• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
alí tenhle http://www.extralekarna.cz/detska-vyziva/sunarek-instantdrink-pomerancovy-0108.html

alčo - pri, do hyperky fakt ne, musela bych s sebou tahat Káju a to se mi nechce :confounded:
15. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ovšem mám pocit, že je teď ty nové začaly dělat i se sacharozou a glukozou, kromě té laktozy.
Ale něco sladkého Ty naše děti přeci jen musí mít - ať vyživíme mozeček:slight_smile::slight_smile:.
15. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Katchul, teplé to má jen když je čerstvý, pak během dne už je to normálně odstáté. Ale na ven jí chci dělat teplej, když bude zima. Já bych v zimě tak nepila studený.

Alí koukám na tu krabičku a je tam jen glukóza a maltodextrin, žádná sacharóza :wink: Ještě je s laktózou to babio, ten nám ale nejel.
15. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Díky za odkaz, Hanko.
Koukala jsem na jinou stránku ještě než jsi mi to poslala, a tam je že to má sacharozu i glukozu, mají bordel v popiscích teda.

Jdu uspat Ondru jinak se zjevííííím, zatím pa
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Jee, jsem chtela napsat jist casto :wink:

Ali, tedy nemas to s Ondraskem vubec lehce. Ja tedy bych prstaky Honzikovi dat nemohla, protoze ted mam pro nej slabe rukavicky s tim palcem a nemuzu se do toho palce vubec strefit, tak mu to tam nejak navlecu pres celou ruku nebo zasunu ruce do fusaku :wink:
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
hani: a kam máme tedy přijet??? :wink:
15. říj 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Petí já to pochopila :grinning:
A Honzík se ti asi ještě bránit nebude, když mu ruce šoupneš do fusaku, Bětka by se po.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí jí ty rukavice zase tak nekakají, sundá si občas jednu.

Čaje od Babia máme doma a Bětka je nechtěla, takže je asi vyhodím.

Holky kdyby jste viděly, co Bětka dělá v lehátku. Ona si tam sama vyleze a pak si tam stoupá a tak :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Kačí já se divím, že vůbec ještě používáte lehátko :astonished: Já ho dala pryč asi když bylo Štěpánovi půl roku. Už v něm vůbec nechtěl být :confused:
15. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jsme usnuli :slight_smile:)

Kačí přežilas bys i ten šlahoun do krku, když sem to zvládla já :sweat_smile: Do narkozy bych teda nešla, to je blbost :sweat_smile: Tady dávají injekci na oblbnutí :wink:

Jo a Tom si taky vyleze do lehátka a stoupá si tam, Petra to včera viděla :grinning:

Čaj pije sunárek malinovej a chutná
15. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Kaci, pred tim kablem ti bud daji injekci nebo striknou takovy spray na umrtveni. No, moc prijemny to neni, ale prezila jsem to :wink:
15. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Jasně, ženský totiž vydržej všechno :grinning: Teda to je síla, tak my už jsme Katku hromadně poslaly na trubku do krku :sweat_smile: :grinning:
15. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
JJ, vcera jsem Tomika videla, jak zdolava lehatko :grinning:

Jo,my tady resime trubku do krku a pak bude mit Katka bublinku v brisku a zadna trubka nebude :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
no já bych lehátko dala pryč ale nemám jaksi krmící židličku :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Taky se divím, že Katko máte ještě lehátko, my od toho sedmého měsíce nee :astonished: :astonished: .
Peti:slight_smile::slight_smile:, hezky jsi to Katce naordinovala:slight_smile:.

Dítko snad usnulo, to je děsný jakej dneska je, že by tím počasím debilním? Jdu něco udělat.
15. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Pardon, byl tu pošťák, pak jsme měli jogurt a odsávání.

Přišel fusak, a je boží, už ho peru a dám ho na topení a odpoledne už ho asi vytáhneme. Je fakt jak novej :dizzy_face: A paní přidala lízátko a kostku :dizzy_face:

Holky taky vám u toho odsávání tak řvou? Kája úplně hrozně, až se bojím abych jí něco neudělala, jako nezalehla nebo tak.

