• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali oskarko kuk juk :grinning:
15. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
kde je Kačka?? na zumbu asi nešla ne?
15. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
psala, že nepůjde, ale zlobí jí ten počítač...si myslím :confused:
15. říj 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
hm hm

jinak mi odepsal jeden gynekolog a chce za navstevu 300-500kč, no nevim, no jako proc ne kdyz clovek jde 1x až 2x ročně a pokud bude super tak si rada zaplatim, ale jak se to bere u tehu? se budu muset optat
15. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
sháníš gynekologa Jáji???
15. říj 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
Ali no ja sehnala ale doktorka je na mateřské :unamused: víš o nějakém dobrém? ale nechci nikam daleko
15. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
švagrová chodí někam na háje nebo do petrovic či tam někam...zjistím ti kontakt. Myslím, že říkala, že členství je za 500,- ročně a je tam moc spokojená. Jo a kamarádka chodí někam na chodov. Hned vedle toho nákupního centra...
15. říj 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz
dobrou noc, Alčo a Jáji
15. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ali, dobrou...
15. říj 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem měla dneska nákupní den :slight_smile:

...mám fusak, dvě zimní čepičky s rukavičkama, kombinézku a bundičku...uff a končím :grinning:
15. říj 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačku nezlobil PC, na ten se vy.... a trpí na svém pomalém notebooku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale furt lepší šnek, než šmejd, co se vypíná.

Každopádně já nejdřív čučela na VKV, no a pak jsme se kočkovali s manžou, až jsme z toho klepali :grinning: :grinning:

Takže sorry a dobrou všem :wink:
15. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
...teda Kačí, ty mě vždycky zvedneš náladu :grinning: ...klepali kosu :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň vyrovnáváš skóre za mě :grinning:
Jdu spát...dobrou noc!
15. říj 2009 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska noc dobra, prcka jsem sice nekolikrat musela obracet z briska na zada, ale pak jsem ho k ranu vzala k sobe a spali jsme do 6.45 hod. Super! Vcera jsem byla nejaka utahana, tak sjem zahucela do postele hrozne brzo.

Ali, tedy to jsi pekne pokoupila. Mne se na tu kombinezu zatim nikdo neozval, tak jeste mrknu na MMB po necem jinem, ale clovek musi byt hbity, protoze to ted jde na odbyt :grinning:
16. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
u nás noc dobrá spinkací :slight_smile: Nelibnka vypadá dobře, rýma se nerozjela, ani nic jiného, teplota 36,5 takže to vypadá dobře.
Musíme jet na Novodvorskou, mám tam opravený řetízek a chci něco koupit v Tescu.Nevíte někdo, kde by měli na Nelinku normální pyžamko? Všude mají v 80 nebo 86 jen overaly a já už chci normální pyžamko a dole bez tlapiček....to jsem zvědavá, jestli něco seženu....
16. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:)

Marti ty jo ted sem nekde videla v nabidce normalni pyžamka, ale sakra kde :unamused: mozna v te hyperce ale nejsem si jista :confounded:

u nas noc dobra ale vecer nesnedl kasi tak dostal o pulnoci mliko a spal do 6 a pak do 7:30
16. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Marti, ty pyzamka meli v letacku v hyperce :wink: Mne mamka koupila pro Honzika pyzamko v obchode, kde prodavaji takove ty tamanske veci, ale je to cesky obchod. Je to bavlna, prijemny matros, tak v tom ted Honzik spinkal, ale dala jsem mu ponozky.
JO a myslim, ze meli dvojdilna pyzamka i v C&A :wink:
16. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Ja jsem tenhle tyden chtela zacit myt okna jako predvanocni uklid, ale priroda je evidentne proti :grinning: No, mne to neva, ale uz jsem to chtela mit z krku :unamused:
16. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
brý ráno,

teda já nevím co si to ta naše holka teď naučila...už třetí noc po sobě se vzbudí v půl čtvrtý a trvá hodinu, než jí uspím.
Jo a dneska se mi zdálo o Alče a Kačce :grinning:, že jsem jim hlídala dětičky Ondráška a Bětušku a musela jsem jít do DM koupit kaše a pak žasla kolik toho ty děti spapají...jsem praštěná, co? :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak u nás budíček tradičně v 5.38 na mlíko :grinning: Fakt se poslední dobou budí na minutu takhle :grinning: No a vzbudila mě až v 8.45, ale je fakt, že jsem chvíli nemohla zabrat, tak pak jsem asi usnula dost natvrdo.

Martí pyžamka měli určitě v H&M a myslím že i to C&A.
Já zase dneska přemýšlela o Arkádách,co Martí???

Alí :grinning: :grinning: Ale vybrala jsi si dobře, ptž zrovna Ondrášek a Bětka té kaše spořádají jistě pěkný kotel :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Holky nebo kdyby jste některá jiná chtěla do Arkád, tak písněte. :wink:
Já bych potřebovala nějaké džíny a pak bych se chtěla mrknout ještě po dárkách pro manžu.
16. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Kačí my pojedem odpolko s Péťou asi na chodov, v Arkádách jsme byly ve středu a hlavně v Hyperce mají věci pro děti v akci tak chci pokoupit :wink:
16. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Tak Chodov mi taky neva, tam je M&S též :wink:
A kdy tam jedete? Že bych se přidala, teda podle Bětčina spánku.
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
No Petra má ve 12 vaničky, takže asi až odpolko, nevím :slight_smile: v kolik by se ti to hodilo? M&S v arkádách ani není :wink:
16. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Jasně, ten je na Budějárně, v Arkádách je Next :grinning: Jsem volaká zmeťená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já nevím, kolik si dá Bětka dneska, ale kdyby maximum, tak bude vzhůru tak ve 14.30 a v podstatě bych jí oblíkla a jela, pojedu autem, do tohohle hnusu se mi nechce a navíc bych skončila v metru na tý děsivý plošině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera spala Bětka méně, tak to bych mohla ještě dřív.
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
tak to by bylo asi nastejno, já si dám s Petrou sraz na Hájích a pojedem busem, páč na plošinu nejdu, bych tam stála ještě o vánocích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Bych šla taky s vámi, ale byla jsem tam včera :frowning2:

...tak hezky pokupte...
16. říj 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji tak super, písneme si :wink:

Alí a to něčemu vadí? Já myslím, jak nás znám, že si tam dáme určitě nějakou mňamku :grinning:
16. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Já si dám určo něco mňam, jinak se mi ten krám stále vypíná i když ho Tom přeinstaloval :angry:
16. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
čau, jsme doma :slight_smile: cesta busem teda děs, už mě důchodci s jezdicíma taškama fakt štvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pyžamka jsem sehnala v CA jedno 80 to jí dám hned a druhé 92-98 to bude pod stromeček :wink:
Kačí kdybys jela do Arkád, tak písni to bych šla, ale na Chodov se přiznám jsem lenoch, navíc to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a večer možná jdeme s M na véču, jestli klapne hlídání :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Jé Martí :sweat_smile: Já už se domluvila s holkama, tak příště půjdu s tebou. Rozhodně pojedu do Arkád v pondělí nakoupit do Sparu, tak se tam můžeme podívat, jestli chceš :wink:
16. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.