• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jinak hlasim, ze v tom stanku s cepickama naprosti dm maji zimni cepicky a moooc pekne. Dneska jsem to nestihla, ale o vikendu nebo pristi tyden vyrazime na nakup čepičky:slight_smile:
16. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Ali, tak pak dej vedet, jaky nocnik jste poridili. My ho budeme taky za par mesicu porizovat :wink:
16. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak a já se dám do vytvoření fotoknihy dalšího půlroku Ondráškova života a pak je budu dělat tlustší za delší časové období /asi/.
16. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Dělám véču, přijdu pak :wink:
16. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Tak holky, já tam chvíli bloumala, vyřídila lékárnu a pak jsem šla kolem Nike a vlezla tam a nejdřív mě upoutalo nádherné růžové tríčo pro Bětku, až jsem jí ho koupila a ještě tepláčky k tomu. Dostane to jako dárek. No a když jsem tam byla, tak jsem se došla podívat po něčem na cvičení a mám super tříčtvrťáky a tílko. Gatě jsou černé s růžovou fajfkou a švem na nohavicích a tílko je růžové. Jen si to ještě chvíli neužiju, ptž jsem to dala manžovi, aby mi to dal k Jéééžíškovi :grinning:

Martince zááááávidííííím. Taky bych šla s manžou na véču. Ale my půjdeme, v listopadu bude hlídat máma a my konečně opožděně oslavíme výročí svatby.
16. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
ty se máš :slight_smile:) já potřebuju taky něco na cvičení, budu se muset po něčem podívat sakra :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Jo a jinak tam opravdu bylo lidí jak ...., já tam jezdila v parkingu jako debil a hledala místo na parkování. Nakonec se mi teda poštěstilo hned u vchodu :grinning:
Docela mě ty lidi odradili od několika nákupů, ptž kvůli jedné věci se mi nechtěla stát fronta k pokladně. Takže se mi pár věcí líbilo, ale nechala jsem je tam :frowning2:
16. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Jáji na tom Chodově toho měli víc, tak se tam jukni, popis máš, aby jsi si nekoupila to samý :grinning:
16. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Co ty lidi blázněj, že jich je tam jak psů?
16. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kačko a kolik to stálo?

já koupila v hyperce akorát 2x sáčkovej čajánek po 20cce, hračku a kaši, příkrmy se mi nechtělo tahat, to vezmem autem
16. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Pro příkrmy tam chci taky skáknout:slight_smile:, přeci jen se to hodí mít je ve skříni, ale kolik jich unesu, to uvidím:slight_smile::slight_smile:.
16. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jaji, Ty ožundo:slight_smile:. Kolik už jsi toho vypila?
Téééda, já snad dneska půjdu do postele už teď, jsem hotová.
16. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Jáji tak úplně levný to nebylo, jenže bohužel já nemůžu čekat na výprodeje, páč ty jsou jen pro hubený :frowning2:
Obojí stálo lehce přes 800,- Kč. Právě proto to dám manžovi jako dárek, nic pro mě nemá, tak bude mít tohle :wink:

Alí tak ať nemáš vytahaný ruce :grinning:
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky, ještě jsme doma s pomocí papíru vyměřovali jak velkou LCD TV si pořídíme, docela sranda:slight_smile:. Dala jsem pár fotek na rajče a už jdu fakt do koupele a do hajan.
16. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Jé, tak to závidím, já manžu nemůžu ukecat, prý až odejde ta, co máme. Upozorňuju, že tu jsem dostala od našich k Vánocům těsně před mými 17tými narozeninami, takže už docela babča. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ti přeji dobrou noc :sunglasses:
16. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kačí jako jedno přes 800? :confused:

Alí jdu na druhou skleničku :grinning:
16. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Jáji jj :pensive: :pensive: Já jsem chtěla něco fakt hezkého, za odměnu a k Vánocům :grinning:
16. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Alí fotky super, jako vždy :grinning: Ondrášek je fakt kabrňák roztomilej :grinning:
16. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Holkýýýýýýýý, tak už mám v nové kuchyni v baráčku zabudované i spotřebiče...jsem nadšená, že už to fakt vypadá jako kuchyň. Jen je tam ukrutná zima, ale příští týden přijede konečně pán na krb a už budeme topit :slight_smile: Já se tak těším...dám si židličku naproti krbu a budu nostalgicky koukat do ohýnku :slight_smile:

Zítra a pozítří mě ale čeká těžká dřina...budeme zateplovat podkroví ...no netěším se, ale je to potřeba a dělám na svým...

