• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačko jdeš zítra cvičit?
18. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Jdu :wink: Zkusím opačný postup jak vyhnat chorobu z mého těla. Minulý týden jsem relaxovala, tak teď si zacvičím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a upekla jsem vynikající štrúdlíček, sice z kupovaného listového těsta, ale kromě jablek jsem tam dala tvarůžek oslazený cukrem a vanilkovým cukrem a je to mňamka :sunglasses:
18. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak super, já jdu téééž :slight_smile:) a Peťa určo taky doufám :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Super :wink: A ve čtvrtek jdeme zumbovat, Fíku :grinning:
18. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Holky jestli některá víte, kdo měl v Krči poradnu v úterý, písněte to prosím Sazi do staré diskuze :wink:
Díky
18. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Kačí netuším, já měla pátky :wink:
18. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
já se pro dnešek loučim :dizzy_face: dobrou
Kačí kdybych měla zpoždění, tak písnu sms, ale měla bych stíhat, cvičíme do 10 :wink:
18. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ja tedy s tim cvicem nevim :sweat_smile: Jaji, vyber si pondeli nebo stredu. Jdu v patek parit do Berouna a v sobotu anglictinu a manza prska, ze k tomu dva dny cviceni tedy neee. Se mu tedy nedivim, jak bych taky prskala :wink:

Marti, boticky jsou moooc pekne :dizzy_face:

Kaci, ja jsem byla v utery jednou, protoze bylo pondeli velikonocni svatek. V poradne byla ta mlada dr Bednarova :rolling_eyes:
18. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Já chodila úterky, už jsem tam napsala :wink:

Alčí Štěpán spal taky ještě asi ve středu tak jak popisuješ. První spánek okolo 9,30-10 a druhý odpoledne tak okolo 14-15. Což mi naprosto vyhovovalo, ale teď prostě dopoledne nechce a protestuje. No co nadělám, že...

Jáji taky mám pocit, že jsou tu všechny dětičky nějak extra šikovný :slight_smile: :slight_smile: Asi po maminkách :sweat_smile:

Na botky musim taky mrknout.
18. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma. Je tu někdo?
18. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak zimní botky s kožíškem jsou moc pěkný. Nemáte problém holky s nandáváním? Já teda docela bojuju, takže si nedovedu představit, že bych na Štěpulu narvala takhle vysoký boty. Ale v zimě budu muset.

JO a nové fotky Nelinky jsou boží :dizzy_face: :dizzy_face:

A s tím režimem-spánkem u takhle malýho mimíska mi to taky přijde nesmysl, chudák dítko :confused:
18. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Hanko, zrovna jsem na Tebe myslela, jak jste si užily oslavu:slight_smile:.
18. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
čau Hanko, tak jak jste to zvládli?? Co Kája?
Holky asi čučej na Superstar :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Týýý jo, pěkný botky jste vybraly, holky pro holky:slight_smile:.
Katchul, já zase chtěla, aby chodil spát jen jednou, ale to protestoval, tak ho nechám, jak se mu to líbí.
18. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Peti tak teda zkusíme tu středu?

Kačí já půjdu ve středu na zumbu podívat se na Floru
autor
Martí v pohodě. :wink: Kdyby něco tak piš.

Petí v pondělí a ve středu???

Kačí díky :wink:

Hani čáááááu, tak jak jste slavili?
Oslava prima, počasí teda hnus, takže jsme byli celou dobu uvnitř. Z avizovaných 36 přijelo nakonec něco málo přes 20 lidí, ale i tak to stačilo. Holt hnusné počasí a chřipky nám trochu omezily účast :sweat_smile:

Dort se myslím vyvedl, aspoň nám se líbil, návštěvníkům údajně taky a dokonce i chutnal. Byla to sice facha, ale stálo to za to. Máme opět nepřeberné množství hraček, ale nejvíc vede FP pejsek :dizzy_face:

Fotky budou, ale nevím kdy, má je u sebe manža, kterýžto stále opojen chrupe a nevím kdy je stáhne, snad zítra.

Jinak večer tu teď asi moc nebudu, páč mám v pr... napájení u notebooku a nefachá a mně to na velkým prostě nebaví. Ale přes den se přemůžu, páč bych měla absťák :grinning:
18. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Jáji jak chceš. :confused:
18. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Hani tak se budeme těšit na fotečky. :wink:
18. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Takže kromě počasí super, jo? To mám radost a na fotečky se též těším.
18. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kaci, chceme zkusit ve stredu zumbu na Flore. Snad se na nas nebudes zlobit :wink:

Hani, fajn, ze se oslava povedla. Pejsek ma uspech, ju? Doufam, ze u Honzika bude mit taky uspech :wink:
18. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hani tak bezva, že se to povedlo. A ze psa FP nadšení, jo? :slight_smile: Tak já ho asi taky pořídím, pořád jsem váhala.
18. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kacul, jdi do nej a na stedry den si vsichni napiseme, jak se prckum libi :grinning:
18. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Peti tak jo :grinning: Jen škoda, že jsem propásla tu akci v tescu minulý víkend.
18. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
já dávám pejska až k ročním narozkám :grinning:
18. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ondráška teď hrozně baví maňásek - medvídek tak uvažuji že koupím ještě nějakého pod stromeček:slight_smile:.
18. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdete zkusit zumbu na Floru, jo?
18. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Alí jo jo,fakt vstup 190kč mě sejří :unamused:
18. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
ALi, my jsme poridili manaska v Ikee a taky ma u Honzika uspech. Maji tam i takove male manasky na prsty, ty by se mohli prckum taky libit :wink:

Kacul, mrkni k Berusce, tam ho maji docela levny a kdyz si ho vyzvednes na Hajich, tak nebudes muset platit postovne :wink:

Jaji, tak v pulce ledna :wink: Honzik bude mit takovych darku, ze je sice vsechny dostane pod stromecek, ale pak mu je budeme asi davat postupne, aby se mu neokoukaly vsechny najednou :grinning:
jj, pejsek super a myslím že úspěch bude mít všude. Jinak Kája dostala dvě sady toho geomagu - malou a velkou a vůbec to nevypadá špatně, tak uvidíme. Ale jinak ji nejvíc po psovi brali činely a plechovej bubínek, no holt máme hodný kamrády :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.