• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí nespí. Je teda stále v posteli, ale řve tam, hraje si tam, haleká, ječí a tak. Takže z toho spánek teda nebude.
Já to nechápu, proč téměř vždy spí hodinu, hodinu a půl a někdy si prostě dá málo a hotovo. Přitom celé dopo dělala v podstatě to samé jako včera :angry:
15. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kačko tak se nečil

hmm tak dítko mi teď opět vyházelo složené prádlo, a s jakou ladností :grinning:
15. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak jsme zpatky doma z cvica. Je tam faaakt hnusne. Dala jsem Honzikovi na sebe tu medvidkovskou kombinezu z C&A vel. 80 a kdyz mu pod to dam puncosky, slabe teplacky, body a slabou mikinu tak to ma tip top :astonished: Se z nej picnu :astonished:
Cvico dobry, akorat nas tam bylo par, asi zase nejake virozy. Honzik opet usnul v aute, ale pri transportu domu se vzbudil a byl taaaak protivny. Pred chvili se najednou a dala jsem ho spat, sice s brekem, ale usnul. Tak jsem zvedava, jak dlouho bude spat. Jeste chci vyrazit na tu postu, se mi nechce:confounded:

Hani, nechces si skocit nekam k dr s tim travenim? Te to docela zlobi:unamused:
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Pred chvili se najedl :wink:
15. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Katko, já to spaní taky nechápu, ale jeden den je tak druhej zase jinak...
Ondrášek asi deset minut spí, no ale brečel, ach jo. Tak uvidíme kolik si dá teď.
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
zase tu někde blízko nás vrtáááááááááááááááááááááááj, pomooooooooooooooooc
15. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
já dala dítko do postýlky taky, ale mručí tam, pobrekává a vyvádí vylomeniny :unamused: snad usne, venku by usnul ale když sněží je to na dvě věci :frowning2:
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
ALi, kdyz Honzik usinal, tak stekaly opet ty coklove v prvnim patre :angry: :angry: :angry: Vsem pejskarum se predem omlouvam :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Petí u nás zase zavyl pes včera večer. Bětka akorát usínala :angry: :angry: :angry: Jako já chápu, že se těší ven, ale když ani neslyšíš majitele, že by ho okřikl, tak bys vraždila :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Kaci, no sousedi v 1. patre maji dva psi a oni vetsinou vyjou a stekaji, kdyz s nima nikdo neni doma. A nekdy i vecer, kdyz asi nejsou sousedi doma. A vetsinou to vyjde na spani. Bych fakt vrazdila :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
on snad chudak usne v sede, jen se predklonil a zavřel oči :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tohle se nám stává ráno kolem páté, když pejskaři od nás z domu jdou venčit:frowning2::frowning2:, pejskové začnou ňafat jak protržení a klouček je dřív vzhůru:frowning2: grrrr.
Jaji, to dělá Ondrášek taky:slight_smile:.
autor
Petí tak to těm sousedům řekněte, že ti psy vyjou a štěkají. Teď to snad bylo i v té výchově mazlíčků na Nově. Tam ta majitelka to ani nevěděla, že ten pes tak strašně vyje.
15. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
já bych jim to taky řekla
15. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ja jsem tam tuhle k nim posilala manzu a on tam nechtel jit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
jéé tak to ten můj by šel hned :grinning:
15. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
No,manza ma obcas pusu plnou kecu, ale kdyz prijde na akorat, tak nic :wink:
Tak jsem ted prckovi objednala na MMB jeste jednu kombinezu, protoze tu z C&A bude mit fakt chvilku a to stala 600 Kc :angry:
15. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
tak to manža šel na sousedy i v půl jedné ráno :grinning: to on je taková povaha

jakou si objednala?
15. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Jo a mame listky na Pink tadada :grinning:
15. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Objednala jsem mu novou z Outletu Marks&Spencer z UK :wink: Velikost 9--12 mesicu, tak snad mu to bude :grinning:
15. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
a kde si to objednala? a jak vypadá?
15. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
15. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
krááásná ale tak do kočárku :grinning:
15. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak jsem tu, chrupaly jsme od půl druhé do tří :dizzy_face: Docela to bodlo.

K těm mazlíčkům, na obhajobu majitelů, je to docela problém. Máme psa už 15 let a když mu bylo asi 8, přišla si ztěžovat sousedka, že hrozně vyje když je doma sám a že se to fakt nedá vydržet a že to dělá celej den. Po 8 letech,si vzpomněla že se ozve! Umíte si to představit? Kdyby to kráva, řekla ze začátku, dalo se s tím něco dělat. Logicky, když nejsme doma, neslyšíme to, že jo.. Zkoušeli jsme absolutně všechno monžé a ani prd. Nakonec jsem se odstěhovala i se psem a tady je v klidu. Teda aspoň si nikdo neztěžoval, když jsem chodila do práce a teď jsem s ním doma, a stejně celou dobu spí.

Tak jen bych se trochu zastala těch páníčků no.
15. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Jaji, my jsme zatim v kocarku. Je mi jasny, ze na vymetani kaluzi a snehu po Praze to nebude :grinning:

Hani, ja to chapu, ze je to pes, ale ja to beru z te druhe strany, ze mam male dite a potrebuju, aby spalo a do toho mi tady zacne vyt a stekat ten pes, tedy psi, a jsem z toho na mrtvici :unamused:
15. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak já objednala tmavě modrou a rovnou od té paní i oteplováky za slušnou cenu :slight_smile:)) Tomovi se to bude hodit :slight_smile:))
15. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Tedy jestli nejaky snih v Praglu bude :wink:
15. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
No co jsem koukala, tak jak se ochladilo, tak to zimni zbozi na MMB je doost probrane :unamused: No, asi reknu manzovi, ze potrebuji pro maleho osatne :wink:
15. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
myslíš blátíčko :grinning: Ty jo ještě ten svetr , no nevim zda ho objednat
15. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.