Jo a ještě vám musím napsat jak mě dneska nakakal manža...jsem na FB zjistila, že si jako píše se svoji bejvalkou. Nejsem hysterka tak jsem se ho jen zeptala, že bych uvítala kdyby mi o takovýhle věcech říkal, abych pak nebyla vyjukaná, kdyby to na mě někdo vybalil. A on mi začal nesmyslně vyčítat, že když se vidím se svým bývalým tak mi dává pusu na tvář na přivítanou (zůstali jsme kamarády)...což už taky není pravda, protože jsem ho poprosila, aby mě tedy nelíbal na přivítanou, že z toho mám pak problémy. No to je jedno. Zhádali jsme se do telefonu jak koně ...ještě teď s ním nemluvím. Ale budu si ho hlídat....důvěřuj ale prověřuj.
16. říj 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tak gratuluju, máš srdce domu hotové :grinning:

A tvůj manža by si měl uvědomit, že když je přítomen puse na tvář, že je to něco jiného, než když si on píše natajňačku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě že tohle doma u nás nehrozí, my jsme s manžou měli na vážno jen sebe :grinning:
16. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
kačí: tak to jsem mu taky říkala, že narozdíl od něj jednám férově...no nic, to si musí chlapec uvědomit sám...
Jako dělám hrdinku, ale s touhle slečnou chodil 8 let...což není zrovna krátká doba...a něco k ní sakra cítit musel.

Jdu chrupat k Adriance

Dobrou :slight_smile:

..a díky za objasnění :wink:
16. říj 2009 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí to je jasný, že tě nenechá v klidu, mě by taky nenechalo. Tohle je nebezpečí, když kamarádíš na FB se svým chotěm :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se hezky vychrupejte holky a nemáš zač, je potřeba aby si byla v obraze :wink:
16. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska zase budicek ve 4.15 hod, pak nechtel do 5 hod spat, tak jsem ho vzala k nam do loznice. Manza zase zbrzlal, ze je to kazi.uk :grinning:
Kaci, to je dobre, ze sis udelala radost, jednou za cas je to potreba :wink: Ja si s tim mym cvicenim zadnou odmenu nezaslouzim :rolling_eyes:

Ali, tedy to by se mi taky nelibilo. Ohledne tehle veci jsem tedy hysterka, takze bych ho pekne sjela. Oni chlapi maji fakt jine mysleni, ale mel by pochopit, ze te kaka, ze to dela tajne :angry:
17. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
jdui se s vámi podělit o svůj včerejší zážitek z večeře :wink:
takže protože jsme nikde strašně dlouho nebyli, tak jsme si vybrali italskou restauraci,je to toho chlapa, co vaří na Primě v pořadu vaříme s Italem,je to tam moc hezký, čistý, výborně vaří, obsluha perfektní :slight_smile:
no ceny trochu vyšší a jelikož jsem si chtěla dát předkrm i zákusek, tak jsem si chtěla vybrat levnější hlavní jídlo, nejdřív, že těstoviny,ale stály kolem 300-400 a najednou tam vidim telecí kotleta s bramborovým pyré za 140, tak jsem si to dala, manžel ty těstoviny a jíme a já si řikám, ty jo, takový obří masíčko za 140 a M má těstoviny za 2x tolik...no a když pak donesli účet, tak na nás mrkla cena asi o 800 víc než jsme čekali, tak to zkoumáme a moje milá kotleta tam byla za 770!! tak jsem mile oznámila servírce, že se asi spletla a ta mi stejně mile řekla, že těch 140 bylo za 100g masa a moje kotletka měla 550 v syrovém stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
málem jsem padla pod stůl, ale už se nedalo nic dělat, Míša byl pohodě zaplatil a vypadli jsme...v autě jsme se rozesmáli, jak jsme blbý :wink: no zkušenost pro příště,je mi to trochu líto, že když už to bylo za takový prachy, že jsem, si nedala aspoň něco netradičního, ale holt se stalo :slight_smile: jinak ale moc hezký večer :dizzy_face:
17. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne,
Petí :grinning: Taky máme doma jednoho a už se těším, až bude mít ten svůj pokoj. V obýváku už mě to fakt neba :grinning:

Martí :grinning: :grinning: Já bych asi v restauraci nechala ještě bradu na stole. Tý voe, tak to byla bašta :grinning:
Ale že jsi do sebe nacpala 550 g masa za syrova, tak to taky klobouk dolů. To by jsi mohla do Radotína, kde dělají 600 g steaky za opečena. Můj brácha se svýma kamarádama to tam jedí a kdo uspěje, tak je borec :grinning: Brácha to dal. Maso 600 g a hranolky 200 g :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak by jsi se mohla přidat k nim do klubu :grinning:
A vlastně táta to taky dal :dizzy_face:
Hlavně že jste si užili hezký večer, my už sáfryš taky budeme muset vyrazit. :wink:

A my jedeme do Ikei, držte palce, ať seženeme ty židličky a stolek :wink:
17. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
No gde jste kdo?
Holky fuuuuuuuj, v Ikei byl nátřesk bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme nejdřív jezdili po parkovišti jak hovada a hledali místo, pak naštěstí odjížděl pán, tak jsem tam hned hodila bliknu, že tam teda jedu já :grinning: A vevnitř, bléééé.
Ale máme Mammuta židle a stůl, bohužel v zelené byl jen kulatý a ještě jsou ty židličky trošku tmavší, ale nevadí. Hranaté měli jen růžové a modré a to by se nám tam dost nehodilo. :confounded: Pokoj je totiž vymalovaný na meruňkovo a doplňky máme oranžové a zelené, takže ještě k tomu růžový nebo modrý stůl, to by asi vypadalo.
Taky jsme tam reklamovali koberec a byla jsem příjemně překvapená, jsem se bála, jak se budu hádat, že hrozně pelichá a pán hned jojo, některé kusy to dělají, vrátíme peníze :astonished: :grinning: Takže supééééér.
17. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Kačí tak prima, že jste pořídili :wink:
my byli ve Sparu a taky šíleně lidí, u kasy snad půl hodinová fronta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpo se chystáme na prochajdu do centra, na Karlův most, tak snad nebude lejt :unamused:
jo, ve Sparu mají Huggies za 299 :slight_smile: 72 plen
17. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Martí nestraš, my jedeme do Sparu za chvíli :sweat_smile:

Hezky se projděte :wink:
17. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Holky,
hezké, i když počasím velmi nevlídné, odpoledne.

Alčo, teda to by mi teda hodně vadilo, kdyby si manžel psal z bejvalkou, tssss.
Katko, fajn, že jste v IKEA uspěli:slight_smile:, super.
Marti, jj, plenky ve Sparu jsem také zjistila že mají za dobrou cenu, manžel pro ně dojde:slight_smile: - my jedeme 4+. A ta večeře mne pobavila:slight_smile::slight_smile:. Hlavně, že jste si pochutnali.

Já byla dopoledne na Chodově - paráda, málo lidí - šla jsem do Hyperky pro příkrmy, vlhčené ubrousky, čaje a šťávy. Pak jsme obědvali a před chvíli jsem se vrátila z Tesca na Skalce, taky tam bylo docela málo lidí, už tam všude vykukovali Vánoce a docela dobré ceny na některé věci - koupila jsem tam Ondráškovi ponožky, rukavičky, svetry, pyžamka, sobě nějaké roláky, ponožky, tepláky, atd... No a 5.000 mám během dneška pryč jen to fikne... To je hrozný, ale zase to bylo za spoustu věcí.

A Ondrášek teď spí, nějak to beze mne nezvládal to usínání takže Martinovi usnul dýl než měl, no co naděláme.
17. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Hezký podvečer,
tak my už jsme taky nechytli moc lidí, teda ve Sparu. Jinak tam bylo lidí dost, losovali tam výherce nějaké soutěže, takže kolem té kašny kousek od Sparu byla hromada lidí. Bohužel jsme tam museli projít, teda spíš jsme se prodrali, ptž ty lidi jsou fakt debilní stádo ovcí a stáli po celé ploše. Evidentně si mysleli, že lidi, co budou chtít projít se vznesou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.