Na trubičce do krku byla máti a říkala že doktor měl na sobě gumovej ohoz a brýle, tak jsou asi na nehody zvyklý :grinning: Já jsem zažila jen trubičku do otvorů na opačném konci a to je teda něco :astonished:

A ad lehátko, prodala jsem ho minulý měsíc a úplně jsem ho zrušila taky cca kolem 6 měs. Bylo to o strach.
15. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Hanko, Ondra taky řve jak protrženej, je to síla. Ale nedá se nic dělat. Ovšem ségra mi pak vždy hlásí, jste odsávali, viď?
15. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
odsávání nemožné, kope mě nohama, odstrkuje rukama a otáčí hlavu, nevím jak na něj :sweat_smile:

já budu muset koupit tu židličku na krmení, chjoooooooooo
15. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Alí jo jo, je to hrůza, ale aspoň to funguje.

Jinak včera jsem definitivně zabalila monitor dechu. Na konci října ho vracíme, stejně už ho tak měsíc nepoužívám. Ale mám z toho teda takovej divnej pocit že tam není a chodím na ni koukat.
15. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Jáji a ta z ikey by vám nestačila? Byli jsme v obouch v restauraci a přišly mi obě fajn.
15. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Ani si nedovedu představit jakej je to pocit dávat pryč monitor dechu, my ho totiž vůbec neměli.
Fajn, že máš z fusaku, Hanko, radost.
15. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Holky nevybavujete si jestli někde, kromě eshopů, prodávají reflexní nažehlovačky?
15. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
15. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
z ikey? a to je ta dřevěná? nebo jaká?
15. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky, doporučte mi nějakou hezkou vůni parfému pro maminku, něco bychom ji chtěli dát jiného (střídali jsme pořád Ninu Rici nebo Diora).
15. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Holky tak s tou trubičkou teda fakt ještě počkejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nejřív budu řešit méně invazivní metody. :sweat_smile:

Petí bublinka není :frowning2: Ale mám ten Femigard, tak třeba bude.

Já to lehátko nechci dát pryč, ona ho pak bude mít jako houpací křesílko. A momentálně ho ani nemám kam schovat, ale nějak to musím vymyslet, aby na něj nelezla. Jako ona si tam vyleze a sleze, spadla zatím jen jednou a to ne když slézala, ale když se natahovala pro hračku. A to jsem seděla u ní. :pensive:

Hani je to divný s tím monitorem, tak jsem z toho byla nervní. Přitom na dovolené nebo tak jsme ho netahali a to mi ani nějak nepřišlo. Ale doma, to bylo období, kdy jsem tam taky chodila a když se mi zdálo, že nic neslyším, tak jsem na ní sahala :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Jáji ne ne, tato: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40140046 a koukám že mají nové barvy, dřív měli jen bílou a mají k tomu i pultík. A pak ještě tato http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20145059, ta mi přišla lepší na uložení, ale zase na otírání je lepší plast
15. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Katko jj, na chalupě jsme ho taky neměli a neřešila jsem to. Ale třeba teď když usnula jsem tam nakoukla a ležela v tak blbý poloze s vyvrácenou halvou, že jsem ji šla narovnat, radši :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ali, a jaky parfer od Nina Ricci? Ja jsem dostala od zname Premier Jour od Nina Ricci a je to takova jemna vune, skoro bych rekla, ze vhodna pro starsi :wink:

Holky, loucim se, jdu zabalit, nakrmit a vyrazime na cvico :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaci, Femik urco zabere :wink:
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Jj, Peti, to je ono, to maminka leta používá.
Tak si hezky zacvičte.
15. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
já budu muset s dítětem odpoledne ven, jina ho praštím, je protivnej až běda, kňourá, neustále ho mám u notebooku, nechce si hrát, no děs :confounded:
15. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.