• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojky,

Tomík děkuje, už mi tu řádí, trhá leták :slight_smile:)))

Kačí...já dneska nejdu, začlo mě bolet v krku, tak nechci riskovat že se to zhorší až vylezu spocená do mrazu :confounded:

a ven taky nejdu, sic nevim jak to doma celej den s tim rarachem vydrzim ale musim
15. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré zasněžené ránko,
to je síla to počasí. Taky dnes asi nevytáhneme paty :frowning2: To bude ale hrůza vydržet to doma celý den....
Tomíkovi taky gratulujeme k 9 měsícům, ať nezlobí maminku :wink: :slight_smile:
U nás byla nos šílená, Štěpula nějak nechtěl spát, ale teď je mega otravný, tak se mu už možná chce.
15. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
jdu jen rychle, musím jít dát Bětce snídani.
Takže v limitu opět nic, takže těhu fakt nejsem a nevím, co bylo tamtomu testu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beru to s klidem, na stole mám balíček s Femigardem a vzhůru zase do snažení. Nevolnosti uvidíme, budu je řešit jinde, ptž od těhu určitě nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji taky mě stále všude škrábe a bolí, možná na to nakonec taky hodím bobek, uvidíme. To budu ale fuj, tento týden komplet bez cvičení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Jo a Tomáškovi přejeme vše nej nej k 9ti měsíčninkám :grinning:
15. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Uf tak jsme doma, celý zasněžený :grinning: Je to sranda, ale mně se to počasí líbí víc než tropy. Není mi vedro a připomíná mi to vánoce a pohodu a tak :slight_smile:. Jediné co mi teda vadí, je mokro a navlíkání Káji. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak přemýšlím jestli se na tu drogošku nevyprdnu a nedojdu jen do lékárny, chtěla jsem granul. čaj káje. Vypije teď tak dvě lahve denně.

Nevítě někdo o té termolahvi?
15. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Hanko, taky to mám raději než tropy, ale Ondra NEEEE, vůbec nevím, jak to budu dělat když nesnese nic na nohou - deku, nánožník natož pláštěnku. To je vzteky bez sebe. Asi budeme zalezlí jak medvědi celou zimu:slight_smile::slight_smile:.

Termolahev nemám, mám ten Thermabag od Aventu tak ho vyzkouším.

A jakej čajíček pije Kája?
15. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
alí sunárek pomerančovej, nic jiného nechce, ale tenhle je bez cukru tak aspoň že tak
15. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
jj, thermabag mám taky, ale nechce se mi ho pořád tahat s sebou, je větší než ta flaška. No uvidíme
15. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
teda to je fakt síla, to počasí....sněží tady, což by nevadilo, ale ten vítr to je hrůza. Asi taky dnes budeme zalezlý.....snad to zítra bude aspoň o trošku lepší.......
Kubíkovi naštěstí nánožník nevadí, už si zvykl i na čepici, teď jsem zvědavá co poví na rukavice.... :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Tomášku......všechno nejlepší.......už k 9 měsícům :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
No tropy taky nesnáším, mě se tohle počasí líbí jen při pohledu z okna :slight_smile: Procházet se v tom to teda nee. A nejvíc mě teda taky vadí to oblíkání 10 vrstev.
Alí pláštěnku Štěpán taky nemá rád, ale fusak mu vůbec nevadí, tak to jsem ráda.

Termolahev žádnou nemáme, nějak jsme jí zatím ani nepotřebovali. Ty dáváš Hanko ten čaj teplý? Já dávám všechno takový spíš vlažný, ale já dávám hlavně vodu.

Kačí tak hlavně ať je Ti už lépe a přeju úspěch s Femigardem :wink: Taky jsem ho měla, ale nejsem schopná brát nic pravidelně, kromě HA, takže jsem ho pak vyhazovala skoro plnou flašku :grinning:
15. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Nooooooooooooooooo rukavice, toho se taky děsím, Vladi. Ondra je prostě hroznej.

