• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky,
dneska je tady docela mrtvo, aspon nemusim moc docitat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme byli dneska u tchyne, vymenit pneu a ted podvecer jeste na Chodove na neco maleho k snedku. Honzik dneska dostal od tchynky nejake korunky, tak jsem mu koupila ten kompletek, co se mi vcera libil v M&S a jeste novou zimni cepicku :wink:
Jdu se postarat a pak se nejak zjevim :wink:

Marti, jsem se nasmala, ale hlavne, ze jste si to vcera uzili :wink:
17. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Tak já jsem tady taky, chtěli jsme do Ikey na Zličín ale když jsem viděla frontu těch aut atd tak jsme na to prděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: V globusu taky bylo hodně lidu, děs běs fakt a bude hůř :(( a příkrmy jsme koupili v hyperce na Butovicích, tam bylo prázdno :grinning:
17. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
No dneska na Chodove opet davy. Dokonce tam stali auta ve fronte na parkoviste, fakt sila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Jsem zvědavá v kolik se u nás půjde spinkat když se spalo do 17.50:slight_smile:. No uvidíme.
Tak to jsem tedy měla dopoledne na Chodově štěstí, tam bylo prázdno.
17. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
tak jsem ráda že jsem nedávala moc preventivně sirup nebo čípek na očkování, dle toho co říkali v tv :confounded:
17. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Ondráška jsem uložila do postýlky, tak to nebylo zase až tak pozdě:slight_smile:.
Kdepak všechny jste? Já si jdu dát něco k papů hamů.
17. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
nám se rozbil jeden notebook, zrovna mě v ruce :frowning2: tak mám druhej ale nechci být na netu, tak dobrou nocku :wink:
17. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jasně, dobrou noc.
17. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Honzíkovi vše nej nej nej k půlročíku :slight_smile:
a všem krásnou neděli :dizzy_face:
18. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky!
Dekujeme za pranicko :slight_smile: Dneska oslavenec dostane ke svacince ovocnou presnidavku, tak jsem zvedava, jak mu bude smakovat :wink:
To je pocasicko, co? Dneska se mi ani nechce varit, tak nas pry manza pozve na obidek :grinning:
Hezkou nedeli!
18. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Krásné ráno,
venku je tedy sychravo až běda. Nevytáhneme s Ondrou paty, snad to přežiju:slight_smile:.

Honzíčku, všechno nejlepší!!!!

Užijt si pěkně neděli, papa
18. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Ali, dekujeme za prani. Honzik zrovna nabira silu na dalsi zlobeni :wink:

Jaji, normalne mne ted hrnecek z DM tece :confused: Tobe taky nebo mam ja nejaky smejd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak Ondrášek snad usnul, Martin se jel podívat ještě jednou na ty televize:slight_smile: (i když asi už máme vybráno) a pro plenky do Sparu, a já jdu žehlit nová povlečeníčka pro Ondru a spoustu prádlááá, bléééé.
18. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
AAAAAAAAAAAAAAACH JOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, už se tu zase vrtá ve velkém, sakra.
18. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Honzíkovi vše nej nej nej, to to uteklo :wink:

hrníček? neteče, jen občas když blbě utáhnu, tobě teče kudy?

normálka čumim, Tomík spí přes den 45min a víc v kuse :confused: a dneska spal až do 6:45 po kaši ale pak teda už spát nechtěl, ale rodiče joooo
18. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj Jaji, no vidíš, jak se Tomík změnil - šel do sebe:slight_smile::slight_smile:.

