• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Já si taky nechci stěžovat, on není z těch co to všechno nechaj na manželce, a postarat se umí. Jen mám pocit, že to není tak často, jak on si myslí :sweat_smile: To je zas ten jejich metrickej systém asi - táááááááákhle veliká ryba :grinning:
18. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
no mám kámošku co její manžel nepomohl nikdy v ničem, nekoupal, neuspával, nepřebaloval, prostě nic :angry:
18. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Pusinky, zjistila jsem že fotky zůstaly vlastně i ve foťáku, tak se loučím a jdu je hodit na FB. Dobrou noc všem a dík :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Jáji tak takovýho bych vystřelila na Mars :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pány tvorstva fakt nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten můj taky pomáhá. Pomáhal když byla miminko, pak najel na ten systém braní k počítači a přebalování jen na požádání, ale po té vážné debatě je zase skvělý. Dneska ráno jí zase vzal z pelíšku, přebalil a to byla totál až mezi lopatkama. A pak se pokadila ještě jednou a to jí šel taky přebalit a sám. A vůbec, už si s ní dokáže hrát a to jsem fakt ráda.

Hani a co si najít nějaký pravidelný koníček? Nechceš třeba s náma v pondělí na ty stepíky?
18. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Já se loučím :slight_smile:) zítra napísanou a s Kačkou naviděnou :wink: brou nocku
18. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Hani fotky supéééér a dort se vám povedl :wink:
18. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
Milá Karolínko,
přejeme Ti vše nejlepší k Tvým prvním narozeninám v životě. Ať jich máš v životě ještě hodně, ať Tě rodiče nezlobí a ať jsi spokojená a šťastná holčička. Ať jsi dál takhle úžasná :wink: , ať máš kolem sebe jen milující lidi a ať zůstaneš tou velkou bojovnicí, jakou jsi od prvních sekund Svého života :wink:
To vše a ještě mnohem více Ti přejí
teta Katka Koníkovka a Bětuška :grinning:
19. říj 2009 v 00:08  • Odpověz
Ahoj holky,

v první řadě bych chtěla pogratulovat Honzíkovi k jeho prvnímu půlročku :grinning: a pak také .... tramtadadáááááááá Karolínce k jejímu prvnímu roku. Ať je z ní stejně tak krásná a usměvavá slečna, která dělá rodičům jen samou radost :wink:

U nás víkend ve znamení práce a do toho jsem včera chytla nějákýho vira, takže jsem celou noc prozvracela a proseděla na záchodě. Naštěstí Aduška byla na mě hodná...vzbudila se jen dvakrát, vzala jsem si jí do postele a ona spala až do 6:30 kdy už jsem jí s obavou, že by mě pak sežrala :grinning: , raději nakojila :grinning: a pak spánek do 9:00. Mamka mi malou vzala a já si šla ještě lehnout, protože jestli jsem v noci spala celkem 3 hodiny tak to bylo moc a nejen, že mě ráno bolela palice a žaludek, ale i jsem byla taková malátná a akorát bych na baráčku někam spadla :slight_smile: Teď už mi je fajn...tak snad už to je zažehnaný...

Kačí: gratulujeme Bětušce k prvním krůčkům :grinning: , je to šikulinka šikovná :slight_smile: . Nám Aduška už taky začíná chodit za ručičky a strašně se jí to líbí :grinning:

...víc jsem dočíst nestihla, ale už půjdu hajat a dočtu vás ráno, mám toho plný zuby...
19. říj 2009 v 01:04  •  2 děti  • Odpověz
..tak jsem se ještě přemohla a dočetla jsem to...uffff....vy jste toho ale dneska napovídaly :slight_smile:

Katchul: další šikulka šikovnej...taktéž gratulujeme k prvním krůčkům a přejeme co nejméně držkopádů :grinning:

Peti, Jáji: já bych v tu středu šla s vámi, jestli mě vezmete do party :wink:

...já na ten svůk porod vzpomínám taky každou chvilku a dokonce i manža si u každých Adriančiných měsíčinek vzpomene jak jsem strašně tlačila, aby se to naše krásný stvoření dostalo na svět :grinning: ...až mám slzy v očích. Ale teda řeknu vám, že je to trochu sado-masochismus...bolí to jak sviňa a ještě na to rády vzpomínáme :grinning:

Jo a holky, chtěla jsem se zeptat...Aduš mi poslední týden dělá to, že jakoby zatne zuby a pěstičky a celé se jakoby třese(asi to není to pravé slovo, ale nevím jak to popsat)...vypadá to jakoby se vztekala ve stoje a mručí u toho. Nevím jestli s ní nemám zajít k Dr. abych něco nepo... Dělá to třeba na televizi, na nějakou hračku...fakt nevím co by to mohlo být :frowning2:

Ad FV..ty hvězdičky, mě se tam teda objevujou a znamená to, že to zvíře něco potřebuje (podojit, sebrat vejce atd.) Tak mě teď napadá, že mi tam asi můj skot pochcípal :grinning: jsem tam už dva dny nebyla...

No nic, jdu spát.
Dobrou a zítra napísanou :grinning:
19. říj 2009 v 01:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
veliká gratulace pro Karolínku k 1. narozeninám :dizzy_face: přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka a ať Kája dělá mamce a taťkovi jen samou radost :slight_smile:
19. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ranko!
Přejeme malé slečně Karolínce k 1. narozeninám :dizzy_face: At je stále pro maminku a tatínka velkým sluníčkem :dizzy_face:

Ali, klidne te ve stredu vezmeme, ale je to od 18 hod. Stihas to?

No co se týče porodu, tak já na něj vzpomínám v dobrém, i když nebyl uplně pohodový. Druhé mimi určitě plánujeme, ale je mi jasný, že pak během 2. těhu se mi vrátí i ty "nedobré" vzpomínky na porod a budu trosku hysterčit :wink:
19. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu jen na skok. Též se připojujeme se Štěpulou s přáním Káje k prvním narozkám. Je to už velká slečna, tak hlavně ať je v životě šťastná, zdravá a veselá :slight_smile: :dizzy_face: Tak pěkný narozeninový den.

já čekám návštěvu, tak dnes moc nebudu.
19. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
aHOJKY,

přejeme s Tomíkem Karolínce všechno nejlepší k prvním narozeninkám, ať je zdravoučká a dělá rodičům dál jen radost :dizzy_face:

no u nás noc fajn, spal do 6 do rána a pak do 8:15 takže manža zaspal do práce, típnul budík a druhý budík Tomík ho nevzbudil :grinning:

dneska jdu do práce se podívat, uffff
19. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Peti: snad ano...domluvím to s manžou ať dorazí na půl šestou...snad to klapne!
19. říj 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ali-Pri- jak jsi psala o tom vrceni a propinani, tak Honzik to jednu dobu delal taky. Proste se vzdycky napnul, zacal vrcet, trosku cervenat, vypadalo to skoro jako kdyby chtel tlacit, ale netlacil na bobiky. Kacka mi to osvetlila, pry je to forma masturbace u miminek, delaji si takhle dobre :grinning:

Jaji, uzij si to v praci a sefku ber s nadhledem :wink: :grinning:
19. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
No, u nas se tradicne vstavalo kolem 6 hod :angry: Ale spinkal celou noc, ani jsem k nemu nebehala. No mozna jsem spala tak tvrde, ze jsem jeho knuceni z vedlejsiho pokoje ani neslysela :grinning:
19. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Peti: fáááákt, to to je dobrý :grinning: No ale jsem ráda, že je to v pořádku. Jsem měla strach jestli nemá třeba nějáké přepjetí ve svalech...
19. říj 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Ali-Pri, u nas to po nejake dobe preslo. Ptala jsem se na to na rehabce, on se Honzik u toho i ruzne jako propinal a prohybal, tak mi pak doporucila jeden ten cvik, co jsme cvicili driv, tim jsem Honzika jako pritlacila k podlozce, aby se neprohybal :wink: Ale vy to cvicit nemusite, my to meli v ramci rehabky :wink:
Zkus mrknout do diskuze, je tam o tom i nejake tema.
19. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno,
všem moc děkujeme za přání.