Sunárek pomerančovej, jo? Si říkám, že vyzkouším něco jiného. My pijeme Čajánky - střídám jak ty granulované (ty jsou s laktozou) tak ty sáčkované (ty jsou bez).
15. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Vladi já už jsem Štěpánkovi rukavice dávala včera a nic moc. Jsou mu velký a strašně blbě se nandavají a samozřejmě je nechtěl.
15. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Alí a pije ti sáčkové? Mně vůbec, zkoušela jsem to týden, vodu, čaj vařený a nic, tak jsme se k tomu vrátili. Tohle je slazený něčím jiným, taky neškodným, teď nevím čím, posledně jsme to s lékárnicí řešili. A káje chutná a hlavně vypije dost, tak to tak nechám. Možná zkusíme i jinou příchuť
15. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
S rukavicema a čwpicí bojujeme při nandavání, to je děs, ale pak si to kupodivu nechala na sobě.
15. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Dneska je venku faaakt hnusne. Mne se ani nechce na cvico. Autem mam trosku strach a busikem se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Peti třeba do večera přestane, i když zatím to vypadá celodenně teda :confounded:
15. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj :dizzy_face:
vše nej Tomáškovi, už je to velký kluk :dizzy_face:
vůbec vás nestíhám, včera jsme byly plavat, pak hned pro Kačku na tanečky, pak rychlý nákup, večeře, koupání a vytuhla jsem u přešlapů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes za chvíli přijde návštěva, takže jsem chystala obídek a něco ke kafču a odpo máme 18timěsíční poradnu s očkováním :slight_smile:
aspon se dnes vrací Míša, tak víkend snad bude více v klidu :slight_smile:
jdu dočíst, jestli to lze :grinning:
15. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Připojujeme se s blahopřáním Tomáškovi, je to velkej kluk :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Hani, my mame cvico dneska od 12 hod v Petrovicich a zitra mame vanicky. Nikam se mi fakt nechce, ale doma s prckem cely den nevydrzim, asi bych ho musela uskrtit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Jo takhle, já myslela tvoje cvíčo :grinning: Peti je to jen mokrý, to bych radši jela autem než busem. Jela jsem v pondělí k babí, 4 zastávky a těch lidí co tam chrchlalo, fakt hnus.
15. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Kačí kámoška koupila tuším snad v H&M svýmu klukovi prstový rukavice a ty si nechává, ty palčáky hned sundával dolů. Tak tip pro tebe, kdyby Štěpulák ty palčáky mít nechtěl.
Bětka si je nechá nasadit a občas jednu sundá, když strčí palec do pusy a tahá :grinning:

Venku je hnus fialovej a tohle teda ráda nemám. Mě nevadí, když je kosa (samo teda to oblíkání Bětky je za trest), ale pršení a mokro a když nesvítí sluníčko, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí ty jo, tak to ti nezávidím, že Ondra na sobě nic nesnese. Bětka je v pohodě, včera jsme jely ve fusaku a měla přesto ještě nánožník a v klidu. Jako jí teda obecně moc teď nebaví kočár, ale chodit ještě neumí, tak to musí vydržet. Na klasické procházky ale teď nechodíme, to jí nebaví, takže jen něco vyřídit, jinak jsme taky doma.
15. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Brý ránko, tak u nás noc naprosto příšerná...od třed do půl pátý jsme byli vzhůru. Prostě se jí nechtělo spát. Nakojila jsem, přebalila a pak nějak usnula...ale teda doufám, že se ty noci nebudou opakovat.
Taky bych se na to nejraději dneska vyprdla a zůstala doma v teplíčku, ale musím...mám schůzku s bankéřkou.

Hani: nechceš odpolko se mnou do té hypernovi??? Docela bych se tam na něco jukla a pokoupila Ježíška, když povídala Jája, že tam mají věci pro dětičky :grinning: . Snad se to počasí do odpolodne umoudří...

