• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ošatné to je dobrý :slight_smile:)))))))))) já budu mít tři kombinézy a jedny oteplováky, to mu stačí :grinning:
15. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Peti já vím, jenže ono je to fakt těžký, na druhou stranu ostatní sousedi se z toho, že my máme dítě nepo...že jo. Totéž by mohli říct oni, že chtějí v noci spát, protože jdou ráno do práce. Je to prostě těžký a je potřeba se oboustranně respektovat. Taky když tu rekonstruujou a vrtaj prostě zklousnu zuby no. Nic jiného mi nezbývá.
15. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
No nic, jdu zkusit fusak do golfek a jdeme do lékárny pro ten čaj, dítě nemá co pít.
15. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
no tak já teda sousedy nezkousnu, by mohli zkusit říct že mi tady brečí dítě :angry: :angry:
15. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Ten svetr je pekny, ale asi ho zatim objednavat nebudu. Ted ma jeden z MMB a jeden z Tesca a jsou mu krapitek volnejsi :wink:
15. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
joo a objednala sem tu jídelní židličku Fábulu za 1000,- kč :slight_smile:)) modrou
15. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Jaji, to je dobra cena za tu zidlicku!

No, my tady mame docela silny zdi, takze jen tak neco slyset neni. Ale vetsinou kolem 20 hod slysim hystericky plac ditete nad nami, evidentne rodice praktickuji to, ze to dite nechaji vyrvat. Ale porad to dite je min slyset nez ty debilni coklove, protoze kdyz je ma na balkone, tak o nich vi cely barak :angry:
15. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
tak jako dítko pochopím když řve, sousedům nad náma taky klučík často plakal i v noci a dlouho ale to prostě chápu ale debilní sousedy co dupou nebo čokly co vzbudí celej barák teda ne :angry: A to mám psy ráda ale od té doby co mám Toma, mám jinej názor no :sweat_smile:
15. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
ty jo dítě spí hodinu, to se snad ještě nestalo :confused: jako po 30min si sednul ale pak zas usnul

aaaa už se něco ozývá
15. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
u nas se spalo hodku a pul. vyrazime na postu, zatim pa :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak fusak úúúúžasnej, jsem za něj fakt ráda. :dizzy_face:

No v tomhle se prostě bohužel neshodneme no, psi prostě štěkaj, je to tak, bylo a bude.

Připomíná mi to známý, co bydlejí v řadovce, vedle sebe jich je asi 10 a oni si nám ztěžovali že si sousedi pořídili psa a že ten pes štěká. Ani neměli mimino. Prostě jim vadil pes na zahradě, kterej štěká, jen tak z principu. Asi neslyšeli, co si jiný sousedi šuškaj za zdí :grinning: To jen tak pro pobavení.

Jdeme s tím naším ven do lopoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak Tom furt spí, já čumím jak umím :confused:
15. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
tak spal 85min, to se nikdy nestalo
15. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z poradny, Nelinka má 11,1 kg a 80 cm, vše ok, jak má být.Jen není naočkovaná, je zahleněná,ale s tím jsem počítala, ze spaní trochu chrápala, takže jsem tušila, že tam něco je.Ale dr. si nemyslí, že z toho něco bude, nejspíš rýma,máme hlídat teplotu a čistit nosík, teplotu nemá,tak snad to bude dobrý.
Venku je hrozně, mám úplně mokrý nohy, jsem si chytře vzala tenisky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cestou jsem koupila Kačce kozačky, sobě jsem chtěla taky, ale žádný se mi nelíbily.
15. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Nelinka má krásné míry, jako modelka :dizzy_face:
15. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Jáji dík :dizzy_face:
15. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
to je fakt hnus, ted to rikali ve zpravach o te holcicce, jak ji muze nekdo hodinu po porodu dat do tasky a schovat ve krovi aby ji nikdo nenasel :pensive: :frowning2:
15. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
jinak Tom bude přeinstalovávat pc večer, takže asi nebudu
15. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Čauky, holky,
tchýňka právě odešla, ještě chce koupit svojí mamince dárek k svátku, tak šla dříve než by musela. Pohlídala Ondráška a já si došla v klidu do Alberta nakoupit a jdu udělat něco k večeři - mám chuť na čevabčiči:slight_smile::slight_smile:.