Holky, nechcete některá, pokud dětem dáváte - Sunarku tekutou kaši, Mlíčko rýžové a Mlíčko medové? Dostala jsem to, ale nevyužiji - je to vždy po dvou kusech.
18. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak mám vyžehleno, jupííí, ovšem v pračce a v koši je další prádlo, takže to nikdy neskončí:slight_smile:, jdu mrknout na net chvíli a nevím, co mám udělat s overálky na spinkání velikosti 80 když už nám nejsou - zkusím je asi nabídnout k prodeji nebo je zatím strčím do pytle s malým oblečením a uvidím.
18. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak ze všeho nejdřív přejeme Honzulkovi k půlročku. Už to taky není žádné miminko :grinning:

Jinak u nás děsná noc, Bětka se nevzbudila do půlnoci, kdy nám to nevadí, za to v 1, když jsem si akorát lehla (čuměli jsme na 2 Pottery :sweat_smile: ) tak se hned ozvala, pak ve 2.30 a ve 4 ráno se probrala a halekala až do 5.10, kdy jsem to už nevydržela a dala jí mlíko. Normálně jsem jí už říkala, ať mě nes.ere :pensive: Manža říkal, že se vzbudila někdy v 8.15 a on jí vzal a byla totál po... až mezi lopatky, prý takovou salvu ještě neviděl. :sweat_smile: :grinning:

ALE, Bětka dneska udělala už asi 7 krůčků sama. 4 krůčky od gauče k televizi a teď 3 od manžový židle na krtky, kde jí v cestě stála mašina, možná by udělala kroků víc :grinning: :grinning:
A pěkně se rozkecává, sice nevím, jestli ví, co říká, ale občas je jí rozumět a dává to i smysl. Včera mi seděla na klíně na gauči, manža v předsíni a ona najednou máma tady táta neni :grinning: A dneska z postýlky prý volala kde je táta :grinning: Ve čtvrtek dostala plastovou mašinku od mámy a otčíma a tak jsme jí hned naučili jak dělá mašina a ona šššššš :grinning: :grinning: Už to fakt začíná být sranda :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Katko, gratulace k prvním krůčkům:slight_smile:.
To "kecání" je hezký, viď?
18. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
A další a další krůčkyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já su tak šťastnááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je vidět, že na to fakt měla, jen se bála, ptž zničeho chodí docela jistě. Huráááááááááááá :angry: , tak to možná tu sázku ještě vyhraju. :dizzy_face:

Alí krásný to je, člověka to úplně dojímá. Každý pokrok letím zapsat do knížky a dmu se pýchou :grinning:
18. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Je to opravdu neuvěřitelné jak se to dítko během prvního roku změní a co všechno dokáže!!!!!!
18. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Alí to každopádně. Mě vždycky dostane, jak se mění ten výraz. Vždy v tu danou dobu jsem si říkala, že už Bětka nemá takový ten mimi výraz a teď, když se koukám třeba na fotky z července, tak je to mimi oproti tomu, jak vypadá teď :grinning:
18. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdeme obědvatí, pááápááá
18. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
A manžel s plenkami 4+ ve Sparu neuspěl:frowning2:, bééék.
18. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kačí no vida, jaká je Bětuška šikulka, já to věděla, že roku uteče :wink: supeeeer :dizzy_face:
Alí tady je ve Sparu měli včera, jak dnes nevim....a vy už máte 4+ ? Neli má přes 11 kg a stále jí jsou 4 dobře :astonished:
18. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Marti, jj, už nějaký čas jedeme ve 4+, ty 4 nám už moc dobře neseděli.
Ondrášek podruhé spinká, hurááá.
A ve 4 za námi přijde Štěpánka, se těším.
18. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Kaci, tedy Betuska je sikulaaaaaa!!!

No, Honzik je dneska Sipkova Ruzenka, dopolko spal 2,5 hodky a ted uz zase spi :astonished: Ke svace snedl pul sklenky jablkove presnidavky, sice otviral pusinku, ale tvaril se u toho, jak kdybych mu davala silene kysely jablka a pritom mel jablkoveho sunarka :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska nam zase nejede vytah a pry ho opravi az zitra behem dne pac je za pohotovost o vikendu priplatek :angry:
18. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Dneska jsem docela cucela, protoze manza je docela klidas a vzdycky mel reci na mne, ze jsem nervni a dneska uz to Honzikovo kvikani nevydrzel a byl na nej protivny :astonished: :astonished: :astonished:
18. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Peti, teda takový Šípkový Honzíček, jo?
18. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Bětce gratulujem k chození bez podpory, je to šikulka :dizzy_face:
18. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.