Alči: teda koukám, že je to fakt problém s tím Ondráškem a tím, že nic nesnese na nohou...jedině mě napadá nějakej zateplenej nánožník, ale aby se mu nedotýkal nohou, dvoje termokalhoty a péřovku :frowning2:

Jáji: i my se přidáváme s přáníčkem k 9-ti měsíčinkám!

Peti: a jakou fakultu na VSE máš??? Já cestovní ruch...tedy jen Bc. dál už jsem na to neměla nerva :grinning:

Kačí: ty jo tak co by to mohlo být ??? No snad Ti bude co nejdříve lépe, aby jsi nemusela na tu gastro-sondu, protože to je první na co Tě asi poženou :frowning2: A co máš tedy za příznaky?? Únava, špatně od žaludku ???
15. říj 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Alí-Pri u nás úplně to samý, Štěpán ponocoval od 2,15 skoro do 4. To byla fakt hrůza :angry: :angry: Dokonce jsem porušila naší novou zásadu a vzala jsem ho k nám do postele a tam teda po chvíli usnul.

kačí aha, tak to jsem po pravdě ani nevěděla, že prodávají prsťáky pro takový prcky :slight_smile:
Jinak Štěpula vždycky kňourá u oblíkání, zdrhá mi a tak, ale jakmile vyjedeme ven, tak už je poměrně v klidu :wink:
Ta trubka do žaludku se dá udělat i v narkoze, byl na tom můj brácha i přítel. Ale narkozu teda nebídli jen bráchovi, říkal, že by to při vědomí nepřežil a ani se mu nedivim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Alí-Pri, jsem unavená, blbě mi je (většinou když se najím, tak je to dobrý), věci mi padají z rukou (to u mě normální není), bolí mě na jedné straně zuby když piju. Možná jsem na něco ještě zapomněla, ale teď nevím. Prostě dokud jsem nepočůrala papírek a nedostala MS, tak jsem si fakt říkala, že jsem těhu. No, ale nejsem, tak to všechno musí mít příčinu někde jinde. Nervy? Něco se zažíváním? Čert ví. :pensive:

Kačí jj, taky jsem to nevěděla a koukala jsem, že je má :grinning:
Trubku fuuuuuuuuuuuuj, nechci. Blééééééé. Snad by nejdřív mohli udělat UTZ, třeba jestli to nejsou žlučové kameny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ali- bakaláře mám národohospodářsku a magistra podnikohospodářsku - obor podniková eko a management :grinning: Ja jsem magistra studovala dalkove pri praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: A z toho jsem si pochroumala ten muj zaludek :unamused:
Hanko, v těch Sunárcích čajích je jak sacharoza tak glukoza tak laktoza nebo si to s něčím pletu?
Kaci, mne delali sono, musela jsem cislo casto a male davky, nepit kolu, cerny caj, kafco a kdyz se to nelepsilo, tak mne poslali na ten kabl do krku. Pokud je ti dobre, kdyz se najis, tak by to nemely byt vredy, ty se myslim s jidlem zhorsuji :unamused:

Holky, koukam, ze resite cajiky. Mne prcek taky nechce moc pit sackove, jen obcas, kdyz ma hodne velkou zizen. Davam mu Hipp, ale ten davam mu jen malickou lzicku do cele flasky, aby to nemel sladke. Premyslim, ze vyzkousim neco jineho, ale nevim cooo.
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Katko, to je dobrý, že se dělají prsťáky i pro mimina:slight_smile:. To vyzkouším, i když u nás si naděje nedávám - sundá všechno - včera byla taky pěkná kosa a Ondra měl ruce furt venku, čepici shazoval dolů a skopával nánožník a tahal deku, fakt síla. No, je dost oblečený, musím ho navlíct, ale stejně!!!!
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Peti, zkus ty čaje Čajánek - ty mají laktozu, tj mléčný cukr, takže to není tak hrozný jako normální cukr. Já je Ondráškovi střídám - někdy laktozový někdy sáčkovaný bez cukru:slight_smile::slight_smile:. A dáváte to teplý, jo? Já vlažný a v noci to má dokonce chladný.:slight_smile:
15. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.