• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jéé oni půjdou sázet i kytičky na farmě :slight_smile:) a normálka jsem pomáhala kámošce a jí se tam nad jedním políčkem vznáší hvězdičky, co to jeeeeeeeee??
18. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Zdar farmářko, jj, kytičky, jsem na ně zvědavá. Hvězdičky, jo? Kde se vzaly?
18. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
to vůbec nevim, nad jednim políčkem se jí tam vznášej, vidim to poprvé :confused:
18. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Martí :wink: Snad jo, ale vypadá to dobře. Já už to vzdala a ona překvapila :grinning:

Alí tak já včera brala ve Sparu 3 balíky a bylo jich tam ještě dost. Taky jsem nakonec vzala ty 4+, uvidíme, vyzkoušíme.

Petí taky jsem měla pocit u ovoce, že dávám Bětce šťovík :grinning: Já jsem dneska po dlouhé době uspěla s banánem, ale dávala jsem jí ho kousat.

Jáji fakt? To jsem taky ještě neviděla. Ale řekla bych, že mají co dodělávat, když přidali ribona za hnojení a přitom nemáš jak a tak. A o kytičkách vím, to bylo napsaný těsně na oknem s farmou, že to přidají :wink:
18. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Jo holky a prča, Bětka má v obýváku teď jednu sestavenou židličku Mammut a ona jí tlačí před sebou a chodí za ní :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Tak Honzík spal dopolko 2,5 hodky a odpolko 1,5 hodky. Cucim :astonished:
Dneska jsme ani nebyli na prochajde, nechce se nam tahat kocarek po schodech, kdyz nejede vytah :confounded:
18. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Petí my taky nikde nebyli, včera nám to stačilo. Navíc jsme uklízeli. A Bětka spala za celý den jen 45 minut :angry:
18. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
tak my jsme nakonec vylezli aspoň na krátkou prochajdu po Budějárně a koupili jsme Nelince u Bati krásný zimní botky :slight_smile:
a teď máme sms od Míšový sestřenice, že předčasně porodila(o 6 týdnů dříve), mají Matěje a má 2,4kg a 47 cm tak snad to bude dobré :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojkyyy,
nějak jsem se sem nedostala dřív. Včera jsme byli na oslavě, neteř slavila 2 roky a ještě brácha bude mít narozky, tak se to spojilo. Dneska jsem šli na procházku a pekelně jsme zmokli, byli jsme mokrý až na kůži a neměli jsme pláštěnku na kočár. Naštěstí byl Štěpula tak zachumlanej, že to přežil v pohodě :wink:

A mám novinku, Štěpánek dneska přešel přes dva pokoje SÁM :slight_smile: :dizzy_face: Takže už je to fakt chodič stoprocentní :wink:
No a čtu, že Bětuška už taky našla odvahu a chodí, tak to je supééér a dokonce mluví ve větách, jo Katko? :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Alčo takže dopoledne na Chodově dobrý, jo? To si budu pamatovat a příště bych tam vyrazila taky dopolko :slight_smile:

Martí teda storka z restaurace mě taky pobavila, tak aspoň máte co vyprávět :grinning:

Honzíčkovi taky přejeme vše nej k půlročku :slight_smile: :slight_smile: Koukám, že to oslavil dlouhým spánkem :wink:
U nás už se asi bude spát jen jednou denně :frowning2: Už 3 nebo 4 dny to tak je, ach jooo.
18. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Martí vy máte ty golfky Chicco Multi Way?
18. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Katchu jo, máme.
18. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Martí a naší velikost mají? :grinning:

Kačí teda, tak gratulace veliká k chození :grinning: Snad už to u nás taky opravdu nebude dlouho trvat. :wink:
Nevím, jestli věděla, co říká, ale vypadalo tak :grinning: Každopádně větu co to je (to to je) používá už naprosto spolehlivě a tak měsíc, takže vlastně ve větě mluví :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Marti, ale to má Matýsek hezké míry na to, že se narodil tak brzo :wink: Přejeme zdravíčko miminku i mamince :slight_smile:

Kacul, tedy Stepanek je taky sikula!!!

Honzik zacal dneska silene perovat, vypada to jako kdyby se chystal na skoky dopredu. Tak jsem zvedava, jak se to bude dal vyvijet :wink:
18. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Čauky, holky.
Před klasickým večerním rituálem Vás všechny zdravím.

Katchul, tééééda, Štěpánek je ale šikulínek!!
18. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Sklidia jsem si farmu, zasadila nové plodiny a jdu na to.

Katchul, takže jeden spánek denně, jo? My zatím jedeme stále na dva (většinou), Ondrášek je kolem desáté hodně unavený, tak ho nechávám vyspat, no a pak kolem půl třetí to na něj taky přijde:slight_smile::slight_smile:. A já jsem docela ráda. Uvidíme, kdy na něj přijde potřeba jednoho spaní.
18. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Ty jo, tak další utekl roku, Štěpánek je šikula, no taky je to náš ženich, tak jak jinak :wink: :grinning:
Kačí boty mají od každé vel. max. dvoje, proto jsem je hned vzala, aby to nedopadlo jako s těma podzimníma, vzala jsem 21.
nafotim je :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Martí super, juknu :wink: Co teda zítra? Vyrazíme?
18. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
jsem tu, než dočtu, mi psala kámoška z práce že se tam sejdem kolem 11 ale jen na chvíli páč zavádí své dceři režim spánku po obědě :sweat_smile: prosím holčičce nejsou ani 2 měsíce :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Štěpánek je šikulkaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:

já mám pocit že všechny naše děti jsou děsně šikovné a napřed :wink: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Kačí, jasně, vyrazíme, můžeme buď odpo a nabo cestou ze cvíča, kolem 10.30....je mi to jedno, jak ti to víc vyhovuje?
18. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Martí jsou super, kolik stály?

Jáji tak ta je fakt pitomá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
699 :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Tak to dáme cestou z cvíča a hodíme si obídek?
Já bych potřebovala ale do toho Bati :grinning: Manža řekl, že jí je mám koupit :grinning:
18. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
ještě mají úplně stejné víc růžové a pak ještě dvoje jiné, taky pěkné, ale tyhle se mi líbily nejvíc :slight_smile:
autor
Díky :wink:
s náma byl Míša taky a moc se mu líbily :wink: a hlavněš je zaplatil :grinning: :grinning:
tak v 10.45 u Nextu?
18. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
a s obídkem, jasan :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Manža je taky zaplatí :dizzy_face: :grinning: a taky se mu líbí :grinning: Tak snad budou mít ještě naše číslo. Já tam asi skočím ještě před naším srazíkem. Asi jí vezmu 20tky, co? Teď má ty podzimní 19tky a jsou jí větší.
A pak dorazím na tu 10.45 k Nextu :wink:
18. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Kačí viď?? prý jí všichni říkají že je to lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jí to budu muset zítra vysvětlit asi :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Jáji ve 2 měsících jí organizovat spaní mi přijde blbost. My teda měli režim s jídlem a večer chodila ve stejnou hodinu do pelíšku, ale spala si dle potřeby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí já přehlídla ten příspěvek o jiných barvách, tak se juknu, které se mi budou líbit nejvíc a to by snad mohli mít i naše číslo. :wink:
18. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.