termotašku, ale tu s sebou nechci pořád tahat no :confounded:
14. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Alčo to by mě taky švihlo teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí pěknej výběr. Bright Crystal vůbec neznám. Naše mamka miluje Joop!, já tu mám od Armaniho sensi, ale šetřím si ho a na léto mám moc ráda Eau de ruy Lips :dizzy_face: Kdepak parfémky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Hani: zase ty Krchleby, ale jestli tam mamka pojede, tak jak jsem psala o tom oranžovým baráku (na proti nemuž je ten sekáč) mají strašně levný věci i na děti. Já tam kupovala overálky(39), bodýčka(19), pyžamka(49) a hlavně úžasně teplý ponožky - tři páry za 30,- . Nedělám si iluze, že to není od ťamanů, ale mě tohle moc nevadí. Stejně v tom buď spí nebo to má pod trikem. Je to bavlna a ještě za super peníze. Taky tam maj povlečení české výroby za 300,- na dvě postele, osušky pro děti, župánky...já mít peníze, tak nakupuju jak vzteklá :grinning:

Kdyby jste někdo prodával overálky vel. 74 - 80, tak si je klidně odkoupím...už mi nějak ze všeho vyrůstá...
14. říj 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
Katchul, já už taky několik let, je fakt super:slight_smile:.
14. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Hele Alčo, já ti to nafotím, mám tu holčičí overaly sametový teď na zimu a červený na vánoce, některý úplně nový, kdyby se ti něco líbilo
14. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Katchi (ha už jsem přišla na to jak vás budu rozlišovat :grinning: ) : no asi nepřemluvím, resp. jeho bych možná ještě přemluvila, ale přítelkyně ani omylem a on bez ní nikam nepojede...no nic. Aduška to v kočárku přežije :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky já vím, že mi to přejete a já bych si to taky přála, ale tohle je celý nějaký divný a rozhodně se na to nebudu upínat.

Hani dám Bětce sváču a už tam mažu :wink:

Jinak já miluju I love love od Moschina a pak jsem byla ještě moc spokojená s jedním a zaboha si teď nevzpomenu s kterým.

Alí-Pri, to mi teď používáme, takže volného momentálně nemám nic :sweat_smile:

Kačí zelené a chceme tam jet v sobotu, tak snad to vydrží :sweat_smile:

Tak já jdu, tak se zatím opatrujte.
14. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Hani, to by jsi byla hodná...třeba i nějáký obyčejnější...my v tom spíme :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
Alčo-pri, tak jsem koukala co jsem přinesla je to sametový, oboje růžový, vel. bude 74. Jinak je to všechno prťavý. :confounded: Chceš nafotit aspoň ty dvoje?
14. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Holky, Ondrášek ještě spinká :astonished: :astonished: :astonished: .
14. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Alí to dneska řádí nějaká moucha tse tse ne? :grinning:

Alčo - pri, nafoceno, je to u mně v albu. Na tom celopropínacím je vel. 80, ale bude to menší, protože Káje není. Tak jukni jestli se ti pozdávají a když tak jsou tvoje :wink: . Ten puntikáč doporučuju, ten je ňuňanej, neměli jsme ho ani jednou :cry:
14. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Hani: no vypadají moc pěkně :grinning: Ještě mi písni, kolik by jsi za ně chtěla :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
Alčo nic, stejně by mi tu ležely, hlavně že je využijete. :wink:
14. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Hani: jsi hodná, ale to nééé, zadarmo si to nevezmu. Tak já Ti něco koupím na oplátku pro Káju...jakou velikost máte a co by jste potřebovali?? Overálky, bodýčka, ponožtičky, trička ???
14. říj 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
Alí fakt nemusíš :grinning: Jsem ráda že to půjde z domu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dítě ještě spí :astonished:
14. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Hani, neštvi mě :angry: koupím Ti tedy něco ve velikosti 86. Jak jsi na tom zítra? Jedu na pražského povstání, tak pak bych se mohla zastavit...
14. říj 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
Alčo :grinning: Takdyž jinak nedáš, určitě se neztratí body s dl. ruk nebo rolák, 86. Ale fakt NIC NECHCI JO???

Zítra je to ok, kdy jedeš?

Vyfotila jsem nová pyžámka, hodím do alba
14. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.