Kája dneska vstávala po šesté, takže v 8:45 znovu vytuhla. Dneska kolem poledne nás čeká roční prohlídka, tak jsem na ni zvědavá :wink:

Alí tak já nevím, s tímhle zkušenost nemám. Možná bych se pro klid mudry zeptala, až tam budu.

Jáji tak si to v práci užij, já tam byla naposled když byly káje asi 3 měsíce a vůbec mi to nechybí :grinning:
19. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky....teda vy jste byli o víkendu pilné.....číst to celé ani nemůžu, to by Kubík musel spát dýl než půl hodiny, takže jsem to jen prolítla, tak snad nezapomenu na nic..... :slight_smile:
Vprvní řadě ale přejeme princezně Karolínce všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka, lásky a posíláme jí pusinku na její zlaté vlásky.... :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Jinak tedy Bětulinka a Štěpánek.....jsou fakt šikulkové šikovní takhle utéct roku :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak u nás opět další hrůzná noc. Bětka svítila od 3 hodin nejméně do 4, asi spíš i dýl, já už se ani nekoukala na mobil kolik je. Pak usnula a probrala se v 6.45, to dostala mlíko a od tý doby ona už nespala, já teda jo. Tak to jsem na ní fakt zvědavá dneska.
Jdu jen rychle, ptž se musíme nasnídat a vypravit na sraz s Martinkou.

Tak hezké dopo všem, odpo už asi budeme :wink:
19. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Hani mě to taky nechybí ale jede se tam podívat i kolegyně s 2m holčičkou a ráda bych jí viděla :wink: jinak bych se na to vyprdla :grinning: páč mi taky nechyběj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
holky mám prosbu, mohli byste kliknout na téhle stránce každá tak na dvě, tři reklamy, jen se podívat?? Děkuju předem.... :slight_smile:
http://email.seznam.cz/redir?hashId=93750045&to=http%3a%2f%2ftapety%2dhd%2ekvalitne%2ecz%2f
19. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
taky nevím co mě to Kubíno teď dělá, ráno se probouzí v půl 6 dost pravidelně, musím naklusat s mlíkem a pak někdy usínání mu jde špatně....kňourá u toho.....a pak spíme tak hoďku, maximálně do 7, není to hezké takhle :astonished:
19. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
ty voe mi tady od včera jede dokola Old MacDonald had a farm, hijahija hou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mama mama mama, já chci prášky na nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
19. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
vladi na reklamy?? vidim jen jednu :unamused:
19. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Krásné ráno.
Vše nejlepší Karolínce k prvním narozeninám a spoustu hezkých a nezapomenutelných chvil s rodiči přejí Beránci.

Jinak já dneska doslova padla na hubu:slight_smile:. Ondrášek spinkal od 19.55 do 6.00, pak mlíčko a usnul ještě do 8.35, to jsem tedy čučela na drát. Týýý jo!

Taky tu moc nebudu, takže všem hezký den, zdá se, že po dlouhé době slunečný!! Huráááá, nemusíme mít pláštěnku:slight_smile: a Ondra nebude v kočáře řičet (snad).

Jaji, tak do práce, jo?? Hmm, tam jsem byla poprvé a naposledy někdy začátkem dubna.
19. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Jaji, a to si pousti odstrkovadlo nebo nejaky jiny kram? :grinning:

Ali, tedy valim oci, Ondra se dneska pochlapil :grinning:

No, ja jsem do prace chodila tak 1x mesicne, ale po minule navsteve, kdy tam na Honzika naprskali nejaky bacil a navic jsem se dozvedela, ze koupili druhe kolegynce ty darky k odchodu na MD a my doted nedostali ani pranicko (ale to uz jsem tady psala), tak na ne prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pujdeme se na ne mrknout asi az pred vanocema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Peti jinej krám, dostal od tety ( švagrová) prej ať si taky užijem, už chápu proč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža říkal že je rád že jde zase do práce :grinning:

ty vogo ale ta písnička je hodně dlouhá, než projede všechny ty zvířata, ty voe :confounded:
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.