Marti, je fajn, že je u Neli vše jak má být.
Jaji, tomu říkám pořádný spánek. Já dneska taky koukala, dopoledne 1,20 a odpoledne 1 hodina. Celkem čučím.
Hanko, jsi spokojená s fusakem, jo? A máš Káju teda ve sporťáku ve fusaku a pak ještě nánožník a pláštěnku, nebo jak jsi ji "vymódila"?

Musím se poohlédnout ještě po nějakých kombinézách na tu zimu, mám zatím jen jednu a jedny termokalhoty, které nosíme teď k takovému kožíšku.
15. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Jaji, tu holčičku chtěl někdo nechat umřít, to je hroznýýý!!!! Když si pomyslím, kolik lidí touží po dítěti a nemůže se ho dočkat a pak někdo udělá tohle, fuuuuuj.
15. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Jáj to je hrozný, usekat jim ruce fakt! :angry: :cry:

Alí šly jsme jen za barák, takže byla bez pláštěnky, fusak a nánožník. Ale docela to v tom klouzalo a šla mi blbě zapnout do kšíru, nemám v nich takovu vůli a jak je ten fusak tlustej tak to má pak nafest, tak to musím ještě vykoumat.

Dítě už tu běhá v pyžamu, páč se zase totálně po.... tak šla rovnou do vany. Čekáme až přijde taťulda a pak budeme balit na chalupu. Asi večer nebudu, protože notebook je kaput a na velkým mě to večer neba :cry:

A zítra mě vlastně taky moc nečekejte, budu u mámy vyrábět dort pro Káju. Tak držte palce, ať se to všechno povede.. :dizzy_face:

A jinak hezký víkend všem.
15. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Hani, hezky si uzijte oslavu narozenin a hlavne, at se libi oslavenkyni darecky :slight_smile:

Marti, Nelinka je jako modelka :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Hanko, ať se Vám všechno vydaří a užijte si krásně oslavu prvního roku Vašeho stvořeníčka. Pa příští týden.
15. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahojky, teda kde jste kdo? :astonished:

Hani přeju Vám ať se oslava vydaří a dort se povede :wink: Hlavně ať si to užije Karolínka :dizzy_face:

Martí pěkný míry, Neli je tak akorát :slight_smile: je to srandovní jak se ty děti liší. Znám chlapečka co měl 11 kilo v 10 měsících :grinning: :grinning: A to byl teda pěkný cvalda :sweat_smile:

Já jsem teď večeřela, poslední dobou to nějak nestíhám a jíme až když Štěpula spí. Teď jdu dát sprchu a pak do postele, asi usnu brzy u knížky. Na dnešek jsme moc nespali, takže jsem dost chcíplá.

Tak dobrou noc všem :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:
15. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Koukal jste někdo na Ordinaci?? Rodili tam miminko...jsem s ní úplně soucítila :dizzy_face:

Jinak my dneska měli courací odpoledne, byly jsme na obědě s kolegyňkou, pak schůzka s bankéřkou a nákup v hypernově na Chodově. Koupila jsem Adušce už první dva dárečky k Vánocům :slight_smile: Takovou kravičku, která má na sobě hlavy zvířátek a tu když zmáčknete tak to to udělá zvuk toho zvířátka a pak takou pyramidu z kroužků.
No mám radost...a měli tam moc hezké pánské bundy. Tam dotáhnu MM příští týden...třeba budu mít další dárek :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
teda tady je ale tichoučko po pěšině, všichni už spinkají?
já se teda chystám.

jaji, kuk
15. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahoj Pri, Ty jsi v tom šíleném počasí takhle hodně courala, jo? No, je pravda, že hyprenova je pod střechou:slight_smile:.
15. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
jo a objednala jsem Adušce dneska kombinézku...http://www.aukro.cz/show_item.php?item=763650014

...ještě bych potřebovala fusak, nějáké rukavičky a čepičku...
15. říj 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
Ali, no právě, venku jsme vlastně byly jen když jsme šli z/do metra. Jen mě nebavilo vždycky Adušku svlíknout a oblíknout :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.