• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
téda, teď je v hádej kdo jsem taková holčina, tintítko a ona jezdí s kamionem! :grinning:
22. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
katch taky myslím že to ty děti vyběhají, koukni na tu naší a to mi nijak tlustá nepřijde, jen je to prostě pořádná ženská, žádný tintítko :grinning:
22. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hani no právě na Káje to neni ani vidět, že by měla nějaký faldíky třeba :grinning: To na Štěpulovi jo, ale tak je to chlap, tak ať je pořádnej :slight_smile: Myslim, že to stějně moc nesouvisí s tim, jakou bude mít potom později postavu.
22. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Kačí podle fotek Štěpánek vůbec nevypadá nijak oplácaně. A že jsem tady na koňovi viděla už všelijaký Bimbeduny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to normální pěkný kluk :wink:
A Bětka teda nevím, jak se vyvrbí, ale z obou stran má sklony k těžké váze, takže se obávám, že bude muset sportovat, aby nějak vypadala :sweat_smile: Maminka kdyby sportovala, tak je to hned taky lepší, ale protože je líná jako čuně a ještě se tak stravuje, tak to dolů prostě nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani nekoukám. Měla jsem to zaplý, ale odešla jsem k PC a manža si to přepnul :angry:
22. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
katchu faldíky má, na nožičkách trochu na ručičkách, ale není to drámo, to spíš ty kila, ale to budou svaly :grinning: narozdíl ode mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Hani taky mi nepřijde, že by Kája vypadala nějak oplácaně. Je pěkňoučká.
Jsou tu fakt na koňovi miminka, který vypadají jako malí hroši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Katko no má takovej kulatější ksichtík a taky pěkný faldy na nožičkách. Ale to neni tady na fotkách vidět ty faldíky :grinning: Taky jsem líná jako čuně, ale já byla vždycky :grinning: :grinning: Kdybych nebyla mám aspoň nějakou svalovou hmotu a asi bych neměla v pr... ty záda :unamused: No co už, asi Štěpánka povedeme víc ke sportu :wink:
22. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Kačí ale to není vidět. Jsou tu míma, který mají i takový ty oteklý obličeje a tři brady. Já vím, že z toho vyrostou, ale jsem ráda, že Bětule taková není teda :sweat_smile:

A Bětule určitě ke sportu bude vedená, chtěla bych, aby uměla lyžovat a pak bych chtěla aby byla tanečnice :grinning:
22. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
jj, zas lepší trochu kulatější miminko než úplná vychrtlina co ani nechce jíst, jak ta naše Tereza. To ji Kája za chvíli přeroste normálně :confused: Máma s ní fakt bojuje
22. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky jsem to ale dobytek, tlačim do sebe rohlík se sýrem a mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Katko bude tanečnice po mamince, jo? :wink: Tak to je super, to nevim co zdědí Štěpánek po mě... nadání teda asi žádný. Jo a k tomu lyžování - teď už je IN jedině prkno :grinning: :grinning: A bůhví co bude v módě za pár let :grinning:

Hani no to je horší když nechce jíst, to věřim, chudák mamka :unamused:
22. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
No Hani, tak to samo taky není dobrý :pensive:
Ale co my víme, co bude až bude těm našim cácorkám tolik jako Terezce. Teď jedí dobře, ale pak si třeba taky začnou vymýšlet :sweat_smile:

Já jsem stlačila půl pytlíku těch amarantových brambůrků. Sýrových.

Hele vlastně Alča dneska vůbec nedala vědět co kontrola? Ta nás teda napíná. :confused:

Jo a nevím, co jsme provedly Peťuli, ale ke kamarádkám chodí a k nám teda ale vůbec :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Kačí chtěla bych, aby tancovala. Mě to šíleně bavilo. Nemusí dělat společenský, může dělat jiný druh tance, ale chtěla bych jí k tomu vést. Manža je taky velmi pohybově nadaný, si říkám, jaká je škoda, že ho nikdo tancovat nedal. Mohl být fakt dobrý :slight_smile:
A já jsem teda prknu nepropadla, vyzkoušela jsem si to, ale jsem radši, když mám každou nohu na svém prkénku. Přijdu si taková jistější :sweat_smile: :wink: :grinning:
22. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak u nás to se sportem nebude nic moc, nějak nevím, kdo k tomu káu povede :sweat_smile: my bychom ji toho moc asi nenaučili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Terka jedla blbě už od malinka, mlíko, příkrmy, všechno. Máma musela dělat fakt blbiny, aby vůbec jedla. Tak to už nás doufám nepotká.
22. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Hani ale vždyť jí můžete dát na nějaký kroužek :grinning: A nemusíte tam s ní být :grinning: :grinning:

Aha, tak to jo. Tak to se nám snad vyhne teda :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
kroužky jo, ty už má pomalu teď zamluvený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale spíš jsem myslela lyžování, kolo, atd. Se to nejdřív budeme muset naučit POŘÁDNĚ my a pak s ní můžeme na hory :grinning:
22. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Jo takhle. Tak lyžovat já sice umím (manža ne), ale pokud na to budeme mít finančně, tak bych jí šoupla do tý školičky. Přeci jen, tam to učí profíci, když už, tak pořádně. :wink: A pokud na to mít nebudeme, tak je jasný, že se jí to budu snažit naučit já :sweat_smile: Manža vedle nás bude sáňkovat :grinning:
22. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
No právě, a když se to naučí tak kdo s ní pak bude lyžovat :grinning: bude to ještě sranda, holt se budeme muset začít hejbat.

