• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ok, ale můžeme až odpo, dopo cvičíme :wink:
16. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
tak dítko je po obídku a dáno do postýlky ale asi neusne :grinning:
16. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoooooooooj holky,
tak my dneska noc standard - v 5.21 nevím proč, před mlíčkem, otřesný řev. No, pak jsem vzala Ondru mezi nás a spinkal do 7.35, takže dobrý. Pak jsme i za deště vyrazili ven, páč jsme si musela dojít vybrat peňauze, protože odpoledne přijde nové povlečení pro Ondráška, chrániče našich matrací, osušky, prostěradla, atd.. Myslela jsem, že usne, ale kdeže, ještě jsem musela dát pláštěnku na kočárek takže huróóónský křik, no jo no. Usnul až asi před dvaceti minutkami, co nadělám, že.

Jinak manžel vybral pro kloučka odstrkovadlo-chodítko, hádejte které, ano tygra od FP a už je doma odvčera. Večer jsme ho smontovali a ráno nachystali jako překvápko do Ondráškova hracího koutku - jak k němu pelášil:slight_smile:. Zatím jsme nezapínali zvuky:slight_smile:, to mu necháme jako další překvapení - ovšem zatím si s ním Ondrulka hraje jako s velkým autem:slight_smile:, ale líbí se mu.

Alčo, to je super sen:slight_smile:. Mně se zdají samé blbiny, ale já je stejně za chvíli nevím.

Tak tady se dneska jde hromadně na Chodov, jo? Ondru nakupování moc nebaví, takže se nepřidám. Ale zajdu se tam možná podívat večer, jestli přijde manžel v rozumnou dobu domů, abych to vůbec stihla do 21/22 nebo do kolika tam mají otevřeno. A zítra odpoledne se vydám do centra (sama), mrknu na nějaké dárky k Vánocům

Právě vařím, dělám vývar s drožďovými knedlíčky a čevabčiči a mám chuť na bramborovou kaši, tak možná s kaší. Uvidím do čeho se mi bude chtít.

Marti, vidím, že jsi uspěla, v tom C&A je měli, také už nějaké mám a asi je začnu brzy dávat, páč 80 nám jsou natěsno, tak půjdeme do 86.
16. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Alí...vítej do klubu tygříků :slight_smile:)) Tomíka to taky baví, už za ním i chodí, teda vždy jen pár krůčků ale jde to a mlátí ho do nosu aby hrál :grinning:

a obídek závidím, mňáááááámka
16. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj Alčo,závidím obídek, já mám dnes jen pro Neli, na mě nezbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem lenoch si něco dělat, takže rohlík a jogurt :wink: ale večer si to vynahradím :slight_smile:
pyžamka potřebuju hlavně proto, že máme konečně úspěchy s nočníkem, už 3 dny si večer řekla na kakání a povedlo se, sice pokaždé až na 10 posazení, ale aspoň že něco a právě ty overálky jsou na to velmi nepraktické :wink:
16. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Martí teda Nelinka je šikulka velká :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
No, Jaji, to jsem zvědavá, zda si k němu Ondra stoupne a udělá nějakej ten krok. Ondra dělá ťap ťap když ho držím za bok - to jde kupředu (trošku). Akorát na našich plouvoučkách to bude asi pěkně klouzat když s tygrem bude chtít Ondrášek chodit nebo ne?

