• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Holky já asi padnu do vodorovné polohy :grinning:
15. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Hm, tak ležmo asi nebude, dítě spalo 15 minut! A už tam sedí a vykládá. Se z ní picnu
15. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Hani tak to je jeden z rekordů v délce spaní :grinning: Naprosto chápu tvé pocity, já jsem se takhle z Bětky picala skoro furt. :grinning: Teď chodí jednou denně a mám většinou klid.

Alí já nevím. Já už dlouho nic neočuchávala. Já jedu to svoje I love love :grinning:
15. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Hanko, ještě usnula, ne? Jsi ji přesvědčila:slight_smile:, co?
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak už jsem v parfémech na částce 5.010 Kč:slight_smile: a prohlížím komu co dál:slight_smile::slight_smile:.
15. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky, tak já se jdu oblíknout, vzbudit Aduš, obléknu jí a vyrazíme...

Jáji: švagrová to dělala tak, že klečela jakoby nad ním. Kolenama mu držela ruce u těla, jednou rukou, hlavu a druhou odsávala...vypadalo to jak mučení jehňáte, ale odsávala :slight_smile:

Hani: jsme domluvené, písnu sms až budu vyrážet z pankráce...

...teda ta první mrcha mě asi připraví o veškerou moji krev :frowning2: to je fakt děsivý...jo a taky jsem si uvědomila, že musím k Dr. na gyndu...jsem měla přijít půl roku po porodu...jsem na to nějak zapomněla.
15. říj 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tý jo, tak to bude ranec :sweat_smile: Ale když to udělá radost :wink:

Alí odsávali jsme docela podobně. Každopádně byl to boj a Bětka taky řvala, takže to opravdu připomínalo mučení :pensive: Ale nedalo se nic dělat.
Já měla hnusný silný a dlouhý mrchy ještě před práškama, tak jsem se po porodu děsila, ale zatím to jde, ani nepotřebuju růžovou Viagru :grinning:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Ty jo holky, teď se mi udělalo tak blbě. Hrozně mě rozbolelo břicho a průjem k tomu. Auuu, z čeho zase proboha.

Alčo kdepak, už neusnula, řádí tu. Jsem měla snahu že se budeme koukat na Madagaskar a prošlo to prvních pět minut. Teď hází po psovi autíčko :angry:
15. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak jsem z parfémů přesedlala na knihy a CD a něco objednala:slight_smile:. A teď dokončit ty parfumy.
15. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
A venku pořád sněží a sněží, týý jo, Vánoce si uděláme teď, ne? :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Dneska je to opravdu bláznivý počasí
15. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
tak já jsem dala Kubína po 10 spinkat a zaplula jsem s ním. Spinkali jsme asi půl hoďky, ale díky za to..... :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
mi to zase padá krám jeden :angry:
15. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
já čajíčky dávám od HIppu a teď jsem koupila od Hami, dávám je od malička, a on mi ty sáčkové úplně odmítá......
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
dítě mám znuděný, musím někam po obědě vyrazit ale nechce se miiiiiiiiii
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Monitor dechu jsme měli do půl roka a první noci se mi taky špatně spalo (a taky jsem na něj šahala jeslti dýchá :slight_smile: ), ale jen pár.......jinak mi ho vozili všude s sebou i na jednu noc když jsme jeli pryč, takže já na něj byla fakt navyklá....
alčo.....objednáváš dárky k vánocům?
15. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky jsem vám chtěla říct..teď jsem byla umýt důkladně Káji hračky do vany a jestli máte takové ty gumové, co v sobě mají dírku, prozkoumejte to. Normálně nikdy úplně uvnitř neuschnou a vzniká tam plíseň. Musela jsem vyhodit želvičku Sassy tu s tím termo spotem, protože z ní stříkal hnusný hnědý sliz a nešel nijak vymýt. Tak si to radši zkontrolujte. Já jsem některé vyhodila, některé šly umýt a bude je mít na hraní jen venku, už ne ve vodě. Je to fakt humus. Tuhle mě na to upozornila máma, že je taky vyházela a fakt měla pravdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Vladi, jojo, dárky k Vánocům, ale taky ještě k nějakým narozkám, případně k svátkům.
v
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
holky může mi být blbě z načuchání se domestosu a cifu do koupelny??
15. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Hani Cif určitě ne, ten Domestos nevím, ale neměly by to být takové koncentrace, aby ti bylo blbě a určitě by si z toho neměla průjem :pensive:
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Jáji taky to nechápu, obzvlášť když existují babyboxy. :frowning2:
15. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Chjo, tak Alča zrušena, je mi pořád blbě :frowning2: Jako mně ten porod fakt rozhodil trávící systém, nechápu :confounded: Dítě je po o, za chvilku si spolu půjdeme lehnout, doufám že usne.
15. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
asi pojedu odpoledne do hyperky, páč naše dítě doma prostě nevydrží ani omylem
15. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
A v obchoďáku bude Tomík hodnej, jo?
15. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hanko, to je mi líto, že Ti není dobře. Mně už zase šíleně bolej oči, takže si dám návštěvu očního. Objednala jsem se na endokrinologii - a jdu až na začátku února, tak tomu říkám dlouhá doba, týý jo. Ještě musím zavolat na gyndu, měla bych tam jím někdy začátkem prosince.
15. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Hani to je divný teda :confused: A nechceš si taky někam zajít?

Jáji já dneska nemůžu, přijde odpo máma.

Taky musím na gyndu, jen si musím nějak spočítat, kdybych to určitě mít neměla, což teda nevím nevím, navíc když jsem začala s tím Femigardem. :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Alí jo, kdekoliv jinde než doma jo, protože může pozorovat
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Tý voe, tak co je zase s tou mojí holkou????????????????
Zase si dala 45 minut, pak se vzbudila, naběhla jsem nahodit dudla, ale tentokrát tam haleká :angry:
CO TO JAKO JE???? :astonished: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak co Bětuška? Už je tedy vzhůru? 45 minut je u nás dost (někdy i jedno jediný spaní přes den je takhle dlouhé). Ach ty dětičky.

Jdu pustit pračku a pověsit další prádlo a pak je tu ještě hora černého, no to je tedy síla, kde to jako budu sušit všechno?

A také se budu pokoušet aby Ondrášek odpoledne spinkal, tj za chvíli, no jsem zvědavá, zatím jenom řičí a kňourá.
15. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.