Jinak já chci aby měla něco s hudbou, ale ne nutně jako kroužky, a fajn by byl nějaký pohyb, tancování se mi taky líbí, jako malá jsem po tom toužila, ale bylo to drahý a mamka na mě byla sama :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Hani no, tak to asi budete muset s Honzou oprášit :grinning: :grinning:

Tanyny je fajn. Já jsem to fakt žrala, ale to moje teda je docela drahá sranda. Ty šaty a tak :sweat_smile:
Já jsem začala v 10 letech, ale Bětuli bych chtěla dát někam dřív. A začneme asi nějakou pohybovkou a uvidím, jestli se bude umět hýbat, abych jí netlačila někam, kde se jí to nebude líbit. Já teda doufám, že pohybový talent pochytila, když ho má z obou stran :grinning: :grinning:

Ty jo kde je ta Alča? Já jí snad písnu SMS či co.
22. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
A kde byli, u drky na preventivce?

jj, to je, máme známý, jejichž 13-letá dcera tancuje a je to mazec, ale hezký :wink:
22. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jj, 6ti měsíčka + očko. A pak chtěla jít Alča na ty Robátka, ale psala, že se rozhodne až podle toho, jak se bude Ondrášek chovat :sweat_smile: :grinning:
Já jí jdu fakt písnout.

Hani a nevíš u koho a kde? Teda jako pokud dělá společenský tanec. :wink:
22. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Je mimopražská, bydlejí ve Žherách, takže někde v okolí Českého Brodu a kde přesně a u koho to nevím, ale teď šla snad do juniorů a nemůžou mít zdobené šaty a nesmí být ani nalíčené, jako junioři :confused:
22. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak já byla ve sprše a zatím mi byl drze obsazen notebook :grinning: Vy jedete holky.
Já se jdu natáhnout, tak pěkný zbytek večera :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Hani aha, tak to nevím. Já myslela, že jsou pražský.
A to je teda síla, co píšeš, my byly zmalované 10ti leté holčičky :grinning:
A šaty plné flitrů.
Ale je fakt, že to malování bylo brzo a není to potřeba.
Co vím, tak dělal taneční svaz omezení, např. seniorkám nesmí koukat zadek. Týká se to samo latinsko-amerických tanců, kde teda bývaly k vidění úbory :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holkám koukaly kolikrát fakt půlky, páč když se jim kalhotky zařízly a ony se pak zatočily ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
katch dobrou :wink:

jinak si musím postěžovat, to naše psí pako dneska sežralo ze stolu zbylé perníčky z velikonoc, šíleně u toho nardobil a pak si z venku přinesl kost, dobytek jeden starej :angry:
22. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Kačí dobrou :wink:

Taky budu muset nějak zahučet do koupelny, ale noťas mám naštěstí svůj :grinning:
22. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
no oni doteď taky mohli, ale teď už je rávě nějak ofiko v juniorech, ne jen v zájmovém kroužku, tak proto, možná taky od toho svazu a jinak to asi bude nějaká směska nebo co, páč má šaty jak na latinu tak na standard

ježiš czáková je těhule, bože, kterej chudák jí to udělal???
22. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Hani :grinning: :grinning:
Šikovný psík :grinning:
Mi to připomnělo toho našeho pséka. Táta byl sám doma a odešel telefonovat a Jonatán přes židli vyskočil na stůl a okousal máslo. Táta si toho nevšiml, tak mu dal za odměnu, že byl hodný sardelku :grinning:
A pak teprve našel zákusy v másle :grinning: :grinning:
On vůbec vyváděl věci :grinning:
Máma stála v okně a držela v ruce naběračku od omáčky a než se vykecala, tak jí Jonatán naprosto tiše olízal :grinning:
A jednou vykousal díru do koláče. Máma dala plech chladit na dlaždičky a nikdo mu neřekl, že nesmí, tak si posloužil :grinning: :grinning:
Ale jinak byl vzorný a když věděl, že to nesmí, tak si to nevzal :grinning:
22. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
jj s koláčem to známe, respektive perník a pochutnala si na něm Klaudie - psík od tchýně :grinning:
22. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Tak to by mě taky zajímalo, kdo na pí. Csákovou vlezl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak Klaudie je taky dobrá :grinning: Jo, holt s psékama je legrace :grinning:

Alča psala, že Ondrášek je po očku nesvůj a ukřičený a ještě nespinkají, tak neví, jestli se za náma dostane. Ráda by, ale uvidí :wink:
22. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.