Taky už se na obídek těšííím:slight_smile:.
16. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Super, Marti!!! Šikulka Nelinka.
Chci koupit nějakej nočník - kdo se v tom vyznáte, je jedno jakej? Nechci nic extravagantního, hracího, mluvícího - naprosto normální bych prosila.
16. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
A taky mne Ondrášek už několik dní baví tím jak si chce nandat ponožky:slight_smile:.
16. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Alí myslim, že nočníků mají všude hodně, stačí si vybrat tvar a barvu :wink:
16. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
a Nelinka si ponožky stále sundavá :grinning:
16. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Marti, Ondra dneska zase udělal leteckej den čepici - ta letěla z kočárku ryhlostí blesku. Já ho fakt přizabiju.
16. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
švagrová říkala že vybrat nočník pro kluka je docela umění :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
hmm tak dítko už mám zas v obýváku, čilej až běda
16. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jáji proč? aby nečůral ven? :grinning:
16. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
je fakt že u holek je jednodušší čůrat vsedě :grinning:
16. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
No, také jsem slyšela, že mají mít chlapečkové hlavně ten předek vyšší, aby nečůrali ven. Jsem zvědavá co vyberu a jakej vyberu. Ale chtěla bych to už zkusit:slight_smile:.
16. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Alí na plovoučce mu to asi bude klouzat, ale když tak mu kup ty bačkůrky z Bati. Stojí jen 199 a je to s nima v pohodě. Obzvlášť na tom začátku je důležitý, aby mu to neklouzalo. Ten tygr mu totiž bude ujíždět a když mu budou ujíždět i nohy, tak si namele.

Já chci nočník 3v1 od Lamaze. Je to nočník, který se pak rozebere na stoličku a sedátko na WC, což mi přijde úplně super.

Nelinka je šikulka a zapomněla jsem pochválit míry :wink:
16. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Katko, díky, bačkůrky už máme - koupili jsme je tam nedávno, ale já mu je moc nedávám, přeci jen mnohem více leze než si stoupá a nechodí, takže by mi akorát ošoupal a odřel podlahu:slight_smile: ještě víc než už odřená je. Takže asi až si s tím tygrem bude chtít chodit, nasadím mu je.
A Jaji Ty to děláš s Tomíkem jak?
16. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Alí tak tak to dělej. Bětka teda v pohodě leze i v nich a nic neošoupala :grinning:
16. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
A já jsem se zapomněla pochlubit. Bětka od včerejška víc a víc stojí sama a dokonce občas dělá pidi krůčky, než se zase někde chytí. Tak snad už je to opravdu náznak, že se chystá to chození :grinning:
A pak jsem jí koupila trumpetku od Kiko a během dne se do ní naučila foukat :grinning: Teď už jí dokonce rozebrala na dvě části, což teda ráda nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ono záleží na stylu lezení asi a my máme ty botky na straně s takovou přeskou a ta mi přijde že by dělala rejhy, ale to je jedno.
16. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
No vida, Bětušku šikulku:slight_smile:.
16. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak my máme nočník po synovci a dokonce i to sedátko na wc, takže řešit nemusím :slight_smile:)) a ano musí mít ten předek dost vysokej aby nečurali ven :sweat_smile:

Alí my máme koberec a on si stoupne a jede ale někdy to roztlačí moc, takže to zastavím aby došel a nenamlel si čumák
16. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kačí takže sázku s chozením vyhráváš ty? :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
farmářky jak získat tu poslední novou medaili? asi tomu moc nerozumim??
16. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Alí my taky máme ty s přezkou a Bětka rýhy nedělá :confused: Ona když leze, tak má špičky dolů, takže ty přezky jsou postraně a nehrozí rýpanec. :wink:

Martí zatím ne, ptž to jsou jen mikro krůčky a my se vsadili o to, že přejde pokoj. No a to nám zatím nehrozí, ale do 23.10. ještě pár dnů zbývá, tak může Bětka překvapit :wink:

Jáji jakou novou? Jdu to prozkoumat.
16. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jaji, jakej máte ten nočník?
16. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tady byla nějaká sázka, jo?
16. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Jáji prý máš pohnojit 100 sousedům jejich plodiny, ale tak jinak nevím.
Každopádně mě včera FV okradl o modrého ribona. Jsem byla nakakaná jak mraky. Jsem adoptovala poslední zvíře a čekala, že mi tam hodí ribona, prachy a zkušenosti a nic. Přitom v přehledu těch ribonů je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Bych se fakt po... :angry:
16. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.